جورج فلوید مرگ: چگونه زانو در گردن نگه منجر به فاجعه

[ما را دنبال کنید پوشش زنده از تظاهرات در مینیاپولیس بیش جورج فلوید مرگ است.]

در تلفن همراه تصویری از جورج فلوید مرگ از دستگیری افسر درک چوین نگه می دارد یک زانو فشار بر روی پشت گردن خود را برای حدود هشت دقیقه تا زمانی که آقای فلوید توقف صحبت کردن و یا در حال حرکت.

“شما لازم نیست برای نشستن وجود دارد با زانو خود را بر گردن خود” گفت اطرافیان خاموش-دوربین پرداختن به افسر در زبان شور با ناسزاهای. “او با بهره گیری از آن است. شما در حال. شما در حال لذت بردن از آن است. شما می توانید قرار داده اند و او را در ماشین در حال حاضر.”

برای پلیس مربیان و criminologists این قسمت به نظر می رسد به عنوان یک کتاب درسی مورد که چرا بسیاری از ادارات پلیس در سراسر کشور به دنبال ممنوعیت آشکار و یا حداقل محدود کردن استفاده از chokeholds یا دیگر گردن محدودیت در سال های اخیر: شیوه های رهبری بیش از حد اغلب به مشخصات بالا و میر.

“این یک تکنیک است که ما نمی استفاده به عنوان بسیاری دیگر به دلیل آسیب پذیری” گفت: Mylan ماسون, یک افسر سابق پلیس که زد یک برنامه آموزشی برای مینیاپولیس پلیس به 15 سال تا سال 2016. “ما سعی می کنید به دور ماندن از گردن تا آنجا که ممکن است.”

جزئیات کامل از آنچه اتفاق افتاده هنوز به ظهور خاص چه پلیس دوربین های بدن ممکن است نشان می دهد در مورد هر گونه درگیری بین آقای فلوید و آقای چوین, 44, a 19-سال کهنه گروه که از آنجا اخراج شده است. بخش سوابق نشان می دهد که مینیاپولیس پلیس را به طور کامل رها شده و استفاده از گردن محدودیت حتی اگر روش مورد استفاده توسط آقای چوین است که دیگر بخشی از آموزش پلیس.

کتابچه راهنمای, مینیاپولیس, اداره پلیس می گوید که گردن محدودیت و chokeholds اساسا متعلق به زمانی که یک افسر احساس می کند در زندگی یا مرگ وضعیت. وجود دارد هیچ آشکار تهدید است که طبیعت در آقای فلوید را بازداشت.

زنده به روز رسانی: تظاهرات در مینیاپولیس

به روز شده 43m پیش
  • به عنوان یک ایستگاه پلیس سوخته تهمت و تهدید و خشونت علیه کسانی که در اعتراض به مرگ در بازداشت پلیس.
  • شهردار می گوید اهمیت زندگی بیشتر نماد یک پلیس ساختمان است.
  • مغلوب ساختن پیشی جستن نشان می دهد معترضان می تواند شات و توییتر می گوید: رئیس جمهور نقض قوانین خود را.

کارشناسان مشاهده این فیلم نشان می دهد که آن را بیشتر احتمال دارد یک مورد از “خیابان عدالت” زمانی که یک افسر پلیس به دنبال تنبیه کردن یک مظنون تحمیل درد برای چیزی انجام می شود به افسر در طول بازداشت.

Criminologists مشاهده نوار گفت: زانو داری نه تنها خطرناک فشار بر پشت گردن اما آقای فلوید نگه داشته بود دروغ گفتن در معده خود بیش از حد طولانی. هر دو موقعیت — زانو و گردن و دروغ گفتن رو به پایین — خطر قطع کسی که اکسیژن.

“نگه داشتن آقای فلوید در موقعیت رو به پایین با دست خود دستبند از پشت او است که احتمالا آنچه او را کشتند” گفت: Seth W. استوتون یک افسر سابق پلیس است که به مطالعه پلیس و یک استاد در دانشگاه کارولینای جنوبی مدرسه قانون است. آموزش پلیس آغاز شده و با تاکید بر اجتناب از آن پوزيشن حدود 20 سال پیش, او گفت:.

از نظر chokeholds آن بخش است که هنوز هم اجازه می دهد آنها را معمولا استرس با استفاده از یک نوع از کشتی کج نگه دارید که در آن افسر پیچد بازوی خود را در اطراف فرد گردن و اعمال فشار او گفت:. ایده این است که برای به زانو در آوردن آنها را به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است به منظور آنها را به یک تیم نه به ترک آنها را در که احتمالا مرگبار موقعیت برای دقیقه پس از دقیقه ای که اتفاق افتاده است با آقای فلوید.

علاوه بر این استفاده از زانو به پشت گردن خود را به جای طرف خطرات کشتن و یا به طور جدی مجروح شدن کسی با قطع تامین هوا یا آسیب رساندن به ستون فقرات گردن رحم و دیگر ظریف استخوان در گردن آقای استوتون گفت. هیچ گروه اجازه چنین روش در شرایط عادی او و دیگران گفت.

کتابچه راهنمای کاربر برای مینیاپولیس, پلیس, تماس, یک سبد یک “نیروی مرگبار گزینه” و گردن محدودیت یک “غیر کشنده نیروی گزینه است.” گردن محدودیت شامل فشرده سازی یک یا هر دو طرف از یک فرد گردن با یک بازو یا پا و بدون قطع جریان هوا از طریق نای. یک سبد است به معنای قطع کردن کسی air supply اگر افسر احساس می کند زندگی او را تهدید دستی می گوید.

دستی بیشتر توضیح می دهد که آگاهانه گردن خویشتن داری ممکن است مورد استفاده قرار گیرد در برابر یک موضوع است که “فعالانه مقاومت” در حالی که رندر فرد بیهوش باید محدود به کسی که تهاجمی یا “برای اهداف نجات بخش.”

جان الدر سخنگوی مینیاپولیس اداره پلیس نیست پاسخ به یک پرس و جو در مورد اینکه آیا زانو محدودیت های استفاده شده توسط آقای چوین مکاتبه به این دستورالعمل ها.

بسیاری از ادارات پلیس از جمله یکی در مینیاپولیس متوقف آموزش زانو محدودیت تکنیک و همچنین به دنبال محدود کردن استفاده از chokeholds پس از بسیار شایع مرگ اریک گارنر در سال 2014 در دست اداره پلیس نیویورک.

آقای گارنر معروف gasped: “من نمی توانم نفس بکشم” 11 بار در حالی که دروغ گفتن رو به پایین در پیاده رو یک جمله که آقای فلوید نیز گفت: چندین بار. در مورد آقای گارنر محققان مشخص شد که این افسر که کشتی او را به زمین با استفاده از یک ممنوع سبد.

به پزشکی قانونی حکومت آقای گارنر مرگ یک قتل ناشی از فشرده سازی از گردن خود را از یک “سبد” و فشرده سازی قفسه سینه خود را برگزار می شود بر روی زمین و در یک موقعیت مستعد. افسر دانیل Pantaleo برگزار شد که آقای گارنر در یک سبد اخراج شد اما نه به اتهام تحریک اعتراضات در سراسر کشور.

در مینیاپولیس, قانون اجرای دوره های آموزشی که خانم ماسون کارگردانی در Hennepin دانشکده فنی متوقف آموزش زانو داری روش مشتاق ماموران پلیس پس از جلب مورد او گفت:, و اضافه کرد که جانباز افسران نیز باید آموخته اند را تغییر دهید.

دانش آموزان در دو سال رشته های مورد نیاز آینده نگر همه افسران که به جای تدریس به اعمال فشار در سراسر بالاتنه پشت. “به محض این که تهدید از بین رفته است شما را متوقف نیروی, هر آنچه در آن ممکن است” او گفت:.

بخش سوابق نشان می دهد که چنین تکنیک های خویشتن داری را همچنان به استفاده در مینیاپولیس, اگر چه آنها گاهی اوقات به نام با نام های مختلف. در سال 2012 وجود دارد 79 ظهور و در سال 2013 وجود دارد 69. که کاهش یافته و به 40 در سال 2018 شد و برگشت تا 56 سال گذشته است. روش مورد استفاده قرار گرفت برابر آفریقایی-آمریکایی به مراتب بیشتر از گروه های دیگر که سوابق نشان می دهد.

کارل Takei, یک حقوقدان ارشد اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا که تمرکز بر شیوه های پلیس گفت: ادارات که هنوز اجازه chokeholds سعی کنید به افتراق بین قطع جریان خون که کدها کسی ناخودآگاه و قطع جریان اکسیژن است که کشنده است.

“هنوز هم وجود دارد یک خطر قابل توجه است که اقدام به قطع جریان خون را نیز قطع جریان هوا,” او گفت که چرا A. C. L. U. مخالف روش. “Chokeholds باید ممنوع در سراسر هیئت مدیره.”

خویشتن داری تکنیک های رهبری به افسران ارسال به سراسر کشور در سال های اخیر پس از اینکه به جرم استفاده از نیروی بیش از حد.

این واقعیت که آقای چوین نگه داشته و اعمال فشار زمانی که آقای فلوید بود دیگر تلاش ساخته شده از آن به نظر می رسد یک مورد یک افسر در تلاش برای مجازات یک مظنون برای انجام کاری که پلیس نیست — که می تواند شامل مقاومت در برابر دستگیری تف کردن و یا توهین به یک افسر ،

اگر آن را شکلی از “خیابان عدالت” است که از نظر فرم قلدری است که پلیس راهنمایی و رانندگی نیز در برابر دستور. “این است که کسی آموزش درس — دفعه بعد که شما را فکر می کنم دو بار در مورد آنچه شما انجام دهد” گفت: فیلیپ M. Stinson, یک افسر سابق پلیس تبدیل عدالت کیفری استاد در Bowling Green State University.

اندی Skoogman مدیر اجرایی مینه سوتا Chiefs of Police Association گفت: این گروه 300 اعضای وحشت زده شد توسط تاکتیک افسر مورد استفاده در Floyd مورد و “عدم همدلی” او نشان داد.

“خط پایین: هر نوع استفاده از زور روش باید متوقف شود هنگامی که انطباق بدست آمده است,” او گفت:, و اضافه کرد که او نمی دانست هر اداره پلیس در دولت است که آموزش در آن روش.

مایک بیکر کمک گزارش. سوزان Beachy کمک پژوهش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>