جورج فلوید و درک چوین مشغول به کار با هم در یک کلوپ شبانه

مینیاپولیس — یک جانباز از مینیاپولیس اداره پلیس که moonlighted به عنوان یک خاموش وظیفه گارد امنیتی. دیگر ارائه امنیت در Salvation Army, فروشگاه و برخی از صرف شب خود را در باشگاه محلی مشغول به کار به عنوان یک دروغ بزرگ و فاحش.

در سال قبل از خود کشنده برخورد جورج فلوید, 46, و افسر در حال حاضر متهم با مرگ او درک چوین, 44, مشغول به کار در همان مینیاپولیس, لاتین, کلوپ شبانه, هر دو بخشی از تیم مسئول نگه داشتن داد و بیداد کن مشتریان تحت کنترل است.

مسیر خود عبور برای آخرین بار در پایانی نور از روز یادبود شب ها در یک گوشه ای از فروشگاه های شناخته شده به عنوان بهترین مکان در شهر برای پیدا کردن منتول سیگار. در عرض یک ساعت آقای فلوید مرده بود و او آخرین درخواست و gasps گرفته شده در horrifically گرافیک تصویری.

در یک حرکت است که پس از درخواست تظاهرات در شهرهای سراسر کشور آقای چوین زانو زد آقای فلوید در پشت یک خودروی پلیس در خارج از فروشگاه. به مدت هشت دقیقه و 46 ثانیه, با توجه به شکایت کیفری ظ روز جمعه توسط Hennepin County District وکیل این افسر پلیس فشرده زانو خود را به آقای فلوید گردن در سکوت خیره به سمت زمین خود را به عنوان اسیر gasped بارها و بارها که او نمی تواند نفس بکشد.

تماشاگران دست تکان داد خود را همراه و نفرین و التماس برای کمک و هنوز دو دقیقه و 53 ثانیه پس از آقای فلوید متوقف شده بود معترض شد و بی توجه افسر ادامه داد: به زانو زدن.

در مورد تبدیل شدن به بخشی از یک شرکت-آشنا سابقه خشونت های پلیس در سال های اخیر است که در آن مردان آفریقایی-آمریکایی کشته در برخورد بودند که تکان دهنده دنیوی در ریشه های خود را — اریک گارنر که پس از سال 2014 بازداشت در نیویورک برای فروش سیگار بدون مالیات تمبر; مایکل براون که در برخورد با پلیس همان سال در فرگوسن Mo. پس از راه رفتن در خیابان به جای استفاده از پیاده رو.

آقای فلوید را مورد شروع با یک گزارش از تقلبی $20 bill که یک انبار دار گفت: او تلاش برای تصویب به خرید سیگار.

“او مرده برای هیچ — چیزی در مورد جعلی لایحه — که هیچ بود” گفت: Jason پولک و 53 شهرستان راننده اتوبوس و یکی از تعدادی از جنوب مینیاپولیس ساکنان که ابراز خشم و انزجار بیش از این مورد است.

رژیم صهیونیستی. تیم Walz به نام کشنده دستگیری و شب از تظاهرات خشونت آمیز که آمده اند پس از آن “یکی از تاریکترین فصل است.”

زنده به روز رسانی: جورج فلوید تظاهرات

به روز شده 10m پیش

  • افسر که دوخته جورج فلوید متهم شده است با سوم قتل درجه.
  • مینیاپولیس را تحت یک حکومت نظامی شب جمعه با گارد ملی در خیابان.
  • تظاهرات ادامه داد: در چند شهرستانها عمده در روز جمعه.

“خدا را شکر یک فرد جوان تا به حال یک دوربین به آن” فرماندار گفت.

اعتبار…گلن Stubbe/استار تریبیون از طریق آسوشیتد پرس

با آقای چوین در بازداشت و رسما متهم سوم-قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس دادستان در حال حاضر باید سعی کنید به درک آنچه اتفاق افتاده است در هرج و مرج لحظات قبل از آقای فلوید گرفته بود به او Hennepin County مرکز پزشکی و مرده در 9:25 بعد از ظهر

حساب از شاهدان تلفن همراه و نظارت تصویری و شارژ اسناد منتشر شده در جمعه بگویید خیلی از داستان چگونه “جعل در حال پیشرفت” بازداشت آشکار شد.

آقای فلوید شده بود یک ستاره فوتبال و بازیکن بسکتبال در دبیرستان در حال حرکت به مینیاپولیس حدود پنج سال پیش. هنگامی که او بازگشت به هوستون برای مادرش مراسم تشییع جنازه دو سال پیش به او گفت: پسر عموی که مینیاپولیس آمده بود به مانند خانه احساس راحتی کنید. “او چنین مبارک مرد او را دوست داشت به اطراف مردم عاشق به رقص و او دوست داشت در مینیاپولیس گفت:” Jovanni Thunstrom که متعلق به Conga لاتین اغذیه فروشی و مشروب فروشی که در آن آقای فلوید کار کرده و امنیت در شب سالسا. “او در راه می رفت هر روز با یک لبخند در چهره اش.”

آن را به یکی دیگر club, El Nuevo بازار مال فروشان که در آن هر دو آقای فلوید و آقای چوین کار کرده است. مایا سانتاماریا فروش می رسد که این باشگاه در ماه ژانویه گفت که او شک داشتند که دو مرد تعامل.

آقای فلوید کار گاه به گاه هفته او گفت: در حالی که آقای چوین کار کرده و امنیت در تعطیلات آخر هفته بیش از 17 سال گذشته. گاهی اوقات در طول این باشگاه خشن و بی ادب “شهری, شب,” او گفت: هنگامی که آن را در درجه اول به تساوی یک آفریقایی-آمریکایی مشتریان آقای فلوید بود و گاهی اوقات بیش از حد تهاجمی با مشتریان گاهی اوقات با استفاده از اسپری فلفل, او گفت:.

“من باید کلمات را با او در مواقع مختلف وقتی که من فکر می کردم او نبود واکنش مناسب بر اساس وضعیت در دست” او گفت:. “آن را مانند صفر اعتصابات و شما خارج است.”

آقای فلوید برادر کوچکترش رادنی فلوید, 36, گفت: او در مرکز هر اتاق او راه می رفت. “همیشه خندان همیشه کسی به شما صحبت می تواند به و می دانم که شما نمی خواهد در نظر گرفته شود.”

کشنده برخورد آغاز شد فقط قبل از 8 p. m. زمانی که آقای فلوید وارد جام غذاهای یک انجمن فروشگاه های اجرا شده توسط چهار برادر و یک کارمند فروشگاه ادعا کرد که او تا به حال برای پرداخت سیگار با تقلبی $20 bill. پلیس یک تماس از فروشگاه در 8:01 بعد از ظهر

“ام کسی می آید در فروشگاه ما و با ما حساب های جعلی و ما متوجه آن قبل از او در سمت چپ فروشگاه ما زد پشت آنها نشسته بود در ماشین خود را” تماس گیرنده گفت: با توجه به متن منتشر شده توسط مقامات.

کارمند فروشگاه خواستار سیگار پشت. “اما او نمی خواهید برای انجام این کار است و او را به نشستن در ماشین خود را به علت او بدجور مست و او را در کنترل خود را از” فروشنده گفت: با توجه به متن تماس با پلیس. “او است نه اقدام درست است.”

توزیع کننده فشرده برای توضیحات و تماس گیرنده در توصیف این مرد به عنوان بلند, طاس حدود 6 فوت قد.

“او سفید, سیاه, مادری, اسپانیایی, اسیایی?”

“چیزی مانند این که” caller پاسخ داد.

“کدام یک ؟ سفید, سیاه, مادری, اسپانیایی, اسیایی?”

“او یک پسر سیاه و سفید,” تماس گیرنده گفت.

اعتبار…Stephen Maturen/گتی ایماژ

پس از مدت فرشته با شکوه یک مشتری به طور منظم و کارمند سابق وارد شده در فروشگاه به دنبال منتول سیگار. پلیس در حال حاضر خارج است. خانم شکوه گفت: کارمند یک نوجوان بود احساس بد او به پلیس گفت که او تنها به خاطر آن بود که پروتکل.

کارمند برگزار شد تا یک خورده لایحه و آن را نشان داد به او. این لایحه آشکار جعلی, او گفت:. “جوهر بود و هنوز هم در حال اجرا,” او گفت:.

خانم شکوه گفت: او را دیدم یک افسر رویکرد آقای فلوید با دست خود را در تفنگ خود را در ران.

شارژ اسناد می گویند که ماموران در بر داشت آقای فلوید در یک پارک آبی, ماشین با دو مسافر. به زودی اضافی واحدهای پلیس وارد شد و ماموران تلاش برای به دست آوردن آقای فلوید به یک وسیله نقلیه پلیس. اما او تلاش می کرد.

“آقای فلوید نیست به طور داوطلبانه در ماشین و با تلاش افسران عمدا سقوط و گفت: او که قرار بود در ماشین و امتناع ایستاده هنوز هم” با توجه به شارژ سند است.

حتی قبل از او قرار داده شده بر روی زمین زیر آقای چوین زانو به گفته دادستان ها’ حساب در حالی که ایستاده در خارج از ماشین آقای فلوید آغاز شد گفت: بارها و بارها که او نمی تواند نفس بکشد.

آقای چوین سعی کردم به جای او در ماشین پلیس با افسر J. A. Kueng را کمک کند.

در 8:19 آقای چوین کشیده آقای فلوید از سمت مسافر از تیم ملی ، آقای فلوید به زمین برخورد کردن دستبند هنوز هم در. آقای Kueng برگزار شد آقای فلوید را در حالی که افسر توماس لین برگزار شد ،

آقای چوین تسلیم چپ خود را تا زانو در “منطقه آقای فلوید سر و گردن” اسناد و مدارک گفت و آقای فلوید همچنان به اعتراض: “من نمی توانم نفس بکشم” او گفت: بارها و بارها.

Video player loading
یک تماشاچی های تصویری در مینیاپولیس نشان می دهد یک افسر پلیس با زانو خود را بر روی آقای فلوید گردن در طول بازداشت. مرگ او یک “زمان کوتاه” بعد پلیس گفت:.اعتباریاعتباری…Storyful

به نام او برای مادرش. او گفت: “لطفا.”

یکی از افسران اخراج خود را درخواست.

“شما در حال صحبت کردن خوب” یک افسر گفت: با توجه به شارژ اسناد و مدارک.

حداقل یک افسر نگران بود: آقای لین پرسید: اگر افسران باید رول آقای فلوید در کنار او.

“نه ماندن قرار داده که در آن ما او را” آقای چوین پاسخ داد.

“من نگران هستم در مورد هیجان زده هذیان و یا هر آنچه که” آقای لین گفت.

“به همین دلیل ما او را در معده خود را” آقای چوین پاسخ داد.

در 8:24 بعد از ظهر آقای فلوید متوقف شد.

آقای Kueng بررسی آقای فلوید راست مچ دست به صورت یک پالس. “من می توانم پیدا کردن یک,” او گفت:.

هنوز هیچ یک از افسران نقل مکان کرد.

در 8:27 p. m., هشت دقیقه و 46 ثانیه پس از او تا به حال کاهش خود را بر روی آقای فلوید را گردن آقای چوین در نهایت منتشر شد زانو خود را.

این دفتر معاینات پزشکی ذکر شده در زمان مرگ به عنوان 9:25 بعد از ظهر

مت Furber گزارش از مینیاپولیس Audra D. S. برچ, از, هالیوود, Fla., و فرانسیس روبلز از کلید غرب فلوریدا. مانی فرناندز کمک گزارش از هوستون. سوزان Beachy کمک پژوهش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>