گاوین Newsom سفارشات اورنج کانتی سواحل بسته به علت Coronavirus

میامی — شور نسیم و امواج اقیانوس را beckoned هم بزنید دیوانه ساکنان ساحل بازگشت به معشوق خود را از سواحل اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای سر در گم می شود.

اما چگونه برای جلوگیری از ساحل پتو و صندلی را از تبدیل شدن به جدید founts از coronavirus عفونت تبدیل به یک نقطه اشتعال برای فرمانداران در فلوریدا و کالیفرنیا و دیگر کشورهای ساحلی که باید تعادل مطالبات از ترکیبات برای رهایی از افزایش زمستان گرما در برابر وحشت واکنش عموم به عکس از عرق, لباس شنا-چادری بدن بسته بندی حوله حوله.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom کالیفرنیا پا در روز پنج شنبه را تعطیل سواحل در اورنج کانتی عقب زودتر تلاش در مردم وجود دارد یک فرصت برای قدم زدن در امتداد ساحل در حالی که ماندن در یک فاصله امن و دور از یکدیگر است. Swaths گسترده ای از شن و ماسه بسته بندی شده بودند بیش از آخر هفته با جمعیت با بسیاری از مردم هجوم آوردند از همسایه لس آنجلس و سن دیگو شهرستان که در آن سواحل باقی مانده خارج از محدوده.

“این بیماری نیست رفتن به دور” آقای Newsom گفت: در یک کنفرانس خبری اشاره کرد که همه گیر بود که ادعا کرد حداقل 95 زندگی در کشور در 24 ساعت گذشته.

بخش-های-شهرستان رویکرد در کالیفرنیا و فلوریدا, شاید این دو کشور بیشتر تعریف شده توسط خود را به یاد سواحل منجر به یک درهم آمیخته از تحول قوانین متفاوت است که روز به روز و حتی از ساحل به ساحل. بدانند چگونه به نگه داشتن مناطق ساحلی امن نشان دهنده یکی از سخت ترین معضلات برای مقامات دولتی به عنوان آنها شروع به حرکت در خارج از coronavirus مستندات.

در فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis دارای مقاومت فشار به تمام سواحل اصرار دارد که این تصمیم باید ساخته شود به صورت محلی و افرادی که در نظر ساحل, حیاط خلوت خود را سزاوار مهلت از cooped در خانه.

زمانی که عکس از beachgoers در جکسنویل منطقه را برانگیخت “#FloridaMorons” به روند در رسانه های اجتماعی آقای DeSantis اخراج مسخره به غلط نخبه از خارجی ها بودند که تمایلی به قبول که همه مناطق فلوریدا شده ضربه coronavirus به عنوان سخت به عنوان منطقه از میامی به وست پالم بیچ که در آن سواحل بسته باقی می ماند.

“برای کسانی که سعی می کنید به شما می گویند که کودن من شما را بیش از کسانی که انتقاد شما هر روز از هفته و دو بار در روز یکشنبه” آقای DeSantis گفت جکسون ساکنان در یک کنفرانس خبری هفته گذشته است.

سواحل در گالوستون تگزاس خواهد بازگشایی در روز جمعه پس از رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت را مرحله به مرحله بازگشایی ترتیب است که مجوز فعالیت در فضای باز تا زمانی که مردم اقدامات احتیاطی برای “به حداقل رساندن فرد در تماس با افرادی که در همان خانواده است.”

در نیوجرسی رژیم صهیونیستی است. Phil مورفی گفت: در این هفته که دولت را در باز کردن سواحل بر اساس چه آخر این هفته بازگشایی پارک دولت می رود. برخی از مقامات شهرستان را مورد بحث هماهنگ افتتاح سواحل با روز یادبود.

“اگر مردمی انجام آنچه که ما در حال درخواست از آنها برای انجام, است که تاثیر بسیار زیادی در توانایی ما را به آنچه که من اسمش baby steps” آقای مورفی گفت. “بیایید ببینید که چگونه به پارک بروید اما هیچ تصمیم گیری نشده یا imminently در سواحل است.”

آخرین به روز رسانی: شیوع کروناویروس در آمریکا

  • به عنوان مارس به پایان می رسد متحده بپرسید: چه چیزی می تواند باز و چه باید اقامت بسته?
  • نیوجرسی گزارش مطلب جدید روزانه مرگ و میر بیش از هر دولت دیگر.
  • دموکرات ها سلب مک کانل برای تماس با سنا بازگشت.

آلاباما به بازگشایی سواحل آن در روز پنج شنبه بعد از ظهر تحت فرماندار جدید “امن تر-در-خانه” سفارش که محدودیت تجمعات به کمتر از 10 نفر و نیاز به شش پا بین گروه های مختلف خانواده است.

سواحل حیاتی برای اقتصاد کشورهای ساحلی رسم ساکنان و گردشگران به کنار دریا, رستوران ها و مغازه ها که یک نیروی حیاتی به شهرهای ساحلی. حتی با بسیاری از کسب و کار بسته سواحل در میان چند مکان که در آن ساکنان که نمی توانیم استخر می تواند سرد خاموش هنگامی که درجه حرارت در کالیفرنیا به 100 درجه در هفته گذشته. بخش هایی از فلوریدا نیز تجربه شده است رکورد گرما.

“ساحل است که به نوعی این فضای مقدس تقریبا برای فلوریدا گفت:” کریگ پیتمن نویسنده پنج کتاب در مورد دولت است. “بسیاری از مردم که در اینجا فکر می کنم از آن به عنوان ‘که ساحل من.’ اگر شما نمی توانید به ساحل بروید چه فلوریدا?”

کالیفرنیا Coronavirus نقشه و مورد تعداد

دقیق نقشه شهرستان نشان می دهد میزان شیوع کروناویروس با جداول تعداد موارد توسط شهرستان.

اما سواحل نیز جمع آوری مکان های که در آن همه بیش از حد آسان به نقطه ای اچ و رویکرد به سلام گرفتن بیش از حد نزدیک به جلوگیری از انتقال ویروس. در پرجمعیت استان ها وجود دارد به سادگی به اندازه کافی غریق و یا افسران پلیس برای جلوگیری از بازدید کنندگان از درگیر شدن در عادات اجتماعی.

“هنگامی که شما برای باز کردن آنها وجود دارد فرصت خوبی است که آنها خواهد بود دیوار-به-دیوار با مردم گفت:” شهردار دن Gelber از ساحل میامی که خط ساحلی باقی می ماند بسته شده است. “از آنجا که ما باید 7.5 مایل از سواحل و بنابراین بسیاری از نقاط دسترسی اجرای ظرفیت دشوار است اگر نه غیر ممکن است.”

ساحل ایمنی گشت در Volusia County, صفحه اصلی به شهر ساحلی دایتونای یک سمبل بهار شهر صادر شده و بیش از 1 ، 200 هشدارهای روز یکشنبه به مردم نقض قوانین است که محدود کردن فعالیت های ورزش است.

“ما راندن و مردم خواهد آمد تا راست و پشت سر ما و راه اندازی یک چادر و صندلی و فقط از آویزان گفت:” کاپیتان طمرة Malphurs سخنگوی ساحل ایمنی اقیانوس نجات. “مردم در حال گرفتن قرنطینه خستگی.”

تصمیم گیری در مورد چگونگی ادامه دارد بازمی گردد انتخاب رهبران پزشکی حرفه ای و همسایگان در برابر یکدیگر است. سوابق عمومی از سنت جانز شهرستان در فلوریدا صفحه اصلی “سنت آگوستین” نشان می دهد که سواحل وجود دارد باز مانده است در ماه مارس حتی پس از معاینات پزشکی خواست county مدیر به آنها را تعطیل, به دلیل نرخ coronavirus موارد بیش از حد بالا بود.

عکس از شلوغ سواحل فلوریدا در طول بهار باعث شده بود ملی خشم. سازمان از oceanfront زمستان, پارتی, جشنواره, در ساحل میامی در این دوره گزارش شده است که ده ها تن از مردم توسعه علائم و یا آزمایش مثبت برای coronavirus.

“حفاظت از ساکنان” نوشته دکتر دیانا A. Oleske دستیار معاینات پزشکی در سنت جانز شهرستان است. “نزدیک سواحل. لطفا.”

با سواحل کشورهای همسایه بسته در آن زمان یک رکورد تعداد زیادی از مردم در جریان به سنت جانز County, ساحل, عمومی, مقامات گفت: در ایمیل های به دست آمده توسط دانشگاه کلمبیا قهوه ای, موسسه رسانه های نوآوری و بررسی توسط نیویورک تایمز. ساکنان نام و نوشت: انتخاب کمیسیون التماس آنها را به تعطیل سواحل پایین.

تنها پس از چشم نواز عکس های هوایی در مارس 28 نشان داد سواحل خالی در بسته Duval County و شلوغ شن و ماسه بیش از county line در سنت جانز شهرستان انجام سنت جانز نزدیک به ساحل. رئیس Robert A. هردویکک از سنت آگوستین ساحل, اداره پلیس نوشت, شهرستان کمیسیون روز بعد که این وضعیت تا به حال شده است یک “بحران” و “امنیت عمومی نگرانی است.”

سواحل باید پس از بازگشایی در هماهنگی با Duval County است. مردم تا به حال مشکل مطابق با اجتماعی فاصله مایکل رایان سنت جانز شهرستان گفت در روز پنج شنبه.

هیچ محدودیت های مسافرتی وجود دارد در میان فلوریدا شهرستانهای استان به جز کلید های فلوریدا که ممنوع دسترسی به nonresidents. هنگامی که کلید غرب اعلام کرد این امر بازگشایی سواحل آن برای ساکنان محلی موانع 100 مایلی شمال دیدم یک چشم انداز مثبت در مردم در تلاش برای درایو کردن نیست درک است که سواحل هنوز هم بسته شد به خارج از شهر بازدید کنندگان است.

گروه از مردم flocked به ساحل در کلید غرب به عنوان به زودی به عنوان آن را باز کرد در روز دوشنبه. در چهارشنبه خوشه از دوستان بودند در Smathers ساحل در گروه های سه تا شش نفر است. آنها حفظ فاصله از گروه های دیگر اما نه از یک دیگر. افسران پلیس با پوشیدن ماسک نظارت این منطقه است.

کریستف ایوانف و همکاران او در صدف حلزونی جمهوری شرکت دریایی رستوران در حال حاضر بسته شده گفت: آنها با عجله به ساحل پس از هفته گیر بودن داخل.

“ما در حال منظم بودن. من فکر می کنم همه خوب است,” او گفت:. “ما در حال آماده به پوشیدن ماسک هنگامی که ما رفتن به فروشگاه مواد غذایی و اماکن مانند آن.”

دوست خود هارون Delong گفت: نگه داشتن سواحل بسته و غیر منطقی بود.

“من فکر می کنم آن را احمقانه,” او گفت: “زمانی که هر متخصص هر دکتر و هر خبرنگار می گوید: ویتامین D خیلی خوب است برای شما. یک روز را به عنوان کامل به عنوان این که چرا نمی توان ما خارج شدن هوای تازه گرفتن نور خورشید؟”

Daniel W. Uhlfelder یک وکیل از سانتا رزا ساحل که سعی کردم به شکایت فرماندار فلوریدا به تقاضا در سطح ایالت, ساحل, تعطیلی بود, برنامه ریزی برای تور سواحل در تکدی در یک Grim Reaper صحنه و لباس برای جلب توجه به خطر گسترش ویروس. او گفت که او بیشتر نگران است که مردم از مناطق جنوبی ضربه سخت coronavirus خواهد بود رانندگی به منطقه ساحل ،

“این رفتن به بهداشت عمومی فاجعه” آقای Uhlfelder گفت. “این رفتن به یک آهنربا است.”

در کالیفرنیا آقای Newsom وزن بسته شدن سواحل در طول دولت کل خط ساحلی با توجه به یک یادداشت به بیرون درز چهارشنبه شب از کالیفرنیا روسای پلیس انجمن به مقامات شهرداری در اورنج کانتی در جنوب لس آنجلس که در آن ساحل موضوع شده است اکثر ستیز.

مقامات محلی تحت فشار قرار دادند با این استدلال که یک اندازه رویکرد می تواند معکوس شود آیا به عنوان کالیفرنیا محافظه کاران که در حال حاضر شکایت بیش از دموکرات فرماندار stay-at-home سفارشات. آقای Newsom متوقف خوبی از یک ایالت بسته شدن سفارش آنچه که او به نام “یک بسیار کوتاه مدت تنظیم” را به یکی از شهرستان گفت: تا به حال کاهش یافته است کوتاه اجتماعی فاصله دستورالعمل.

فرماندار التماس کرد با کالیفرنیا به سرعت گسترش ویروس با ماندن در خانه با وجود وسوسه از آب دریا و آب و هوای آفتابی. عکس از چتر و خوانندگان نارسایی خط ساحلی از برخی از جنوب کالیفرنیا سواحل نشان داد که بسیاری از ساکنان به حال توجه خود را درخواست.

تا شمال کلانتر ویلیام Honsal از شهرستان هومبولت است که 110 کیلومتر از کالیفرنیا 840 کیلومتر از خط ساحلی گفت: یک ایالت ساحل خاموش شدن را احساس “مانند یک سیلی واقعی” به مکان هایی که تجربه کرده اند اورنج کانتی جمعیت.

“چه خوب برای جنوب کالیفرنیا ممکن است خوب برای شمال کالیفرنیا” او گفت:.

در اورنج کانتی جان پاپ سخنگوی شهر نیوپورت بیچ گفت: قبل از اینکه آقای Newsom را اعلام کرد که به دولت دستور داد در ساحل بسته شدن می تواند ملتهب بخش در جامعه مدنی در میان آزادی خواهان و ساکنان که از ترس گسترش بیشتر ویروس.

“این است که رفتن به بسیار سیاسی بسیار سریع” آقای پاپ گفت.

پاتریشیا mazzei از گزارش از میامی, Shawn Hubler از ساکرامنتو و توماس فولر از سان فرانسیسکو. فرانسیس روبلز کمک گزارش از کلید غرب فلوریدا., و نیکلاس Bogel-Burroughs و مایکل کوپر از نیویورک است. درک Kravitz داده نگار در دانشگاه کلمبیا قهوه ای, موسسه رسانه های نوآوری کمک گزارش از نیویورک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>