اجاق گاز ساخت داخل سالن هوا تا پنج برابر آلوده تر از هوای بیرون گزارش می یابد

اجاق گاز در حال ساخت افراد بیمار کمک آلودگی است که باعث می شود هوای داخل ساختمان به دو تا پنج برابر آلوده تر از هوای بیرون با توجه به یک گزارش جدید.

با وجود این خطرات تنظیم کننده شکست خورده اند به مجموعه ای از استانداردهای کیفیت هوا در محیط داخلی — یک مشکل است که در حال حاضر به احتمال زیاد به تشدید توسط تعداد زیادی از مردم صرف وقت در داخل و پخت و پز در خانه در طول coronavirus بیماری همه گیر.

سوخت فسیلی-سوزاندن در کوره به احتمال زیاد در معرض ده ها میلیون نفر از آمریکایی ها به آلودگی هوا که غیر قانونی خواهد بود اگر آنها در خارج, نتیجه بررسی چندین دهه علم توسط کوه های راکی موسسه و متعدد در حمایت از محیط زیست شدند.

سرب گزارش نویسنده بردی مهر گفت: کمتر توجه شده است دیرینه با وجود آگاهی از این مشکل است. “به هر حال ما بدست عادت به داشتن یک احتراق دستگاه اغلب unvented داخل صفحه اصلی” مهر گفت:.

حدود یک سوم از خانواده های ایالات متحده طبخ در درجه اول با گاز – که ساطع می کند و دی اکسید نیتروژن و دی اکسید کربن علاوه بر ذرات آلودگی که انواع کوره های تولید. مسن ضعیف نگهداری کوره های آلوده حتی بیشتر از جمله خطرات ناشی از مونوکسید کربن.

حتی کوچک را افزایش می دهد در کوتاه مدت قرار گرفتن در معرض دی اکسید نیتروژن را افزایش می دهد آسم خطرات برای کودکان. یک تجزیه و تحلیل نشان داد که کودکان در خانه با اجاق گاز را 42 درصد بالاتر شانس داشتن علائم آسم. دیگر در استرالیا نسبت به 12.3 درصد از تمام آسم بار به اجاق گاز.

دی اکسید نیتروژن نیز باعث می شود بیماری انسدادی مزمن ریوی بدتر است و ممکن است مربوط به مشکلات قلبی و دیابت و سرطان است.

مسمومیت با مونوکسید کربن می تواند باعث سردرد و تهوع و سریع, ضربان قلب, ایست قلبی و مرگ.

بهترین راه حل بر اساس این گزارش این است که تغییر به اجاق برقی. اما افراد با اجاق گاز همچنین می توانید پنجره های باز کوک در پشت خود را به مشعلها استفاده از یک هود اگزوز اجرای تصفیه کننده هوا با فیلتر هپا و نصب یک آشکارساز مونوکسید کربن.

آلودگی هوا بازدید فقیر آمریکایی ها و مردم از رنگ بدتر است زیرا آنها اغلب نیز در معرض سرب, جیوه, بزرگراه ها و کارخانه های صنعتی گفت: دکتر رابرت گولد کالیفرنیا آسیب شناس و عضو هیئت مدیره برای پزشکان برای مسئولیت اجتماعی که همکار بررسی این گزارش است.

“ما فقط نیاز به این سرمایه گذاری” گولد گفت. “این متناسب به طرح کلی ما را به محافظت ویژه ما جمعیت های آسیب پذیر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im