نشت گاز در هند در LG کارخانه کشته شدن 7 و Sickens صدها نفر

دهلی نو — حداقل هفت نفر کشته و صدها نفر بودند با عجله به بيمارستان اوایل روز شنبه پس از یک ابری از گاز سمی فرار از یک کارخانه مواد شیمیایی متعلق به شرکت کره جنوبی ال جی Corp., هندی, مقامات گفت.

ده ها تن از زنان و مردان باقی مانده بودند دروغ ناخودآگاه در خیابان. مادران زد به بیمارستان با لنگی کودکان در سلاح های خود را. افسران پلیس منتقل خانه به خانه برای تخلیه مردم از منطقه اطراف کارخانه واقع در نزدیکی شهر ساحلی ویساکاپاتنام.

“ما می تواند احساس قوی بوی گاز است. چشم ما شروع به آبیاری و ما می تواند بوی گاز در دهان ما” گفت: یکی از DVSS Ramana زندگی می کند که در نزدیکی کارخانه و صحبت با تلفن به عنوان او در حال فرار بود.

هند بوده و تحت سخت coronavirus مستند در شش هفته گذشته و مقامات هندی بررسی شد که آیا نشت ناشی از عجله برای بازگشایی کارخانه شیمیایی.

“به نظر می رسد نیروی کار غیر ماهر و سنن و نگهداری کار می کنند و از آنجا که این گاز به بیرون درز کرد” گفت: Srijana Gummalla کمیسر بیشتر ویساکاپاتنام شهرداری شرکت.

اعتبار…Agence France-Presse — Getty Images

کارخانه بسته شده بود پایین پس این مستند آغاز شد و در اواخر ماه مارس اما این هفته مستند بود کاسته و گیاه شروع به بازگشایی در روز چهارشنبه خانم Gummalla گفت.

“مردم استنشاق گاز آغاز شده و در حال مرگ” او گفت:.

پزشکان در شاه جورج بیمارستان در ویساکاپاتنام گفت: بیماران در معرض شده بود به استایرن گاز است که مورد استفاده برای پلاستیک و لاستیک.

استایرن گاز در نظر گرفته شده است یک سم است که می توانید با جمع کردن یک فرد در عرض چند دقیقه از استنشاق می شود و مرگبار در غلظت های بالا, هندی, مقامات گفت. پزشکان در بیمارستان ها در ویساکاپاتنام گفت که بسیاری از بیماران استفراغ و تجربه “عصبی کمبود.”

حادثه اتفاق افتاده در حدود 2:30 صبح پخش ویدئوها در هند رسانه ها نشان داد روستاییان فر بی حرکت بر روی زمین است. دیگر نشان داد یک سگ ولگرد در تلاش برای استفاده از پاهای خود را برای ایستادن قبل از سقوط بر روی زمین. عکس های دیگر نشان داد پاچه مردم قراردادن بیمار و ناخودآگاه به موتوری rickshaws و در پشت mo-peds به عنوان آنها شتافت و به بیمارستان.

بر اساس گزارش های اولیه ابری از گاز سمی گسترش بیش از یک شعاع حدود سه کیلومتر مشمئز کننده مردم در حداقل پنج روستا. مقامات گفت که نشت متوقف شده بود midmorning شاید زودتر.

برخی از این تصاویر بلافاصله جلب مقایسه با سال 1984 نشت گاز در بوپال هند دولت در نظر گرفته جهان را بدترین حادثه صنعتی. که نشت در یک اتحادیه کاربید آفت کش کارخانه سمت چپ تقریبا 4000 کشته و یکی دیگر از 500,000 مجروح شدند.

در حالی که فاجعه بوپال آورده به ميدان هند خطرناک صنعتی شیوه های وادار کردن دولت به بهبود استانداردهای ایمنی بسیاری از حوادث صنعتی هنوز هم باقی بماند در سراسر کشور است.

کره جنوبی LG شیمیایی در زمان بیش از این گیاه از محلی شرکت هندی در اواخر 1990s.

“ما در حال همکاری با مقامات محلی برای ارزیابی خسارت ناشی از به مردم محلی و به هر آنچه در آن طول می کشد برای محافظت از آنها و ما کارگران” LG شیمیایی در بیانیه ای گفت. “از نشت گاز از کارخانه در حال حاضر تحت کنترل است. اما این گاز می تواند باعث تهوع و سرگیجه هنگام استنشاق. ما در حال انجام همه ما می توانیم برای اطمینان از درمان های پزشکی به سرعت به عنوان امکان پذیر است.”

این شرکت اعلام کرد که هنوز تحقیق چگونه از نشت اتفاق افتاده است. اما اذعان کرد که وجود دارد برخی از مردم کشته در روستاهای اطراف این کارخانه گفت که آن را در دست بررسی “علت مرگ” و آسیب های دیگر.

جفری Gettleman گزارش از دهلی نو Suhasini راج از لکنو هند و ماریا ابی حبیب از لس آنجلس. گزارش شد کمک توسط هری کومار, Sameer یاسر و کای شولتز از دهلی نو و چو سنگ-hun از سئول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de