گرت فاستر آورده تفنگ خود را به آستین کشته شدند. سپس او را کشته.

AUSTIN تگزاس — آن را غیر معمول نیست برای گرت پرورش در اعتراض به خشونت پلیس در یک شنبه شب. و آن را از شخصیت او را مسلح به عنوان او راهپیمایی کردند.

آقای فاستر حامل یک AK-47 تفنگ به او پیوست Black Lives Matter تظاهرات بلوک از دولت و کنگره آمریکا در Austin, Texas. تفنگ-حقوق حامیان در هر دو سمت چپ و راست اغلب حمل تفنگ در تظاهرات در تگزاس یک دولت که لیبرال قوانین اسلحه آن را اجازه می دهد.

آقای فاستر با پوشیدن لباس سیاه و سربند و یک کلاه بیس بال ضربه به روزنامه نگار مستقل در ماه مارس در روز شنبه و با او صحبت کرد, matter-of-factly در مورد سلاح است که بخور در بند در مقابل او.

“آنها به ما اجازه نمی مارس در خیابان دیگر, بنابراین من به تمرین برخی از حقوق ما” آقای فاستر گفت: روزنامه نگار مشعر Gilberto گارسیا بود که در پخش مصاحبه زنده در Periscope. “اگر من با استفاده از آن در برابر پلیس من مرده ام” او اذعان کرد.

بعد از آن شب آقای فاستر بود به ضرب گلوله کشته, اما نه توسط پلیس است. مقامات گفت که او کشته شد توسط رانندگان که تهدید کرده بود معترضان با ماشین خود را.

پلیس و شاهدان گفت: این مرد در ماشین و تبدیل آن به شدت نسبت به راهپیمایان و آقای فاستر سپس به آن نزدیک است. راننده باز آتش, تیراندازی, آقای پرورش بود که با عجله به بیمارستان منتقل شد و بعد مرده.

تیراندازی حیرت زده یک شهر که در آن تظاهرات و راهپیمایی ها یک افتخار و عادی سنت است. یکشنبه, Austin مقامات پلیس منتشر شده بود چند جزئیات در مورد تیراندازی و یا انگیزه یا اینکه آیا دادستان برنامه ریزی شده به فایل هر گونه اتهام در برابر ناشناس رانندگان دستگیر شده است و همکاری با مقامات. یک GoFundMe صفحه به کمک آقای فاستر بستگان خود را با هزینه های مراسم تشییع جنازه در حال حاضر مطرح شده نزدیک به $50,000 در بعد از ظهر یکشنبه.

آقای گارسیا مستقل روزنامه نگار دارای فیلم برداری متعدد Austin تظاهرات در هفته های اخیر و او اسیر هرج و مرج لحظات تیراندازی زندگی می کنند ، معترضان دیده می شود راهپیمایی از طریق تقاطع زمانی که یک ماشین blares آن شاخ. راهپیمایان به نظر می رسد به همگرا در اطراف خودرو به عنوان یک انسان را از تماس “همه عقب.” در آن لحظه پنج عکس حلقه و پس از مدت کوتاهی توسط چند مطلب صدای بلند موی چتری است که اکو از طریق خیابان های مرکز شهر.

آقای فاستر که تا به حال خدمت در ارتش مسلح شده بود اما او نه به دنبال مشکل در مارس بستگان و شاهدان به خبرنگاران گفت:. در زمان تیراندازی آقای فاستر بود هل دادن نامزد خود را از طریق یک تقاطع در صندلی چرخدار.

آقای فاستر و نامزدش, ویتنی Mitchell بوده است شرکت در تظاهرات علیه خشونت پلیس در آستین روزانه از کشتن جورج فلوید در مینیاپولیس. آقای فاستر سفید است و خانم میچل که چهار معیوب است و آفریقایی-آمریکایی است. او نه مجروح در تیراندازی.

“او آن را انجام می دهند چرا که او احساس می کند واقعا به شدت در مورد عدالت و او بسیار به شدت در برابر خشونت پلیس و او می خواست به حمایت خود را از نامزد” آقای فاستر پسر شیلا پرورش در گفتوگو با گفت: “صبح به خیر آمریکا” و اضافه کرد که او تعجب نیست که او مسلح بود در حالی که در ماه مارس است.

“او مجوز حمل, و او را به احساس کردم نیاز به حفاظت از خود” خانم فاستر گفت.

آن است که قانونی برای حمل تفنگ تفنگ ساچمه ای و دیگر به اصطلاح اسلحه های طولانی در خیابان بدون مجوز به عنوان طولانی به عنوان سلاح نیست گرایی بودند-به اهتزاز در صورت تهدید.

تیراندازی رخ داده است در مدت کوتاهی قبل از 10 p. m. در تقاطع خیابان چهارم و کنگره خیابان.

مایکل Capochiano یک شاهد گفت که او راهپیمایی با دیگر تظاهرکنندگان هنگامی که او را دیدم یک صدای بوق رانندگان شاخ خود را و به نوبه خود نسبت به جمعیت مردم را وادار به پراکنده.

“شما می توانید از گوش چرخ فش فش از ضربه زدن به پدال گاز خیلی سریع گفت:” آقای Capochiano, 53, یک رستوران, حسابدار. “من کمی شگفت زده است که هیچ کس ضربه کردم. او در رانندگی تهاجمی سرعت به جمعیت است.”

ماشین را به توقف آمد پس از تبدیل از چهارم خیابان بر روی کنگره خیابان و به نظر می رسد به اعتصاب ترافیک برج. به عنوان افراد با عصبانیت فریاد زد: راننده آقای فاستر راه می رفت به سمت ماشین و با پوزه اش تفنگ اشاره کرد و رو به پایین است.

“او با هدف تفنگ و یا انجام هر چیزی مهاجم با اسلحه” آقای Capochiano گفت. “او بود که برگزاری آن در یک شیوه ای تهاجمی.” او افزود: “من مطمئن هستم که اگر وجود داشت مقدار از ارز از کلمات است. آن را مانند وجود دارد هر نوع کلامی و مجادلات. او نبود شارژ در خودرو است. او فقط راه رفتن بیش از وجود دارد.”

آقای Capochiano که ایستاده بود در نزدیکی عقب خودرو گفت: او را دیدم یک تفنگ دستی از ظهور راننده پنجره و او شنیده ام چند عکس.

“من او را دیدم به او گفت:” از آقای فاستر. “من شنیده ام مردم فریاد ‘او یک تفنگ پایین.’ تا آنجا که من می دانم که او فقط شات در قربانی است. من احساس می کنم مثل او فقط تیر اندازی که در آن مرد.”

دیوید مونتگومری گزارش از آستین و مانی فرناندز از هوستون. برایان Pietsch کمک گزارش از Andover, Minn.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de