Garmin خدمات از سرگیری پس از هکر $10m تقاضا


خدمات Garmin شروع دوباره آنلاین پس از ‘playboy, روسی, هکر, 33, که اجرا می شود “شر پارسیان’ خواستار $10m برای بازگرداندن سیستم های خود را که گروه خود را برای فلج 5 روز’

  • Garmin شد بنا به گزارش خواسته به پرداخت 10 میلیون دلار باج پس از یک حمله سایبری فلج خود سیستم و نرم افزار
  • ناوبری شرکت بود ضربه توسط یک عفونت ransomware حمله روز پنج شنبه با مشتریان قادر به ورود به سیستم خود و برنامه های خود را ضبط تناسب اندام جلسات به مدت پنج روز مستقیم – خلبانان که با استفاده از برنامه های خود را نیز تحت تاثیر قرار
  • آن را اعتقاد بر این روسیه cybercriminal گروه بد پارسیان است که عامل از سال 2009 بود که در پشت حمله
  • در دسامبر 2019, وزارت خزانه داری ایالات متحده تحریم بد پارسیان پس از ایجاد 100 میلیون دلار خسارت مالی در ایالات متحده سیستم بانکی; بد پارسیان گفت: برای اجرای WastedLocker ransomware پشت قطع
  • به عنوان یک نتیجه, اگر Garmin پرداخت باج آن را به طور بالقوه می تواند یافت می شود به شکستن تحریم های ایالات متحده
  • شرکت سیستم های ارتباطی نیز غیر فعال شده و آنها قادر به پاسخگویی به مشتریان
  • Maksim Viktorovich Yakubets, 33, شناخته شده است به سر بد پارسیان کار کرده است و به طور مستقیم با دولت روسیه در انجام حملات سایبری; او همچنین شناخته شده به پخش کردن یک حیوان خانگی ببر و توله شیر
  • Yakubets توضیح داده شده است به عنوان نجس در مسکو که در آن او به طور منظم فیلم های خود را رانندگی ‘دونات’ در اطراف پلیس با لاستیک screeching در یکی از ناوگان خود را از supercars خریداری شده از درآمد حاصل از تقلب
  • گذشته ماه فاش شد بد پارسیان تا به حال راه اندازی موج جدیدی از باجافزار که حملات تحت تاثیر حداقل 31 عمده شرکت های آمریکایی از جمله هشت شرکت های فورچون 500

تبلیغات

Garmin خدمات به آرامی شروع به بازگشت صبح روز دوشنبه پس از شرکت هک شد و گفته شد ransom با گروه شیطانی سپاه که خواستار 10 میلیون دلار برای بازگرداندن عملیات خود را.

دهها میلیون نفر از مردم در سراسر جهان یافت می شود این شرکت GPS و تناسب اندام-انتقالها از جمله کسانی که مورد استفاده توسط دونده دوچرخه سواران و خلبانان را برای پنجمین روز یکشنبه. اما در روز دوشنبه وب سایت این شرکت بود از چند تا از سیستم ها از جمله مسیر زندگی و Garmin گلف شد برگشت آنلاین.

Garmin هنوز برای اظهار نظر در مورد خدمات بازگشت و یا نرم ادعا می کند در میان گزارش آنها دستور داد به پرداخت باج توسط cybercriminal گروه به رهبری یک زن 33 ساله روسی, playboy, هکر, Maksim Yakubets که درایوهای سفارشی $250,000 لامبورگینی.

این شرکت گفته بود در توییتر که وب سایت خود را و Garmin اتصال برنامه تناسب اندام تا به حال شده به صورت آفلاین از روز پنج شنبه. آن گفت: ‘flyGarmin’ سایت استفاده می شود برای حمل و نقل هوایی پایگاه داده نیز پایین بود.

مشتریان گفت: خدمات خود را به حال ‘تا حدی’ بازگشت. یکی نوشت: “برای اولین بار در بیش از 4 روز Garmin اتصال به نظر می رسد مراسم آشتی ترتیب دادند ، آن را کمی لمس و رفتن اما بیدار شدن از خواب.’

خدمات از جمله Garmin اتصال و Strava شد هنوز هم به عنوان ذکر شده محدود که از صبح روز دوشنبه.

امنیت وب سایت خبری Bleeping Computer توصیف Garmin به عنوان حمله WastedLocker ransomware. بد پارسیان گفت: برای اجرای WastedLocker ransomware پشت قطع برق.

در دسامبر 2019 اف بی آی قرار داده شده $5 میلیون فضل در Yakubets سر برای اطلاعاتی که منجر به دستگیری. این بزرگترین پاداش ارائه شده برای اتهام جنایی متصل به cybercrime.

Yakubets’ آخرین هدف به نظر می رسد Garmin که هنوز ارائه هیچ توضیحی برای قطع اما تحلیلگران امنیتی گفت: به همین دلیل است که به احتمال زیاد ransomware یک تکنیک مورد استفاده توسط هکرها به رمز در آوردن داده ها و گرفتن بودجه. نرم افزارهای مخرب مرتبط است به یک cybercriminal گروه شناخته شده به عنوان بد Corp.

Maksim Yakubets speaks with a police officer. Yakubets drives a customized Lamborghini Huracan supercar with a personalized number plate that translates to the word 'Thief'

Maksim Yakubets صحبت می کند با یک افسر پلیس است. Yakubets دیسک سفارشی لامبورگینی Huracan سوپراسپرت با یک شخصی شماره صفحه که ترجمه به کلمه ‘دزد’

Maksim Viktorovich Yakubets, 33, is believed to be the head of Russian hacking group Evil Corp and responsible for the attack on Garmin's systems. The FBI has a $5 million reward for information that leads to his capture

Maksim Viktorovich Yakubets, 33, اعتقاد بر این است که رئیس روسی گروه نرم شر پارسیان و مسئول حمله Garmin سیستم های. اف بی آی 5 میلیون دلار پاداش برای اطلاعاتی که منجر به دستگیری

Users reported Garmin services began to slowly return Monday morning after the system was hacked

کاربران گزارش Garmin خدمات به آرامی شروع به بازگشت صبح روز دوشنبه پس از سیستم هک شد

در دسامبر 2019, وزارت خزانه داری ایالات متحده تحریم بد پارسیان پس از ایجاد بیش از 100 میلیون دلار خسارت مالی در سیستم بانکی آمریکا.

به عنوان یک نتیجه, اگر Garmin تا به حال می خواستم به پرداخت یک باج آن را به طور بالقوه می تواند یافت می شود به شکستن ایالات متحده تحریم.

Yakubets ادعا شده است که اجرای بد پارسیان از ماه مه سال 2009 از زیرزمین مسکو کافه ها.

او گفت: به استخدام ده ها تن از مردم به سرقت پول از قربانیان در 43 کشور با استفاده از ویروس های کامپیوتری طراحی شده اند که به هدف تنها قربانیان در خارج از روسیه.

این بدافزار’ دریافت که قربانی کلیک پیوست ایمیل و پنهان باقی می ماند بر روی کامپیوتر خود را به برداشت شخصی خود و اطلاعات مالی مانند بانکداری آنلاین اطلاعات – است که پس از آن استفاده می شود به تخلیه حساب های خود را.

عامل آنلاین تحت نام Aqua, هکر و همکاران متهم به سرقت حداقل $100million. خزانه داری آمریکا و مقامات همچنین می گویند Yakubets فراهم کرده است ‘کمک مستقیم به دولت روسیه’ با دستیابی به اسناد محرمانه برای FSB آژانس امنیت.

او همچنین گفته می شود بخشی از یک طرح که در آن اطلاعاتی روسیه آژانس های استخدام جنایتکاران به هک امنیت ملی اهداف.

Yakubets یک تیم ملی در اصل از اوکراین است که هنوز هم در بزرگ به عنوان او است مدیر ایگور Turashev, 38.

در دسامبر 15 نفر در ارتباط با هک شد و تحریم خزانه داری ایالات متحده. بسیاری هستند که در مسکو زندگی می کنند.

اگر Yakubets برگ روسیه او را بازداشت و استرداد به آمریکا به صورت اتهامات عنوان شده علیه. مالی تحریم شده تحمیل شده بر او از ما, اما به بخش خصوصی خودی می گویند شانس او تنظیم پا در خارج از روسیه کوچک باقی می ماند.

Yakubets شناخته شده است به یک شخصیت زرق و برق دار و همراه با فلش اتومبیل که یکی از آنها یک سفارشی لامبورگینی با یک شماره پلاک که می خواند دزد در روسیه او شناخته شده است به پخش کردن یک حیوان خانگی ببر و توله شیر.

او به عنوان نجس در پایتخت روسیه مسکو که در آن او به طور منظم فیلم های خود را رانندگی ‘دونات’ در اطراف پلیس با لاستیک screeching در یکی از ناوگان خود را از supercars – ‘نقدی ثروتمند با سریع اتومبیل خریداری شده از درآمد حاصل از تقلب.

برای یک دهه چند میلیونر است گفت: برای اجرای جهانی ترین مضر cyber-crime ،

Yakubets که کار کرده برای روسیه FSB هوش آژانس است گفت: زندگی مثل یک پادشاه پیشنهاد می splurging بدهید بیش از 250.000 دلار در عروسی خود را.

او در یک باشگاه گلف در شمال مسکو در تابستان 2017 به پر زرق و برق بازرگان Alyona Benderskaya.

او معتقد بود که صاحب یک زنجیره ای مسکو فروشگاه های فروش, ایتالیایی, لوکس لباس با نام خارج از منزل, ورزش, و فارغ التحصیل از مدرسه عالی اقتصاد در مسکو در سال 2014. Benderskaya اعتقاد بر این است Yakubets’ همسر دوم.

پدرش Yakubets’ father-in-law, یک افسر سابق با نخبگان ویژه-نیروهای واحد FSB ادوارد Bendersky اما همچنین معتقد است که برخی از کار جاسوسی برای سازمان مالیده دختر خود را.

Benderskaya شناخته شده است به یک موسس چندین شرکت به نام Vympel-Aktiv و Vympel-Protekt که مربوط به FSB ویژه هدف مرکز شناخته شده و عمدتا برای عملیات ضد تروریستی و خارجی خرابکاری در عملیات’ با توجه به RadioFreeEurope.

در مارس 2018, Yakubets در روند اخذ مجوز برای کار با طبقه بندی روسی اطلاعات از جاسوسی آژانس FSB – این سرویس امنیت فدرال فدراسیون روسیه است.

FSB اصلی بود جانشین سازمان به KGB.

Yakubets همچنین مسئول استخدام و مدیریت یک شبکه از افراد به شر سپاه که پس از آن مسئول تسهیل حرکت پول های غیر قانونی.

Yakubets was married at a golf club north of Moscow in summer 2017 to glamorous businesswoman Alyona Benderskaya who runs a chain of Italian luxury clothing stores

Yakubets ازدواج کرده بود در یک باشگاه گلف در شمال مسکو در تابستان 2017 به پر زرق و برق بازرگان Alyona Benderskaya اجرا می شود که زنجیره ای از ایتالیایی لوکس فروشگاه های لباس

Maksim Yakubets' wedding in 2017 to Alyona Benderskaya whose father-in-law works for FSB

Maksim Yakubets’ عروسی در سال 2017 به Alyona Benderskaya که پدر در قانون کار برای FSB

President Eduard Bendersky is seen in pages from the Vympel Charitable Fund For Former FSB Officers

Eduard Bendersky

Yakubets’ father-in-law, یک افسر سابق با نخبگان ویژه-نیروهای واحد FSB ادوارد Bendersky اما همچنین معتقد است که برخی از کار جاسوسی برای سازمان مالیده دختر خود را و او در حال حاضر نیز در برخی از FSB مربوط به ‘خیریه’ که او نشسته در

Services including Garmin connect and Strava were still listed as limited as of Monday morning

خدمات از جمله Garmin اتصال و Strava شد هنوز هم به عنوان ذکر شده محدود که از صبح روز دوشنبه

در طول پنج روز گذشته Garmin شرکت به ارزش 18 میلیارد دلار است گفت: برای تبدیل شدن به Yakubets’ آخرین هدف است. یکشنبه شب حتی وب سایت این شرکت قادر به درستی بارگذاری.

امنیت وب سایت خبری Bleeping Computer اولین مرتبط WastedLocker ransomware اجرا شده توسط شر پارسیان برای Garmin هک. این ransomware حمله با این نسخهها کار با رمزنگاری اطلاعات شرکت ارائه آن را غیر قابل دسترس به کارکنان.

تصاویر نشان می دهد لیستی از این شرکت فایل های رمزگذاری شده توسط این نرم افزارهای مخرب با یک باج توجه داشته باشید به صورت جداگانه متصل به هر یک از فایل.

توجه داشته باشید می گوید گیرنده برای تماس با یکی از دو آدرس ایمیل برای دریافت قیمت برای داده های خود را’.

آن است که روشن نیست که آیا هر مشتری داده شده است به خطر بیافتد به عنوان فن آوری شرکت در ادامه به بررسی و کار می کند برای حل و فصل این موضوع.

Files shared from a Garmin employee show how a ransomeware file had been attached to each one giving the user details of what to do next in order to retrieve their data

فایل های به اشتراک گذاشته شده از Garmin کارمند نشان می دهد که چگونه یک ransomeware فایل شده بود متصل به هر یک از دادن جزئیات کاربر از چه بعدی به منظور بازیابی داده های خود را

A tweet shows the email address that Garmin workers were told to email in order to restore access to their data

یک توییت را نشان می دهد آدرس ایمیل که Garmin کارگران گفته شد به ایمیل به منظور بازگرداندن دسترسی به داده های خود را

A note from the hackers has been attached to every single data file within Garmin's systems along with details as to how the company will be able to restore access after paying a ransom

توجه داشته باشید از هکرها متصل شده است به هر فایل دیتا داخل Garmin سیستم های همراه با جزئیات که چگونه این شرکت قادر خواهد بود برای بازگرداندن دسترسی پس از پرداخت باج

The company's communication systems have also been disabled and it now appears to be unable to respond to frustrated and disgruntled customers

شرکت سیستم های ارتباطی را نیز غیر فعال شده است و آن را در حال حاضر به نظر می رسد قادر به پاسخ دادن به نا امید و ناراضی مشتریان

The navigation company was hit by a ransomware attack on Thursday with customers unable to log their fitness sessions in Garmin apps ever since

ناوبری شرکت بود ضربه توسط یک عفونت ransomware حمله روز پنج شنبه با مشتریان قادر به ورود به سیستم خود را به تناسب اندام در جلسات Garmin نرم افزار همیشه از

An outage map shows just how big of a problem the company's apps are experiencing

قطع برق نقشه نشان می دهد که چگونه از یک مشکل این شرکت برنامه های در حال تجربه

در گذشته بد پارسیان هدفمند بانک ها در درجه اول واقع در ایالات متحده و انگلستان است.

آنها توسعه یافته Regulardeals نرم افزار که پخش شد با استفاده از ایمیل های فیشینگ است که جلب قربانیان با کلیک بر روی لینک های مخرب و یا فایل پیوست جاسازی شده در داخل ایمیل.

بد پارسیان پس از آن با استفاده از اعتبار خود را به خطر بیافتد متقلبانه انتقال وجوه از قربانیان حساب های بانکی به کسانی که از حساب های بانکی کنترل شده توسط این گروه است.

Yakubets و شرکت خود توطئه گران ادعا را قربانی 21 خاص شهرداری ها و بانک ها و شرکت ها و سازمان های غیر انتفاعی در کالیفرنیا, ایلینوی, آیووا, کنتاکی, مین, Massachusetts, New Mexico, کارولینای شمالی اوهایو و تگزاس و واشنگتن است.

بد پارسیان شناخته شده است به یکی از پرکار ترین cybercriminal سازمان ها و عمل به عنوان یک کسب و کار اجرا شده توسط یک گروه از افراد مستقر در مسکو, روسیه.

در ماه ژوئن آن نازل شد چه بد پارسیان تا به حال نقض 31 عمده شرکت های آمریکایی با ransomware حمله با هدف قرار دادن کارمندان کار از خانه.

این شرکت امنیت سایبر سیمانتک برای اولین بار اعلام کرد نقض و نسبت آن به WastedLocker.

The FBI is offering a $5 million reward for info that leads to the capture of Maksim Yakubets who is known to work directly with the Russian government in carrying out malicious cyber attacks

اف بی آی ارائه شده است 5 میلیون دلار پاداش برای اطلاعات منجر به دستگیری Maksim Yakubets که شناخته شده است به کار به طور مستقیم با دولت روسیه در انجام حملات سایبری مخرب

Maksim Yakubets is pictured second from left along with other Evil Corp members who allegedly 'provide material assistance' including, from left, Kirill Slobodskoy, Dimitriy Slobodskoy, in red shirt and Artem Yakubets, far right

Maksim Yakubets که در تصویر دوم از سمت چپ همراه با دیگر بد پارسیان کاربرانی که به گفته ‘ارائه کمک های مادی’ از جمله از چپ کیریل Slobodskoy, Dimitriy Slobodskoy در پیراهن قرمز و آرتم Yakubets راست

Evil Corp members Kirill Slobodskoy, Dmitry Smirnov and Denis Gusev pictured in Dubai

بد پارسیان اعضای کیریل Slobodskoy دیمیتری اسمیرنوف و دنیس گوسف تصویر در دبی

چه بد پارسیان?

بد پارسیان است که روسیه بر اساس cybercriminal سازمان به رهبری Maksim Yakubets است که تصور می شود مسئول ransomware حمله علیه Garmin.

آن شرح داده شده توسط مقامات به عنوان یکی از مخرب ترین سازمان های جنایی در اینترنت.

Yakubets ادعا شده است که اجرای این عملیات از ماه مه سال 2009 از زیرزمین مسکو کافهاو گفت: به استخدام ده ها تن از مردم به سرقت پول از قربانیان در 43 کشور با استفاده از ویروس های کامپیوتری طراحی شده اند که به هدف تنها قربانیان در خارج از روسیه.

این بدافزار’ دریافت که قربانی کلیک پیوست ایمیل و پنهان باقی می ماند بر روی کامپیوتر خود را به برداشت شخصی خود و اطلاعات مالی مانند بانکداری آنلاین اطلاعات – است که پس از آن استفاده می شود به تخلیه حساب های خود را.

در دسامبر 15 نفر در ارتباط با هک شد و تحریم خزانه داری ایالات متحده. بسیاری هستند که در مسکو زندگی می کنند. ‘Yakubets درست است قرن 21, جنایی,’ آمریکا دستیار دادستان کل برایان Benczkowski گفت. ‘او را به دست آورده و جای خود را در لیست اف بی آی از جهان را تحت تعقیب مجرمان اینترنتی است.’

تبلیغات

بد پارسیان کاهش یافته است به هویت دیگر هدف شرکت های, اما آنها شامل هشت شرکت های فورچون 500 و یکی از عمده انتشار اخبار.

‘این هکرها از یک دهه تجربه و آنها نمی اتلاف وقت با دو بیتی لباس’ سیمانتک اریک Chien نیویورک تایمز گفت.

“آنها در حال رفتن پس از بزرگترین شرکت های آمریکایی و تنها شرکت های آمریکایی.’

با توجه به Chien, WastedLocker بخشی از گسترش عمده ای در نرم تلاش متمرکز به طور خاص در آمریکا کسب و کار و خدمات دولت در ماه های اخیر.

‘شرکت های امنیتی متهم شده اند گریه, گرگ, اما آنچه که ما را دیده اند در چند هفته گذشته قابل توجه است,’ Chien گفت.

‘در حال حاضر این است همه چیز در مورد ساخت پول اما زیرساخت های آنها استقرار می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای از بین بردن مقدار زیادی از داده ها — و نه فقط در شرکت های بزرگ.’

به گفته سیمانتک ransomware است که برای اولین بار دانلود شده بر روی یک کارگر کامپیوتر پس از کلیک کردن بر روی یک نرم افزار مخرب به روز رسانی پنجره.

پس از نصب بر روی کامپیوتر فرد را ransomware شروع به باز کردن دسترسی از راه دور شبکه شرکت فرد متصل است با این هدف که در نهایت قفل کردن کل شرکت به خارج از آن سیستم خود را به عصاره باج پرداخت.

به گفته سیمانتک, نرم افزار به روز رسانی پنجره ای که شروع به کل فرایند می تواند از هر یک از 150 وب سایت های مشروع امنیتی که بد پارسیان را نقض کرده.

WastedLocker بخشی از گسترش عمده ای در نرم تلاش متمرکز به طور خاص در آمریکا کسب و کار و خدمات دولت در ماه های اخیر.

Russian native Yakubets owns a customized Lamborghini with a number plate that reads THIEF in Russian (pictured). He provided a 'malware' software which was downloaded by people who clicked on an email attachment which arrived in their inbox and stole their bank details

روسی بومی Yakubets صاحب سفارشی لامبورگینی با یک شماره پلاک که می خواند دزد در روسیه (تصویر). او ارائه شده یک بدافزار’ نرم افزار که دانلود شده توسط افرادی که کلیک پیوست ایمیل که وارد صندوق پستی خود را و سرقت اطلاعات بانکی خود

A Lamborghini Huracan and Audi R8 which were apparently used by Evil Corp members

یک لامبورگینی Huracan و آئودی R8 که ظاهرا مورد استفاده توسط شر پارسیان اعضای

One of Maksim's supercars which has been intricately designed and customized

یکی از Maksim را supercars است که پیچیده طراحی شده و سفارشی

در سراسر جهان cybercrime نتایج ضرر و زیان که در مجموع میلیاردها دلار در حالی که در ایالات متحده موسسات مالی و کسب و کارهای دیگر باقی می ماند هدف نخست برای cybercriminals اما بد پارسیان متکی بر یک تعداد هسته پردازنده افراد به انجام بحرانی لجستیکی و فنی و مالی ،

اساسا این گروه اجرا مانند یک کسب و کار مشروع با کسی مسئول مدیریت نرم افزارهای مخرب نرم افزار با دیگران نظارت بر اپراتورها به دنبال هدف قرار دادن قربانیان جدید و پولشویی درآمد حاصل به دست آمده از فعالیت های این گروه.

برخی از اعضای دیگر ذکر شده به اتهام ‘ارائه کمک های مادی خود را در این راه به گفته وزارت خزانه داری ایالات متحده هستند Dmitriy Smirnov آرتم Yakubets ایوان Tuchkov, Andrey Plotnitskiy, Dmitriy Slobodskoy و کیریل Slobodskoy.

Andrey Plotnitskiy, who authorities identified as another member of Evil Corp

آندره Plotnitskiy که مقامات به عنوان عضو دیگری از شر پارسیان

Maksim Yakubets, 33, has been named the world's biggest cyber criminal after he allegedly ran the world's most harmful cyber-crime group Evil Corp

Igor Turashev was involved in helping Evil Corp exploit victims’ networks. As of 2015, Turashev served as an administrator for Yakubets and had control over the Dridex malware software

Maksim Yakubets, 32, سمت چپ شده است به نام جهان بزرگترین مجرم اینترنتی در حال اجرا بد Corp. ایگور Turashev راست نیز گفته های درگیر در کمک به بد پارسیان بهره برداری از قربانیان شبکه های. به عنوان 2015 Turashev خدمت به عنوان یک مدیر برای Yakubets و تا به حال کنترل Regulardeals تروجان نرم افزار

Evil Corp have long been behind international computer hacking and bank fraud schemes, which allow members of the group to purchase supercars such as this Audi

بد پارسیان به مدت طولانی پشت بین المللی کامپیوتر هک و تقلب در بانک طرح های است که اجازه می دهد اعضای این گروه برای خرید supercars مانند این آئودی

The Garmin Connect software can be seen unsuccessfully attempting to contact the company's servers to upload fitness data. The experience has frustrated customers

Garmin Connect نرم افزار دیده می شود ناموفق در تلاش برای تماس با سرورهای این شرکت ها به تناسب اندام داده است. تجربه نا امید مشتریان

One Twitter user posted a image that showed how their Garmin smartwatch was not able to be updated

یک کاربر توییتر ارسال شده در یک تصویر که نشان داد که چگونه خود را Garmin ساعت هوشمند قادر به به روز می شود

این ransomware حمله منجر به تعطیلی بسیاری از Garmin سیستم های.

کارکنان مشغول به کار از خانه در اتصال با VPN نیز قطع از Garmin سیستم در تلاش برای متوقف کردن گسترش ransomware در سراسر شبکه خود را.

Garmin شده است تا حد زیادی سکوت در زمان قطع برق. در روز شنبه این شرکت در توئیتر خود نوشت ” ما در حال حاضر تجربه یک قطع است که بر Garmin Connect. این قطع برق نیز تاثیر می گذارد ما تماس مراکز و ما در حال حاضر قادر به دریافت هر گونه تماس ایمیل و یا چت آنلاین. ما در حال کار برای حل و فصل این موضوع به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است و عذر خواهی برای این ناراحتی.’

نفت برنت در مرغزار یک تهدید تحلیلگر در شرکت امنیتی Emsisoft گفت که او تا به حال هیچ دانش دست اول اما که آن را قطعا تا به همه نشانه های یک ransomware حادثه است.

‘واقعا وجود دارد هیچ دیگر رویداد خواهد بود که به احتمال زیاد به علت گسترده مانند اختلال و باعث یک شرکت را بلافاصله تعطیل همه چیز را از خدمات آنلاین آن به خط تولید’ مرغزار گفت.

Garmin آنلاین تناسب اندام, خدمات ردیابی شد و همچنین آفلاین ترک دوندگان و دوچرخه سواران قادر به ارسال داده ها از آخرین تمرینات.

Garmin Connect, نرم افزار و وب سایت است که با این نسخهها کار با این شرکت محبوب line تناسب اندام ساعت باقی مانده از سرویس در روز یکشنبه. این شرکت عذرخواهی کرد برای اختلال در پایان هفته گذشته هنگامی که آن را نشان داد مشکل این بود که گسترده تر و همچنین تاثیر آن در سیستم های ارتباطی.

Some Garmin users were furious that the company had not explained the reason for its outage in five days while other mocked those who claimed it was disrupting their exercise routines

برخی از Garmin کاربران خشمگین بودند که این شرکت تا به حال توضیح داده نشده دلیل آن قطع در پنج روز در حالی که دیگر تمسخر کسانی که مدعی آن اخلال در روال ورزش خود

Garmin حمل و نقل هوایی فراهم می کند که کابین خلبان ناوبری و خدمات ارتباطی گفت: در آن Facebook صفحه آن ‘flyGarmin وب سایت و نرم افزار تلفن همراه بودند پایین.

علاقه مندان به تناسب اندام در زمان به رسانه های اجتماعی به دریچه ناکامی های خود را در مورد قادر بودن به استفاده از خدمات.

دوندگان گفت که در حالی که قطع برق متوقف نمی شود آنها را از آموزش قادر به استفاده از Garmin Connect به این معنی که آنها نمی تواند مسیر خود را تمرین داده و یا به اشتراک گذاشتن مسیرهای خود در Strava یک شبکه اجتماعی برای دوندگان و دوچرخه سواران.

آتلانتا tech اجرایی کارولین دونن که اجرا می شود پنج روز در هفته به پایان رسید و این ماراتن نیویورک در سال 2018 گفت: قطع به این معناست که او و دوستان او در حال اجرا نمی توانید ارسال هر یک از دیگر تجلیل – Strava نسخه از Facebook را دوست دارد – برای تشویق هر یک از دیگر.

‘ما در حال انجام این کار برای سلامتی ما, ما در حال انجام این کار به طوری که ما می تواند به لاف زدن را به دوستان ما,’ دان گفت: lightheartedly. ‘در حال حاضر که ما همه اجتماعی فاصله من نمی اجرا در یک گروه با دوستان و آنها نمی دیده بان من اجرا شود. من به لاف زدن آنلاین به دوستان من در مورد همه اجرا می شود.’

قطع برق نیز جلوگیری از ورزشکاران از اثبات این است که آنها به پایان رسید مجازی اجرا می شود که جایگزین بسیاری از مسابقات لغو شده به دلیل همه گیر دونن گفت. دوندگان که با استفاده از Garmin سیستم نمی تواند رتبه بندی می شود زیرا آنها می توانند ارسال داده های GPS به سازمان.

A selection of Garmin's most popular products is shown above in a file photo

انتخاب Garmin محبوب ترین محصولات نشان داده شده در بالا در یک فایل عکس

Smartwatch maker Garmin is suffering widespread outages after it was reportedly targeted in a ransomware attack. A notification about the update is seen on the company's website

ساعت هوشمند ساز Garmin است که رنج گسترده قطع پس از آن گزارش هدفمند در یک ransomware حمله. اطلاع رسانی در مورد به روز رسانی دیده می شود در وب سایت شرکت

کانکتیکات دونده مگان سیل شاهد قطع برق طولانی مدت به عنوان یک نفرین و برکت است.

“این نا امید کننده در بخش چون من Garmin متصل است به من Strava (برنامه تناسب اندام) و من مانند جامعه از جنبه Strava,’ سیل 27 روز جمعه گفت. اما گاهی اوقات آنقدر متصل به دستگاه من خوب است. من در اجرای بعضی از بهترین نژادها زمانی که من را فراموش کرده من سازمان دیده بان و یا تحت پوشش سازمان دیده بان من را تا پس از پیدا کردن من وجود جوانب مثبت و منفی به طوری متصل به یک ساعت.’

تکنولوژی زرنگ و دانا کاربران به اشتراک گذاشته یک راهحل: پلاگین پخش به یک کامپیوتر با کابل USB و به صورت دستی انتقال فایل ها.

برخی از کاربران نیز شکایت کرده است که بدنبال عدم ارتباط بود و یک مشکل بزرگتر است.

Some Twitter users were quick to mock the situation Garmin and its wearers find themselves

برخی از کاربران توییتر شد و سریع به مسخره وضعیت Garmin و استفاده کنندگان خود را پیدا کنید

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de