G. D. P., روز انتخابات Anglerfish: خود را پنج شنبه شب جلسه

(می خواهید برای دریافت این جلسه با ایمیل ؟ در اینجا ثبت نام.)

خوب شب. در اینجا آخرین.

اعتبار…منبع: دفتر تحلیل اقتصادی; Karl راسل

1. این بیماری همه گیر کوروناویروس برخورد یک رکورد ضربه به اقتصاد کشور است.

تولید ناخالص داخلی گسترده ترین اندازه گیری از کالا و خدمات, کاهش 9.5 درصد در سه ماهه دوم سال مخرب ترین سه ماه سقوط در ضبط. که ترجمه به یک 32.9 درصد نرخ سالانه کاهش است.

رها می شده اند و حتی تندتر شده است تریلیون دلار در دولت کمک به خانواده ها و کسب و کار.

برای زمینه G. D. P. کاهش یافت و به 4 درصد در طول تمامیت رکود بزرگ — و در زمان 18 ماه به دست آوردن وجود دارد. در اصل ایالات متحده محو پنج سال از رشد اقتصادی در یک ماده از ماه. در اینجا شکست از اعداد است.

و یکی دیگر از 1.4 میلیون نفر ثبت برای مزایای بیکاری در هفته گذشته 19 هفته است که شمارش بیش از یک میلیون نفر است.


اعتبار…داگ میلز/نیویورک تایمز

2. اقتصاد کاهش است. این ویروس صعودی. رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن انتهایی بد در پای صندوقهای رای است. ایده خود را در: تاخیر در انتخابات.

دقیقه پس از, اخبار اقتصادی, انقباض آقای ترامپ پیشنهاد در یک صدای جیر جیر که Nov. 3 کلی انتخابات به تاخیر افتاد چیزی که او تا به قدرت به منظور بالا که جمهوری خواهان به سرعت رد کرد.

او در دفاع از صدای جیر جیر در جلسه بعد در روز دروغ و هشدار داد که “صدها میلیون پست الکترونیکی-در برگه های رای” خواهد بود بازیگران, پیشنهاد تقلب انتخابات و تاخیر.

آقای تهمت tweet به نظر می رسید “به عنوان ناتوان به عنوان آن قابل پیش بینی بود” به خبرنگار ما می نویسد: در یک تجزیه و تحلیل — کمتر از یک ادعای اقتدار از ضجه و زاری از او نور چشم انداز سیاسی.


اعتبار…Lynsey Weatherspoon برای نیویورک تایمز

3. قانونگذاران در حال برنامه ریزی برای ترک واشنگتن روز جمعه پس از عدم توافق بر تمدید مزایای بیکاری.

$600 هفتگی فدرال کمک های پرداخت شده و مجموعه ای به پایان می رسد فردا. سناتور میچ مک کانل مجبور رای به ادامه آنها را در $200 در تلاش برای وادار دموکرات ها که می خواستند برای حفظ کامل پرداخت برای رفتن به رکورد مخالفت با فرمت.

بدون مکمل بسیاری از آمریکایی ها ممکن است به صورت گرسنگی اخراج و یا ورشکستگی. “هنگامی که 600 دلار از بین رفته است و ما در حال رفتن به مجبور به تجدید نظر ما در زندگی” سارا Gard در بالا گفت.

وجود دارد کمی با هم همپوشانی دارند در طرح های منتشر شده توسط دموکرات ها و جمهوری خواهان برای یکی دیگر از بسته کمک به آدرس این بیماری همه گیر. این نمودار شکستن تفاوت است.


اعتبار…جاستین سالیوان/گتی ایماژ

4. هرمان قابیل یک تاجر و نامزد سابق ریاست جمهوری درگذشت و پس از او در بیمارستان بستری شد با کوروناویروس. او 74.

رئیس سابق اجرایی از پدرخوانده پیتزا زد برای حزب جمهوری خواه نامزدی در سال 2012. احترام خود را سبک و ژنده پوش به ثروت داستان ساخته شده او را یک قهرمان بعید است, چای, حزب محافظه کاران است. آقای قابیل تصویر در سال 2014 آزمایش مثبت برای این ویروس در ژوئن 29 روز پس از حضور رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن داخل سالن تجمع در Tulsa, Okla., در میان دیگر سفر.

در دیگر coronavirus تحولات یک مدل کامپیوتری از شیوع بیماری در الماس شاهزاده کشتی کروز در بر داشت که این ویروس گسترش راحتی در قطرات میکروسکوپی به اندازه کافی نور به معطل شدن در هوا. ژانویه شیوع فراهم می کند با ارزش مورد مطالعه در مورد انتقال ویروس.


اعتبار…ماریو تاما/گتی ایماژ

5. تحقیقات جدید نشان می دهد کودکان می توانند حامل ویروس در سطوح بالا پیچیده بحث های جاری در مورد بازگشایی مدارس.

آلوده به کودکان باید حداقل به همان اندازه از coronavirus در بینی و گلو به عنوان آلوده بزرگسالان بر اساس یک مطالعه جدید. و کودکان کمتر از 5 مارس میزبان تا 100 برابر مقدار ویروس در دستگاه تنفسی فوقانی به عنوان بزرگسالان است. بالا تست در لس آنجلس در این ماه است.

بسیاری از این کشور بزرگترین مدارس برنامه ریزی برای شروع سال تحصیلی آنلاین. این معلوم نیست که دانش آموزان و معلمان خواهد شد بازگشت به کلاس درس. اما اگر و وقتی که آنها ما آمد تا با یک راهنمای مصور برای از بین بردن یکی از عوامل بزرگ: نزدیکی.


اعتبار…استخر عکس الهام گر

6. “امریکا ساخته شده بود توسط جان Lewises.”

رئیس جمهور سابق باراک اوباما یکی از سه زندگی رئیس جمهور برای صحبت در مورد نماینده John Lewis در تشییع جنازه او. بدون نام بردن از او آقای اوباما laced به رئیس جمهور تهمت در رای گیری مسائل حقوق (آقای لوئیس در کار زندگی) و بیش از آقای تهمت استقرار ماموران فدرال به پرتلند سنگ., در یکی از عمومی ترین انتقادات است.

رهبر حقوق مدنی که در تاریخ 17 ژوئیه گذاشته شد و به استراحت در آتلانتا شهر او به نمایندگی در کنگره برای بیش از سه دهه است. در روز نهایی خود را آقای لوئیس نوشت: یک نظر مقاله برای انتشار در روز تشییع جنازه او. “مردم عادی با چشم انداز فوق العاده ای می توانید از گرو در اوردن روح America,” او نوشت.

بنابراین آنچه در گام بعدی این است که آمریکا در برابر آن نژادپرستی? یک حقیقت و آشتی رویداد ما منتقد وسلی موریس می نویسد که می تواند شبیه دادگاه telethon درمان یک اپرا نشان می دهد — و بیشتر.

به طور جداگانه یکی دیگر از دادستان کاهش یافته است به اتهام مامور پلیس که به ضرب گلوله مایکل براون در فرگوسن Mo. در سال 2014.


اعتبار…جان Raoux/آسوشیتد پرس

7. ناسا راه اندازی مریخ نورد به مریخ دربندی تابستان از ماموریت به سیاره سرخ.

پشتکار رباتیک وسیله نقلیه چرخ دار طراحی شده به دنبال نشانه هایی از گذشته زندگی در مریخ عنوان شده است به Jezero سابق دریاچه-تبدیل-دهانه. دانشمندان بر این باورند که محل امیدوار کننده به دنبال شواهدی از منقرض مریخ زندگی است.

سه نفر از ماموریت — امید مدارگرد برای امارات متحده عربی Tianwen-1 برای چین و پشتکار — ملحق خواهد شد ده ها تن از فعال و غیر فعال سفینه فضایی فراتر از مدار زمین است.

دانشمندان در حال تشویق این ماموریت است. اما بسیاری از آنها شروع به پرسیدن چرا که ما در حال رفتن به مریخ دوباره وقتی کل منظومه شمسی را کشف کنند.


اعتبار…اشلی Landis/آسوشیتد پرس

8. N. B. A. بازده به دادگاه امشب.

زنده از حباب در دیزنی جهان در اورلاندو فلوریدا., و بدون فن, فوق, برخی از لیگ بزرگترین ستاره — LeBron James Kawhi Leonard و شاید صهیون ویلیامسون — خواهد شد در عمل برای باز کردن شب از سر گرفته شود. جاز و پلیکان تعمید جشن در 6:30 بعد از ظهر به وقت شرق آمریکا و به دنبال آن کلیپرز و لیکرز در 9 p. m. ما باید به روز رسانی های زنده در اینجا.

در اینجا یک راهنمای برای امشب ترکیب هیرو و به دنبال چه چیزی از غربی و شرقی همایش در فصل آینده.


اعتبار…Oliver Walker/گتی ایماژ

9. تصنیف بسیار آسان برای قمر Bridgers. اما گاهی اوقات او همکاران خود را متقاعد کند او را به اضافه کردن برخی از پپ به یک مسیر اگر تنها به پنهان کردن آن سودا.

این داستان از “کیوتو” جدید straight-ahead آهنگ با سبک indie rock از آلبوم “Punisher” یکی از مهمترین و تحسین آلبوم از سال تا کنون است. Bridgers شکسته شدن ساخت از آهنگ که با استفاده از یک استخوان لخت یادداشت صوتی از یک تور و به اشتراک گذاشته شده خاطرات کودکی در آخرین “خاطرات یک آهنگ است.”

و در قرنطینه به خبرنگار ما سعی به یادگیری به عنوان بسیاری از تئاتر و رقص و موسیقی و چاقو-دارای حق اعمال مهارت به عنوان او می تواند. تئاتر عمده در 20 سال پیش می تواند او آموزش مجدد از طریق آموزش آنلاین و زوم درس ؟ نتیجه این شد فروتنی و در زمان های تحقیر آمیز.


اعتبار…ادیت A. Widder

10. و در نهایت دیدار نهایی زندگی می کنند-در دوست پسر.

مردان خاص anglerfish گونه را با هم به یک سطح جدید. هنگامی که یک مرد در واقع یک زن او را نطفه در شکم او که در آن نقطه دهان خود حل می شود در لجن از مواد شیمیایی است که از لحاظ جسمی فیوز او را به خود bioluminescent عروس. و جنسی انگلی آن را به عنوان شناخته شده است و نه عجیب ترین بخش.

دو متمایز ژنتیکی حیوانات نباید قادر به ادغام گوشت خود را بدون عواقب جدی به همین دلیل است که برخی از بدن رد پیوند اندام. با کمک از مدرن ژنتیک تعیین توالی دانشمندان مشخص شد که مردان jettison شاخه ای از سیستم ایمنی بدن به منظور زنده ماندن. تا کنون دیگر حیوانات مستند شده انجام همان.

باید همزیستی یک شب.


خود را شب جلسه است ارسال شده در 6 p. m. شرقی.

می خواهید به عقب بر گذشته جلسات? شما می توانید آنها را در اینجا.

آنچه را دوست دارید ؟ آیا شما می خواهید برای دیدن در اینجا ؟ اجازه دهید ما می دانیم در [email protected].

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>