خشم در چین به عنوان فیلم به نظر می رسد نشان می دهد مقامات در نظر گرفتن پزشکان ماسک صورتفیلم از مقامات دولتی در ووهان ظاهر می شود را به صورت ماسک در نظر گرفته شده برای سلامت کارگران مبارزه بسیار عفونی coronavirus به سوخت رشد موج خشم بیش از چگونه مقامات چینی به کار گرفته اند شیوع.

تصاویر از کادر پزشکی ساخت تجهیزات حفاظتی از زباله, کیسه, خواب, در, بیمارستان ها و گریه در نا امیدی و خستگی را تحت سلطه رسانه های اجتماعی چینی بیش از دو هفته گذشته بخش, الهام بخش, ابراز همدردی و کمک های مالی از منابع.

یک ویدیو ارسال شده توسط پکن اخبار روز یکشنبه به نظر می رسد برای نشان دادن دولت و کارگران در نظر گرفتن برخی از کسانی که اهدا لوازم. بیانیه ای از ووهان دولت گفت که پرسنل شرکت در یک جلسه اضطراری تامین در روز شنبه بود “دریافت ماسک و سایر تجهیزات حفاظتی” از چین صلیب سرخ است که نظارت بر کمک های مالی.

“ما را بیشتر تأمین آوری, ذخیره سازی و توزیع دنده محافظ برای کارگران خط مقدم … با تشکر از شما به رسانه ها برای جلب توجه و نظارت” در این بیانیه گفت: با توجه به تصاویر آن ارسال شده توسط پکن اخبار.

عکس های دیگر نشان داد مقامات پوشیدن تخصصی N95 ماسک ماسک در جلسه با پزشکان که به تن فولاد ماسک.
A screenshot from Weibo showing officials wearing specialised N95 respirator masks.

آنلاین مفسران شد و سریع به انتقاد از بیانیه و فیلم, تولید بیش از 2 متر views نظرات با برچسب “ووهان دولت در پاسخ به در نظر گرفتن پرسنل ماسک صورت”.

یک کاربر نوشته است: “این منابع برای پزشکان و نه دولت.” یکی دیگر گفت: “آنها هنوز هم با استفاده از این به طور کامل مانور اداری راه صحبت کردن با مردم است ؟ نا امید شده است.” یکی دیگر: “خودت … که برخی از کرامت است. کل کشور است.”

دیگران با اشاره به امتیازات مقامات بیش از عموم مردم. در سراسر چین, مردم, تلاش برای خرید ماسک و دیگر تجهیزات حفاظتی. یک Weibo کاربر زیر ارسال ویدئو: “اگر شما نمی توانید خرید ماسک که در آن شما فکر می کنم شهروندان عادی رفتن به آنها را خرید؟”

محلی و مقامات دولت مرکزی در حال رو به رشد موج خشم عمومی بیش از مدیریت جدید کروناویروس که در حال حاضر به کشته شدن بیش از 300 نفر و آلوده حداقل 14,380.

مقامات محلی در حال تحمل بار که نا امیدی. در هوبئی یک مقام بهداشتی نشان داده شده است که بی مهارت پرسش های اساسی در مورد تعدادی از عفونت و یا در دسترس تخت بیمارستان در شهر هوانگگنگ. او بعد از اخراج. روز یکشنبه رسانه های دولتی گزارش داد که 337 مقامات حزب در هوبئی شده بود “مجازات” از جمله شش شهرستان در سطح مقامات که تا به حال از کار اخراج شده است.

شهروندان سرزنش مقامات برای این ادعا برای هفته که ویروس قابل کنترل بود و نادیده گرفتن و همچنین به عنوان پوشش علائم واضح است که شیوع جدی بود.

یک دکتر در ووهان که در تلاش برای هشدار دادن به همکاران و دوستان در مورد این ویروس در ماه دسامبر قبل از اینکه سکوت توسط پلیس گفت: او آلوده شده است.

Li Wenliang یک چشم پزشک در ووهان مرکزی بیمارستان یکی از هشت پزشکان که پلیس محلی برای “شایعه اذهان عمومی” زمانی که آنها در تلاش برای صدای زنگ در مورد این ویروس در ماه دسامبر سال قبل از مقامات بستری جدیت شیوع.

“همه چیز حل و فصل شده است در حال حاضر. آن را در نهایت تایید” لی نوشت: در Weibo ارائه اخبار است که خشم و در عین حال بیشتر چینی. او نوشت: در یکی دیگر از پست: “من را دیده اند بسیاری از حمایت و تشویق برای من آنلاین است که واقعا به من کمک کرد عاطفی است. با تشکر از شما هر کس است.”

گزارش اضافی توسط لیلیان یانگ

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>