خشمگین دموکرات تماس برای تام پرز پس از استعفای آیووا شکست مفتضحانه


آشکار تلاش های کمیته ملی حزب دموکرات صندلی تام پرز برای تبرئه خود از مسئولیت بیش از آیووا حزبی شکست مفتضحانه را برانگیخت بسیاری در حزب برای شروع خواستار استعفای خود را. “این یک فقدان رهبری” در کنگره مارسیا فاج (D-اوهایو) گفت: این تپه در مصاحبه جمعه. “اگر شما آیووا وضعیت شما نمی پرتاب آنها را تحت اتوبوس شما ایستاده و شما را پشتیبانی و شما سعی می کنید به آن را تعمیر. او نمی سرب بر هر چیزی است.”

حزب خودی شده اند به خصوص rankled توسط پرز را درمان آیووا حزب دموکرات صندلی Troy قیمت که علنا گرفته, گرما بیش از این رسوایی که ناشی از شکست برنامه در شب انتخابات و ارزش یک هفته سردرگمی بیش از برنده. پرز در زمان سه روز پس از آیووا افتضاح به صحبت علنی در مورد قفقاز, سیاسی , گزارش پس از شکست به نظر می رسد در کنار قیمت در عرضه اولیه عمومی آدرس. “بارهای از دولت صندلی عصبانی که [پرز] خواهد درمان یکی از همسالان خود مانند این” یک دولت گفت: با توجه به سیاسی.

پرز بارها اقدام به دور کردن خود از این رسوایی. در روز پنج شنبه او خواستار یک recanvass — اساسا به تجدید محاسبه از نتایج انتخابات در حالی که دموکرات آیوا هنوز شمارش آرا. روز جمعه پرسیده شده توسط سی ان ان جان برمن “چقدر از این بر تو است؟,” پرز گریختم. “خوب, دوباره, آیووا حزب دموکرات اجرا می شود, جلسه,” او گفت:. “خوب است ؟ و آنها — آنچه اتفاق افتاد قابل قبول نیست.”

آمریکا Prospect دیوید Dayen لعنتی پرز نوشتن که صندلی بود “به دنبال یک بازیگر مستقل در تلاش برای ‘پاک کردن’ آیووا ظروف سرباز یا مسافر زمانی که او به طور کامل دخیل در ساخت ظروف سرباز یا مسافر در وهله اول است.” تشکر. Bennie تامپسون (D-Miss.), صحبت کردن با سیاسیبه نام پرز رهبری “عملا وجود ندارد … این فقط یک ماده از زمان قبل از او را به رفتن به.”

داستان های بیشتر از theweek.com
الیزابت وارن آخرین شانس
دموکراسی آمریکایی در حال مرگ است
ABC News تحلیلگران می گویند بحث شد ‘موفقیت’ به صورت ctq اما جو بایدن ‘به بدترین شب’

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de