فراری مواد مخدر در مکزیک خداوند می گوید او هیچ پول در قانونی درخواست تجدید نظررافائل کارو کوینترو یک فراری مواد مخدر در مکزیک خداوند است که در FBI در لیست تعقیب برای قتل یک عامل فدرال در سال 1985 گفت: در قانونی درخواست تجدید نظر است که او هیچ پول بیش از حد قدیمی به کار است و هیچ حقوق بازنشستگی.

این درخواست عجیب و غریب ثبت شده در روز سه شنبه توسط Caro Quintero وکلا که به دنبال یک دستور در مقابل دستگیری و یا استرداد به ایالات متحده برای آدم ربایی و قتل اداره مبارزه با مواد مخدر (DEA) نماینده ویژه انریکه Camarena در مکزیک در سال 1985.

دادگاه مقاله دولت: “شاکی معتقد عجز از پرداخت دیون از آنجا که او می گوید: او بیش از 60 سال است كه بازنشسته شده است و نه حقوق بازنشستگی و با توجه به این واقعیت است که او یک فراری از قانون نمی تواند کار و یا انجام هر گونه فعالیت برای به دست آوردن پول است.”

Caro Quintero محکوم شد سفارش مرگ Camarena که ناپدید شد از خیابان در گوادالاخارا در حالی که راه رفتن به ملاقات همسر خود را برای ناهار. بدن او در بر داشت یک ماه بعد با نشانه هایی از شکنجه.

Caro Quintero خدمت 28 سال از 40 سال حبس قبل از اینکه از زندان آزاد در ماه اوت 2013 به دلایل اداری.
An image released by the FBI of the wanted poster for Rafael Caro Quintero.

آزادی او خشم دولت آمریکا و کمتر از یک هفته بعد مکزیکی قاضی حکم صادر شده برای او rearrest اما پس از آن او در حال حاضر رفته زیر زمین.

در سال 2016 آمریکا گفت که Caro Quintero باقی مانده فعال در تجارت مواد مخدر و اضافه همسرش دیانا Espinoza سالازار به لیست خود را از قاچاقچیان مواد مخدر.

وزارت خزانه داری را به دفتر کنترل دارایی های خارجی (OFAC) گفت که Espinoza Salazar ملاقات متهم قاچاقچی مواد مخدر در زندان و تبدیل به بخشی جدایی ناپذیر از Caro Quintero این عملیات ادامه دارد.

OFAC گفت که Caro Quintero “همچنان ادامه دارد به درگیر در قاچاق مواد مخدر فعالیت های پس از آزادی”.

ایالات متحده ارائه شده است $5 متر پاداش برای اطلاعاتی که منجر به Caro Quintero را ببرند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>