‘نا امید’ بابا والاس می گوید طناب دار بررسی شد و نه یک واکنش افراطیبابا والاس گفت: او برطرف شد اف بی آی به این نتیجه رسیدند طناب دار خود را پیدا گاراژ غرفه در آلاباما آلاباما Superspeedway بود و بخشی از یک جنایت نفرت اما نا امید واکنش های که پیشنهاد بررسی شد و یک واکنش افراطی.

“من برطرف شد فقط مانند بسیاری از دیگران می دانم که آن را هدفمند نسبت به من” والاس گفت: امروز ان بی سی در روز چهارشنبه. “اما آن را هنوز هم خسته کننده بدانند که مردم همیشه رفتن به تست شما و همیشه فقط رفتن را امتحان کنید و کم ارزش کردن شما و این چیزی است که من در تلاش برای قرار دادن سر من در اطراف در حال حاضر از مردم گفت: من جعلی … یا که من گزارش آن زمانی که این اطلاعات بود که آورده بود به من.”

والاس تنها تمام وقت, سیاه, راننده نسکار بالا پرواز خود را در دو بخش ملی و ویژه پس از این سازمان اعلام کرد اواخر روز شنبه که نماد نفرت داشت در گاراژ خود را. فوری پروب راه اندازی شد و در روز سه شنبه اف بی آی اعلام کرد که درب گاراژ طناب از مد افتاده مثل یک طناب دار شده بود قرار است در آنجا به عنوان اوایل به عنوان در پاییز گذشته قبل از والاس تیم اختصاص داده بود غرفه جلوتر از آخر این هفته Geico 500.

26-در سال آلاباما بومی اصرار داشت در روز چهارشنبه تصمیم یک از اعضای تیم دیوید Cropps به گزارش این حادثه بود و نه یک واکنش افراطی به ویژه در نور از امروز مملو نژادی و آب و هوا.

“ما دارای حساسیت فوق العاده برای همه چیز است که رفتن در در جهان در حال حاضر ؟ کاملا” والاس گفت: ESPN برای اولین بار. “اما اگر شما در کفش من – و من شک هر کسی می تواند راه رفتن در کفش من به خصوص در این لحظه شما را به پایین که در مسیر زمان و زمان دوباره.”

او ادامه داد: “بله, آن را به یک گاراژ کشیدن برای ما غرفه در آلاباما اما که در جامد شکل یک طناب دار. و زمانی که من بچه ها دیده می شود که زمانی که من عضو خدمه دیده بود که اتفاق افتاده است که به آمریکایی های آفریقایی تبار – او تحقیقات خود را برای اولین بار و من بسیار افتخار از آن است. دیوید Cropps – یک پسر i’ll stand by در هر سنگر و هر روز راه می رفت بالا و پایین گاراژ به مطمئن شوید که او زیاده. و هنگامی که او دیده می شود که دیگر گاراژ می کشد اساسا فقط یک قطعه جامد از طناب بدون گره در آنها و ما تا به حال یک گره که در شکل یک طناب دار – آره که calls [برای تحقیقات].”

این حادثه دو هفته پس از والاس که درایوهای هیچ 43 شورلت برای ورزش موتور آیکون ریچارد خرده تیم با موفقیت مبارزه برای نسکار به ممنوعیت مؤتلفه پرچم در آهنگ های خود و خواص.

نسکار بان شورشی استاندارد خاموش کردم به یک شطرنجی شروع روز یکشنبه در آلاباما برای اولین بار در مقیاس بزرگ رویداد ورزشی در ایالات متحده اجازه می دهد تا طرفداران برای حضور در آنجا شروع از شیوع کروناویروس. در حالی که آن را سخت برای پیدا کردن در داخل محل برگزاری یک هواپیما چرخش در بالا آهنگ با پیام ‘پال خواستار قطع بودجه دولت NASCAR’ انتهایی پشت مؤتلفه پرچم.

علاوه بر این دو دوجین تظاهرکنندگان با حمل پرچم سوار به عقب و جلو در امتداد یک جاده خارج از ملک در اعتراض به سیاست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de