از شروع ماموران فدرال خواستار نقش در سرکوب ضد نژادپرستی تظاهرات

واشنگتن — از همان نخستین روزهای اخیر تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادپرستی برخی از بالا فدرال اجرای قانون مقامات بازدید تظاهرکنندگان با زنگ و به نام تهاجمی فدرال پاسخ که دو ماه بعد همچنان به تشدید.

یک یادداشت از معاون مدیر F. B. I. مورخ 2 ژوئن خواستار فوری بسیج به عنوان اعتراض جمع شده بودند پس از جورج فلوید مرگ در حالی که در بازداشت پلیس به یک هفته قبل است. David L. Bowdich از F. B. I. No. 2, اعلام وضعیت “یک بحران ملی” و نوشته است که در علاوه بر این به بررسی “خشونت آمیز معترضان محرکین” و “inciters,” اداره رهبران باید جمع آوری اطلاعات با “قوی رسانه های اجتماعی بهره برداری تیم” و بررسی آنچه به نظر می رسد “بسیار سازمان یافته رفتار است.”

آقای Bowdich پیشنهاد کرد که این اداره می تواند با استفاده از هابز قانون به محل قرار در 1940s, اخاذی با تهدید به مجازات در کار گروه را به اتهام معترضان.

“وقتی رخ داد 9/11 ما مردمی نیست کنایه در مورد اینکه آیا وجود دارد خطر پیش رو برای آنها” او نوشت: گفتن دستیاران که در ادامه coronavirus همه گیر نیست باید نگه دارید آنها را به عقب. “آنها سر زد در به خطر است.”

این یادداشت پس از یک آخر هفته که در آن تظاهرات به راه به غارت و چپاول در برخی از شهرستانها و روز بعد ماموران فدرال به زور پاک مسالمت آمیز معترضان از کاخ سفید تا رئیس جمهور تهمت می تواند راه رفتن را از طریق لافایت مربع است. از آن پس فدرال پاسخ تبدیل به یک نقطه کانونی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و آقای ترامپ مجدد انتخابات. این Bowdich یادداشت نشان می دهد سازمان ها نیاز به کمی تلنگر به اتخاذ رئیس جمهور پرقدرت استقرار.

“متفاوت فکر می کنم خارج از جعبه” این یادداشت خواستار شدند.

در روز سه شنبه دادستان کل William P. بار در زمان همان لحن گفت: نزاع در پرتلند سنگ., بود که در اعتراض به “حمله به دولت ایالات متحده است.”

“قابل ملاحظه ای پاسخ از بسیاری در رسانه های محلی و منتخب دفاتر را به این سازمان حمله شده است به سرزنش دولت فدرال” آقای Barr گفت: کمیته قضایی مجلس. “به دولت چه باید واضح و معترضان مسالمت آمیز نمی پرتاب مواد منفجره به فدرال courthouses.”

خصوصی, داخلی, هوش عوامل نامشخص در مورد علل ریشه ای از این اقدامات است. دیگر, داخلی, دولت, یادداشت از وزارت امنیت داخلی ماموران نشان داد که حتی به عنوان ماموران فدرال در استتار اعزام به سرکوب ناآرامی در پورتلند دولت تا به حال درک کمی از آنچه در آن مواجه شد.

اعتبار…میسون Trinca برای نیویورک تایمز

این یادداشت تلاش برای قرار دادن به درگیری های اخیر به بافت تاریخی و توصیف چگونه “آنارشیست افراط گرایان” مرتکب جنایات در شمال غربی اقیانوس آرام در سال و تصریح می کند که “پایدار خشونت علیه پرسنل دولتی و امکانات” تا به حال دیرینه ریشه.

اما حتی آن را به عنوان تعیین یک جدول زمانی از خشونت گسترش بازگشت به 2015, هوش توجیهی به تاریخ جولای 16, اعتراف کرد: “ما باید اعتماد به نفس پایین در ارزیابی ما” وقتی که می آید به روز در حال حاضر.

“ما فاقد بینش انگیزه های اخیر حملات” آن را بخوانید.

در پایان ممکن است به عنوان اعتراض به خشونت پلیس و نژادپرستی فنر در سراسر کشور, آقای ترامپ تصمیم ناآرامی شد و کار “antifa” یک رهبر ائتلاف از افرادی که در مخالفت با فاشیسم اما باید در زمان استفاده خرابکاری و خشونت خود را امتیاز.

پس از آن دادستان فدرال باید اتهامات علیه تظاهرکنندگان در سراسر کشور برای جرائمی است که به طور معمول به کار گرفته می شود به صورت محلی. در دلاور و آلاباما دادستان اتهامات علیه افرادی که هر شکست پنجره یک ماشین پلیس. در اوهایو دادستان متهم کسی برای سوزاندن یک پارکینگ-همراه غرفه.

در میسوری یک مرد متهم شد برای Facebook پست که مقامات گفته بودند تحریک به خشونت. این اتهامات بعد از آن کاهش یافته است.

“من فکر نمی کنم این نوع اتهام شده اند که در زمینه هر گونه دیگر دولت گفت:” <url> منندز سوارز, یک وکیل برای میسوری مرد, مایکل اوری.

اجرای قانون فدرال موظف است به منظور سازماندهی جنایات در سراسر خطوط دولت گفت: John McKay سابق آمریکا وکیل منصوب تحت ریاست جمهوری جورج دبلیو بوش است. فدرال جنایات در اطراف بانک ها و یا اسلحه نیز اهداف مشترک. اما او گفت: یک پنجره شکسته و یا سرقت به طور معمول خواهد بود سمت چپ به مقامات محلی.

“فدرال نباید در آمده مگر در مواردی وجود دارد یک نشانه روشن از جرم فدرال و بهره فدرال,” او گفت:.

جایی است که فدرال پاسخ شده است به عنوان مهاجم و آشکار به عنوان پرتلند که در آن برای سال در حال حاضر گروه های چپ و سفید افراط گرایان مواجه شده اند ، پس آقای فلوید مرگ معترضان تظاهرات هر شب به مدت 60 روز متوالی و در آن مجالس رشد در اندازه و شدت از مقامات فدرال وارد است. برخی در این جمعیت باید lobbed تجاری-درجه آتش بازی به سمت ماموران و با اشاره لیزر در چهره ماموران فدرال. عوامل clubbed تظاهرکنندگان با باتوم گاز اشک آور استفاده یکسره و مجبور معترضان به بینام وانت باعث تحقیقات بازرسان کلی برای بخش امنیت و عدالت است.

دشمنی بین مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و مقامات محلی رشد کرده است تا زمان که در شب دوشنبه, Portland, شهردار, Ted ویلر به نام برای یک جلسه با وزارت امنیت داخلی مقامات به بحث در مورد “آتش بس” را با خود به دولت فدرال است.

روز سه شنبه آقای Barr قاطعانه بود که دولت تا به حال یک حق و یک وظیفه برای حفاظت از اموال فدرال و دفاع از آن عوامل است.

اعتبار…استخر عکس توسط مت McClain

اما خارج از دولت به یک توافق در حال ظهور است: استقرار ماموران فدرال است تداوم ناآرامی.

“آنها تبدیل به داستان” جان Sandweg سابق اقدام به مشاوره عمومی برای وزارت امنیت داخلی گفت: فدرال استقرار. “تظاهرات در حال تغذیه کردن حضور خود را.”

در نیویورک, F. B. I. عوامل مستقر شدند به گارد پلیس نیویورک بخش حوزه برای چند روز در اوج تظاهرات در اوایل ماه ژوئن است.

ماه گذشته F. B. I. نخبگان گروگان تیم امداد و نجات مستقر شد به ایستاده در واشنگتن غیر ضروری نشان می دهد از نیروی برخی از عوامل می گویند آنها فکر می کردند که miscast یک واحد کشنده است که انجام این اداره در اکثر ماموریت های خطرناک. هنگامی که یک گروه از F. B. I. عوامل در واشنگتن زانو در مقابل معترضان در ماه گذشته برخی از عوامل سابق را دیدم نامردی در حالی که دیگران را تحسین د-تشدید تلاش است.

F. B. I. اشاره به بیانیه صادر شده در اوایل ماه ژوئن که گفت: عوامل متعهد شدند به دفاع از متمم اول قانون اساسی حقوق.

اما د-تشدید تاکتیک بوده است ، بیش چهارم ژوئیه آخر هفته, Department of Homeland Security قرار داده و حدود 2000 نفر از عوامل سازمان های مختلف در حالت آماده به کار و اعزام بیش از 200 تاکتیکی عوامل به شهرهای متعدد اما بسیاری از آنها در خارج از یک دادگاه فدرال در پورتلند در حال حاضر پوشش داده شده با نقاشی های دیواری و خدشه دار پنجره های شکسته.

در جولای 16, هوش توجیهی یادداشت در این گروه به این نتیجه رسیدند که “پایدار خشونت علیه دولت پرسنل و امکانات در پرتلند سنگ., پس ممکن است نشان دهنده تهدید پایدار محیط زیست در منطقه از حداقل 2015.” این یادداشت شامل یک جدول زمانی از خشونت قسمت در سیاتل و المپیا بشویید. و همچنین در پورتلند. (جدول زمانی مشخص شده و دو قسمت مربوط به “سفید supremacist افراط گرایان.”)

اعتبار…میسون Trinca برای نیویورک تایمز

اما این یادداشت آماده عملیات ماموریت مرکز همچنین اعتراف کرد که “ما باید اعتماد به نفس پایین در ارزیابی ما که پایدار خشونت علیه دولت پرسنل و امکانات در پرتلند سنگ., پس ممکن است نشان دهنده تهدید پایدار محیط زیست در منطقه از آنجا که ما فاقد بینش انگیزه برای اکثر حملات اخیر.”

آژانس ممکن است بالا بردن سوال در مورد دقت و صحت یافته های آن, اما رهبران آن نشان داده اند هیچ تردیدی. هفته گذشته چاد F. Wolf اقدام وزیر امنیت میهن با اشاره به تظاهرات در پورتلند در سال 2018 که باعث شد این گروه به طور موقت تعطیل بازداشتگاه اجرای آن مهاجرت و گمرک.

“وجود دارد یک کمی از یک الگوی است که در اینجا بدیهی است که من نگران هستم درباره” آقای گرگ گفت.

آژانس نمی کند به نظر می رسد آماده برای عقب کشیدن نیروهای خود را. سرویس مارشال آمریکا روز دوشنبه گفت در آن شناسایی شده بود 100 مقامات ارسال به پورتلند برای از بین بردن یا عقب مارشال در دادگاه. وزارت امنیت داخلی نیز با توجه به ارسال بیش از سه ده گمرک و حفاظت مرزی نمایندگی به شهرستان به عقب تاکتیکی عوامل از یخ و BORTAC های گشت مرزی را معادل S. W. A. T. تیم.

استقرار نه تنها خشم مقامات محلی که خواسته ماموران فدرال را ترک کنند اما این پرسش در مورد اقتدار است که فدرال افسران عامل تحت.

وزارت امنیت داخلی به استناد یک قانون است که اجازه می دهد ماموران فدرال به “انجام تحقیقات” به جرایم علیه اموال فدرال و یا افسران. اما در روزهای اخیر ماموران را در سمت چپ محوطه دادگاه در پورتلند و به دنبال معترضان را از طریق خیابان با شلیک گاز اشک آور و فلفل توپ در حال پیشروی به مناطق که در آن دادگاه بود دیگر قابل مشاهده است.

اعتبار…میسون Trinca برای نیویورک تایمز

این گروه همچنین با ارسال تاکتیکی تیم را به ایستادگی در سیاتل هفته گذشته ساعت پس از مقامات اداره گفت: شهردار وجود ندارد استقرار خواهد رخ می دهد. پس از مقاومت مواجه از آن مقامات محلی دولت گفت: سیاتل دولت در روز سه شنبه این تیم را ترک کرده بود شهرستان.

آژانس های فدرال به طور کلی رسیدن به یک توافق با دولت های محلی قبل از اعزام تاکتیکی عوامل برای پاسخ به محلی جرم و داخلی, Department of Homeland Security یادداشت هشدار داد که اعزام تیم های آموزش دیده نمی شد و برای مقابله با ناآرامی. مقامات گفته اند این آموزش تیم های دریافت شده برای رسیدگی به جمعیت مهاجران در مرز و شورش در بازداشتگاه آماده کرده ایم آنها را برای پورتلند.

چاک Wexler مدیر اجرایی پلیس تحقیقات فروم گفته مقامات فدرال می تواند درگیر شدن در گفت و گو با فعال رهبران و سیاستمداران محلی در طول روز برای آرام کردن تنش پیش از شب ادامه داشت ،

مخالف اتفاق می افتد.

“من نمی دانم که با بهره گیری از این” آقای Wexler گفت.

Zolan Kanno-Youngs و آدام گلدمن گزارش از واشنگتن Sergio المس از پرتلند سنگ., و مایک بیکر از سیاتل. William K. Rashbaum کمک گزارش از نیویورک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>