از 47 مقدماتی, 4 علائم هشدار دهنده در مورد رای گیری در یک بیماری همه گیر

واشنگتن — Evelina ریس شده است یک نظرسنجی کارگر برای 40 سال. و برای شش دهه گذشته او می گوید: او هرگز فرصت از دست رفته برای رای دادن.

“همه ما در حال اختصاص داده شده به شهروندان تا آنجا که رای گیری می رود,” خانم ریس بازنشسته کارگر خدمات اجتماعی از آتلانتا و حومه ریوردیل گفت: در هفته های گذشته است.

اما در این سال از نگرانی در مورد کوروناویروس خانم ریس 79, قلم روزمره خود از بازدید اولیه رای گیری سایت و به جای درخواست یکی از رای غیابی است که دولت وعده داده شده به تمام کسانی که می خواستند یک. گرجستان ژوئن 9 اوليه آمد و رفت, انتخابات, هرگز, وارد, و خانم ریس را در 60 سال خط شکسته شد.

پس از روز سه شنبه رای در نیویورک و کنتاکی 46 ایالت و ناحیه کلمبیا به اتمام اولیه انتخابات یا حزب قفقاز رو به وحشی چالش نه فقط از رای گیری در طول یک بیماری همه گیر اما رای گیری از طریق پست در تاریخی اعداد.

این کار برای ماه نوامبر است و نه فقط برای جلوگیری از اشتباهات است که از حقوق خود محروم خانم ریوز و بسیاری دیگر اما به درخواست درس های آموخته شده از آیووا قفقاز به پایان رسید و در هرج و مرج در فوریه. 3.

با وجود افتضاحات در برخی از کشورهای آرا شمارش شده است و برندگان انتخاب شده تا حد زیادی بدون حادثه — شاهکار, برخی می گویند با توجه به این که بسیاری از ایالت ها تنها هفته به قراضه دهه در شخص رای گیری عادات برای رای دادن از طریق پست.

اما چالش ها و مخاطرات خواهد بود به صورت تصاعدی بالاتر در ماه نوامبر زمانی که آمریکایی ها در انتخاب رئیس جمهور و خیلی از کنگره است.

پستی و انتخابات کارگران غرق 55 میلیون به علاوه اولیه انتخابات رای دهندگان در حال حاضر به صورت سه گانه است که مشارکت مردم در ماه نوامبر. متحده باید در استخدام ارتش نظرسنجی کارگران به جای آنهایی که مسن تر منصرف از آنجا که از virus. انتخابات دفاتر باید به فرایند میلیون ها نفر از رای گیری بسته بندی شده در میلیون ها نفر بیشتر پاکت نامه — که تنها تعداد انگشت شماری از شرکت ها قادر به چاپ.

و آنها را مجبور به آن را تمام انجام با مهارت کافی و شفافیت برای اطمینان بخشیدن به جمهوری خواهان گفت: رئیس جمهور تهمت که از طریق پست-در رای خواهد بود تقلب و دموکرات معتقد است که رای خود را در حال سرکوب شدن.

“ما خوش شانس بودند که این بیماری همه گیر آمار در طول مقدماتی به جای کلی انتخابات” گفت: Barry C. بار مدیر انتخابات مرکز تحقیقات در دانشگاه ویسکانسین-مدیسون است. “این ارائه یک نوع زمین آموزش برای متحده به نوبه خود گوشه ای در رای گیری از طریق پست.”

در ماه نوامبر او گفت که می تواند مانند همه گیر خود: مدیریت اگر درست انجام شود اما آسیب پذیر به غیر قابل پیش بینی نقاط داغ. “و ما فقط نیاز به آن به شدت در چند مکان برای کل انتخابات را به احساس مانند آن را در مشکل” او گفت:.

کنتاکی به نظر می رسد یکی از آن مکان. به طور متوسط تنها حدود 1.5 درصد از دولت رای دهندگان بازیگران غیابی در انتخابات گذشته است. در عین حال کنتاکی اولیه سه شنبه گذشته ممکن است یک الگو برای موفقیت در نوامبر است.

حمایت جمهوری خواهان و دموکرات ها انتخابات برگزار می شود به طور موثر دو انتخابات در یک بار — یک پست رای شاید 760,000 ایمیل آراء و کوچکتر 270,000-رای رای در کاهش تعداد حوزه های رأی گیری.

مقامات کاسته فشار بر فرد در حوزه های رأی گیری با ساخت غیابی آسان به درخواست و دریافت کنید. سقوط تلاش فرستاده شهرستانهای پستی برچسب برای رای گیری روز پس از رای دهندگان درخواست آنها. در دولت دو شهرستانها عمده مقامات محلی طراحی شده در مقیاس بزرگ مرکز رای دهی که به کار گرفته سنگین در شخص رای گیری با حداقل تاخیر.

اعتبار…لوقا Sharrett برای نیویورک تایمز

یکی تثبیت رای گیری مرکز با تجربه برخی از خطوط انتخابات در روز رای گیری شد تا حد زیادی مشکل و مشارکت مردم است که انتظار به سر و صدا 2008 رکورد برای یک کنتاکی اولیه انتخابات. نود درصد از 848,000 رای ارسال به احتمال زیاد به بازگشت. و رای گیری در لوئیزویل عمدتا سیاه وست که برخی از ترس خواهد رها کردن به نظر می رسد شده اند قوی.

در عین حال آنچه که به خوبی کار می کرد در کنتاکی ممکن است آسان به تکرار در ماه نوامبر. در اینجا به همین دلیل:

در گرجستان مکن-Bibb County انتخابات هیئت مدیره شکایت در روز سه شنبه است که آن را در حال حاضر از پول نقد با یک اوت رواناب و نوامبر انتخابات هنوز هم آمده است. این بیماری همه گیر است باریکش مدیره در هر دو به پایان می رسد, گرجستان, پخش عمومی گزارش داد: سیل absentee ballot درخواست های مطرح انتخابات هزینه اما بودجه منقبض شده است به عنوان Covid-19 به کاهش مالیاتی شهرستان درآمد.

در واپاکونتا اوهایو Auglaize County انتخابات هیئت مدیره چهره مشکلات مشابه. “ما در حال حاضر در ماه نوامبر انتخابات پول در ماه مارس گفت:” هیئت مدیره و مدیر میشل فروردین با اشاره به دولت تمام پست های اولیه. مقامات شهرستان هنوز هم می تواند کاهش هزینه های 20 درصد او گفت: “من نه خرید در ماه نوامبر است.”

و مشارکت مردم در ماه نوامبر او گفت که می تواند تقریبا چهار برابر 22 درصد مشارکت مردم در انتخابات اوليه.

خانم ویلکاکس که خدمت در دولت وظیفه نیروی آماده شدن برای ماه نوامبر رای گفت: هزینه پستی و کارکنان به روند رای گیری تحت فشار قرار دادند به طور متوسط هزینه یک ورقه رای بطور غیابی به 5 دلار در یک شهرستان است.

فدرال coronavirus محرک قانون اختصاص داده شده به برخی از پول برای انتخابات — اوهایو دریافت 12.9 میلیون دلار — و کنگره را کنار بگذارند 400 میلیون دلار بیشتر در اوایل لایحه. اما انتخابات کارشناسان می گویند بیشتر مورد نیاز است و یک $3.6 میلیارد انتخابات بسته بخشی از 3 تریلیون دلار محرک لایحه تصویب شده در مارس دموکراتیک خانه باقی مانده است متوقف شده در حزب جمهوری خواه کنترل مجلس سنا.

اگر چه پست الکترونیکی رای گیری خواهد شد افزایش این سقوط بسیاری از رای دهندگان هنوز رای خود را در فرد ، اما نظرسنجی کارگران در انتقادی تامین کوتاه مدت.

نزدیک به شش در 10 نظرسنجی کارگران 61 ساله یا مسن تر در سال 2018 با توجه به تجزیه و تحلیل مرکز تحقیقات پیو. در کنتاکی تقریبا نه در 10 حاضر به کار در این ماه همه گیر-گرفتار اولیه دلیل اصلی حوزه های رأی گیری شد کاهش به یک تعداد انگشت شماری.

منطقه کلمبیا از دست 1,700 از آن 2,000-عجیب و غریب نظرسنجی کارگران خود را برای ماه ژوئن اولیه با توجه به پس از انتخابات گزارش و برنامه ریزی ضعیف منجر به ساعت-صف های طولانی.

تعداد در شخص رای دهندگان در ماه نوامبر حدس می زنم کسی است, اما آن می تواند قابل توجه باشد. در گرجستان به عنوان مثال در حدود نیمی از اولیه آرا بودند نمیبینم.

از شیوع کروناویروس

 • سوالات متداول و مشاوره

  به روز شده در 24 ژوئن 2020

  • بهترین مواد برای یک ماسک?

   دانشمندان در سراسر این کشور تلاش کرده اند برای شناسایی روزمره مواد است که انجام یک کار خوب از فیلتر ذرات میکروسکوپی. در آزمایشات اخیر هپا فیلتر کوره به ثمر رساند به عنوان جارو برقی کیسه های پارچه شبیه به جامه فلانل یا پشمی لباس خواب و کسانی که از 600-تعداد ملحفه. مواد دیگر مورد آزمایش شامل لایه فیلتر قهوه و روسری و bandannas. این گل پایین تر اما هنوز هم اسیر درصد کمی از ذرات.

  • آن را سخت تر به ورزش در حالی که با پوشیدن یک ماسک?

   تفسیر منتشر شده در این ماه در سایت مجله انگلیسی پزشکی ورزشی اشاره می کند که پوشش صورت خود را در طول ورزش “همراه با مسائل بالقوه تنفس محدودیت و ناراحتی” و نیاز به “توازن منافع در مقابل ممکن است عوارض جانبی.” ماسک را تغییر ورزش می گوید: Cedric X. برایانت رئیس جمهور و رئیس علوم افسر آمریکایی شورای ورزش, یک سازمان غیر انتفاعی است که بودجه ورزش و پژوهش و گواهی حرفه ای تناسب اندام. “در تجربه شخصی من,” او می گوید: “قلب نرخ بالاتر در همان شدت نسبی هنگامی که شما با پوشیدن یک ماسک.” برخی از افراد نیز می تواند تجربه وضعيتي در طول آشنا تمرینات در حالی که نقاب می گوید: لن Kravitz, یک استاد علوم ورزشی در دانشگاه New Mexico.

  • من شنیده ام در مورد درمان به نام دگزامتازون. کار می کند ؟

   استروئید, دگزامتازون, اولین درمان نشان داده شده است به منظور کاهش مرگ و مير به شدت بیمار, بیماران مبتلا به گفته دانشمندان در بریتانیا. این دارو به نظر می رسد برای کاهش التهاب ناشی از سیستم ایمنی بدن و حفاظت از بافت. در این مطالعه دگزامتازون کاهش مرگ و میر بیماران در دستگاه تهویه مصنوعی با یک سوم و مرگ و میر بیماران در اکسیژن توسط یک پنجم.

  • چه همه گیر است پرداخت می شود ،

   Coronavirus اورژانس امداد بسته می دهد بسیاری از کارگران آمریکایی پرداخت می شود ترک اگر آنها نیاز به زمان به دلیل ویروس. آن را می دهد واجد شرایط کارگران از دو هفته از پرداخت مرخصی استعلاجی اگر آنها بیمار قرنطینه و یا به دنبال تشخیص یا پیشگیرانه برای مراقبت از coronavirus و یا اگر آنها در حال مراقبت از بیمار و اعضای خانواده. آن را می دهد 12 هفته مرخصی با حقوق به مردم و مراقبت از کودکانی که مدارس تعطیل هستند یا که ارائه دهنده مراقبت از کودکان در دسترس نیست به دلیل coronavirus. این اولین بار است که ایالات متحده تا به حال گسترده فدرال پرداخت را ترک کنند و شامل افرادی که به طور معمول نمی توانید چنین مزایای مانند پاره وقت و فرفره اقتصاد کارگران است. اما اندازه گیری شامل حداقل نیمی از بخش خصوصی و کارگران از جمله کسانی که در این کشور بزرگترین کارفرمایان و کارفرمایان کوچک قابل توجهی گریز به انکار ترک کند.

  • آیا بدون علامت انتقال Covid-19 اتفاق می افتد ؟

   تا کنون شواهد به نظر می رسد برای نشان دادن آن را ندارد. به طور گسترده ای ذکر شده در مقاله منتشر شده در ماه آوریل نشان می دهد که مردم عفونی بیشتر در مورد دو روز قبل از شروع علائم کروناویروس و برآورد شده است که 44 درصد از عفونت های جدید در نتیجه انتقال از افرادی که هنوز به نشان دادن علائم. به تازگی یک متخصص در سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد که انتقال از coronavirus توسط افرادی که نه دارای علائم بود “بسیار نادر” است اما او بعد از پشت راه می رفت که بیانیه.

  • آنچه خطر ابتلا به کروناویروس از یک سطح است ؟

   لمس اشیاء آلوده و سپس آلوده کردن خودمان با میکروب ها است که به طور معمول چگونه این ویروس گسترش می یابد. اما آن اتفاق می افتد. تعدادی از مطالعات از آنفولانزا, ویروس سرماخوردگی ، coronavirus و دیگر میکروب ها نشان داده اند که بیماری های تنفسی از جمله جدید coronavirus گسترش می تواند با لمس کردن سطوح آلوده به خصوص در مکان هایی مانند مراقبت از مراکز و ادارات و بیمارستان ها. اما یک زنجیره ای از حوادث را به اتفاق می افتد برای این بیماری به گسترش است که راه. بهترین راه برای محافظت از خودتان را از coronavirus — آیا آن را در سطح انتقال و یا تماس انسان — است که هنوز هم اجتماعی فاصله شستن دست های خود لمس کردن صورت خود و پوشیدن ماسک.

  • چه نوع خون تاثیر coronavirus?

   یک مطالعه توسط دانشمندان اروپایی برای اولین بار به سند قوی آماری ارتباط بین تغییرات ژنتیکی و Covid-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. با داشتن نوع یک خون ارتباط بود به 50 درصد افزایش در احتمال است که بیمار نیاز به دریافت اکسیژن و یا برای رفتن به یک دستگاه تنفس مصنوعی, با توجه به مطالعه جدید.

  • چگونه بسیاری از مردم شغل خود را از دست با توجه به کروناویروس در آمریکا ؟

   نرخ بیکاری کاهش یافت و به 13.3 درصد در ماه مه وزارت کار گفت: در ژوئن 5, غیر منتظره بهبود در این کشور بازار کار استخدام به عنوان بازگشت سریع تر از انتظار اقتصاددانان بود. اقتصاددانان پیش بینی کرده بود که نرخ بیکاری به افزایش به 20 درصد و پس از آن ضربه 14.7 درصد در ماه آوریل بود که بالاترین سطح از دولت شروع نگه داشتن آمار رسمی پس از جنگ جهانی دوم است. اما نرخ بیکاری غوطه ور در عوض با کارفرمایان اضافه کردن 2.5 میلیون شغل پس از بیش از 20 میلیون شغل از دست داده بودند در ماه آوریل است.

  • چه علائم کروناویروس?

   علائم رایج این بیماری شامل تب, سرفه خشک, خستگی و دشواری در تنفس یا تنگی نفس. برخی از این علائم با هم تداخل دارند با کسانی که از آنفولانزا, ساخت, تشخیص دشوار است اما آبریزش بینی و گرفتگی سینوس ها کمتر رایج است. C. D. C. نیز اضافه شده و لرز و درد عضلانی گلودرد و سردرد و از دست دادن حس چشایی یا بویایی به عنوان نشانه به نگاه کردن به. بسیاری از افراد بیمار پنج تا هفت روز پس از قرار گرفتن در معرض اما علائم ممکن است به نظر می رسد به عنوان چند به عنوان دو روز و یا به عنوان بسیاری از 14 روز.

  • چگونه می توانم محافظت از خودم در حالی که پرواز ؟

   اگر مسافرت هوایی اجتناب ناپذیر است وجود دارد برخی از مراحل شما می توانید برای محافظت از خودتان. مهم: شستن دست های خود را اغلب و جلوگیری از دست زدن به صورت خود را. اگر ممکن است را انتخاب کنید یک صندلی کنار پنجره. یک مطالعه از دانشگاه اموری در بر داشت که در طول فصل آنفولانزا امن ترین محل برای نشستن در هواپیما توسط یک پنجره به عنوان مردم نشسته در پنجره صندلی تا به حال کمتر در تماس با به طور بالقوه افراد بیمار. ضد عفونی کردن سطوح سخت است. هنگامی که شما را به صندلی خود را و دست های خود را تمیز و استفاده از مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب برای تمیز کردن سطوح سخت در صندلی خود را مانند سر و بازو استراحت دست و پنجه نرم کمربند ایمنی راه دور صفحه نمایش صندلی جیب عقب و سینی جدول. اگر صندلی سخت است و بدون منفذ و یا چرم و یا pleather شما می توانید پاک کردن که بیش از حد. (با استفاده از دستمال مرطوب بر روی صندلی وبهلسترد می تواند منجر به یک صندلی و گسترش میکروب ها به جای کشتن آنها.)

  • باید چه کار کنم اگر من احساس بیمار ؟

   اگر شما شده است در معرض coronavirus و یا فکر می کنم شما باید و باید یک تب و یا علائم مانند سرفه یا تنفس مشکل, تماس با دکتر. آنها باید به شما مشاوره در مورد اینکه آیا شما باید آزمایش چگونه می توانید تست شده و چگونه به دنبال درمان های پزشکی بدون برنامه به طور بالقوه آلوده یا در معرض دیگران است.


انطباق ده ها میلیون نفر از رای دهندگان با اسکلتی کارکنان با تجربه نظرسنجی کارگران می تواند منجر به صف های طولانی که مانع از رای دهندگان و افزایش هزینه از رای دهندگان سرکوب. یک راه حل آقای بار گفت که فشار برای جذب جوان نظرسنجی از کارگران که اغلب کامپیوتر و مهارت های زبانی است که نظرسنجی های مدرن نیاز است. برخی از ایالتها مانند ایالت کارولینای شمالی در حال حاضر در حال گرفتن که میخ سرپهن کوچک.

“اگر شما به راه رفتن به دفتر من امروز” گفت: تینا بارتون شهر کارمند در روچستر هیلز, Mich., “من شرط می بندم من یک و نیم دیوار که چیده شش پا بالا با چیزی جز پنهان کاری آستین” — این مقاله را پوشش می دهد که به آن رای غیابی قرار داده قبل از اینکه مهر و موم شده در پاکت نامه. آن پاکت و سپس مهر و موم شده در پاکت دوباره برای امنیت قبل از فرستاده شدن به انتخابات دفاتر.

و آن است که فقط بخشی از جنگل از کاغذ است که همراه با یک غایب رای گیری زیادی از آن تنها می تواند آماده تخصصی پرینتر. در طول میشیگان اولیه او گفت: چاپگر اغلب تحت فشار قرار دادند مهلت برای آخرین لحظه. قبل از اوهایو اولیه گفت: خانم ویلکاکس از Auglaize County انتخابات “بودند و در واقع استقراض کردن هر یک از دیگر” به امن به اندازه کافی پاکت نامه به پست الکترونیکی رای گیری برای رای دهندگان.

اعتبار…علامت Makela برای نیویورک تایمز

و این زمانی بود که آمریکا اولیه انتخابات فاصله نزدیک به شش ماه است. در حال حاضر یک دولت رسمی انتخابات گفت: “همه ما در حال شروع به نوبه خود به چه نوامبر به نظر می رسد و ما در حال گفت:” شما با استفاده از همان فروشنده دادم و آنها به سختی آن را انجام داده اولیه. چگونه آنها می رویم به آن را انجام داده به کلی انتخابات؟'”

هیچ کس به نظر می رسد به مطالعه کرده اند که آیا ظرفیت چاپ خواهد شد یک تنگنا در ماه نوامبر, اما, انتخابات, مقامات می گویند آنها عمیقا نگران است. آقای بار انتخابات مرکز تحقیقات گفت: آن را به ارزش نگرانی در مورد: “چاپگر را محدود به ماشین آلات و کارکنان به طوری که آنها نمی تواند مقیاس” برای پاسخگویی به تقاضای عظیم, او گفت:. “وجود دارد یک نگرانی در حال انجام است که برخی از حوزه های قضایی در حال رفتن به سمت چپ.”

در میان کارشناسان انتخاباتی از چشم انداز است که رای دهندگان خواهد بود gulled توسط اطلاعات غلط به اخراج نوامبر نتایج به عنوان نامعتبر است و یا تقلب شده است به یک نگرانی بالا. به طور فزاینده آمریکایی ها نه خارجی دیده می شود به عنوان بزرگترین تهدید.

رئیس جمهور تهمت و برخی از جمهوری خواهان به ratcheted تا اتهامات بی اساس که رای گیری از طریق پست سرند با تقلب و بسیاری از در سمت چپ فرض کنیم رای دهندگان سرکوب پخته است به هر عنصر از رای گیری.

کارشناسان نگران هستند که تاخیر در شمارش الکترونیکی آراء را تشویق برخی از افراد برای ایجاد اتهام تقلب و سرکوب که در حال تکثير توسط دشمنان خارجی. کارشناسان به ویژه نگران آن است که آمریکایی ها عادت کرده اند به گرفتن نتایج انتخابات قبل از خواب را در آغوش تئوری های توطئه و دروغ اگر ماه نوامبر رای می کشد روز به مرتب کردن بر اساس به نظر می رسد به احتمال زیاد.

“وجود دارد رفتن به چیزهای که می رود اشتباه است که کامل نیست و دشمنان ما به دنبال اهرم که گفت: David J. بکر مدیر مرکز برای انتخابات نوآوری و پژوهش است. “همه انتظار وجود دارد خواهد بود به مبارزه با دروغ است که به دنبال کاهش اعتماد به نفس در نتایج انتخابات — مهم نیست که چه کسی برنده است.”

استیو Connolly صحبت می کنند به آن است. آقای Connolly که صورتحساب خود را به عنوان طولانی ترین در حال اجرا الویس impersonator در لاس وگاس وارد در مکان سنجی در 6:45 p. m. در ژوئن 9 و رای خود را در 3:09 صبح در ژوئن 10, آخرین رای دهندگان در نوادا Clark County او خوشحال نیست اما او فکر می کند او ممکن است یک راه حل است.

“آن را ساخته شده من می خواهم برای اجرا به شهردار بنابراین من می تواند رفع, سیستم,” او گفت:. “من الویس برای 25 سال است. شاید آن زمان برای یکی دیگر از حرفه ای است.”