کارشناسان بر این باورند که باقی می ماند تا 500 نفر گردن زده در طول انقلاب فرانسه دفن شده در دیوار یک بنای تاریخی ذکر شده در پاریس.

کشف ضربات غیر قابل قبول حساب تاریخی که نشان می دهد بدن معروف guillotinés, از جمله لویی پانزدهم معشوقه Madame du Barry Olympe de Gouges و Maximilien Robespierre انقلابی معمار ترور شد نقل مکان کرد و به شبکه ای از دخمه های زیر شهر.

در حال حاضر محققان در حال بررسی و دیوار از شپل Expiatoire یک طبقه بنای تاریخی در نزدیکی Grands بلوار اختصاص داده شده به پادشاه لویی شانزدهم و ماری آنتوانت پس از کشف استخوان در حفره دیوار.

Aymeric Peniguet د Stoutz این نمازخانه مدیر, تبدیل تاریخی کارآگاه پس از او متوجه کنجکاو ناهنجاری در دیواره بین ستون ها از پایین نمازخانه. اضطراب به آسیب ساختمان پایه مقامات فرانسوی به نام در یک باستان شناس که وارد یک دوربین از طریق سنگ در دیوار.

در گزارش خود باستان شناس فیلیپ Charlier تایید Peniguet د Stoutz به فرضیه: “پایین نمازخانه شامل چهار ossuaries ساخته شده از جعبه های چوبی احتمالا کشیده با چرم, پر از استخوان انسان,” او نوشت. “وجود دارد زمین مخلوط با قطعاتی از استخوان.”

کشف رمز و راز عمیق تر از آنچه واقعا اتفاق افتاده است به جای مانده از les guillotinés. چاپل Expiatoire ساخته شده بود در اوایل قرن 19 در سایت از مادلین گورستان نه چندان دور از محل د لا انقلاب – در حال حاضر Place de la Concorde – که در آن گیوتین بود و اغلب استفاده می شود.

گورستان بسته در سال 1794 در زمانی که این گزارش زد از فضا یکی از چهار تاسیس در پاریس به دور از قربانیان گیوتین.

هنگامی که لویی هجدهم پادشاه شد در سال 1814 به او دستور داد به جای مانده از برادرش لویی شانزدهم و ماری آنتوانت به حذف و دفن در Saint-Denis کلیسای و راه اندازی نمازخانه در حافظه خود را.

دستورات او را که “هیچ زمین اشباع شده با قربانیان [انقلاب] بود نقل مکان کرد و از این محل برای کسب و کار”. حتی پس از مورخان بر این باور باقی مانده از 500 بیشتر اشرافی قربانیان انقلاب و خارج از نفع انقلابیون مانند روبسپیر بودند خود را به دیگری منتقل گورستان سپس به دخمه که در آن یک پلاک علائم خود را reburial.

Peniguet د Stoutz در حال حاضر درخواست تحقیقات بیشتر در چاپل Expiatoire. “تا به حال نمازخانه در خدمت تنها به عنوان یک بنای تاریخی به حافظه از خانواده سلطنتی اما ما فقط کشف کرد که آن را نیز یک گورستان از انقلاب,” او گفت: Le Parisien.

“گریه کردم وقتی که این آسیب شناس پزشکی قانونی به من اطمینان او تا به حال دیده می شود انسان phalange [دست و پا] استخوان در عکس,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

علمی ترین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *