دسترسی رایگان به کروناویروس پوشش

این یک رمان است ویروس به نام crownlike خوشه که بیرون از سطح آن است. Coronavirus می تواند آلوده حیوانات و مردم است و می تواند طیف وسیعی از بیماری های تنفسی از شایع سرد به ریه ضایعات و ذات الریه.

به نظر می رسد به گسترش به راحتی از فردی به فرد به ویژه در منازل, بیمارستان ها و دیگر فضاهای محدود. پاتوژن می تواند سفر از طریق هوا در احاطه کوچک قطرات تنفسی است که تولید شده هنگامی که یک فرد بیمار تنفس, مذاکرات, سرفه یا عطسه.

این ویروس که سرچشمه در ووهان چین به بیمار بیش از 132,300 در حداقل 111 کشور و بیش از 4,900 فوت کرده اند. گسترش اقتصادی در چین است اما به دست آوردن سرعت در اروپا و ایالات متحده است. سازمان بهداشت جهانی گفته مقامات شیوع واجد شرایط به عنوان یک بیماری همه گیر.

علائم است که می تواند بین دو تا 14 روز به نظر می رسد شامل تب و سرفه خشک و خستگی و دشواری در تنفس یا تنگی نفس. موارد خفیف ممکن است شبیه آنفولانزا و یا بد اما مردم ممکن است قادر به انتقال این ویروس حتی قبل از آنها نشانه توسعه.

C. D. C. hasadvised در برابر همه غیر ضروری سفر به کره جنوبی, چین, ایتالیا و ایران. و آژانس هشدار داده است و در خطر مسافران برای جلوگیری از ژاپن است.وزارت امور خارجه توصیه کرده است آمریکایی ها علیه سفر در کشتی های کروز.

چندین مواد مخدر arebeing تست شده و برخی از یافته های اولیه انتظار می رود به زودی. یک واکسن برای جلوگیری از گسترش هنوز حداقل یک سال دور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im