فریم استیضاح مورد: نگاه کردن به درون در مقابل تیم حقوقی

واشنگتن — یک پلیس سابق رئیس دادستان که برنده محکومیت F. B. I. عامل و یکی از تگزاس برای اولین بار, لاتین, نمایندگان. یک قانون اساسی استاد که یک بار در دفاع O. J. Simpson در برابر اتهام قتل سابق ویژه دادستان که دنبال استیضاح از رئیس جمهور بیل کلینتون و litigator زمان برای مسیحی راست.

برای سومین بار در تاریخ آمریکا, مجلس سنا تشکیل به عنوان یک دادگاه استیضاح را در نظر بگیرید که آیا برای حذف یک رئیس جمهور نشسته و دو تیم از وکلا روبرو هستند و در یک رویارویی با سنگین سیاسی و قانون اساسی عواقب.

هفت حزب دموکرات مجلس استیضاح مدیران دستچین شده توسط سخنران نانسی پلوسی, کالیفرنیا, استدلال کرده اند که رئیس جمهور تهمت تجاوز قدرت خود را با فشار بر اوکراین برای کمک به لام رقبای سیاسی خود و مسدود کنگره برای پنهان کردن اقدامات خود را. آقای تهمت دفاع تیم کشیده شده از کاخ سفید مشاور و خارج از وکلا از جمله چند که اغلب به نظر می رسد در تلویزیون — معتقد است که رئیس جمهور هیچ کار اشتباهی انجام داد و متهم دموکرات ها با استفاده از استیضاح به عنوان یک ابزار برای حذف حریف آنها نمی تواند شکست خود را در صندوق های رای است.

در اینجا یک نگاه در مقابل تیم حقوقی و چگونه آنها را استیضاح در کلمات خود را.

اعتبار…

“هیچ قانون اساسی می تواند در محافظت از ما اگر راست فرقی نمی کند نمی شود و شما می دانید شما می توانید اعتماد ندارند این رئیس جمهور به انجام آنچه حق برای این کشور است. شما می توانید اعتماد او را انجام خواهد داد آنچه حق دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

نماینده Adam B. شیف دموکرات از کالیفرنیا و رئیس کمیته اطلاعات و سرب استیضاح مدیر

اعتبار…

“ما نیاز به نگه داشتن او را پاسخگو باشند چرا که هیچ کس بالاتر از قانون است. Nadie está encima de la ley.”

نماینده سیلویا R. گارسیا — دموکرات از تگزاس و یکی از دو لاتین, زنان به نمایندگی از دولت

اعتبار…

“ما در اینجا آقا به دنبال حقایق اعمال قانون می شود بر اساس قانون اساسی و ارائه حقیقت به مردم آمریکا است. است که چرا ما اینجا هستیم.”

نماینده Hakeem Jeffries — دموکرات از نیویورک و رئیس حزب دموکرات حزبی

در قبل از انتخابات ریاست جمهوری استیضاح محاکمه همه 20 نفر از خانه های انتخاب شده به تعقیب موارد — هفت برای اندرو جانسون در سال 1868 و 13 برای بیل کلینتون در سال 1999 — که در. اما این گروه انتخاب شده توسط خانم پلوسی شامل دو آفریقایی-آمریکایی لاتین و سه زن.

نماینده Adam B. شیف کالیفرنیا منجر به استیضاح مدیر صحبت کرد زمانی که شش مدیران دیگر در ترکیب با توجه به C-SPAN. او ساعت را صرف ساخت خانه مورد با تخمگذاری مرکزی تم ها و پس از آن ارائه مهیجی بسته شدن اظهارات به خود جلب کرد که سوء نیت ستایش حتی از جمهوری خواهان که مخالف — همراه با سهم خود از انتقاد از کسانی که به گفته آنها توهین شده توسط تیز اظهارات.

نمایندگان Jerrold Nadler نیویورک و Zoe Lofgren کالیفرنیا هر دو جانبازان از کلینتون استیضاح کشید در سوابق تاریخی از اقدامات علیه او و جانسون. نماینده Hakeem Jeffries نیویورک بازگو جولای 25 تلفن تماس در قلب دموکراتیک مورد و مشغول به کار در حداقل یک hip-hop — مرجع امضا شکوفا گفتن سناتور پس از او ساخته شده پرونده به حکم میک Mulvaney اقدام کاخ سفید رئیس ستاد: “و اگر شما نمی دانید که در حال حاضر شما می دانید.” (خط است از “آبدار” یک سال 1994 آمار Notorious B. I. G.)

اعتبار…

“این لحظه ای است که در مورد تضمین این که هر رای دهنده — که آیا یک خدمتکار و یا یک سرایدار که آیا یک معلم یا یک راننده کامیون که آیا یک دکتر و یا یک مکانیک — که رای خود مسائل و آمریکا انتخابات تصمیم دارد مردم آمریکا.”

نماینده وال B. Demings دموکرات از فلوریدا و اولین زن رئیس پلیس از اورلاندو فلوریدا.

اعتبار…

“من به یاد داشته باشید آنچه در آن احساس می کند مانند به تجهیزات شما نیاز دارید هنگامی که شما به آن نیاز دارید. واقعی زندگی مردم در خطر است. به همین دلیل این مسائل است.”

نماینده Jason کلاغ دموکرات از کلرادو وکیل سابق و یک تکاور ارتش

نمایندگان وال B. Demings, Jason کلاغ و سیلویا R. گارسیا, همه نسبتا جدیدتر قانونگذاران اغلب به دنبال اتصال این اتهامات رو به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به خود را در پس زمینه. خانم Demings کشید و از تجربه خود به عنوان یک رئیس پلیس در فلوریدا. خانم گارسیا به یاد می آورد زمانی که او به عنوان یک قاضی. و آقای کلاغ منعکس شده در زمان خود به عنوان یک تکاور ارتش وابسته به منابع نظامی.

بیش از اختصاص سه روز از ارائه — و یک روز دیگر صرف ناموفق هل دادن احضاریه برای مدارک اضافی و شهود — هفت قانونگذاران استدلال کرد که آقای تهمت فشار علیه اوکراین موجه حذف او از اشاره به آنها گفت: خطرناک بود الگو قرار دادن منافع خود را بالاتر از کسانی که از کشور است.

اعتبار…

“استیضاح بند وجود دارد برای حفاظت از آزادی و دموکراسی ما در بین انتخابات است. آن وجود دارد به یاد رئیس جمهور است که آنها خدمت به مردم و نه راه دیگری در اطراف.”

نماینده Jerrold Nadler — دموکرات از نیویورک و رئیس قوه قضائیه کمیته

اعتبار…

“رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن انسداد کنگره صرفا بی سابقه و اشتباه آن را نیز بالا جرم و بزه به عنوان تدوین کنندگان استفاده و درک است که عبارت است.”

نماینده Zoe Lofgren دموکرات از کالیفرنیا و یک کهنه سه استیضاح سوالات

آقای تهمت دفاع تیم به خوبی شناخته شده شامل جانباز prosectors از کلینتون عصر از جمله کن استار مستقل مشاور که گزارش منجر به استیضاح آقای کلینتون و رابرت دبلیو ری, آقای استار جانشین.

اعضای دیگر شامل وسایل در رادیو فردا مانند Alan M. Dershowitz های مشهور وکیل که در دفاع از آقای سیمپسون, Claus von Bülow, مایک تایسون و جفری اپستین سرمایه بود که متهم به قاچاق جنسی کشته و خودش را در سال گذشته در زندان است.

به رهبری رئیس جمهور وکیل شخصی جی Sekulow و پت A. Cipollone کاخ سفید مشاور دفاع معتقد است که آمریکا با عجله از طریق فرایند استیضاح در تعصب و غیرت خود را برای سرنگونی نتایج انتخابات مخالفت آنها با و بود که هیچ شواهدی در خانه مورد فراتر از شایعات که آقای تهمت بود به دنبال کراوات تحقیقات به آزادی و امنیت کمک کند.

اعتبار…

“ما در یک جمهوری مبتنی بر قانون اساسی که در آن شما باید عمیق سیاست نگرانی عمیق و تفاوت. که باید بر اساس یک استیضاح.”

جی Sekulow — رئیس جمهور وکیل شخصی

اعتبار…

“آنها درخواست شما را به پاره کردن همه برگه های رای در سراسر این کشور در ابتکار عمل خود را که تصمیم به دور از مردم آمریکا.”

پت A. Cipollone — کاخ سفید مشاور

آقای Cipollone و آقای Sekulow شده اند, رئیس جمهور شایع ترین مدافعان در طبقه سنا ارائه بسیاری از استدلال علیه دموکراتیک تلاش برای رای دادن در احضاریه برای اسناد و مدارک و شاهدان پیش از این تیم بگیرد. چلیپا از استدلال آنها این است که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است متهم از هیچ جرم و جنایت و در نتیجه نمی توان استیضاح یک تئوری حقوقی که رد ترین قانون اساسی از دانشمندان است. آنها همچنین استدلال می کنند که دموکرات ها به دنبال حذف رئیس جمهور برای سیاست قضاوت که با آنها اختلاف نظر دارند در نتیجه ابطال خواهد از رای دهندگان نه ماه قبل از انتخابات است.

در قابل توجه پیچ و تاب و آقای استار, شناخته شده برای تهاجمی خود را پیگیری آقای کلینتون استیضاح برای دروغ گفتن در مورد یک امر با کارآموز کاخ سفید به سنا در روز دوشنبه که با استفاده از قانون اساسی درمان باید نادر که آقای تهمت اقدامات نه افزایش آن.

اعتبار…

“به جای یک بار در یک قرن پدیده آن بود که ریاست جمهوری استیضاح تبدیل به یک سلاح به اختیار داشت در برابر یک حریف سیاسی.”

کن استار — مشاوران مستقل که گزارش منجر به استیضاح از رئیس جمهور بیل کلینتون

اعتبار…

“شما می توانید به نوبه خود رفتار است که impeachable به impeachable انجام به سادگی با استفاده از کلماتی مانند” عوض ” و ” نفع شخصی.'”

Alan M. Dershowitz — استاد بازنشسته در دانشکده حقوق دانشگاه هاروارد

دیگر وکلا از رئیس جمهور را محاکمه تیم شامل Pam باندی سابق فلوریدا دادستان کل; Eric D. Herschmann; Michael پورپورای و پاتریک Philbin معاون کاخ سفید مشاوره و جین بی سر و صدا راسکین که کمک به دفاع از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در این تحقیقات توسط Robert S. مولر سوم ویژه مشاور که مورد بررسی قرار گرفته و روسیه را به دخالت در انتخابات 2016 و روابط با مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی.

روز دوشنبه آقای Dershowitz تنها یکی از این گروه به طور مستقیم به آدرس آیات توسط John R. بولتون در مقاله منتشر نشده که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به طور مستقیم بسته کمک به اوکراین کمک به تحقیقات از رقبای سیاسی خود. حتی اگر درست است آقای Dershowitz گفت: نبود impeachable.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im