فاکس نیوز می گوید coronavirus تلفات متورم است. کارشناسان می گویند مخالف است.

در 2014 کتاب “بلندترین صدای در اتاق” روزنامه نگار گابریل شرمن گزارش داد که بالا فاکس نیوز در دیدار با مدیران هر روز صبح به استراتژی در مورد چگونه شبکه می توانید زاویه دید خود را روزانه پوشش برای پیشبرد حزب جمهوری خواه را در دستور کار سیاسی است.

پس از اول کم اهمیت جلوه دادن تهدید coronavirus سپس متهم دموکرات overhyping آن را به صدمه زدن به رئیس جمهور تهمت و سپس ادعا “درمان” از خاموش کردن اقتصاد می تواند بدتر از این بیماری فاکس نیوز’ میزبان در حال حاضر به نظر می رسد پس از یک مجموعه جدید از راهپیمایی سفارشات زمانی که بحث مرگبار پاتوژن: سوال که آیا تمام است که بسیاری از مردم واقعا در حال مرگ از آن است.

مانند هر یک از پیشینیان خود فاکس آخرین پاندمی صحبت کردن نقطه — که coronavirus مرگ و میر می تواند اغراق آمیز به دلیل آن را شامل افرادی که تا به حال دیگر مسائل مربوط به سلامت در علاوه بر این به COVID-19 — نمی شوی به بررسی دقیق.

“ما ساخته شده آن را بسیار روشن هر بار که من بوده ام در اینجا در مورد بیماریهای همراه” دکتر دبورا Birx ایالات متحده coronavirus پاسخ گوید چهارشنبه در کاخ سفید coronavirus نیروی کار مطبوعاتی. “این شناخته شده است از ابتدا. بنابراین آن دسته از افراد خواهد شد که یک بیماری زمینه ای اما که بیماری زمینه ای ایجاد نمی کند حاد مرگ هنگامی که آن را مربوط به یک COVID عفونت است.”

Dr. Anthony Fauci, ملت را بالا بیماری های عفونی, متخصص, همچنین یک نقطه به نقطه در وزن هشدار می داد در برابر چنین “تئوری های توطئه است.”

“آنها چیزی جز حواس او را پرت” Fauci گفت. “اجازه دهید کسی نوشتن یک کتاب در مورد آن بعد از آن. اما نه در حال حاضر.”

در عین حال که متوقف نمی سابق رادیو فردا میزبان بریت هیوم از ظاهر شدن در Tucker Carlson را نشان می دهد سهشنبه به حدس و گمان که به طور کلی در ایالات متحده مرگ و میر — روز بیش از 14 ، 800 زمین و افزایش ممکن است متورم شود.

“بسیاری از افرادی که بدون علامت است که ممکن است دیگر, بیماری وحشتناک,” هیوم گفت. “و اگر هر کسی است که به طور خودکار طبقه بندی شده اگر آنها را بر COVID-19 به عنوان یک COVID-19 مرگ, ما در حال رفتن به دریافت تعداد بسیار زیادی از مرگ و میر است که راه ما احتمالا نمی خواهید به تعداد دقیق از آنچه واقعی مرگ کل است.”

کارلسون موافقت کرد و اضافه کرد که “ممکن است دلایل مردم به دنبال نادرست تعداد مرگ” و “هنگامی که روزنامه نگاران کار با اعداد وجود دارد گاهی اوقات یک دستور کار است.”

اگر به عنوان نشانه روباه لنگر هریس فاکنر پیوست کر چهارشنبه — حتی اگر او یک عضو از شبکه اخبار بخش نه یک نظر میزبان مانند کارلسون و یا یک تحلیلگر مانند هیوم.

“دولت فدرال در حال حاضر طبقه بندی تمام COVID-19 بیمار مرگ و میر به این ترتیب صرف نظر از اینکه هر زمینه ای دیگر مسائل مربوط به سلامت بودند یک عامل” فاکنر گفت: قبل از بازی یک کلیپ از Birx تایید است که “اگر کسی می میرد با COVID-19 ما در حال شمارش است که به عنوان یک COVID-19 مرگ است.”

“چگونه بسیاری از کسانی که مردم تا به حال دیگر خطرات بهداشتی در بازی, اگر چه, و شاید آن را در واقع COVID-19 که باعث مرگ خود را?” فاکنر خواست.

با وجود furrowed ابرو در فاکس اما فاکنر سوال نیست که سخت برای پاسخ به. با توجه به واقعی کارشناسان در صورت وجود هر گونه مشکل با COVID-19 تعداد مرگ آن نیست که آن را بیش از حد بالا است.

این است که آن را بیش از حد کم است.

فاکس نیوز را هریس فاکنر. (Roy Rochlin/گتی ایماژ)

اولین چیزی که توجه داشته باشید این است که با وجود تمام کنایه در فاکس وجود دارد هیچ چیز غیر عادی در مورد راه رسانه ها و یا دولت است که به شمارش coronavirus مرگ و میر. در هر بحران — این که آیا آن را یک بیماری همه گیر و یا یک طوفان — مردم با شرایط موجود خواهد مرد. استاندارد برای نسبت دادن چنین مرگ و میر به بحران کنونی است تعیین اینکه آیا این افراد فوت کرده اند که آنها حتی اگر بحران کنونی هرگز اتفاق افتاده است.

وقتی که می آید به coronavirus داده روشن است: COVID-19 بسیار بیشتر احتمال دارد به شما را بکشند اگر سیستم شما در حال حاضر شده است به خطر بیافتد توسط برخی دیگر از بیماری هایی مانند آسم HIV و دیابت قندی بیماری مزمن ریه یا بیماری های قلبی عروقی. اما این بدان معنا نیست که بیماران با آن مشکلات بهداشتی فوت کرده اند این هفته یا هفته گذشته یا ماه آینده) بدون توجه به آنچه. اکثریت قریب به اتفاق آنها احتمالا نمی خواهد که. COVID-19 بود کاتالیزور — دلیل آنها کشته شده اند در حال حاضر و نه بعد از آن.

با توجه به به طور بالقوه تعداد زیادی از موارد بدون علامت در گردش در جامعه آن را ممکن است به عنوان هیوم پیشنهاد کرد که برخی از تعداد افرادی که هرگز مریض شدم از coronavirus اما آزمایش مثبت و سپس درگذشت از یک علت زمینه ای هستند که به اشتباه در شمارش به عنوان COVID-19 مرگ و میر. اما این تعداد به احتمال زیاد vanishingly کوچک به یک دلیل ساده: افرادی که احساس می کنم بیمار در حال گرفتن تست شده است.

بسیار بزرگتر است تعداد افرادی که در حال گرفتن تست شده حتی اگر آنها را تجربه کرده اند علائم. و به همین دلیل کنترا, فاکس نیوز, کارشناسان می گویند coronavirus مرگ و میر است تقریبا به طور قطع یک undercount. به عنوان Birx اشاره کرد که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری شمارش تنها مرگ است که در آن حضور coronavirus تایید توسط آزمون. اما به گزارش نیویورک تایمز یکشنبه, “متناقض پروتکل منابع محدود و یک درهم آمیخته از تصمیم گیری از یک دولت و یا شهرستان به آینده” را ساخته اند آن را غیر ممکن است برای هر آزمون به احتمال زیاد coronavirus مرگ است. قربانیان با flulike علائم در ماه فوریه و اوایل ماه مارس نیست تست شده است. قربانیان در مناطق روستایی که در آن خو یش می گویند که آنها نمی باید ابزار مورد نیاز برای تشخیص این بیماری هنوز هم نیست که تست شده است. قربانیان که مرگ در خانه و یا در سبب شیوع پرستاری در خانه نیست در حال آزمایش.

در همین حال “postmortem تست توسط بازرسان پزشکی متفاوت است به طور گسترده ای در سراسر کشور و برخی از مقامات می گویند آزمایش مرده است سوء استفاده از منابع کمیاب است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد در زندگی” واشنگتن پست گزارش داد بیش از آخر هفته. “علاوه بر این برخی از افرادی که این ویروس را تست منفی کارشناسان می گویند.”

“شما نمی توانید با تکیه بر تنها آزمایشگاه تایید موارد” مارک آلن Widdowson, متخصص اپیدمیولوژی که در سمت چپ CDC در سال گذشته و در حال حاضر به عنوان مدیر موسسه طب گرمسیری آنتورپ در بلژیک گفت: پست. “شما هرگز به درخواست این تست بر روی هر کسی که بیمار است و هر کسی که می میرد. بنابراین بدون شک آن را پر واضح — تعداد مرگ و میر در سطح جهانی دست کم گرفت.”

هنگامی که داوری بحث بیش از این اطلاعات آن را به ارزش چک کردن هر دو طرف’ منابع. در مورد زمان پست و دیگر رسانه های جریان اصلی اخبار این منابع عبارتند از “مقامات بیمارستان و پزشکان و کارشناسان بهداشت عمومی و پزشکی بازرسان است.” فاکس نیوز’ منابع از سوی دیگر به نظر می رسد جناح راست چهره های رسانه ها مانند راش Limbaugh و مارک لوین. “مرگ مردم در این سیاره هر روز” Limbaugh گفت: در طول یک آوریل 2 بخش در “گمانه زنی های گسترده” است که ویروس بیماران ممکن است در واقع “مرگ چون از چیزهای دیگر”; Levin پیشنهاد کرده است که “نارسایی قلبی, بیماری قلبی, یک حمله قلبی” ممکن است حساب کاربری برای یک “باد” و “فوق العاده گمراه کننده” تعداد گزارش COVID-19 مرگ و میر.

“من مشکوک این هفته” لوین اعالن شنبه در توییتر.

در عین حال زمانی که فاکنر از او خواست پنل شنبه که آیا بیماریهای همراه شد و تورم به طور کلی COVID-19 تعداد مرگ فاکس نیوز, پزشکی کمک کننده دکتر Janette Nesheiwat گفت: “من فکر نمی کنم آن را به یک اختلاف در داده ها در پایان است.”

یک روز قبل از آن حتی خود را مغلوب ساختن پیشی جستن در توصیف این تعداد مرگ به عنوان “بسیار دقیق است.”

“هنگامی که شما می گویند مرگ, شمارش, من فکر می کنم آنها بسیار دقیق در مرگ, شمارش” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “مرگ شمارش من فکر می کنم آنها بسیار دقیق است.”

پوشش تصویر بند انگشتی عکس: Alex براندون/AP روی Rochlin/گتی ایماژ

_____

اینجا را کلیک کنید برای آخرین coronavirus اخبار و به روز رسانی. به گفته کارشناسان افراد بالای 60 و کسانی که ضعف سيستم ايمنی همچنان در خطر است. اگر سوالی دارید لطفا به CDC و WHO را منابع ،

ادامه مطلب:

  • چه باید بکنید اگر شما فکر می کنم شما باید coronavirus

  • چه علائم کروناویروس?

  • مشکوک به ویروس سارس و آنفولانزای نمونه های موجود در چمدان: FBI گزارش توصیف چین ‘امنیت زیستی در معرض خطر’

  • کربن تولید گازهای گلخانه ای کاهش یافته است اما با تغییر آب و هوا باقی می ماند یک تهدید وجودی

  • Coronavirus خبر خوب: جامعه رفاقت, زیبا و دلفریب, حیوانات خانگی, خنده دار, فیلم ها و بیشتر

  • است 2 تریلیون دلار به اندازه کافی برای نجات اقتصاد ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>