رادیو فردا میزبان تعطیل مهمانان برای سیاسی بایدن را Coronavirus سخنرانی


اگر رادیو فردا نمی خواهم به یک “سیاسی” گفتگو در مورد معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن سخنرانی در مورد کوروناویروس پاسخ پنج شنبه بعد از ظهر آنها احتمالا باید دعوت دو ایدئولوژیک مخالف صاحب نظران به بحث های آن است.

پس از نشان دادن بینندگان بایدن آدرس کامل رادیو فردا میزبان هریس فاکنر استقبال او “تابلو برق” با یک هشدار است. “سیاست را کنار گذاشته و ما قصد داریم برای انجام این کار با COVID-19, ما فقط در حال” او آغاز شد “چه به شما می گویند اصلی غذای آماده از آنچه دولت است که جو بایدن می گوید او می خواهد انجام دهید؟”

بدون گم شده ضرب و شتم محافظه کار بحث رادیو میزبان کریس پلانت آغاز حمله بایدن برای آنچه که او به نام “پرتاب پول در مشکل” به نام او بایدن آدرس یک “بسیار سیاسی, سخنرانی بسیار پلاریزه سخنرانی” قبل از اقدام به انتقاد از واکنش دولت اوباما به H1N1 شیوع آنفولانزای خوکی. “و جو بایدن در سخنرانی به مردم در مورد استفاده از کلمه چین استفاده از کلمه ووهان خنده دار است همچنین,” او اضافه شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین Spox گریل شده توسط Fox میزبان در امتناع از لغو تظاهرات

از آنجا پلانت و خود را به سمت چپ متمایل همتای اتان Bearman آغاز شده و فریاد بر یکدیگر یکدیگر را متهم دروغ گفتن و به طور کلی نوظهور به یک کابل معمولی اخبار مبارزه با مواد غذایی استدلال.

اما این بار متفاوت بود. “آقایان لطفا!” فاکنر گفت. “شما می دانید آنچه که من نمی پیدا کردن این مفید در حال حاضر,” او گفت: با آرامش و دو مرد ادامه داد: به مارپیچی خارج از کنترل است.

“COVID-19 در افق این چیزی است که ما در حال تمرکز بر حال” فاکنر گفت. “و من می خواهم هر دو شما به تمرکز است.” به عنوان آنها هر دو دست هایش را خونتان او ادامه داد: “من درک می کنم که سیاست بازی هستند اما بزرگتر چتر در اینجا این است که مردم در حال تماشای برای پاسخ.”

فاکنر سعی کردم یک بار دیگر به مهمانان خود را یک فرصت برای بحث در مورد تفاوت در رویکرد با تهمت و بایدن به شیوه ای معقول و گفت که مردم آمریکا باید برای تصمیم گیری برای خود را “آنچه که بهترین است زمانی که آنها را به پای صندوق های رای در ماه نوامبر است.” اما آنها فقط نمی تواند آن را انجام دهد.

“من قصد دارم به گام” او گفت:. “من فکر می کنم شما آقایان حدودا برابر زمان ما تا به حال بسیاری از اخبار این ساعت طوری من رو به لیز خوردن.”

‘Pandumbic’: ‘نمایش روزانه’ به تهمت فاجعه فیلم درمان

در ادامه مطلب روزانه وحش.

یک نکته? ارسال آن به The Daily Beast در اینجا

ما داستان بالا در صندوق پستی خود را هر روز. ثبت نام در حال حاضر!

روزانه وحش عضویت: جانور داخل می رود عمیق تر در این داستان که برای شما مهم. بیشتر بدانید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de