رادیو فردا مهمان گسترش ‘دروغ’ — می گوید داخلی به بیرون درز یادداشتفاکس نیوز یک اعتبار مشکل است. اکثر منتقدان کابل شبکه خبر خواهد بود به خوبی آگاه است که, اما در این مورد پذیرش است که از مهر خود را.

داخلی تحقیقات توجیهی به دست آمده توسط the Daily Beast نام چهار منظم همکاران به شبکه برای دستفروشی “دروغ” به خصوص وقتی که می آید به اوکراین رسوایی که منجر به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح.

در میان کسانی که به نام در این سند طولانی با عنوان اوکراین دروغ و تهمت و دولت در کنار هم قرار توسط Fox News ارشد امور سیاسی متخصص Bryan S مورفی مکرر مهمان رودی جولیانی جان سلیمان, ویکتوریا Toensing و جو diGenova.

جزایر سابق خوار نویسنده تپه و منظم مهمان Sean Hannity را می آید در معرض موشکافی. “جان جزایر برگزار ضروری نقش در مجموعه داخلی و انتشار عناصر این کمپین دروغ” این سند توضیح می دهد.

بسیاری از جزایر را “گزارش” در اوکراین شکل گرفته بر اساس جولیانی و دیگر تهمت مقامات تلاش برای اسمير و بیرون راندن سفیر سابق آمریکا در اوکراین ماری Yovanovitch یک شکل دیده می شود که در راه ایستاده از رئیس جمهور سابق اوکراین مقامات سایه ماشینی در کشور است.

در میان اتهامات علیه جزایر اشاره کرد عبارتند از “عدم افشای درگیری, با استفاده از منابع غیر قابل اعتماد, چاپ و نشر نادرست و گمراه کننده داستان ارائه اطلاعات نادرست از منابع و مات و هماهنگی با طرف های درگیر”.

در جای دیگر در این فایل به دست آمده توسط وحش جزئیات جولیانی و بازگشت به کانال معاملات به بررسی سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن و پسرش شکارچی و همچنین ارتباط خود را به در حال حاضر تحت تعقیب چهره های لو Parnas و ایگور Fruman. جولیانی است “حساسيت بالا به دروغ” مورفی می نویسد.

اعتبار Toensing و diGenova یک زن و شوهر از hyperpartisan تهمت وفاداران بودند که مخفیانه کار برای بازجویی از oligarch اوکراین Dmytro Firtash در طول دوره خود را به طور منظم حضور در فاکس نیوز همچنین به سوال نامیده می شود به عنوان آنها را فاش نمی کند که رابطه.

“قابل توجه نقش جو diGenova و ویکتوریا Toensing در گسترش دروغ و تکرار طوطی وار از مفید روایت در حالی که شاغل Firtash” آن را توضیح می دهد.

Hannity, محبوب وبگاه میزبان و تهمت محرم نیز انتقاد برای تطهیر شهرت و trumpeting اعتماد از مهمانان در سوال.

با توجه به رسانه ای مسائل و چهار نفر را ساخته اند 348 حضور در رادیو فردا برنامه های هفته پس از 2018. در مورد 203 از آنها در Hannity برنامه به تنهایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de