فاکس نیوز کوره بهداشت ، کلی Loeffler در انبار تخلیه: چگونه بود نه خودی معاملاتی ؟


سناتور. کلی Loeffler (R-GA) اصرار داشت در یک صبح روز جمعه فاکس نیوز ظاهر است که آن را “کاملا نادرست” است که او درگیر در تجارت خودی پس از او ریخته میلیون ها نفر در سهام پس از سنا coronavirus جلسه باعث فاکس نیوز لنگر اد هنری به skeptically عقب براند.

پس Daily Beast گزارش آشکار است که او به فروش می رسد تا به 3.1 میلیون دلار ارزش سهام بین Jan. 24 جلسه و اواسط ماه فوریه—درست قبل از اینکه بازار شروع به نازل شدن میان coronavirus نگرانی—Loeffler خواسته شده بود در مورد یک صدای جیر جیر او فرستاده بعد از جلسه موعظه آرام ،

“آیا شما را ترک جلسه با calm؟” هنری فکر باعث گرجستان سناتور به او معتقد بودند دولت آماده شد در حالی که ستایش رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اقدامات اولیه مانند چین سفر بان کی مون.

“سناتور, شما فکر می کنید دولت آماده شد,” روباه لنگر به دنبال. “پس از آن صدای جیر جیر شما به فروش بیش از 1 میلیون دلار در سهام قبل از بازار رفت. شما تجارت در داخل اطلاعات در مورد آنچه در حال آمدن است؟”

Loeffler رد کرده است که او هر چیزی اشتباه است با این ادعا که آن را “کاملا نادرست” است که او درگیر در نقض سهام عمل می کنند که مانع از قانونگذاران از تجارت در داخل اطلاعات است.

“اگر شما در واقع نگاه شخصی معامله گزارش شد که ثبت آن اعلامیه در پایین من فقط اطلاع پس از معاملات پس از آنها رخ داده است, چند هفته,” او اضافه شده است. “کسانی که معاملات از طرف من حداقل یک مخلوط از خرید و فروش. بسیار معمول برای نمونه کارها من.”

هنری با این حال به نظر نمی رسد برای خرید آنچه که سناتور بود و اقدام به فروش و اشاره کرد که در حالی که خرید و فروش شد و قبل از اینکه بازار سهام شروع به کاهش مشاوران او نیز سهام خریداری شده در یک تلفنی شرکت درست قبل از زمانی که بیشتر کارگران را به زودی نیاز به کار از خانه فن آوری است.

“از این که شخص ثالث مشاوران?” هنری فشرده. “آنها به نظر می رسد یک ایده خوب در مورد که در آن بازار به رهبری بود.”

این سناتور جمهوری خواه یک بار دیگر ادعا جهل قرار دادن همه مسئولیت به او مشاوران مالی در حالی که دفاع از او “نه درگیر در تصمیم گیری های اطراف خرید و فروش است.”

پس از Loeffler افتخار در مورد حرفه ای طولانی در صنعت خدمات مالی به عنوان یک راه برای اطمینان از فاکس بینندگان او را با پیروی از اخلاق و قوانین هنری با اشاره به این که او شوهر است مدیر عامل شرکت بورس نیویورک.

“وجود دارد یک درگیری در اینجا از آنجا که خرید که پیشنهاد شما را با برخی از سهام در حالی که ما آمریکایی ها در سراسر کشور که خود را دیده اند 401Ks شاقول?” هنری تحت فشار قرار دادند.

گرجستان نماینده مجلس در عین حال سه برابر شده است-پایین و گفت: معاملات “برون سپاری به اشخاص ثالث” قبل از pivoting برای همه “در حدود ساعت” کار او را انجام می دهند برای مردم گرجستان است.

Loeffler دوم اوباما سناتور به درگیر در سوال برانگیز سهام خرید و فروش پس از اینکه در جریان پتانسیل شدت از آینده coronavirus بیماری همه گیر. سناتور. ریچارد با مته سوراخ کردن (R-NC) ریخته تا $1.7 میلیون سهام از جمله در هتل ها و استراحتگاه فقط قبل از سقوط. در حالی که هر دو سناتور ریخته سهام خود را به آنها علنا عنوان تهدید مطرح شده توسط شیوع کروناویروس.

صنعت مالی جانباز در ضمن نمی شد انتخاب ارجح از Fox News opinion میزبان به گرجستان سناتور. زمانی که رژیم صهیونیستی. برایان کمپ انتخاب Loeffler به عنوان جایگزینی برای بازنشستگی سن. جانی Isaakson اواخر سال گذشته Sean Hannity کارگردانی شنوندگان خود را به تماس کمپ و شکایت به عنوان او می خواست Rep. داگ کالینز (R-GA) برای به دست آوردن صندلی.

کالینز که در حال حاضر اعلام کرد یک چالش اصلی برای Loeffler زمان به توییتر در صبح روز جمعه به انفجار هر دو Loeffler و با مته سوراخ کردن.

“مردم از دست دادن شغل خود را خود کسب و کار خود و بازنشستگی و حتی خود زندگی می کند و کلی Loeffler است بهره خود درد است؟” کالینز توییتی. “من بیمار فقط فکر کردن در مورد آن است.”

در ادامه مطلب روزانه وحش.

یک نکته? ارسال آن به The Daily Beast در اینجا

ما داستان بالا در صندوق پستی خود را هر روز. ثبت نام در حال حاضر!

روزانه وحش عضویت: جانور داخل می رود عمیق تر در این داستان که برای شما مهم. بیشتر بدانید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im