ایسنا آتش سوزی میزبان اد هنری بیش از سوء رفتار جنسی اتهامات


FoxNews آتش سوزی در امریکا Newsroom میزبان اد هنری برای سوء رفتار جنسی ادعاهای ساخته شده توسط یک کارمند سابق – فقط چهار سال پس از بازگشت او از چهار ماه مرخصی بیش اضافی-زناشویی امر با وگاس کوکتل پیشخدمت

  • امریکا Newsroom میزبان اد هنری 48 بود از کار اخراج شده توسط Fox شنبه بیش از سوء رفتار جنسی اتهامات
  • شکایت ساخته شده توسط سابق فاکس کارمند در ژوئن 25
  • آن را اشاره به عمدی سوء رفتار جنسی در محل کار سال پیش
  • او اخراج شد و پس از بررسی
  • هنری که قبلا در زمان چهار ماه مرخصی در سال 2016 پس از رابطه با یک لاس وگاس کوکتل پیشخدمت قرار گرفت

فاکس نیوز اعلام کرد و گفت: اخراج امریکا Newsroom میزبان اد هنری بیش از سوء رفتار جنسی اتهامات.

این می آید به عنوان هنری 48 بود او بازسازی حرفه ای پس از چهار ماه مرخصی در سال 2016 با توجه به فوق العاده زناشویی امر با لاس وگاس کوکتل پیشخدمت.

پدر-از-دو در زمان استراحت به کار خود را در ازدواج به NPR ارشد واشنگتن ویرایشگر شرلی آویزان پس از ناتالیا Lima, 42 نشان داد او تا به حال ده ماه امر با هنری.

در یک یادداشت به تمام کارکنان صبح روز چهارشنبه فاکس نیوز, رسانه های مدیر عامل سوزان اسکات و فاکس نیوز رسانه ای رئیس جمهور و اجرایی ویرایشگر جی والاس گفت: آنها دریافت شکایت از دادستان سابق کارمند در ژوئن 25.

شکایت متهم هنری یکی از فاکس برترين اخبار مجریان با عمدی سوء رفتار جنسی در محل کار سال پیش.

امریکا Newsroom میزبان اد هنری 48 بود از کار اخراج شده توسط Fox بیش از اتهامات سوء رفتار جنسی

Ed Henry and his wife Shirley Hung, pictured, married in 2010 after meeting while they both worked in CNN. In May 2016, a Vegas cocktail waitress revealed he had an affair with Henry

اد هنری و همسرش شرلی آویزان, داستان سکس ازدواج در سال 2010 پس از جلسه در حالی که هر دو آنها مشغول به کار در سی ان ان. در ماه مه سال 2016 یک Vegas کوکتل پیشخدمت نشان داد او تا به حال یک امر با هنری

Natalia Lima, 42, said she began an affair with Henry in 2011

Lima said she met Henry at Sapphire Las Vegas strip club shortly after he got married

ناتالیا Lima, 42, گفت که او شروع رابطه با هنری در سال 2011. او را شکست این خبر در سال 2016 باعث هنری به چهار ماه مرخصی برای ترمیم رابطه اش با همسرش

این یادداشت اضافه شده که هنری شده بود به حالت تعلیق در همان روز شکایت دریافت کرده بود در انتظار بررسی است.

خارج محقق استخدام شد و بر اساس نتایج حاصل از این پروب فاکس اخراج هنری یکی از شبکه برجسته ترین واشنگتن-روزنامه نگاران بر اساس.

“ما زندگی می کنند را به یک موضوع بسیار جدی به توجه خود را در یک تلاش در جهت شفافیت کامل با توجه به اقدامات ما گرفته اند به منظور بهبود فرهنگ در اینجا بیش از چهار سال گذشته’ این یادداشت بخوانید.

‘فاکس رسانه های جدید به شدت منع همه اشکال آزار جنسی و سوء رفتار تبعیض است. ما همچنان در تلاش برای حفظ امن فراگیر محل کار برای تمام کارکنان.

امریکا Newsroom در حال حاضر دوار شرکت میزبان پیوستن به ساندرا اسمیت تا زمانی که جایگزینی دائمی است نام برد. هنری تا به حال به عنوان co-لنگر از دسامبر سال گذشته است.

هنری مشغول به کار به عنوان یک صبح اواخر اخبار لنگر در فردا بین ساعت 9 صبح تا 12 ساعت در نظر گرفته شد یک ستاره رو به افزایش.

او پیوست فاکس در سال 2011 و تحت پوشش دولت اوباما به عنوان روباه ارشد کاخ سفید خبرنگار پس از شروع کار خود را با رول تماس بگیرید و در سی ان ان بین سال های 2004 و 2011.

هنری ادامه داد: در راس این شبکه را پوشش هیلاری کلینتون در مبارزات انتخاباتی در سال 2016 قبل از طرد بیش از یک تلخیص رسوایی.

او به آرامی بازسازی حرفه ای خود را پس از چهار ماه مرخصی که به پایان رسید در سال 2017, بعد از وجود دارد با انتشار گزارشی از کار و خارج ازدواجی که او انجام شده با وگاس کوکتل پیشخدمت, Lima.

در مارس 2016, Lima صحبت کردن در مورد او ده ماه امر پس از ملاقات سیاسی و روزنامه نگار در لاس وگاس باشگاه جنتلمن.

Ed Henry and Shirley Henry pictured in 2012 before reports of his affair were revealed

اد هنری و شرلی هنری تصویر در سال 2012 قبل از گزارش خود امر نشان داد

This photo of Lima taken at the Sapphire Pool & Day Club – a sister venue which adjoins Sapphire Las Vegas strip club where Lima met

این عکس از لیما گرفته شده در یاقوت کبود استخر و بعد Club – یک خواهر و محل برگزاری آن متصل یاقوت کبود لاس وگاس باشگاه که در آن ملاقات لیما

a close friend told Daily Mail Online that Lima is a celebrity stylist and a ‘good Christian girl’, denying any knowledge of a connection to Sapphire club

یک دوست نزدیک گفت: ایمیل های روزانه آنلاین است که Lima یک سبک و یک مسیحی خوب دختر’ انکار هر گونه دانش از یک اتصال به یاقوت کبود باشگاه

لیما انجام تحریک $2,000-ساعت روال برای هنری که در VIP ‘Skybox’ یاقوت کبود در لاس وگاس باشگاه قبل از آنها مشغول راز عشق وعاشقی در هتل لوکس که کهنه خبرنگار در بازدید از شهر گناه.

لیما نشان داد كارشان مجبور هنری به زمان کار در تلاش برای ترمیم رابطه اش با همسرش شرلی آویزان بود که پس از آن NPR معاون سردبیر واشنگتن.

زن و شوهر ازدواج کرده در سال 2010 پس از جلسه در حالی که هر دو آنها مشغول به کار در سی ان ان. آنها دو فرزند با هم میلا و پاتریک.

لیما ادعا کرد که او و هنری برای اولین بار ملاقات در سال 2011 پس از مدت کوتاهی به خبرنگار همسرش به ازدواج در لاس وگاس’ وین هتل اما تنها سوار بر یک امر در سال 2015.

‘هر زمان که او در شهر ما تقریبا فقط رابطه جنسی داشته. او واقعا میل جنسی’ لیما گفت: در تماس مجله حاکی از این است که آنها اول باقی ماند بیش از رسانه های اجتماعی.

او گفته است که این جفت ارز حتی در خواب هم در هتل که در آن او ازدواج کرده بود ،

لیما گفت: او باقی مانده بود را ویران کرد زمانی که او را شکست و آن را در مارس 2016 – و احساس “استفاده” توسط هنری زمانی که او نشان داد امر چهار ماه بعد.

گزارش از امر باعث سابق فاکس مدیر عامل Roger Ailes به عموم ملامت او بیان کرد که “این پرسش جدی در مورد اد عدم قضاوت به خصوص با توجه موقعیت خود را به عنوان یک روزنامه نگار’.

Ailes نیز بعد از فاکس نیوز که او متهم به تجاوز جنسی و آزار و اذیت زنان متعدد.

Ed Henry first joined Fox in 2011 and worked as a White House correspondent

اد هنری اول پیوست فاکس در سال 2011 و مشغول به کار به عنوان یک خبرنگار کاخ سفید

Henry, 48, returned to Fox in 2017 after a four-month break to repair his marriage

هنری 48 بازگشت به فاکس در سال 2017 پس از چهار ماه استراحت به تعمیر ازدواج

در هنری بازگشت معطوف به موقعیت رئیس ملی خبرنگار اغلب ظاهر می شود به عنوان یک شرکت میزبان در فاکس و دوستان آخر هفته قبل از مصرف بیش از امریکا Newsroom در ماه دسامبر گذشته.

فاکس ارائه شده هیچ جزئیات این شکایت که منجر به هنری شلیک فقط به می گویند که آن اتفاق افتاد ‘سال پیش.

با توجه به تنوع شکایت آورده بود به روباه توسط Wigdor LP یک شرکت حقوقی است که به نمایندگی از چندین شبکه, کارمندان سابق که به اتهام سوء رفتار جنسی یا تبعیض در شرکت رسانه ای.

وکیل Douglas H. Wigdor نیویورک تایمز گفت که او به نمایندگی از کارکنان سابق در مورد اما از نظر هنری اخراج.

آخرین وحی می آید پس از روباه تا به حال اقدام به باز گشت از تجاوز جنسی و آزار و اذیت موارد که لرزاند شبکه و منجر به چندین بالا-پروفایل خروج از کسانی که متهم و کسانی که متهم آنها را.

در یادداشت روز شنبه, شرکت, کارفرمایان گفت که آنها را تشویق هر کارمند است که آزار و اذیت جنسی, تبعیض یا سوء شکایت از هر فرم گزارش بلافاصله آن را’.

پس از Ailes’ خروج این شبکه رفته است برخی از راه برای تغییر فرهنگ آن تحت هدایت مدیر عامل جدید سوزان اسکات.

در گذشته هنری خروج و داخلی رسیدگی به اتهامات را نداشته اند ساخته شده در مد.

Fox founder Roger Ailes, who died in 2017,  was accused of harassment by female employees

فاکس بنیانگذار Roger Ailes که فوت در سال 2017, شد, متهم به آزار و اذیت توسط کارکنان زن

Former Fox star Bill O'Reilly left the network after his own sexual harassment scandal. The dismissal of O'Reilly and Ailes sparked an attempt by Fox to change its workplace culture

سابق Fox star Bill o’reilly چپ این شبکه پس از خود را آزار و اذیت جنسی رسوایی. اخراج o’reilly و Ailes موجب تلاش روباه به تغییر آن فرهنگ محیط کار

Former FOX host Megyn Kelly accused Fox founder Roger Ailes of sexual harassment

Gretchen Carlson filed a sexual harassment lawsuit against Ailes in July 2016, claiming she was fired from FOX for refusing his advances.

سابق فاکس میزبان madadi چپ و Gretchen Carlson, حق متهم فاکس بنیانگذار Roger Ailes از آزار و اذیت و او سرنگون شد توسط شرکت

Ailes و سابق فاکس نخست-زمان ستاره Bill o’reilly بودند قبلی سرنگون از شبکه بیش از ادعاهای سوء رفتار جنسی.

O’reilly چپ این شبکه پس از آن آشکار شد که چند زن را دریافت مالی شهرک پس از ادعای او مورد آزار و اذیت آنها.

در ماه مه سال 2017, آن را نیز نشان داد که o’reilly این ادعا در استشهاد به ثبت و شوهر را از طلاق که خوار میزبان جسمی حمله او هنگامی که او در بر داشت او را داشتن تلفن ،

دو نفر از زنانی که دریافت شهرک پس از متهم o’reilly از آزار و اذیت Andrea Mackris و ژولیت گلچهره اظهار داشت که آنها بر این باور او بود که او نام آنها را به صورت ناخواسته تلفن, مکالمات.

در 2019, فیلم بمب منتشر شد بر اساس آزار و اذیت جنسی اتهامات ساخته شده توسط Fox News کارکنان زن madadi و Gretchen Carlson برابر شبکه بنیانگذار Ailes.

کلی ادعا کرده است که Ailes که در مارس سال 2016 از نظر جنسی مورد آزار و اذیت او چند بار در طول دوره تصدی خود را در فاکس نیوز از جمله تلاش برای به زور او را به بوسه او را بر لب.

او چپ فاکس نیوز در ژانویه 2017, ساخت اولین بازی خود را در NBC در ماه ژوئن آن سال که در آن او گفت: برای به دست آوردن یک گزارش 15 $20million یک سال اما او قرارداد متوقف شد و دو سال بعد.

او سابق co-worker کارلسون در زمینه آزار و اذیت جنسی طرح دعوی در دادگاه در برابر Ailes در ماه جولای سال 2016 ادعا که او از کار اخراج شد برای امتناع خود را پیشرفت.

او امضا NDA به عنوان بخشی از گزارش $20million در خارج از دادگاه حل و فصل با شبکه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de