ایسنا جلب کلیان کانوی دروغ گفتن برای مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد برش استحقاق

“اوه ما برش می شود.”

کسانی که چهار کلمه—گفتاری در پاسخ به یک سوال در مورد حقوق در طول یک فاکس نیوز تاون هال در روز پنج شنبه—به احتمال زیاد امد و شد زیاد جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای بقیه عمر خود را مجدد انتخابات.

اما نگران نباشید کلیان کانوی گفت: صبح روز جمعه در فاکس نیوز, رییس جمهور نیست در واقع می گویند آنچه که شما شنیده ام او را می گویند.

رادیو فردا میزبان اد هنری به ارمغان آورد آن نظرات اشاره به آنها را به عنوان چیزی مغلوب ساختن پیشی جستن “به نظر می رسد تلاش برای پاک کردن این صبح” در کاخ سفید و مشاور آخرین ظاهر در شبکه است.

“کلیان رئیس جمهور صبح امروز امیدوار کننده او را محافظت از امنیت اجتماعی و مدیکر” هنری گفت. “شما وجود دارد که در آن تاون هال گفت مخالف است. او گفت که او در دوره دوم خواهد کاهش امنیت اجتماعی و مدیکر و او را قطع برنامههای استحقاقی. چرا او می گویند که؟”

“او نمی گویند که” کانوی پاسخ به صورت مستقیم. “شما misquoting او با احترام.” او در ادامه به توضیح است که زمانی که او به ارمغان آورد تا در واکنش به این نظرات با مغلوب ساختن پیشی جستن به طور مستقیم او به او گفت: “من صحبت کردن در مورد برش کسری.”

Stephen Colbert کوره سی ان ان Chris Cuomo در ‘دوست’ کلیان کانوی

هنری می تواند اجازه دهید آن را در آن بروید اما در عوض او با بازی در این ویدئو کلیپ از لحظه ای که به وضوح در تضاد است که توضیح.

در تاون هال فاکس میزبان Martha MacCallum گفت: رئیس جمهور: “اگر شما قطع نمی چیزی در استحقاق شما واقعا هرگز مقابله با بدهی.”

“اوه ما خواهید بود برش” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در پاسخ. “اما ما همچنین قصد داریم به رشد مانند شما قبل از به حال هرگز.”

“پس Martha MacCallum گفت: راست وجود دارد, اما شما در حال رفتن به قطع حقوق برای کاهش کسری بودجه و گفت: ما خواهید بود برش'” هنری گفت: پس از این کلیپ به پایان رسید.

و در عین حال در مواجهه با شواهد تصویری, کانوی خود را حفظ چرخش. “اما که نبود آنچه که او صحبت کردن در مورد او صحبت نمی کنم در مورد برش حقوق” او اصرار داشت با اشاره به بیانیه ای از دبیر مطبوعاتی استفانی گریشام که به طور مشابه سعی در پاک کردن آن نظرات.

او سپس ماهرانه چرخد و به سرزنش رئیس جمهور, باراک اوباما, و نشان می دهد نقل مکان کرد به کوروناویروس.

اما با وجود کانوی گمراه کننده اعتراضات تهمت کلمات در حال حاضر تبدیل به یک مسئله مهم در سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری با هر دو جو بایدن و برنی ساندرز تویت های مربوطه خود را از تعهد به حفاظت از حقوق در پنج شنبه شب.

در حال حاضر روزانه وحش آموخته است که آمریکایی پل قرن 21 را تبدیل به اولین دموکراتیک Super PAC به استفاده از کلیپ ها در برابر تهمت و راه اندازی پنج رقم دیجیتال آگهی خرید برجسته رئیس جمهور “قول” به قطع حقوق و هدف قرار دادن به رای دهندگان در شهرستانهای اطراف اسکرانتون پنسیلوانیا که در آن شهر صورت گرفت.

“ما می خواهیم اطمینان حاصل شود که رای دهندگان محلی که متوجه نشدم مغلوب ساختن پیشی جستن تاون هال دیدن مغلوب ساختن پیشی جستن مهم ترین پاسخ از شب و می دانم که چه چیزی در فروشگاه برای بار دوم مغلوب ساختن پیشی جستن مدت—کاهش امنیت اجتماعی و مدیکر” آمریکایی پل جمهور Bradley Beychok در بیانیه ای گفت. “این ساخته شده برای تلویزیون لحظه در معرض تهمت که او واقعا هست—کسی که مایل به بازی با سالمندان زندگی می کند.”

کلیان کانوی ذوب پایین تحت کباب توسط Fox News

در ادامه مطلب روزانه وحش.

یک نکته? ارسال آن به The Daily Beast در اینجا

ما داستان بالا در صندوق پستی خود را هر روز. ثبت نام در حال حاضر!

روزانه وحش عضویت: جانور داخل می رود عمیق تر در این داستان که برای شما مهم. بیشتر بدانید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>