چهارمین بار است که جذابیت? علامت مراتع طول می کشد بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید

پالم بیچ فلوریدا. — یک روز در ماه گذشته علامت مرغزار رفت و در رادیو فردا برای دفاع از رئیس جمهور تهمت تصمیم به شروع پالايش دولت از مقامات تصور می شود بی وفا به او. “بخشی از دولت او در تلاش است به شکست مغلوب ساختن پیشی جستن دستور کار” آقای مراتع اعلام کرد.

دو روز بعد او را در فاکس دفاع از آقای تهمت حمله به دادستان ها به دنبال یک حکم زندان خود را به جرم دوست, Roger J. سنگ جونیور “رئیس جمهور درست بود به تماس آن را” آقای مرغزار گفت. یک هفته پس از آن آقای مرغزار بود در فاکس دوباره ارائه تفسیر در یک بحث دموکراتیک. “برنده روشن امشب,” او به این نتیجه رسیدند ، “دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

برای سه سال آقای تهمت می تواند قابل اعتماد تعداد تنظیم به مورد علاقه خود را شبکه های تلویزیونی و پیدا کردن مورد علاقه خود را به کنگره حمل پرچم خود را در یک جنگ سیاسی پس از دیگری. در حال حاضر آقای مرغزار یک بازنشستگی نماینده جمهوری خواه از کارولینای شمالی و زمانی رهبر محافظه کار خانه آزادی حزبی را تبدیل خود را از خارج متحد به داخل consigliere به عنوان او طول می کشد بیش از عنوان آقای تهمت چهارم کامپیوتری کاخ سفید در 38 ماه.

آیا او می تواند هر گونه موفق تر از پیشینیان خود در مدیریت کاخ سفید که مخالف مدیریت باقی مانده است دیده شود اما آقای مرغزار طول می کشد در یک لحظه از چالش های منحصر به فرد برای رئیس جمهور. این کشور چهره های بهداشتی و اقتصادی و اجتماعی بحران با کروناویروس حتی آن را به عنوان سر به انتخابات ریاست جمهوری فصل است که اگر چیزی را وعده داده می شود و حتی وحشیانه تر از گذشته یکی در سال 2016.

Reince Priebus, John F. کلی و میک Mulvaney هر تلاش برای حرکت آقای تهمت بی بی-پروا بال غربی در راه خود به طور متناوب تلاش برای کنترل کانال و یا فعال کردن مشاوره-مقاوم در برابر رئیس جمهور تنها به نهایت سقوط به نفع. آقای مراتع دارای یک مزیت هیچ یک از آنها در آن او شده است یک, سیاسی, محرم و قهرمان سرسخت برای بسیار طولانی قبل از گرفتن کار و در بسیاری از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن دایره تشویق شدند با عروج او. اما او آزمایش شده است هرگز مانند قبل از این.

“رئیس جمهور نمی توان از طریق چهار ستاد در سه سال و نیم او را به خاطر تلاش برای کشف کردن که چگونه به حکومت گفت:” کریس ویپل نویسنده “Gatekeepers” یک تاریخچه از کسانی که خدمت در این نقش است. “او را از طریق رفته چهار روسای چرا که او علاقه مند به حاکم. او زندگی می کند به کمپین — به تقسیم اهریمن جلوه دادن و مختل — نه به چیز انجام می شود.”

در آن حس سپس آقای مرغزار ممکن است احساس. سابق توسعه دهنده املاک و مستغلات تبدیل محافظه کار بمب پرتاب کننده آقای مرغزار ساخته شده نام خود را به عنوان یک disrupter از سیستم سربازی بارها و بارها با رهبران جمهوری خواه بیش از هزینه های مهاجرت و دیگر مسائل و تحریک شورش است که مجبور Speaker John A. بونر به گام در 2015.

آقای مرغزار کمک کرده است منفجر کردن دو حزبی معاملات بیش از بودجه مراقبت های بهداشتی و مهاجرت که او استدلال کرده بود فروخته اصول محافظه کار بود و یک معمار از خاموش کردن دولت جزئی از 2018-19 که موفق به برنده شدن آقای ترامپ مرز دیوار پول او را خواستار شدند. او معروف منفجر در بلندگو Paul D. رایان آقای بونر جانشین بر روی زمین در طول یک ستیز رای دادن.

آقای روحانی و آقای رایان در نظر گرفته آقای مرغزار یک غیر مسئولانه همزن که مراقبت تنها در مورد گرفتن توجه خود را و هیچ چیز همه چیز در مورد حکومت. به جای پیشرفت آنها معتقد بودند آقای مرغزار مراقبت تنها در مورد ساخت یک نقطه. اما به تحسین خود آقای مرغزار قرار می دهد اصل فوق عمل گرایی حتی در هزینه به حزب خود.

“این یک حرکت بزرگ توسط رئیس جمهور” نماینده مت Gaetz فلوریدا از حزب جمهوری خواه گفت: از آقای مرغزار انتصاب. “علامت گذاری به عنوان مراتع بهترین استراتژیست در واشنگتن و او را بزرگ زمان جنگ consigliere و ما در حال رفتن به انتخابات شود. علامت گذاری می داند رئیس جمهور انتخاباتی ائتلاف و منحصر به فرد خود توانایی به قطع از طریق عادی باتلاق واشنگتن برای انجام کارها.”

در حالی که منفور در میان استقرار جمهوری خواهان آقای مرغزار است خوش مشرب شیوه ای است که به او کمک کرده ام بعید است روابط با برخی از دموکرات ها که می گویند که بر خلاف آقای مغلوب ساختن پیشی جستن او می تواند با شور و نشاط استدلال می کنند مسائل را بدون آن شخصی است. و او را کشت روابط خوبی با خبرنگاران شدن راحت و به طور منظم در تلویزیون حضور.

در میان قابل توجه ترین دوستان در سراسر راهرو بود نماینده الیاس E. Cummings مریلند که در ماه اکتبر و یک هدف برتر از آقای تهمت نژاد به اتهام حمله به توییتر. آقای مرغزار به یک حرکت مداحان در آقای کامینگز یادبود که صحبت در مورد ارزش “غیر منتظره دوستی است.”

“من می خواهم توصیف علامت گذاری به عنوان غیر معمول empath فقط از نظر او چگونه می تواند مربوط به مردم” نماینده Pramila Jayapal وزارت امور خارجه واشنگتن, یکی دیگر از دموکرات با او یک رابطه خوب در روز شنبه است. “ما مخالف در بسیاری از چیزها در عین حال من فکر می کنم او کسی است که باعث می شود چیزهایی که در مورد سیاست و نه مردم.”

خانم Jayapal یک شرکت-عضو کنگره مترقی کمیته های پارلمانی تاکید کرد که او در نظر گرفته آقای مرغزار سیاست های مخرب اما مینماید که او رفتار دیگران با نجابت و احترام. “من نمی بینم علامت مراتع قادر به تغییر رئیس جمهور که” او گفت:. “من فکر نمی کنم که ممکن است. و اگر او فکر می کند که ممکن است او احتمالا شوخی خود را. آن را فقط باعث می شود من غمگین چرا که او به پایان خواهد رسید که خورده.”

متولد در یک پایگاه ارتش در وردن فرانسه به یک سرباز و یک غیر نظامی, پرستار, آقای مرغزار, 60, رشد عمدتا در فلوریدا یک خود توصیف “چربی nerd” و مشتاق هواشناس در یک خانواده بدون پول زیادی. اما او بعد از وزن از دست داده و تبدیل به یک تاجر در فلوریدا و کارولینای شمالی که در آن او متعلق به یک رستوران برای 20 سال قبل از رفتن به املاک و مستغلات. او برای این خانه در سال 2012 به عنوان یک منتقد صریح از استقرار جمهوری خواه.

مانند آقای ترامپ آقای مرغزار را تشویق به اصطلاح birther جنبش است که گسترش این دروغ است که رئیس جمهور سابق باراک اوباما متولد نشده در ایالات متحده است. “2012 زمان ما در حال رفتن به ارسال آقای اوباما در صفحه اصلی به کنیا و یا هر کجا که در آن است,” او گفت که در آن سال. او بعدها آن را به نام “احتمالا ضعیف انتخاب کلمات در بخشی از من” و گفت که به اعتقاد او آقای اوباما یک شهروند آمریکایی.

اما او در ابتدا به فروش می رسد آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. توسط 2016 انتخابات سال آقای مرغزار کمک کرده بود پیدا آزادی انجمن ساخته شده است که یک نقطه از اولویت وفاداری به سیاست محافظه کار از حزب خط و انضباط خیلی به غم وغصه از آقای روحانی و آقای رایان. آقای ترامپ سابق حزب دموکرات که یک بار پشتیبانی سقط جنین و کنترل اسلحه بود و گمان شکل است.

آقای مرغزار خصوصی ابراز تمایل به رفتن به کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه در کلیولند که در آن سال به خاطر او نمی خواست به همراه با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و فکر کردم آن را تنها یک سوال از چه بد واقعیت تلویزیون ستاره از دست خواهد داد که در آن سال نیست که آیا او خواهد, تیم, Alberta نوشت: “آمریکا قتل عام است.”

هنوز هم او فعالیت برای آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در پاییز حتی پس از “Access Hollywood” نوار که فرستاده دیگر جمهوری خواهان فرار وفاداری نامزد هرگز را فراموش کرده است. زمانی که آقای ترامپ ثابت کرد او را از اشتباه در روز انتخابات آقای مرغزار ساخته شده یک نقطه از هماهنگی خود با رئيس جمهور ورودی به طوری که آن را موجب یک بازی فریاد در آزادی حزبی که در آن جلسه اعضای دیگر نگران بودند به گفته آقای آلبرتا کتاب.

بیش از سه سال گذشته آقای مرغزار ثابت کرد که نفوذ قابل توجهی بر آقای مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار او را به رد سازش با دموکرات ها و جمهوریخواهان میانه. او دیده می شود در بال غربی و صحبت با رئیس جمهور احتمالا بیش از هر کنگره — به طوری که برخی از دستیاران کاخ سفید گزارش به دنبال بلوک تماس های خود را.

دیگر جمهوری خواهان در نظر گرفته شده مشاوره آقای مرغزار بود آقای دادن تهمت بی ارزش مخرب است. “آقای رئیس جمهور, علامت مراتع و آزادی حزبی نیست دوستان خود را” نماینده سابق رابرت Pittenger همکار جمهوری خواه کارولینای شمالی که از دست رفته در یک اولیه در سال 2018 نوشت: سال گذشته در شارلوت آبزرور. “آنها ستایش, شما در فاکس نیوز و سپس شما را تضعیف می کند قانون است.”

آقای مراتع نیز reproved توسط مجلس کمیته اخلاق در سال 2018 به صورت نادرست آزار و اذیت جنسی اتهامات علیه یک دستیار. این کمیته به دستور آقای مرغزار به بازپرداخت دولت بیش از $40,000 برای حقوق و دستمزد پرداخت به مشاور نیست که انجام کار متناسب.

اما آقای مرغزار ساخته شده است که خود را بهترین و شناخته شده به تازگی به عنوان یکی از آقای تهمت بی باک ترین مدافعان در طول های مختلف تحقیقات به رئیس جمهور. در یک نقطه که در اوایل سال گذشته در شهادت توسط آقای تهمت سابق وکیل شخصی, Michael D. Cohen که توصیف جمهور به عنوان نژادپرست آقای مرغزار به دنبال مقابله با اتهام با ارائه یک سیاه سیاسی منصوب از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

نماینده رشیدا Tlaib دموکرات از میشیگان به نام آن نژادپرستانه به “در واقع استفاده از یک سرپا نگه داشتن یک زن سیاه و سفید در این اتاق, در این کمیته است.” عصبانی و خشمگین آقای مرغزار رد این ایده است که او یک نژادپرست و خواستار عذرخواهی. آقای کامینگز بود که آفریقایی-آمریکایی آمد و به دفاع از خود در تماس تلفنی با آقای مرغزار “یکی از بهترین دوستان من” و خانم Tlaib عذرخواهی کرد. اما بسیاری از نمایندگان مجلس از رنگ باقی مانده کبود در مورد ارز.

آقای مرغزار گل رز به رئیس جمهور دفاع دوباره زمانی که خانه مورد بحث impeaching او برای اجبار اوکراین به تهمت زدن به او دموکراتیک رقبا خودداری امنیت کمک کند. پس از مجلس رای به استیضاح رئیس جمهور خدمت آقای مراتع و دیگر متحدان جمهوری خواه به عنوان کمکی اعضای خود دفاع تیم برای سنا محاکمه اعزام به دوربین برای محکوم کردن این مورد.

آقای مراتع اعلام کرد در ماه دسامبر است که او نمی خواهد اجرا برای پنجمین دوره اما روشن است که او باقی خواهد ماند آقای تهمت اردوگاه. “کار من با رئیس جمهور تهمت و دولت او تنها در آغاز او گفت:” در آن زمان است. بسیاری از مشکوک او را تا پایان در آقای Mulvaney گوشه اتاق تا چند اگر هر گونه شگفت زده شدند وقتی که آقای ترامپ اعلام آن توسط توییتر در شب جمعه است.

“علامت است که همیشه برای چالش” آقای Gaetz گفت. “ما همه می دانستند که علامت نبود در حال اجرا برای انتخاب مجدد است که او را از دست دادن نیست یک اونس از قدرت برای مبارزه و این جای تعجب نیست برای دیدن رئیس جمهور به نوبه خود به یکی از نزدیکترین خواص به رهبری دولت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>