چهارم جولای جشن افزایش خطر ‘superspreader’ حوادث کارشناسان هشدار می دهندچهارم جولای است که به طور سنتی برای کباب آتش بازی خشن و بی ادب مهمانی های مختلف و hijinks برای جشن روز استقلال. اما در این سال با کروناویروس موارد افزایش به اوج تمام وقت کارشناسان پزشکی هشدار می دهند که طبیعی ما تعطیلات سرزندگی می تواند به جای ایجاد عفونت “superspreader” حوادث.

در سراسر کشور, هزار نفر از, رسمی, عمومی جشن لغو شده است در تلاش برای جلوگیری از تجمع جرم. دو استثنا دارد در حال آتش بازی برنامه ریزی شده مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در مرکز واشنگتن و یک رویداد در شب جمعه در کوه راشمور در داکوتای جنوبی که در آن رئیس جمهور را حضور در یک نمایش آتش بازی.

این رویداد توانسته است به طور همزمان به ناراحت بومی رهبران آمریکایی که در نظر گرفتن محل سرقت قبیله ای زمین; تحریک کسانی که نگران آتش سوزی در خشک چشم انداز که در آن آتش بازی ممنوع شده است در سال های اخیر خشکسالی سال و بیشتر تقسیم views بر سلامت احتیاطی با جمهوری خواه فرماندار داکوتای جنوبی گفت: اجتماعی فاصله اجرا نمی شود و هر کسی که دوست ندارد که این ایده می تواند “در خانه بمانند”.

شهرداری ترین جشن ها را نمی خواهد اتفاق می افتد. اما گروه زیادی هنوز هم انتظار می رود در حیاط خانه ها و خیابان ها به عنوان آمریکایی ها فشار به جشن آزادی آنها از حکومت بریتانیا.

و با این کشور گزارش رکورد جدید کروناویروس موارد مقامات می گویند تاثیر چهارم جولای حوادث می تواند فاجعه بار است.

“آن را راه اندازی یک طوفان کامل” جاشوا Barocas یک بیماری عفونی پزشک در بوستون مرکز پزشکی گفت: در طول یک جلسه توجیهی بیماری های عفونی در جامعه آمریکا است.

“ترکیبی از سفر ترکیبی از بازگشایی – شاید در برخی موارد خیلی زود – و ترکیبی از مردم لزوما زیر برخی از این پیشگیرانه دستورالعمل.”

ایالات متحده ثبت 52,000 موارد جدید در روز چهارشنبه با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز چهره های جدید تمام وقت روزانه بالا برای ما در شیوع. این پنجمین روزانه بالا در هشت روز.

روز پنج شنبه صبح عفونت شد افزایش تا 40 متحده و 14 متحده گزارش روزانه ضبط اوج.

حدود 40 درصد از ما در حال حاضر البته تغییر در بازگشایی در تلاش برای فرونشاندن این موج بی سابقه ای و کشورهای در حال شفاعت با مردم به شرکت در گروه عیاشی.

در Austin, تگزاس که هشدار در زمان شکل اضطراری هشدار به مردم همراه خواست که آنها را برای جشن روز استقلال مسئولانه است.

“کوروناویروس به سرعت در حال گسترش در Austin-Travis county” را بخوانید هشدار که buzzed تا بر روی صفحه نمایش در سراسر شهرستان.

“خانه بمانند. جلوگیری از غیر خانواده تجمعات. نگه داشتن شش پا جدا از وجود دارد. پوشیدن چهره و پوشش. شستن دست های خود را اغلب.”

تگزاس در میان کشورهای بدترین تحت تاثیر افزایش اخیر. دولت که یکی از اولین برای بازگشایی, میله, رستوران ها و سالن مو در مه, ثبت بالاترین تا کنون تعداد روزانه coronavirus موارد این هفته و چندین بیمارستان در هوستون در نزدیکی یا ظرفیت کامل.
Trump at a ‘Spirit of America Showcase’, at the White House on Wednesday.

در آلاباما یک گروه از دانش آموزان برگزار شد “Covid احزاب” در این هفته با توجه به شهرستان تاسکالوسا عضو شورا سونیا McKinstry که در آن دانش آموزان wagered بیش که آلوده شوند.

“آنها پول را در یک گلدان و آنها سعی می کنید برای گرفتن Covid. هر کس می شود Covid اول می شود و گلدان. آن را می سازد هیچ حس” McKinstry گفت: ABC News. “آنها عمدا آن را انجام می دهند.”

احزاب پرواز در صورت از مشاوره از آلاباما وزارت بهداشت است که خواسته مردم را به حفظ 6ft فاصله و توضیح مفهوم superspreader حوادث در ارشاد فرستاده شده به محلی مقامات دولتی.

“بدون علامت گسترش Covid-19 یک عامل خطر عمده. این superspreaders’ نمی دانم که آنها در حال حمل این بیماری” وزارت بهداشت گفت.

“این است که حدود یک چهارم افراد آلوده ‘superspreaders’. به همین دلیل ما به شدت توصیه می کنند با پوشیدن ماسک در مجامع عمومی.”

کالیفرنیا است که پیشرفت در گرفتن عفونت پایین است در حال حاضر ما بدترین کانون. این شهرستان ریورساید بهداشت عمومی افسر کامرون قیصر هشدار داد که اثر تجمع مردم به نان تست روز یادبود یک روز تعطیل عمومی در ماه مه کامل بود.

“ما نمی خواهیم هر چند تعطیلی اما تعداد ما در حال رفتن را از طریق سقف” قیصر نیویورک تایمز گفت.

کالیفرنیا فرماندار دستور بسته شدن تمام به تازگی بازگشایی میله در چهارشنبه ممنوع داخل سالن سینما رفتن و ناهار خوری در رستوران. آریزونا فرماندار mlb ناگهان دستور میله ورزشگاه سینما و پارک های آب را ببندید.

بسیاری از سواحل سنتی چهارم جولای نقطه وحدت دستور داده شده است به نزدیک است. اکثر سواحل در جنوب فلوریدا را تعطیل را از جمعه به عنوان خواهد شد در سواحل تگزاس و لس آنجلس.

در میان هشدارهای بیش جشن تهمت باقی مانده است مبارز. او اصرار داشت که “سلام به آمریکا” یک آتش بازی مملو از نمایش غرور ملی بود که آغاز شده توسط رئیس جمهور در سال گذشته پیش خواهد رفت در واشنگتن با وجود شهردار این شهرستان خواست در برابر آن.

مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت خواهد شد در این مراسم که با حضور هزاران نفر در سال گذشته وزارت کشور گفت: این نمایش خواهد بود “یک وطن پرست ادای احترام به مردان و زنان ما در لباس”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de