چهار روز با نارسایی کلیه, اما هیچ دیالیز

یتیم به عنوان یک جوان در بنگلادش جمال الدين مشغول به کار در یک روبان کارخانه در پایین منهتن در حالی که حضور در مدرسه قبل از فارغ التحصیلی از کالج و در نهایت پیدا کردن یک حرفه ای کمک به افراد مبتلا به H. I. V./AIDS.

بیش از 68 سال او ثابت کرد که او یک بازمانده اما نبرد زندگی خود را به شکل در بروکلین واحد مراقبت های ویژه به عنوان جدید کروناویروس جاروب شهرستان.

او تا به حال یک ونتیلاتور برای کمک به تنفس او یک قطعه از تجهیزات هر کس می ترسید خواهد بود در دسترس نیست اگر بيمارستان غرق شد. آنچه آقای الدين فاقد خانواده اش می گوید: کافی بود دسترسی به دیالیز یک درمان معمول برای اختلال در عملکرد کلیه است که در دسترس نیست در مقادیر کافی برای مقابله با موج پس از موج از Covid-19 بيمار ورود آمبولانس در اتاق اورژانس.

همسرش, Jesmin و پسر Shehran رشد به طور فزاینده ای مضطرب و سپس از جان گذشته بیش از چهار روز در ماه آوریل به عنوان آقای Uddin بدون دریافت دیالیز درمان است. “به عنوان یک پزشک این سخت است برای من به درک که حتی امکان,” دکتر گفت: Rasel, رعنا جراح ارتوپد و آقای الدين را brother-in-law, که گفت که او و خواهر او خواهش کرد که برای دیالیز در تماس با این بیمارستان به عنوان آزمایش نشان داد بدتر شدن عملکرد کلیه.

در اوج شیوع, تعداد Covid-19 بیماران مبارزه با نارسایی کلیه منجر به افزایش تقاضا برای دیالیز در بیمارستان ها در سراسر شهر نیویورک از جمله در NYU Langone بیمارستان-بروکلین که در آن آقای Uddin شد درمان می شود. Nephrologists صدا زنگ که آنها دارو نیروی انسانی یا ماشین آلات برای مقابله با هجوم غیر منتظره از بیماران.

بیمارستان سوابق خود را نشان می دهد که تخصصی دیالیز شناخته شده به عنوان مستمر کليه درمانی جایگزین در تامین کوتاه مدت زمانی که آقای الدين به شدت بیمار بود با Covid-19 وجود دارد. توجه داشته باشید در فایل در روز شنبه, مارس 14 گفت که “در حال حاضر در دسترس برای بیمار در محل فعلی” حتی به عنوان آقای الدين را در سطح پتاسیم یک شاخص مهم از عملکرد کلیه افزایش یافت و به شدت سطح بالا است.

“هر روز وجود دارد و تصمیم گیری که آیا او پایدار بود که آیا او نیاز اضطراری مداخله در هر یک از این روزها او,” دکتر گفت: Joseph M. Weisstuch, افسر ارشد پزشکی در NYU Langone بیمارستان-بروکلین که در آن آقای Uddin تحت درمان قرار گرفت. “ما رفت بالا و فراتر از مراقبت از یک بیمار به بیمار است.”

اعتباری و…از طریق Shehran Uddin

آقای الدين مبارزه با کروناویروس است که وقایع در یادداشت برادر خود را در قانون ناخوانا بر روی یک پد سفید در طول کسانی که نگران تماس های تلفنی با پزشکان و unspools دقیق در جزئیات بیش از 1,403 صفحات دیجیتالی پزشکی سوابق به دست آمده از بیمارستان توسط نیویورک تایمز با رضایت خانواده اش.

با سطح پتاسیم خونتان به جدید خطرناک بالا آقای الدين رفت و به ایست قلبی که شنبه شب اما پزشکان قادر به پرش شروع خود را و قلب او را زنده. سر نفرولوژی درخواست های تخصصی دیالیز برای آقای Uddin که اعضای خانواده گفت: آنها تا به حال التماس برای بیش از تلفن را برای روز. درمان برنامه ریزی شده بود برای شروع تقریبا بلافاصله اگر او فقط می تواند نگه دارید.

NYU Langone-بروکلین بود تنها جایی که کمبود چپ اشتباه پزشکان زندگی یا مرگ تصمیم گیری. “من در واقع فقط تلاش برای نگه floodgates از ترکیدن باز است. آن را پشت سر هم باز چند بار گفت:” یک پزشک در یکی دیگر از شهر نیویورک در بیمارستان درمان I. C. U. بیماران با Covid-19 بدون به اندازه کافی پیشرفته دیالیز ماشین آلات برای تعدادی از بیماران مبتلا به کلیه ها آسیب دیده.

“تا به حال این مردم دریافت آنچه آنها نیاز به برخی از آنها حداقل باید زندگی می کردند دیگر گفت:” دکتر که نخواست نامش فاش شود به خاطر ترس از محل تلافی برای صحبت کردن.

این امر می تواند دشوار است برای محاسبه که چگونه بسیاری از بیماران فوت کرده اند در طول شیوع کروناویروس به دلیل عدم کلیه و درمان. بسیاری از به شدت بیمار بودند در برخورد با چند نارسایی ارگان ها و حتی کافی دیالیز خود را به ریه ها و قلب ها و یا ارگان های دیگر ممکن است انجام داده اند بعد.

آخرین به روز رسانی: شیوع کروناویروس در آمریکا

  • فرمانداران کشتی با نحوه بازگشایی و رویارویی با چالش های جدید به قدرت خود را.
  • آزمایشگاه در سراسر ایالات متحده آمریکا تاریخ فدرال ابتکار به مطالعه coronavirus ژنوم.
  • تگزاس حرکت می کند به شدت به راه اندازی مجدد کسب و کار, با, رستوران ها, مراکز و سینما همه باز است.

“آنچه ما دیده ایم با این بیماری و بیش از بیش مردم است که باید گذرا بهبود و تصادف با وجود همه چیز را که ما انجام می دهیم” دکتر Weisstuch گفت.

آقای الدين بیمارستان سوابق جزئیات چقدر تلاش رفت و به نگه داشتن او را زنده به ده ها تن از پزشکان و پرستاران و تکنسین های ونتیلاتور و داروها از جمله هیدروکسی کلروکین — که اثبات نشده و درمان تبلیغ توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

او در ابتدا دریافت های تخصصی دیالیز درمان اغلب استفاده می شود در بخش های مراقبت ويژه. اما در اوج بحران نیویورک بیمارستان ها از جمله NYU Langone شروع به اجرا پایین در بیشتر تخصصی ماشین آلات. بیمارستان تبدیل به یک روش به نام دياليز صفاقی است که می تواند بسیار موثر برای برخی از بیماران است اما نه همیشه مطلوب در بیماران بستری در بیمارستان که شرایط کمتر پایدار است. حتی این که به تعویق افتاد برای چند روز تا زمانی که آقای الدين وضعیت وخیم شده بود به طور قابل توجهی.

“من فقط می خواهم این را خیلی از مردم در مورد این پس دفعه بعد آنها آماده” Jesmin الدين همسرش گفت: نیاز به بیشتر دیالیز منابع در آینده Covid-19 نقاط داغ. “من نمی خواهم کسی به رفتن را از طریق آن دیگر.”

دیالیز طول می کشد بیش از این نقش اساسی کلیه ها, معمولا, بازی, پاکسازی خون از سموم و از بین بردن بیش از حد مایعات در میان کارهای دیگر. در سراسر کشور کلیه متخصصان تخمین می زنند که 20 درصد به 40 درصد از I. C. U. بیماران مبتلا به کروناویروس دچار نارسایی کلیه و نیاز به اورژانس و دیالیز. در برخی از بیمارستان ها در شهر نیویورک تقاضا برای دیالیز افزایش سه برابر طول بحران.

“آنها گفت: تعداد بسیار خوب” گفت: خانم الدين گریه به عنوان او صحبت کرد. “وجود دارد سایر بیماران انجام بدتر از او. ما نیاز به انجام دیالیز دستگاه به آنها” او به یاد می آورد که پزشکان گفتن او.

آقای الدين متولد شد و در چیتاگونگ بنگلادش که در آن Karnaphuli جریان رودخانه به خلیج بنگال است. او فقیر نیست اما او می دانست آنچه در آن می خواهم برای به اشتراک گذاشتن یک کاسه کوچک از برنج با برادر خود را به عنوان تنها وعده غذایی قبل از مدرسه. او پس از درگذشت پدر و مادر او با مهاجرت به ایالات متحده جایی که او تا به حال یک عمو.

در سفر به بنگلادش در سال 1985 آقای الدين ملاقات یک زن جوان Jesmin و آنها به زودی ازدواج. او به یاد می آورد چگونه به تازه ازدواج کرده در نیویورک آنها خواهد درایو در اطراف شهر در Toyota Starlet رفتن به فیلم و یا پارک. آنها نقل مکان به یک خانه آجر قرمز در بی ریج و تا به حال یک پسر Shehran در حال حاضر 23 و آماده سازی برای حضور در CUNY قانون مدرسه در پاییز.

یک منظمی لباس مردی که مورد علاقه, ورزش, کت با یقه باز آقای الدين به عنوان استاد راهنما در این شهر H. I. V./AIDS خدمات دولت و فعال بود در این اتحادیه وجود دارد. “همه می دانستند که اگر چه او در یک اطاقک خود را درب همیشه باز به هر کسی گفت:” رئیس خود را در دولت Elnora Whitten.

او دوست داشت به تنه زدن در کنار آب زیر Verrazzano-Narrows Bridge و پایین به سمت جزیره ادم ساده لوح. در تعطیلات آخر هفته آقای الدين لذت رانندگی را در محله منهتن برای pastrami ساندویچ در کاتز را در مغازه اغذیه فروشی.

آقای الدين عاشق سفر و به باغ و ترکیب این دو احساسات با آوردن خانه لاله لامپ از هلند و کاشت آنها در یک طرح کوچک در مقابل خانه در بی ریج که در آن او همچنین کاشته گریه درخت گیلاس.

در 20 مارس آقای الدين به همسرش گفت که بدن خود را ached و او تا به حال یک تب. مانند بسیاری از, در شهرستان, آقای Uddin تا به حال مشکل گرفتن تست شده برای coronavirus. سرفه بدتر شد و تب صعود کرد اما او فرستاده شده بود از ابن میمون در نزدیکی مرکز پزشکی بدون آزمون تی اسکن قفسه سینه. همسر و فرزند خود را نیز بیمار اما نمی تواند تست شده یا نه.

در 31 مارس یک oximeter به اندازه گیری عملکرد ریه و یک مخزن اکسیژن برای کمک به تنفس او. آنها کشف کردند که خود را اشباع اکسیژن کاهش یافته بود به 78 درصد و خانواده به نام یک آمبولانس.

Shehran تماشا پدرش پیاده کردن گام به عقب آمبولانس در حالی که مادر خود را جمع آوری داروها. Jesmin گفت: او قرار دادن در کفش خود را “برای اجرا به او” اما paramedic “متوقف شد گفت: من نمی توانستم.” او دست تکان دادند خداحافظی او از درب جلو به عنوان آنها را راندند.

“من گفت:, مبارزه, مبارزه با, مبارزه,'” همسر خود را به یاد می آورد.

او روز پنجم در بیمارستان آقای الدين را اشباع اکسیژن خون حال سقوط به پایین 70s. فقط قبل از او تسکین یافته و قرار داده شده در یک, همسر و فرزند خود را به او صحبت کرد.

“ما فقط باید برای دیدن یک دقیقه در FaceTime” خانم الدين گفت. او گفت: “او ما را دوست داشت. ما به او گفت که ما او را دوست داشتم. ما شروع به دعا.”

آقای الدين را از ریه ها بهبود کمی اما عملکرد کلیه شروع به لکنت زبان پیدا کردن.

افزایش سطح پتاسیم می تواند به عنوان یک شاخص چه بد کلیه یک بیمار در حال انجام است. “هنگامی که سطح افزایش می یابد بسیار بالاتر از 5 آن را نشانه ای چیزی اشتباه است” گفت: دکتر آلن Kliger یک ییل نفرولوژیست و همکاری رئیس یک Covid-19 پاسخ در تیم American Society of Nephrology. “اگر آن را همچنان به افزایش و سپس به شما می گویند قبل از آن می شود خطرناکی بالا ما شروع دیالیز.”

آقای الدين را در سطح پتاسیم صعود به 6.3 در مارس 7, بحرانی بالا با توجه به سوابق خود را. اما او موفق به دریافت دیالیز برای اولین بار و شماره خود را بهبود یافته است.

“اگر این تنها نگرانی در سمت چپ تنها چیزی که او نیاز به دیالیز, من در نهایت قادر به نفس کشیدن” پسرش Shehran گفت. “او خواهد آمد خانه” او به یاد می آورد تفکر است. “این یک چیز ساده است.”

دکتر مایکل کانر جونیور, استادیار پزشکی و یک نفرولوژیست در اموری دانشکده پزشکی دانشگاه در آتلانتا گفت که در شرایط عادی از بیماران که نیاز به دیالیز به صورت ناگهانی نارسایی کلیه در I. C. U. باید میزان مرگ و میر به عنوان کم 40 درصد و به عنوان بالا که 60 درصد است.

“همیشه بهتر است به مداخله با تهاجمی بیشتر به معنی حمایت از زندگی قبل از دریافت آنها را در شرایط شدید و این درست در کلیه ها بیش از حد” دکتر کانر گفت.

برای جلوگیری از عفونت و بستگان و نمی تواند در دیدار عزیزان در بیمارستان در طول شیوع آن کاهش می یابد و حتی درهم ارتباط بین خط مقدم پزشکی پرسنل و خانواده تصمیم گیرندگان.

که روشن شد که سه روز پس از آقای Uddin اول دریافت های تخصصی دیالیز در این بیمارستان برای اجازه خواسته به محل کاتتر در شکم او بنابراین او می تواند دریافت فرم جایگزین درمان شناخته شده به عنوان دیالیز صفاقی. آقای الدين اعضای خانواده نگران بودند که با لوله در شکم او نمی تواند بیش از تبدیل به افزایش جریان هوا و نمی بینم نیاز برای آنچه که اعتقاد داشت عمل جراحی غیر ضروری.

آقای الدين دریافت همودياليز در آوریل 10, مشترک شکل سرپایی دیالیز. خانواده گفت که دکتر در I. C. U. به آنها گفت که پس از چند دیالیز درمان وجود دارد یک شانس او می تواند در نظر گرفته شود ونتیلاتور. اما هر بار آنها بررسی می شود و در روزهای بعد او دریافت نکرده دیالیز.

NYU Langone-بروکلین بود رو به سه تا چهار برابر تعداد معمول I. C. U. بیماران و پزشکان مشغول به کار بودند خسته کننده تغییرات تا 18 ساعت در روز است. بیمارستان شد درمان بیماران بیشتر با کسانی که تخصصی ماشین آلات تر از همیشه قبل از “های” یک ماشین بین دو نفر برای 12 ساعت در هر جای معمول 24. همه با برخی از آموزش پرستاران دیالیز با Covid-19 خود را.

در مارس 12, توجه داشته باشید در فایل نامیده می شود برای درمان تخصصی “امروز اگر در دسترس است” اما آقای الدين نیست آن را دریافت خواهید کرد. او برنامه ریزی شده بود برای درمان با همودياليز صبح روز بعد اما آن برگزار شد بدون توضیح. مقامات بیمارستان گفت: آنها ساخته شده و تماس های متعدد برای متقاعد کردن خانواده نیاز برای عملیات.

اعضای خانواده متوجه شدم که آقای الدين نمی خواهد دریافت کافی درمان بدون عمل جراحی و معکوس دوره موافقت به کاتتر عملیات. تا به حال آنها را درک اوایل که کلیه مراقبت آنقدر کمیاب است که می تواند صفاقی گزینه یا هیچ خانواده گفت: آنها را راضی بلافاصله.

آقای الدين را کاتتر عمل جراحی برنامه ریزی شده بود در آوریل 13, اما این عملیات به تعویق افتاد, یک روز با آنچه در ظاهر به یک miscommunication بین فولاد و I. C. U. تیم است. هنوز هم آقای Uddin داده نشده بود دياليز.

“من او” گفت: دکتر رعنا برادر در قانون. “من گفتم:” شما رو به او برخی از دیالیز امشب.'”

آقای Uddin تا به حال عمل جراحی در مارس 14, اما سطح پتاسیم شات در بعد از ظهر cresting در 7.2 کلمات “بحرانی سلام!!” در سوابق خود را. به جای انتظار تا صبح برای شروع دیالیز صفاقی به عنوان برنامه ریزی شده آن در اوایل شروع آن شب. آقای الدين رفت و به ایست قلبی در 8:15 p. m. و تا به حال به زنده کرد.

در نهایت پزشکان برنامه ریزی شده او را به صورت تخصصی دیالیز شروع در 9 p. m. قبل از اینکه او می تواند دریافت درمان آقای الدين flatlined بار دوم. پزشکان نمی تواند او را به عقب. او در زمان مرگ شد رسما اعلام کرد که 9:01 بعد از ظهر

“جمال الدين زندگی اهمیت به آمریکا و مرگ او اهمیت به ما گفت:” دکتر Tanzib Hossain که صحبت با آقای الدين در زبان مادری خود بنگالی قبل از او انتوبه و بررسی او در شب در حالی که او تهویه مناسب.

“چه چیزی است که گاهی اوقات منجر به ناامیدی و دلسردی در میان برخی از ما این است که به رغم بهترین تلاش های ما برای انجام همه چیز ممکن است بیماران در حال مرگ هستند” گفت: دکتر Tshering D. Amdo که نظارت I. C. U. در حالی که آقای الدين یک بیمار است.

مبارزه خود را به احتمال زیاد Covid-19 عفونت مادر و پسر باقی مانده عصبانی با بیمارستان است.

“تنها چیزی که از من خواسته بود به ما بدن پاک” جوان آقای الدين به یاد می آورد. “لوله بود و هنوز هم وجود دارد,” او گفت: بی اعتقاد تجهیزات چپ تسلیم در پدرش ، “آنها ندارد نجابت به خون پاک خود گونه است.”

او متاثر شده فکر می کردم که پدر خود را نمی خواهد وجود به دیدن او شروع به دانشکده حقوق و یا روزی دیدار با نوه او. Jesmin و Shehran آرامش در یک جفت از پرندگان تودرتو در گریه درخت گیلاس آقای الدين کاشته گل صورتی رنگ پریده به عنوان آنها سوگواری.

“شما به همه فرصتی برابر برای زنده ماندن” Shehran گفت. “به جای اقدام آنها تصمیم گرفت تا شانس خود را با زندگی خود فقط به کسانی که دیگر مردم یک فرصت است.”

“او کسی بود که قرار بود به خانه آمده است.”

Katie Thomas کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>