چهار علل زنگ در ما شغل ارقام – و یکی از دلایل ممکن برای امیدجمعه بود و روز تاریک برای اقتصاد ما است. وزارت کار اعلام کرد بیش از 20 میلیون نفر شغل خود را از دست در مارس به عنوان coronavirus تعطیل بسیاری از اقتصاد است.

در اینجا پنج takeaways کلیدی از گزارش است که وارد کتاب های تاریخ به عنوان بدترین پس از رکود بزرگ دهه 1930 ،

1) تیتر چهره های بد – اما آنچه در زیر نهفته است بدتر است

حدود 20.5 متر شغل از دست داده بودند در ماه و نرخ بیکاری به ضرب گلوله به 14.7%. این شماره ها به احتمال زیاد تخلیه از یک تکه بزرگ از مردم در نظر گرفته اند خود را از نیروی کار به طوری که آنها در حال شمارش نیست بیکاری در اعداد است.

قراردادن

حدود 6.5 میلیون نفر بیشتر در زمینه بیکاری از اواسط مارس مرجع هفته روز جمعه اعداد بر اساس هستند.

حدود 6 میلیون نفر سمت چپ نیروی کار در طول ماه و بنابراین نه در حال شمارش است.

2) آسیب گسترده است

برخی از 95 درصد از صنایع و مشاغل از دست رفته.

اوقات فراغت و مهمان نوازی از دست 7.7 m شغل. که صنعت شده است ویران Covid-19 تعطیلی. اما خاموش است ضربه صنایع در سراسر کشور است. تولید از دست 1.3 m شغل ساخت و ساز اشتغال کاهش یافت 975,000. در بهداشت و درمان اشتغال و کاهش 1.4 میلیون رهبری زیان در دندانپزشک دفاتر (پایین 503,000).

3) این گزارش برجسته نابرابری نژادی

نرخ بیکاری بالاترین بود برای اسپانیایی آمریکایی (18.9%) و به دنبال آن آمریکایی های سیاه و سفید (16.7%).

اگر چه بیکاری شات برای سفید آمریکایی ها نیز (از 4% به 14.2 درصد بیش از ماه) است که احتمالا به دلیل سیاه و سفید کارگران هستند احتمال بیشتری در کار ضروری شغل.

Gbenga Ajilore 🏃🏾♂️
(@gbenga_ajilore)

این بود #JobsReport همه ترس & دلیل خوب: 20M شغل از دست داده است. برای آمریکایی های آفریقایی تبار نرخ بیکاری به 16.7% & مشابه پرش برای سفید پوستان به 14.2%.

این به لحاظ تاریخی کم نسبت 1.3. البته این بدان معناست که آن زمان یک بیماری همه گیر به این نرخ نزدیک تر است. pic.twitter.com/XPIG57BpJi

8 مه سال 2020

4) همه چیز به احتمال زیاد به بدتر و ما نمی دانیم برای چه مدت

این هفته مشاغل گزارش ممکن است نقطه کم – اما نشانه هایی وجود دارد که از مشکل بیشتر پیش رو است.

اداره آمار نیروی کار است که هنوز هم با داشتن مشکلات misclassifying کارگران وجود ندارد. با توجه به سرمایه اقتصاد بدون که اعوجاج نرخ بیکاری شده اند که نزدیک به 20% در ماه گذشته.

یکی دیگر از 3.2 m مردم در زمینه بیکاری در هفته گذشته پس از بررسی به پایان رسید. و وجود دارد 4.6 m افزایش “در ادامه ادعا می کند:” در هفتۀ منتهی به 25 آوریل – نشان می دهد تعداد کمی از کسانی که به تازگی گذاشته بود بازگشت به کار.

5) یک چیز خوب – شاید ؟

به عنوان Jared Bernstein, عضو ارشد در مرکز بودجه و رئیس سابق مشاور اقتصادی معاون رئیس جمهور جو بایدن اشاره کرد 18 میلیون نفر به طور موقت اخراج. اقتصاد باز است تا دوباره در بخش هایی از ایالات متحده, بنابراین شاید بسیاری از کسانی که مردم به زودی بازگشت به کار. اما با هیچ واکسنی برای coronavirus در چشم و موارد هنوز هم رو به افزایش در ایالات متحده است که یک “شاید” – قطعا به اندازه کافی برای توجیه به طور گسترده ای مورد تمسخر صدای جیر جیر از کاخ سفید شورای مشاوران اقتصادی در ستایش فضایل قبل از Covid 19 اقتصاد است.

کایل کانوی
(@Conway_West)

گاهی اوقات بهتر است برای ارسال هر چیزی در همه

8 مه سال 2020

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>