Fotis Dulos مرده است دو روز پس از اقدام به خودکشی در حالی که به قید وثیقه در اتهام قتل


Fotis Dulos مرده است: متهم قاتل می میرد در بیمارستان دو روز پس از کشتار با گاز خود را با مونوکسید کربن در عمارت خود را به گاراژ – قبل از اینکه او می تواند در صورت آزمایشی برای کشتن همسر از دست رفته

  • Fotis Dulos درگذشت دو روز پس از اقدام به خودکشی خود را در خارج از خانه خود را وکیل گفت:
  • وکیل هنجار Pattis گفت: مشتری خود را فقط پس از درگذشت 5.30 pm در ژاکوبی مرکز پزشکی در برانکس, نیویورک,
  • در روز سه شنبه Dulos تلاش برای زندگی خود را در داخل گاراژ خود را با یک لوله خرطومی ضبط به اگزوز در یک اقدام به خودکشی با مسمومیت با مونوکسید کربن
  • Pattis گفت: “آقای Dulos محاکمه شد و به اعدام محکوم شده در دادگاه افکار عمومی. در حال حاضر او اجرا شده است’

قتل مشکوک Fotis Dulos درگذشت دو روز پس از اقدام به خودکشی خود را در خارج از خانه وکیل خود گفته است.

وکیل هنجار Pattis گفت: مشتری خود را فقط پس از درگذشت 5.30 pm.

52 ساله شده بود چسبیده به زندگی در ژاکوبی مرکز پزشکی در برانکس, نیویورک پس از تلاش برای گرفتن زندگی خود را در خانه اش در فارمینگتون کانکتیکات در روز سه شنبه.

مدت کوتاهی قبل از ظهر, سه شنبه ماموران پلیس با انجام یک سلامتی بررسی کنید زمانی که او را نشان نمی دهد در دادگاه بر داشت Dulos داخل گاراژ خود را با یک لوله خرطومی ضبط به اگزوز در یک اقدام به خودکشی با مسمومیت با مونوکسید کربن.

آنها کشیده و او را به هوای تازه انجام CPR و با عجله او را به بیمارستان است. در یک نقطه او از نظر قانونی مرده قبل از اینکه زنده کرد.

او به قید وثیقه متهم به قتل همسر خود جدا جنیفر Dulos هنگامی که او درگذشت.

خود را وکیل Pattis افزود: ‘آقای Dulos محاکمه شد و به اعدام محکوم شده در دادگاه افکار عمومی. در حال حاضر او اجرا شده است. ما همچنان متعهد به نشان دادن او قتل جنیفر.’

در پایین حرکت به صورت تصویری

Fotis Dulos has died two days after a suicide attempt

Fotis was awaiting trial for murdering his wife Jennifer (pictured)

Fotis Dulos (سمت چپ) درگذشت دو روز پس از اقدام به خودکشی. او در انتظار محاکمه برای قتل همسرش جنیفر (سمت راست)

Dulos is pictured being transported into Jacobi Medical Center in the Bronx on Tuesday after attempting to kill himself with carbon monoxide poisoning in his garage in Connecticut before a court appearance. He never recovered and died Thursday

Dulos است تصویر منتقل شده و به ژاکوبی مرکز پزشکی در برانکس در روز سه شنبه پس از اقدام به کشتن خود را با مسمومیت با مونوکسید کربن در گاراژ خود را در کانکتیکات قبل از دادگاه ، او هرگز بهبود و درگذشت پنج شنبه

ظهور آن در اوایل روز شنبه که Dulos چپ یک توجه داشته باشید در اعتراض به بی گناهی خود را بیش از جنیفر قتل قبل از ناموفق اقدام به خودکشی در خانه خود را.

Curry, 42, also said she would pay an additional $272,000 to secure the $6million bond for Dulos, who was charged with the murder of his wife Jennifer

کاری, 42, همچنین گفت که او خواهد پرداخت اضافی $272,000 به امن $6million پیوند برای Dulos بود که به اتهام قتل همسرش جنیفر

اسناد و مدارک به دست آمده توسط DailyMail.com نشان داد که Fotis’ دوست دختر جدید آنا K. کاری, 42, تا به حال قرار داده تا $147,000 نقدی و گفت که او خواهد پرداخت اضافی $272,000 به امن $6million پیوند است که Dulos ارسال شده و پس از او به اتهام قتل همسر خود جدا.

کاری دیده می شد در Dulos خانه در 4 جفرسون عبور در فارمینگتون کانکتیکات روز سه شنبه در ساعت قبل از او به دلیل شرکت در یک جلسه در استمفورد برتر دادگاه که در آن او می ترسید خود را در اوراق قرضه خواهد بود لغو و او را زندانی شده است.

منابع تایید کرد که کاری که خرس شباهت قابل توجه به Dulos’ همسر از دست رفته جنیفر و دوست دختر سابق میشل Troconis است که به اتهام توطئه برای ارتکاب قتل شد, در یک رابطه عاشقانه را با او.

همسایه گفت: DailyMail.com: ‘یک زن جوان شده است و در Fotis خانه چندین بار در طول چند ماه گذشته. آنها بوده ام از دویدن با هم. او شده است با رانندگی یکی از اتومبیل های خود را.’

کاری زندگی در Charlotte, North Carolina, و کار در خدمات مالی است.

Fotis' sister, Rena, who had traveled from Greece to support him throughout his legal woes, is shown outside Jacobi Medical Center in the Bronx Thursday

Fotis’, خواهر, Rena, که تا به حال سفر از یونان به حمایت از او در سراسر قانونی خود گلایه نشان داده شده است که در خارج از ژاکوبی مرکز پزشکی در برانکس شنبه

Rena previously said she believes her brother is innocent and that he would never have harmed Jennifer

رنا قبلا گفت که او معتقد است که برادرش بی گناه است و این که او هرگز صدمه جنیفر

گاهشمار FOTIS DULOS مورد

2004: Fotis Dulos و جنیفر Farber ازدواج. این دومین ازدواج

در همان سال پدرش هیلیارد شروع می شود loaning پول او را برای اموال خود را کسب و کار جلو گروه

2015: Fotis و میشل Troconis شروع سفر او برای پرداخت می شود که او ادعا کرد برای کسب و کار. آنها بعد از شروع به امر

ژانویه 2017: هیلیارد فاربر می میرد

مارس 2017: گلوریا Farber طول می کشد بیش از املاک خود

ژوئن 2017: جنیفر فایل برای طلاق گفته او ترس از شوهر

فوریه 2018: گلوریا Farber شکایت Fotis Dulos برای وام های پرداخت نشده

آوریل 24 2019: جنیفر ناپدید پس از رها کردن او پنج فرزند در مدرسه

ژوئن 2019: Fotis و میشل Troconis دستگیر می شوند برای شواهد دستکاری

گلوریا Farber فایل سفارش برای حضانت کودکان

مرداد 2019: Troconis ‘تبدیل’ در Dulos در پلیس مصاحبه اذعان می کند که او دروغ گفته زمانی که او گفت که او تا به حال یک بهانه برای او

سپتامبر 2019: Fotis بازداشت دوباره برای شواهد دستکاری

ژانویه 2020: Dulos و Troconis به اتهام قتل

ژانویه 28: Dulos یافت العملی در فارمینگتون صفحه اصلی

 

به گفته پلیس در دستگیری گواهی حسن که جنیفر مورد حمله قرار گرفت در گاراژ خانه اش در کنعان, کانکتیکات, پس از رها کردن کودکان در مدرسه برای روز.

آنها فکر می کنم او قاتل منتقل می شود بدن او را بیرون از خانه و در خودرو خود را.

از ماشین پیدا شد رها نه چندان دور از اموال بعد از آن روز اما هیچ نشانه ای از او.

پلیس پس از آن یافت استخر بزرگ از خون خود را در گاراژ. آنها همچنین گفته اند که آنها تا به حال فیلم های نظارت از دو نفر که شبیه Dulos و Troconis گذاشتن کیسه زباله در نقاط مختلف آن شب که آزمایش بعد, پیدا شد حاوی جنیفر DNA.

او گفت: در طلاق که او ترس از او را و فرزندان خود را, سابق, پرستار بچه گفت که او شاهد او را تعقیب خود را از طریق خانه ” یکبار.

Dulos اما به مصاحبه در اعتراض به بی گناهی خود را.

او گفت که او هرگز آزار او و در یک مرحله وکیل او پیشنهاد جنیفر به قتل رسانده بود خودش در رفته دختر سبک طرح به سرزنش از آن در او.

Emergency workers are shown trying to revive Fotis Dulos at his home in Farmington, Connecticut, on Tuesday

اورژانس کارگران نشان داده شده است در تلاش برای احیای Fotis Dulos در خانه اش در فارمینگتون کانکتیکات در روز سه شنبه

این دوست دختر جدید که قرار داده تا حدود 150k برای اوراق قرضه خود را و با او صبح از اقدام به خودکشی

قتل مشکوک Fotis Dulos تا به حال یک دوست دختر جدید که تا به حال روبرو هزاران دلار پول نقد در نظم برای او به اوراق قرضه و, بود که با او صبح او اقدام به خودکشی ، DailyMail.com نشان داد پنج شنبه.

اسناد و مدارک به دست آمده توسط DailyMail.com یافت می شود که آنا K. کاری, 42 قرار داده تا $147,000 نقدی و گفت که او خواهد پرداخت اضافی $272,000 به امن $6million پیوند است که Dulos ارسال شده و پس از او به اتهام جنیفر قتل است.

کاری دیده می شد در Dulos خانگی’ روز سه شنبه در ساعت قبل از او به دلیل شرکت در یک جلسه در استمفورد برتر دادگاه که در آن او می ترسید خود را در اوراق قرضه خواهد بود لغو و او را زندانی شده است.

او چپ Dulos’ خانه حدود ساعت 10.30 صبح به اجرای ماموریت و بازگشت به پیدا کردن ماموران پلیس مبارزه برای احیای او را در جلوی خانه با توجه به منابع.

منابع تایید کرد که کاری که خرس شباهت قابل توجه به Dulos’ همسر از دست رفته جنیفر و دوست دختر سابق میشل Troconis است که به اتهام توطئه برای ارتکاب قتل شد, در یک رابطه عاشقانه را با او.

همسایه گفت: DailyMail.com: ‘یک زن جوان شده است و در Fotis خانه چندین بار در طول چند ماه گذشته. آنها بوده ام از دویدن با هم. او شده است با رانندگی یکی از اتومبیل های خود را.’

هارتفورد کورانت برای اولین بار گزارش داد که کاری نوشت: دو چک برای در مجموع $147,000 در ژانویه 9, با توجه به سوابق عمومی در جهت پرداخت به قید وثیقه ضامن هزینه های خود را در $6million اوراق قرضه. Dulos کمک یک بررسی برای $1,000.

شرایط Dulos’ $6million باند به معنای قرار دادن تا 7 درصد از این مبلغ یا $420,000 نقدی به جلوگیری از او انتظار محاکمه در زندان است.

با توجه به تشکیل پرونده کاری نیز موافقت به پرداخت تعادل تنها بیش از $272,000 در 15 اقساط تا مارس سال 2021 به امن $6million اوراق قرضه.

در این اسناد دیده می شود DailyMail.com, Dulos ذکر شده کاری خود را به عنوان “بهترین دوست”.

در کاری Dulos’ وکیل هنجار Pattis گفت: در یک بیانیه های قبلی: ‘من این است که درک و باور این دوستان قدیمی که توسعه یک دوستی سال پیش در محل کار و خارج از وفاداری به دوستی او کمک کرده است آقای Dulos. همه ما باید به اندازه کافی خوش شانس را به مانند یک دوست وفادار.’

او کاهش یافته است به استادانه درست شده در طبیعت از Dulos و کاری ارتباط است.

کاری زندگی در Charlotte, North Carolina, و کار در خدمات مالی است.

او در Capgemini یک شرکت مشاوره ای در نیویورک به عنوان یک مشاور ارشد در مدیریت ثروت استراتژی برای مدت چهار سال از سال 1999 تا سال 2003 در ارتباط با.

Dulos همپوشانی با زمان در این شرکت زمانی که او یک مدیر در Capgemini به مدت هفت سال از سال 1997 تا 2004.

کاری در ادامه به دیگر ارشد در مدیریت ثروت در نیویورک شرکت تا سال 2013 هنگامی که او نقل مکان به ایالت کارولینای شمالی که در آن خانواده خود را بر اساس هستند. او فارغ التحصیل مگنا اظهار تقدیر از دانشگاه دوک در دورهام با مدرک لیسانس در تاریخ در سال 1999.

رسانه های اجتماعی تصاویر به نظر می رسد نشان می دهد او مشتاق مربوط به اسب سواری.

  

   

 

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>