سابق آمریکا هواپیماهای بدون سرنشین اپراتور به یاد می آورد انداختن یک موشک در افغانستان کودکان و نظامی می گوید این است که “بدتر از نازی ها’

سابق آمریکا هواپیماهای بدون سرنشین اپراتور صحبت کردن در برابر جنایات او می گوید که او مجبور شد به تحمیل در طول زمان خود را در نیروهای مسلح و می گوید که این نظامی آمریکایی به عنوان “بدتر از نازی ها’.

براندون برایانت بود داوطلب خدمت سربازی در نیروی هوایی ایالات متحده برای مدت شش سال. در طول زمان خود را با نظامی او عمل درنده هواپیماهای بدون سرنشین از راه دور شلیک موشک در اهداف بیش از 7000 مایل دور از اتاق کوچک حاوی فضای کاری خود را در نزدیکی Las Vegas, Nevada.

آقای برایانت می گوید: او رسیده نقطه شکستن خود را با نظامی آمریکا پس از کشتن یک کودک در افغانستان است که خود را مافوق او گفته بود “یک سگ است.” آقای برایانت به یاد می آورد لحظه ای: پس از شلیک یک موشک Hellfire در یک ساختمان شامل هدف او را دیدم یک فرزند خروج از ساختمان فقط به عنوان موشک زده. زمانی که او هشدار داده مافوق خود در مورد وضعیت پس از بررسی نوار او گفت: “این یک f***ing سگ رها کردن آن.”

پس از این حادثه آقای برایانت ترک و شروع به صحبت کردن در برابر هواپیماهای بدون سرنشین برنامه.

در طول زمان خود را در نیروی هوایی آقای برایانت برآورد او کمک مستقیم به قتل 13 نفر خود را و می گوید اسکادران خود را اخراج در 1,626 اهداف از جمله زنان و کودکان است. او می گوید که او چپ مبتلا به اختلال استرس پس از سانحه.

آقای برایانت گفت: او را دیدم او را هدف قرار خونریزی خارج از پاهای خود را و تماشا به عنوان بدن خود را رفت و سرد در تصویربرداری حرارتی صفحه نمایش.

“تخلیه دود و وجود قطعه از دو بچه در اطراف دهانه. و وجود این مرد در اینجا و او را از دست رفته خود را راست پا بالای زانو خود را. او است و برگزاری آن, و او نورد در اطراف و خون انزال زن را از پای او … او را در زمان زمان طولانی برای مرگ. من فقط او را تماشا می کردند” آقای برایانت گفت: در مصاحبه با GQ.

“که تصویر بر روی صفحه نمایش است که هنوز هم در سر من. هر زمان که من فکر می کنم در مورد آن هنوز هم به من لطمه می زند” آقای برایانت گفت. “وقتی ماشه کشیده, من می دانستم که این اشتباه بود. زمانی که وسط زده من می دانستم که در روح من من تا به حال تبدیل شدن به یک قاتل است.”

سربازان دیگر در آقای برایانت اسکادران جشن اولین, کشتن, گفت: “Brant را ظهور او گیلاس.”

آقای برایانت بود داوطلب خدمت سربازی از سال 2006 تا 2011 کار به عنوان یک سنسور اپراتور کمک می کند که مستقیم موشک به اهداف خود.

در گفتگو با ریشه های اکشن شبکه آقای برایانت به یاد می آورد به عنوان مثال او در اوایل نام نویسی که در آن او و همکار اپراتورهای هواپیماهای بدون سرنشین نشان داده شد یک مونتاژ ویدئویی از حملات هواپیماهای بدون سرنشین پس از آن به آنها گفته شد شغل خود را به “کشتن مردم و شکستن همه چیز.”

“آن رفت و در برابر همه چیز را که من تا به حال آموخته مورد احترام و عدالت و آموزش. آن را وحشتناک چگونه بی اعتنا مردم در مورد کل امر. ما امن در آمریکا و کسانی که بیش وجود ندارد. ما برنده شوید. اما این که چگونه از آن می رود” آقای برایانت گفت.

آقای برایانت گفت که با وجود سوء ظن در مورد برنامه مافوق خود را با استفاده از اقدامات تنبیهی و مسخره به نگه داشتن او را در خط.

“آن شکست روح من. آن رفت و در برابر همه چیز را یاد گرفتم در مورد یک جنگجو در مورد برگزاری خود را به استاندارد بالاتر است. مافوق من روانی به من ضرب و شتم و تمسخر من برای نگه داشتن من در خط. آنها در زمان دور وقت آزاد من و من مجبور به نشستن در یک صندلی یا سعی تحت UCMJ (یکنواخت کد عدالت نظامی) برای سرپیچی از دستور” آقای برایانت گفت. “در یک معنا از آن من بود ، من در خدمت من زمان برای یادگیری و منعکس کننده. و بنابراین من نگه داشتن کلید در حال حاضر برای تمام دستگاه. من فقط نمی دانم چه چیزی برای انجام با آن.”

او گفت: ما نظامی است که “بدتر از نازی ها” چرا که “ما باید بهتر می دانیم.”

آقای برایانت گفت که او و خانواده اش تهدید شده اند برای صحبت کردن در برابر هواپیماهای بدون سرنشین برنامه و این که او از دست دوستان و شده جدا از دیگر اعضای خانواده خود را بیش از او سوت باد.

در نهایت آقای برایانت می خواهد به درک dehumanizing اثر از هواپیماهای بدون سرنشین در برنامه های اپراتورها و افراد هدف قرار دادند.

“من می خواهم مردم بدانند که فراتر از آن وجود عواقب آن را بر ما به عنوان یک گونه به ترسیم قدرت ما به چیزی که به راحتی مخرب است. هر زمان ما نزدیک تر که لبه, ما در حال رفتن به باید متوجه باشید که در آن مکان ما” آقای برایانت گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>