سابق NFL گیرنده دونالد ‘Reche’ کالدول کشته در تمپا در سن 41دونالد ‘Reche’ کالدول یک گیرنده گسترده ای که بازی هفت NFL فصل با San Diego Chargers, New England Patriots و واشنگتن پس از تزئین حرفه ای در دانشگاه فلوریدا هدف گلوله قرار گرفت و کشته در آنچه شرح داده شده به عنوان “هدفمند” سرقت تلاش در شنبه شب در تمپا مادر خود را تایید کرد به TMZ. او 41.

پلیس تمپا که علنا شناسایی تیراندازی قربانی پس از پاسخ به تماس اواخر شنبه شب گفت: این حادثه “به نظر نمی رسد به یک عمل تصادفی”.

“او در مجموعه های” کالدول, مادر, دبورا گفت: Tampa Bay Times. “من قصد دارم به دنبال آن تمام راه را به پایان. … شما طالب حق در اینجا در زادگاه خود? شما ساخته شده است یک بیانیه در اینجا و خانواده فقط آن را در زمان دور از ما؟”

کالدول انتخاب شد توسط شارژر در دور دوم از سال 2002 پیش نویس NFL و بازی سه فصل در سن دیگو قبل از امضای قرارداد با انگلستان که در آن او تام بردی پرکاری wideout در سال 2006 با تیم بالا 760 دریافت متری – فقط منتشر خواهد شد و پس از حذف دو عبور می کند در یک 38-34 از دست دادن به Indianapolis Colts در مسابقات قهرمانی آسیا بازی است که کمک هزینه پرستان سفر به سوپر باول.

او بازنشسته از فوتبال پس از یک سال از روی لئامت دادن با واشنگتن با 152 پذیرایی برای 1,851 متری و 11 touchdowns در 71 بازی های حرفه ای.

کالدول برادر کوچکتر آندره که هشت pro فصول با سینسیناتی و دنور, ESPN گفت: این مجله که به اعتقاد او Reche شد به طور دائم زخمی توسط خود پایان ناگهانی با پرستان و گفت: “راه این بازی لگد او را به محدود کردن مانند ناخواسته فرزند خوانده او صدمه ذهنی و خالی از سکنه است.”

تعدادی از کالدول سابق هم تیمی های ارائه شده در مراسم تجلیل از رسانه های اجتماعی به خبر درگذشت او گسترش روز یکشنبه.

وس Welker, که بازی در کنار کالدول در سن دیگو و جدید انگلیس در توئیتر خود نوشت: “Reche لبخند و نگرش مسری بودند! افکار و دعاهای من از رفتن به بابا کالدول و خانواده اش!”

وس Welker
(@WesWelker)

خیلی غمگین به شنیدن این! Reche لبخند و نگرش مسری بودند! افکار و دعاهای من از رفتن به بابا کالدول و خانواده اش! https://t.co/CXBUdKGFJk

7 ژوئن 2020

اضافه سابق انگلستان هم تیمی بنیامین واتسون: ‘همیشه ما خنده و نور دل است. همیشه بزرگترین لبخند. همیشه تا به حال بزرگترین ، غمگین به شنیدن در مورد عبور از من و هم تیمی Reche کالدول. خداوند آسایش خانواده اش را در طول این زمان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>