سابق فاکس کاخ سفید خبرنگار Wendell Goler می میرد

نیویورک (AP) — وندل Goler یک دیرین کاخ سفید خبرنگار Fox News Channel که در گزارش دولت از زمان ریاست جمهوری رونالد ریگان درگذشت در سن 70.

او این هفته از آشکار نارسایی کلیه گفت: سابق فاکس همکار بریت هیوم.

Goler بود و روباه, اخبار, اصلی, به پیوستن به این شبکه را در زمان آغاز آن در سال 1996 و کار راه خود را تا به ارشد کاخ سفید در امور خارجه خبرنگار. بازنشسته شد در سال 2014. او به آسوشیتد پرس و واشنگتن-منطقه ایستگاه های تلویزیونی قبل از پیوستن به روباه.

او یک روزنامه نگار برای انتخابات ریاست جمهوری بحث در کارولینای جنوبی و نیوهمپشایر در سال 2007 و مصاحبه هیلاری کلینتون زمانی که او وزیر امور خارجه و بانوی اول سابق لورا بوش.

“وندل بود استعداد خبرنگار فوق العاده همکار و همشهری اصلی که گزارش شد و مورد احترام در هر دو طرف راهرو گفت:” سوزان اسکات مدیر عامل شرکت مهر رسانه ها. “ما برای گسترش عمیق ترین تسلیت خود را به همسر حاشیه و کل خانواده است.”

Goler به شوخی اشاره به خود را به عنوان یک “دایناسور” پس از بازنشستگی او اما گفت که او خوشحال به کار در طول یک دوره طلایی در صدا و سیما.

هیوم به نام Goler ارزش دوست که “آیا به طور مداوم جامد و متعادل کار می کنند و گزارش خود را همیشه به خوبی گردد و روشن و آسان به دنبال.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>