سابق دادستان فدرال توصیف راجر سنگ صدور حکم برگشت به عنوان بی سابقه

واشنگتن — کارشناسان حقوقی و سابق دادستان فدرال می گویند وزارت دادگستری برگشت از صدور حکم توصیه برای رئیس جمهور تهمت سابق کمپین مشاور فوق العاده ای توسعه است که می تواند در دراز مدت تاثیر بر درک عمومی از اجرای قانون فدرال استقلال از دخالت های سیاسی است.

راجر سنگ و یک دوست قدیمی از مغلوب ساختن پیشی جستن محکوم شد در ماه نوامبر گذشته برای دروغ گفتن به کنگره انسداد عدالت و شاهد دستکاری. وزارت دادگستری رد هفت به نه ماه از صدور توصیه دادستان ساخته شده در این مورد.

جنجال بر سر سنگ محکومیت عمیقتر صبح امروز زمانی که رییس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان به توییتر برای تبریک دادستان کل ویلیام Barr برای “به دست گرفتن کنترل یک مورد که کاملا خارج از کنترل و شاید باید حتی آورده شده است.”

سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور راجر سنگ با همسرش, Nydia. (برنده McNamee/گتی ایماژ)

این مورد در برابر سنگ ثابت در ایران, سیاست شد و در نتیجه مشاور ویژه رابرت مولر بررسی به دخالت در انتخابات ریاست جمهوری 2016. در حالی که تحقیقات در نگاه سنگ نقش در نسخه از هک ایمیل, او در نهایت به اتهام دروغ گفتن به کنگره و تهدید کنگره شاهد.

او به اعدام محکوم شده در ماه نوامبر در تمام هزینه.

چهار دادستان فدرال در مورد همه انصراف از آن دیروز; یکی از آنها استعفا از وزارت دادگستری پس از مقر توصیه کرده بود نامشخص مدت در زندان است. امروز کمیته قضایی مجلس اعلام کرد که می خواهد بر به شهادت ماه آینده در مورد تصمیم گیری در این مورد به عنوان به خوبی به عنوان “حذف U. s. دادستان جسی لیو که نظارت تعقیب رئیس جمهور تهمت معاون مبارزات انتخاباتی رئیس ریک دروازه سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین رئیس جمهور و مغلوب ساختن پیشی جستن دیرین مشاور سیاسی راجر سنگ.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دیروز انصراف لیو نامزدی برای ارشد پست در وزارت خزانه داری.

اسکات Fredericksen که نزدیک به 30 سال فعالیت حرفه ای در خدمات عمومی شامل روی لئامت دادن به عنوان رئیس بخش جنایی برای منطقه شرقی ویرجینیا گفت که هفت-به-سه-سال توصیه می شود حکم برای سنگ سقوط در فدرال دستورالعمل صدور حکم و در حالی که آن مسلما یک “سنگین توصیه” آن را به خوبی در حد انتظار برای یک متهم محکوم به سنگ جنایات.

“نبود یک شماره که فقط برداشت از هوا نازک توسط دادستان به سختی می شود. این تعیین شده توسط دولت فدرال از صدور دستورالعمل است که قابل استفاده برای هر کسی که به پایان می رسد تا که به اعدام محکوم شده قبل از ما دادگاه های فدرال” Fredericksen در مصاحبه ای گفت:.

ایالات متحده دادستان کل ویلیام Barr. (مایکل Brochstein/پژواک سیم/برکرفت رسانه ها از طریق گتی ایماژ)

دادستان حق داشتند ناراحت شود بیش از واژگونی با توجه به Fredericksen.

“آنها استعفا داد و بر اساس اصل” او گفت:. “اصل این است که رئیس جمهور ایالات متحده مطلقا هیچ کسب و کار مربوط به خود را در تعقیب کیفری.”

Fredericksen گفت: او به خصوص مشکل توسط این واقعیت است که بر تصمیم به ابطال دادستان همزمان با یک صدای جیر جیر از رئیس جمهور ابراز ترس خود را در صدور حکم پیشنهاد است.

“آن را نامناسب برای دادستان کل به وزن و countermand توصیه های حرفه ای دادستان,” او گفت:. “وجود دارد هیچ سابقه در تاریخ وزارت دادگستری که من آگاه هستم و به همین دلیل آن است که یک روز غم انگیز برای وزارت دادگستری است.”

ویلیام sup madness, یکی دیگر از جانبازان دادستان فدرال به نام قسمت “فوق العاده غیر معمول است.”

“من نمی دانم یک مثال مثل این” sup madness که صرف 26 سال در حقوق مدنی بخش در وزارت دادگستری و پس از آن در خدمت به عنوان مشاور رئیس در کمیته قضایی مجلس سنا گفت: در مصاحبه با یاهو نیوز. “چه خبر فوق العاده ای در مورد این است که وزارت عدلیه ثبت آن صدور حکم توصیه در دادگاه و پس از آن رئیس جمهور در توئیتر خود نوشت و پس از آن وزارت دادگستری با انتقاد خود را از صدور توصیه.”

Sup madness, در حال حاضر یک استاد در دانشکده حقوق کلمبیا گفت که او نگران است که دادستان کل تصمیم به ابطال خود دادستان نشانه آن است که تهمت را عفو سنگ.

“این به نظر می رسد inescapably مانند نفوذ سیاسی وادار کردن وزارت دادگستری به موقعیت خود را تغییر دهید و آن را به ویژه نگران کننده است چرا که این یک مورد که در آن رئیس جمهور است و علاقه زیادی به متهم راجر سنگ بود که به جرم مانع کنگره تحقیقات به رئیس جمهور در مبارزات انتخاباتی و ارتباط آن با روسیه” sup madness گفت.

اخیر ارشد سابق وزارت دادگستری گفت: او معتقد است در این قسمت ممکن است منجر به از حرفه ای دادستان چک کردن نیست با آمریکا وکیل نظارت بر مورد قبل از صدور آنها توصیه می شود حکم. “بود که به تماشای این ؟” قائم مقام ارشد گفت. “این مورد را باید که توصیه شده توسط وزارت دادگستری و بخش جنایی رهبری نبوده است در جریان این توصیه و این یکی از بالاترین مشخصات موارد در کشور است.

“مردم می دانند معتقدند که آنها نمی گرفتن حق امضا آف قبل از آنها از ارسال این نامه [توصیه 7-9 سال] بیش از” این مقام سابق گفت.

یک ایمیل فرستاده شده به یکی از دادستان جاناتان Kravis بود پاسخ داده نشده و وزارت دادگستری را بر نمی گرداند تماس به دنبال نظر.

سابق مقام ارشد گفت که در حالی که وجود دارد نه مطلق حکومت نیاز دادستان فدرال برای بررسی با رهبری قبل از صدور حکم, توصیه, در یک مورد به عنوان حساس سیاسی به عنوان سنگ آن را بسیار غیر معمول برای دیدن وکیل ایالات متحده و بخش جنایی رهبری یک حکم توصیه.

این مقام افزود که در حالی که هفت به نه سال توصیه می شود ممکن است در صدور حکم دستورالعمل “همه می دانند وجود دارد جنبه از دستورالعمل ها است که در خارج از ضربت سخت زدن با عدالت است. … گاهی اوقات دستورالعمل غلو جدیت اتهامات زیرا آنها افزایش احکام.”

جنیفر Daskal سابق مشاور برای معاون دادستان عمومی امنیت ملی در دولت اوباما و در حال حاضر استاد در دانشگاه آمریکایی واشنگتن کالج, قانون, گفت اخبار یاهو او نگران است در مورد سابقه بر تعیین کرده است.

“استفاده از سیستم عدالت کیفری از جمله طول جمله ها برای مجازات و پاداش افراد بر اساس اینکه آیا یا نه آنها حمایت از رئیس جمهور است که شدیدا مورد” Daskal گفت. “این که آیا یا نه که در اینجا اتفاق افتاده است, آن را قطعا به نظر می رسد مانند آن. و حتی ظاهر این نوع از سیاست به طور جدی تضعیف حکومت قانون است.”

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • پوشش کامل سوالات متداول و بیشتر: 2020 انتخابات مرکز

  • وزارت خزانه داری ارسال اطلاعات در هانتر بایدن به گسترش ایران در مجلس سنا درخواست

  • جولیانی طوفان به اوکراین بررسی با هانتر بایدن مستند

  • به عنوان دموکراتیک مسابقه حرکت از New Hampshire, سیاه و لاتین رای دهندگان خواهد شد که خود می گویند — شاید یک تعیین

  • چرا مغز آسیب جدی گرفته شود?

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>