کارمند سابق می گوید که او شنیده بلومبرگ درخواست یک زن co-worker اگر او در حال رفتن به آن را می کشند پس از اعلام بارداری

  • یک کارمند سابق مایکل بلومبرگ تایید یک اتهام است که کسب و کار مغول گفت: یک زن به “کشتن آن” پس از اعلام بارداری به گفته واشنگتن پست.

  • بلومبرگ در حال حاضر یک دموکرات نامزد ریاست جمهوری مواجه شده است تکرار اتهامات مواجه کارگردانی جنسیتی و خام نظرات به زنان در شرکت بلومبرگ LP و قبلا رد کرده است که او گفت این به یک کارمند زن.

  • “او صحبت نوع وقاحت در مورد زنان در همه زمان ها” کارمند سابق گفت: واشنگتن پست.

  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

دموکرات و نامزد انتخابات ریاست جمهوری سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار صحبت می کند در یک مبارزه انتخاباتی چهار شنبه, فوریه. در 5 سال 2020 در پراویدنس, R. I. (AP Photo/دیوید گلدمن)

میلیاردر نامزد انتخابات ریاست جمهوری مایکل بلومبرگ یک بار گفت که یک کارمند در شرکت خود باید “کشتن آن” پس از یادگیری است که او حامله سابق بلومبرگ کارمند گفت: واشنگتن پست.

در حالی که به طور خاص آنچه قبلا گزارش شده بود آن را به عنوان موضوع بسیار شایع طرح دعوی در دادگاه در برابر بلومبرگ در سال 1997 سابق بلومبرگ کارمند که نبودم درگیر در آن طرح دعوی در دادگاه گفت که او شنیده بلومبرگ نظرات را.

بلومبرگ را رد کرده است خاص اتهام تحت سوگند در طرح دعوی در دادگاه هر چند او در نهایت رسیده نامعلومی حل و فصل با زن Sekiko ساکایی پادگان هنگامی که یک فروشنده در شرکت خود را.

با توجه به اسناد دادگاه حادثه رخ داده در 11 آوریل سال 1995 زمانی که بلومبرگ با اشاره پادگان که شروع به کار برای بلومبرگ در سال 1989 تا به حال نشده است دعوت به شرکت در یک عکس.

“چرا آنها از شما درخواست می شود در تصویر ؟ من حدس می زنم آنها خود را دیدم چهره” بلومبرگ گفت: به پادگان با توجه به شکایت از 90s که به عنوان کسب و کار خودی که قبلا اشاره کرده و ادامه داد: به علت مسائل مربوط به بلومبرگ در چندین دهه است که به دنبال.

از او خواست تا او را در مورد ازدواج — ظاهرا بخشی از یک الگوی است که درگیر بلومبرگ تلنگر و شمار زنان در دفتر خود که ازدواج کرده بودند. زمانی که پادگان گفته بلومبرگ ازدواج او خوب بود چون او باردار بود, بلومبرگ گزارش شده نظرات.

“او در پاسخ به او, ‘کشتن آن!'” اسناد دادگاه به عنوان خوانده شده. “شاکی خواسته بلومبرگ به خودش را تکرار و دوباره او گفت:” آن را بکشند!’ و گفتم, ‘بزرگ! شماره 16!’ نشان می دهد به شاکی ناخشنودی خود را که شانزده زنان در این شرکت تا به حال مربوط به زنان و زایمان ، سپس او راه می رفت دور.”

در WaPo گزارش منتشر شده روز شنبه, دیوید Zielenziger سابق بلومبرگ کارمند گفت: واشنگتن پست او شنیده مهر را در نظر, تماس آن را “ظالمانه است.” “من درک که چرا او در زمان ارتکاب جرم,” او اضافه شده است.

“من به یاد داشته باشید او شده بود گفتن برخی از دوست دختر خود را که او باردار بود” Zielenziger گفت واشنگتن پست. “و مایک بیرون آمد و من به یاد داشته باشید او گفت:” شما می رویم به آن را بکشند؟’ و که همه چیز متوقف. و من می توانم آن را باور نمی کند.”

Zielenziger گفت: DC روزنامه که او صحبت می کرد هرگز به پادگان در مورد این حادثه شد و حزب خود را در طرح دعوی در دادگاه خود را در برابر رئیس سابق.

“او صحبت نوع وقاحت در مورد زنان در همه زمان ها” Zielenziger گفت:, و اضافه کرد که این نوع نظر بود نمونه ای از این میلیاردر.

کن کوپر به عنوان یک مهندس نرم افزار که در حال حاضر آگهی بلومبرگ بخش منابع انسانی گفت واشنگتن پست در مصاحبه با بلومبرگ تیم که در حالی که او نه شنیدن نظرات او تایید کرد که پادگان بود — در آن زمان — بازگو آنچه او شنیده بود.

هنگامی که کلمه رو به بلومبرگ که پادگان شده بود ناراحت نظرات خود را به مدیر عامل شرکت به نام او و سمت چپ طولانی صوتی این ادعا که او تا به حال اشتباه نظرات خود را با توجه به یادداشت های گرفته شده توسط پادگان منتشر شده توسط واشنگتن پست.

“هنگامی که شما باید زمان را به من بدهید به وزوز و یا متوقف کردن توسط…من نمی فهمم” بلومبرگ گفت: در پیام او برای پادگان با توجه به دست نوشته های حساب. “من حتی نمی دانند که شما باردار بود, تا روز دیگر…(کارمند دیگری) گفت: شما همه ناراحت…هر آنچه که شما شنیده نمی شد چه گفتم و هر چه من گفتم هیچ ربطی به حاملگی…من نمی تواند شادتر شما با داشتن یک فرزند…من عذر خواهی اگر وجود دارد چیزی است که شما شنیده ام اما نمی گویم آن معنی نیست که آن را می گویند نیست.”

“تقریبا همه از این گزارش شده بیش از دو دهه گذشته” بلومبرگ گفته سخنگوی خودی کسب و کار. “در هر سازمان بزرگ وجود دارد در حال رفتن به شکایات — اما مایک به سادگی تحمل کند هر نوع تبعیض یا آزار و اذیت و ایجاد فرهنگ است که همه چیز در مورد برابری و شمول است.”

کسب و کار خودی قبلا مفصل به گزارش فرهنگ در بلومبرگ که شرح داده شد توسط یکی از کارکنان سابق به عنوان یک “بی پروا زمین” برای شرکت نر مدیران که “target جوان زن ساده و بی تکلف کارکنان” ، شده اند وجود دارد متعدد پرونده های حقوقی علیه این شرکت در طول دو دهه گذشته با توجه به گزارش.

وجود دارد دو گزارش از اتهام تجاوز جنسی توسط مدیران در بلومبرگ شرکت سرویس خودی گزارش شده که بیشترین گزارش اخیر رخ داده در سال 2016. عصر ایران خود را برای او شناخته شده بود خام نظرات که بیشتر مفصل در جزوه منتشر شده توسط واشنگتن پست روز شنبه.

“در هر سازمان بزرگ وجود دارد در حال رفتن به شکایات — اما مایک هرگز تحمل هر نوع تبعیض یا آزار و اذیت و ایجاد فرهنگ است که همه چیز در مورد برابری و شمول” کمپین صندلی پاتریشیا E. Harris گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه اضافه کرد که او کار می کرد با بلومبرگ برای 26 و “او همیشه در استخدام ترویج و زنان به رهبری ارشد نقش.”

ویدیو های مرتبط: چگونه شبکه های درمان بحث مانند Reality TV

ادامه مطلب:

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio تایید برنی سندرز برای رئیس جمهور

‘یک رئیس جمهور نمی تواند موج گرز سحر و جادو و تصویب هر گونه قانونی آنها می خواهند’: اسکندریه Ocasio-کورتز می گوید انتخاب برنی ساندرز را تضمین نمی کند مدیکر برای همه

به عنوان کسری بودجه آمریکا بشکه نسبت به $1 تریلیون کاخ سفید دونفره پایین ادعا می کنند که کاهش مالیات خواهد شد ‘خود را برای پرداخت’

‘بسیار خطرناک مسیر به پایین’: کلید توافق با شدت بهم زدن تهمت را تغذیه انتخاب کنید

کسب و کار خودی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im