سابق فرماندهان گسل تهمت استفاده از نیروهای نظامی علیه معترضان

واشنگتن — بازنشسته ارشد نظامی رهبران محکوم جانشینان خود در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای سفارش فعال وظیفه واحد در روز دوشنبه به تار و مار کسانی که مسالمت آمیز در اعتراض به خشونت های پلیس در نزدیکی کاخ سفید است.

به عنوان هلیکوپتر نظامی به پرواز در آمد کم و بیش پایتخت کشور و گارد ملی واحد نقل مکان کرد و به بسیاری از شهرستانها وزیر دفاع Mark T. Esper و کلی Mark A. Milley رئیس ستاد مشترک ارتش بود در کنار رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان او در زمان غیر معمول مرحله از فشار نظامی آمریکایی به یک داخلی رویارویی است.

ژنرال Martin E. Dempsey سابق رئیس ستاد مشترک کارکنان در توییتر نوشت که “امریکا است نه میدان جنگ. شهروندان ما هستند نه دشمن.”

و ژنرال تونی توماس رئیس سابق عملیات ویژه فرماندهی در توئیتر خود نوشت: “این نبرد فضایی’ آمریکا??? نه آنچه آمریکا نیاز به شنیدن … همیشه مگر اینکه ما در حال تاخت و تاز دشمن و یا تجربه یک قانون اساسی شکست … یعنی یک جنگ داخلی.”

برای سه سال گذشته مقامات ارشد نظامی آمریکا ابراز خصوصی نگرانی که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را درک نمی کند یا نقش خود به عنوان فرمانده کل قوا و یا نقش نظامی که قسم خورده است برای حفاظت از قانون اساسی از تمام دشمنان است.

شبکه های تلویزیونی پخش تصاویر از کلی Milley در مبارزه با خستگی و آقای Esper در یک دست کت و شلوار راه رفتن پشت سر آقای مغلوب ساختن پیشی جستن او به عنوان عبور لافایت مربع دوشنبه شب به یک فرصت عکس در مقابل کلیسای سنت جان. در روز قبل از آن آقای Esper پیوست تماس رئیس جمهور با استانداران و گفت: “ما نیاز به تسلط بر battlespace” — یک نظر است که در تنظیم کردن یک تورنت از انتقاد.

بیش از 40 درصد از دو میلیون فعال وظیفه و رزرو پرسنل هستند و مردم از رنگ و سفارشات برای مقابله با معترضان نشان دادن در برابر یک سیستم عدالت کیفری است که هدف مردان سیاه مشکل بسیاری از افراد است.

زنده به روز رسانی: جورج فلوید تظاهرات

به روز شده 27m پیش

  • پس از مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید به استقرار نظامی رقبای او را متهم کرد از دامن زدن به شعله های آتش.
  • حکم بازداشت صادر شده است به مدت شش آتلانتا افسران.
  • بایدن صحبت در فیلادلفیا یک شهر را فلج کرده است بحران است.

نیروی هوایی بالا داوطلب خدمت سربازی airman در زمان به توییتر برای بیان خشم خود را.

“فقط مانند بسیاری از سربازان و بسیاری دیگر در صفوف ما … من خشم در تماشای یکی دیگر از مرد سیاه مرگ در تلویزیون قبل از چشمان ما” Kaleth O. رایت ارشد استاد گروهبان نیروی هوایی گفت: در توییتر موضوع با استناد به نام سیاه مردانی که جان در بازداشت پلیس و یا در تیراندازی پلیس. “من جورج فلوید … من Philando کاستیا من مایکل براون من آلتون استرلینگ من Tamir برنج.”

پنتاگون در عین حال به می گویند که چگونه بسیاری از سربازان این استقرار به واشنگتن هر آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را. وزارت دفاع مقامات داده اند شماره های مختلف از 500 به “هزاران نفر.”

یکی پنتاگون گفت که نیروهای استقرار در پایتخت ممکن است محدود به پلیس نظامی. رسمی که گفت که تصمیم گیری شد و هنوز هم در حال ساخته شده اضافه شده است که نیروهای نظامی بودند که از Ft. براگ در کارولینای شمالی Ft. درام در نیویورک و همچنین ممکن است شگفت آور, عبارتند از به اصطلاح گارد تشریفاتی واحد. گارد قدیمی را فراهم می کند امنیت را برای واشنگتن و همراهی به رئیس جمهور.

استقرار فعال-سربازان وظیفه برای مقابله با معترضان و غارتگران درخواست یک مقام نظامی به می دانم منظور آقای مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست خود را “قصر نگهبان.”

این هفته آقای ترامپ گفت: بدون توضیح که کلی Milley به اتهام تلاش برای مقابله با معترضان و غارتگران است.

در پنتاگون و مقامات ابراز تعجب رئیس جمهور نظرات و ارجاع سوال به کاخ سفید است. اما مقامات به ذکر است که تمام اعضای گارد ملی شرکت مستقر در ایالات متحده در حال مقامات دولت فرمانداران. وزارت دفاع گفته است که اگر این نیروهای در حال federalized که در زیر قرار داده و قدرت از رئیس جمهور به جای حکام — که به طور معمول انجام می شود تحت نظارت ایالات متحده شمالی فرماندهی که نظارت بر واحدهای نظامی در قلمرو آمریکا و نه دفتر رئیس ستاد مشترک.

در حال حاضر او نقش کلی Milley نمی فرماندهی نیروهای او در خدمت به عنوان مشاور نظامی به رئیس جمهور و وزیر دفاع. آن خواهد بود بسیار غیر معمول برای یک رئیس ستاد مشترک به کنترل ماموریت در این کشور, وزارت دفاع, مقامات گفت.

اعتبار…داگ میلز/نیویورک تایمز

به عنوان سرباز وارد شده در دوشنبه ملبس در لباس استتار و محکم ضد شورش با سپر برچسب “پلیس نظامی” برای تقویت خط کنترل جمعیت ماموران حراست لافایت متری از کاخ سفید به جمعیت حدود 400 معترض در پاسخ با کلامی طعنه. “فاشیست!” برخی از فریاد زد. دیگران هو. چند فریاد زد ناسزاهای.

به عنوان ساعت کشیده در یک جفت زرهی Humvees از 273rd پلیس نظامی, شرکت رنگ قهوهای مایل به زرد خود را هنگامی که اجتناب ناپذیر استقرار به خاورمیانه نشسته معطل ماندن در یک تقاطع در نزدیکی یک ایستگاه مترو. معترضان جامعی تصاویر در مقابل آنها. دیگران بی سر و صدا راه می رفت و با تکان دادن سر خود را.

حدود 10 p. m. نظامی شدت تلاش خود را برای سرکوب معترضان. جمعیت ساخت راه خود را از طریق چینی منطقه واشنگتن رفته بود نسبتا unbothered با اجرای قانون داشتن snaked در سراسر شهر مسدود کردن جاده ها و شعار “ما نمی توانیم نفس کشیدن” “جورج فلوید” و “دست ها بالا نمی شلیک کنید.” این گروه در اکثر موارد صلح آمیز بود.

یک هلیکوپتر Black Hawk, به دنبال یک کوچکتر تخلیه پزشکی هلیکوپتر کاهش یافته و به سطح پشت بام با جستجوی خود را چراغ با هدف جمعیت است. اندام درخت جامعی نزدیک به هدف قرار دادن چندین نفر. علائم پاره شد از دو طرف ساختمان. برخی از معترضان نگاه کردن در حالی که دیگران فرار به درگاه. رو به پایین نیروی هوایی از روتور پر سر و صدا بود.

هلیکوپتر انجام شد یک “نمایش قدرت” — استاندارد تاکتیک های استفاده شده توسط هواپیماهای نظامی در مناطق جنگی به پراکنده کردند. مانور بودند شخصا کارگردان بالاترین رده از واشنگتن گارد ملی به گفته یک مقام نظامی مستقیم با آگاهی از این وضعیت است. گارد نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر.

بخش هایی از جمعیت پراکنده قبل از ادامه. هلیکوپتر دور دیگر منتقل می کند. پس از آن معترضان بودند دیگر لعن تنها پلیس تمرکز ناآرامی از شروع اما نظامی بیش از حد.

استقرار نیز به چالش کشیدن برای گارد ملی واحد که وارث یک میراث از جنگ انقلابی ارتش شهروند-سربازان بودند که آماده برای قرار دادن پایین خود را به گاوآهن و انتخاب کنید تا سلاح های خود را به دفاع از کشور است. امروز زمانی که گارد ملی اعزام می توانید به صورت آرایه ای از ماموریت ها مانند مبارزه با وظیفه در عراق یا افغانستان کمک به امداد رسانی به سیل و یا ارائه کمک به کروناویروس قربانیان — که تعادل پیچیده تر است.

اعضای گارد به طور کلی گزارش به فرماندار دولت خود را, اما زمانی که واحد تحت فرمان رئیس جمهور فدرال قانون آنها را منع از استفاده در داخل کشور به جز در زیر به برخی از شرایط محدود است.

در جریان ناآرامی پرسنل نظامی متخصصان می گویند گارد, گیر افتاد, بین ابراز غم و اندوه بر کشته شدن یک مرد سیاه و سفید, جورج فلوید در مینیاپولیس و حمایت از سوی مقامات غیر نظامی در سرکوب خشونت آمیز اعتراضات و غارت است که به دنبال.

“بسیاری از سربازان را به همدردی با معترضان مسالمت آمیز و عصبانی بود در مورد فلوید مرگ, اما آنها احتمالا عصبانی در خشونت نیز گفت: Peter D. Feaver, یک استاد علوم سیاسی در دانشگاه دوک است که مورد مطالعه قرار نظامی برای چند دهه. “آن قرار می دهد و آنها را در یک مملو موقعیت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>