فراموش نکنید که همه چیز شما فکر می کنید شما می دانستید در مورد رابطه جنسی


چرا شما باید فراموش نکنید که همه چیز شما فکر می کنید شما می دانستید در مورد جنسیت: پیشرو روانشناس نشان می دهد که چگونه شما می توانید لبریز میل در یک رابطه طولانی

  • دکتر کارن Gurney اتحاد گذراند جدید کتاب ذهن شکاف: حقیقت در مورد میل
  • انگلیسی, روانشناس بالینی مشاوره در مورد چگونه به ‘futureproof’ زندگی جنسی ما
  • او نشان می دهد برنامه ریزی صمیمیت به عنوان خود به خود میل نیست همیشه واقع بینانه
  • Psychosexologist توصیه می کند صحبت کردن در مورد رابطه جنسی به بهبود زندگی جنسی خود را

اگر چه من گفت که همه چیز شما شده است منجر به این باور در مورد زندگی جنسی خود را ندارد درست است ؟

که استاندارد است که توسط آن شما خودتان قضاوت و احتمالا شریک زندگی خود را در حال غیر واقعی? که شما می توانید احساس کمی و یا بدون خود به خود میل, اما در همان زمان را شاد و متقابلا زندگی جنسی رضایت بخش در دراز مدت ؟

وجود ندارد بسیاری از مناطق از علم که در آن ما باید آن را برای مدت طولانی است که افسانه بزرگ باید چشمانداز به ما جمعی و روان اما جنس یکی است. خیلی از ما درک می آید از فرهنگ و مذهب و شایعات و مجلات است که ما از دست داده اند پیگیری از حقایق است.

زمان من به عنوان یک روانشناس بالینی و psychosexologist صرف شده است همه چیز فراموش شده من فکر کردم من می دانستم که در مورد رابطه جنسی به منظور کمک به کسانی که به دیدن من. حقیقت این است که رابطه علم نقل مکان کرد — اما راه که در آن ما را در درک جنسیت و تمایل به عنوان یک جامعه هنوز گرفتار است.

Dr Karen Gurney who is author of new book Mind The Gap: The Truth About Desire, shared advice on how to ‘futureproof’ your sex life (file image)

دکتر کارن Gurney است که نویسنده از کتاب جدید ذهن شکاف: حقیقت در مورد تمایل مشترک, مشاوره در مورد چگونه به ‘futureproof’ زندگی جنسی خود را (فایل تصویر)

کتاب جدید من و ذهن شکاف: حقیقت در مورد میل و نحوه Futureproof زندگی جنسی خود را که قصد ایستادن گسترده برخی از اشتباهات.

این شامل ایده که تمایل باید اتفاق می افتد به راحتی اگر شما در عشق با یکدیگر است که یک رابطه جنسی خوب زندگی برابر است با تعداد زیادی از خود به خود رابطه جنسی و رضایت جنسی به ناچار کاسته طول یک رابطه دراز مدت.

یکی از آخرین است به خصوص سودمند به عنوان آن می تواند تبدیل به یک نبوت خود انجام است.

یک عمر از رابطه جنسی بزرگ اتفاق نمی افتد به عنوان اگر توسط سحر و جادو. اما همه ما می توانیم و باید در تلاش برای زندگی جنسی ما به بهتر و بهتر در طول زمان است.

پس چگونه دقیقا ما ‘futureproof’ زندگی جنسی ما?

فراموش نکنید که روزهای خوب

بسیاری از زوج ها بیا به دیدن من, چرا که آنها می خواهند آن را به مانند آن بود که در آغاز’. اما شدید lust از مراحل اولیه نمی تواند آخرین.

متاسفانه این بسیار معمول است برای زنان به سرزنش این تغییر در میل خود و به احساس شکسته به دلیل آن است.

نگاهی به آنا, 36, که تنها است که به من گفت: “در ابتدا من احساس می کنم مانند جنسیت, بسیاری, اما پس از آن فقط می رود. باید آن را به من است که مشکل آن را به عنوان اتفاق افتاده است در هر رابطه طولانی من.’

آنا افت خود به خود تمایل یک تجربه عادی برای زنان است. در واقع بخش بزرگی هرگز یا تقریبا هرگز احساس داشتن رابطه جنسی خارج از آبی با شریک زندگی خود را.

Dr Karen said maintaining a high level of sexual satisfaction with the same person requires investment, research shows discussing sex together can improve your sex life (file image)

دکتر کارن گفت: حفظ سطح بالایی از رضایت جنسی با همان فرد نیاز به سرمایه گذاری تحقیقات نشان می دهد بحث در مورد جنسیت هم می تواند در بهبود زندگی جنسی خود را (فایل تصویر)

این یک مشکل نیست با میل اما با چگونه ما آن را درک کنید. آیا آن را نمی بزرگ اگر آنا — و بقیه از ما — به درک که تمایل به خوبی کار می کند اگر ما می دانیم که چگونه به تشویق و حفظ آن ؟

برای بسیاری از زوج ها چیزهایی را که ارزش مورد دیگر روابط (امنیت دانستن اینکه شخص دیگری به طور کامل) می تواند بیش از آشنایی و قابل پیش بینی نیست که همیشه بزرگ در اتاق خواب.

اگر ما اضافه کردن این برای جامعه سودمند پیام است که شما باید میل جنسی خود به خود پس از آن ما می توانید شروع به درک چرا نارضایتی های جنسی در روابط مشترک است.

ممکن است که به حفظ سطح بالایی از رضایت جنسی و میل در حالی که داشتن رابطه جنسی با همان فرد دوباره و دوباره اما نیاز به سرمایه گذاری و تلاش است.

اجازه دهید بحث بیشتر در مورد رابطه جنسی

تحقیقات نشان می دهد که بیشتر شما صحبت در مورد رابطه جنسی هم بالاتر شانس خود را از یک زندگی جنسی بهتر. صحبت کردن به ما اجازه می دهد برای به اشتراک گذاشتن دوست داشتن و دوست نداشتن — ما نمی توانیم انتظار داریم همکاران ما به ذهن خوانندگان ،

زنان اغلب داشتن نوع اشتباه از رابطه جنسی برای آنها و سپس احساس گناه زمانی که آنها نمی لذت بردن از آن

اما ارتباطی نیز مهم است چرا که ما به شدت تحت تاثیر دنیای ما زندگی می کنند. مگر اینکه ما قادر به وزارت امور خارجه ما اولویت ما در معرض خطر بودن shoehorned به یک مدل از آنچه که جامعه به ما می گوید رابطه جنسی باید مانند. ما نیز در معرض خطر و اشتباه مفروضات در مورد شریک زندگی ما بر اساس کلیشه های جنسیتی.

نگاهی به هلن 48 و داگ, 51, که می خواهم با هم 15 سال وقتی که آنها آمدند به دیدن من.

هلن احساس شده بود کمتر تمایل به داشتن رابطه جنسی. او آن را به اوایل علائم یائسگی و این واقعیت است که او در مراقبت از خواهر که مبتلا به سرطان است.

British cCmenu’, with women often having the types of sex that isn't best fit for their anatomy (file image)

روانشناس بالینی نشان داد آن مشترک با جنس مخالف برای زوج به سقوط به یک مجموعه منو با زنان اغلب با داشتن این نوع رابطه جنسی که نمی, بهترین جا برای خود آناتومی (فایل تصویر)

او شروع به پیدا کردن داگ درخواست برای رابطه جنسی تحریک کننده و درک خود را از درخواست های مکرر جنسی و یا ‘جوک’ در مورد چه مدت آن را به حال شده است به عنوان حساس و مضر.

در طول درمان با این حال به ما آموخته است که داگ بود و در واقع با انگیزه به زمانی که او می خواست به احساس نزدیک به هلن. بیش از این دوره از خواهرش بیماری او تا به حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای نگران هلن مرگ و میر و دلچسب با بیمار شدن.

او شوکه شده بود و درک آنچه در فیلم به معنای برای او کاملا تغییر احساسات خود را. در واقع رابطه جنسی در زمان در یک زندگی تصدیق این معنی در زمان اوج استرس است.

همیشه اجتناب “تنظیم منو’

شما گیر در یک شیار? آیا صمیمیت همیشه با شروع سریع اشتباه به دنبال برنگشتید ؟

آن است که مشترک برای زن و مرد زوج به سقوط به یک مجموعه منو ” — با وجود این که نه وحشتناکی انجام برای زن و منجر به حفظ تمایل برای هر دو شریک است.

در واقع زنان اغلب با داشتن انواع رابطه جنسی (دخول) که بهترین جا برای خود تشریح و سپس احساس شرم برای تجربه ‘مقدار’ از ارگاسم.

دان 36 و ونسا, 34, یک مورد در نقطه است. آنها تا به حال شده است با هم برای 11 سال و ونسا میل به حال کاهش یافته تا زمانی که آن را غیر موجود.

من کشف کردند که مانند بسیاری از زنان ونسا بیشتر لذت می برد و تحریک کلیتوریس به عنوان منبع اصلی لذت جنسی.

Dr Karen said another bad habit couples can fall into is giving each other the scraps, one-word answers and barely any eye contact (file image)

دکتر کارن گفت: یکی دیگر از عادت بد زوج ها می تواند به سقوط دادن هر یک از دیگر یادداشت های یک کلمه پاسخ و به سختی هر گونه تماس با چشم (فایل تصویر)

در عین حال زندگی و تمایل به مقدار دو دقیقه از بوسیدن به دنبال ونسا pleasuring دن سپس دخول جنسی است که به طول انجامید تا زمانی که او تا به حال ،

Dan نبود عمدا سازماندهی جنسی که محدود ونسا لذت. ونسا تا به حال حتی در مورد آن فکر. آنها هر دو فقط ایجاد یک تصویر از فیلم است که در جامعه هنجار شده است.

اما این تعجب آور است که ونسا انگیختگی و لذت و میل به حال کاهش یافته است.

یک کلمه در زبان ما من نفرت بیشتر که محدود ما لذت جنسی خود را صرف وجود است عشقبازی. آن را نشان دهنده یک سلسله مراتب است که افزایش برخی از انواع رابطه جنسی به عنوان ‘بهتر’ یا ‘بیشتر شبیه مناسب در رابطه جنسی’.

توجه به خطرات ناشی از چنین فرضیات و همیشه ‘سفارش, مجموعه, منو,’. به خصوص اگر شما در حال برنامه ریزی برای غذا خوردن در رستوران هر شب برای بقیه عمر خود را.

جلوگیری از دادن هر یک از دیگر تکه

می تواند به شما به یاد داشته باشید آخرین باری که شما واقعا خندید احساس هیجان زده و یا exhilarated توسط شریک زندگی خود را?

یکی دیگر از عادت های بد ما اغلب سقوط به ارائه پویا ترین و جالب طرف خودمان به ما و دوستان ما و همکاران و همسایگان ما. پشت خانه ما به یک کلمه پاسخ دروغ روی مبل و به سختی از تماس با چشم. من این دادن هر یک از دیگر تکه.

در نظر گرفتن نظر مثبت آن دیده می شود به عنوان لذت داشتن یک متعهد دیگر کسی که در شرکت شما می توانید به طور کامل استراحت.

Recent research suggests an injection of novelty and ‘self-expansion’ outside the bedroom can boost what happens within it (file image)

تحقیقات اخیر نشان می دهد تزریق تازگی و “خود-توسعه’ در خارج از اتاق خواب می تواند به افزایش چه اتفاقی می افتد در درون آن (فایل تصویر)

این به خودی خود یک چیز فوق العاده است. اما خطر نیز وجود دارد که شما و شریک زندگی خود را می توانید شروع به فراموش کردن آن ‘بهترین’ طرف از یکدیگر است که بسیار لذت بخش است در اوایل روز است.

مقاله اخیر توسط محقق جنسی Dr امی Muise و همکاران در ایالات متحده نشان می دهد تزریق تازگی و “خود-توسعه’ در خارج از اتاق خواب می تواند بر آنچه اتفاق می افتد در آن است که زوج هایی که زمان بیشتری را صرف درگیر شدن در رمان و به چالش کشیدن فعالیت ها به صورت جداگانه و یا با هم به بهبود در زندگی جنسی خود را به عنوان یک نتیجه.

که ممکن است شامل یادگیری زبان, بازدید از یک مکان جدید و یا گرفتن یک چالش فیزیکی.

آن می تواند به عنوان ساده به عنوان ما را شریک جذابیت جدید همسایگان در یک مهمانی و دیدن آنها را از طریق چشم های تازه است. برای دیگران ممکن است آن را برنامه ریزی یک ماجراجویی با هم و یا یادگیری چگونه به رقص است.

آیا نمی شود فریب خورده اگر چه به تفکر است که صرف وقت در همان اتاق خانه یا آپارتمان به منزله این زمان.

برای شروع با قرار دادن گوشی خود را خاموش تلویزیون و واقعا connect, گوش دادن و ارزش هر یک از دیگر افکار و یا نظرات.

ایده این است که چنین فعالیت هایی را در مورد تغییر در صمیمیت و دیدگاه های جدید در یک شریک که ممکن است در غیر این صورت به نظر می رسد بیش از حد آشنا. این می تواند مورد واقعی تزریق میل.

Dr Karen said it isn't always realistic to expect sex to just happen, it's normal to want to watch Netflix and scroll through Instagram after you've totted up your time (file image)

دکتر کارن گفت: آن است که همیشه انتظار واقع بینانه جنسی را فقط اتفاق می افتد, آن را طبیعی می خواهید به تماشای Netflix و حرکت را از طریق Instagram پس از شما totted تا وقت خود را (فایل تصویر)

اضافه کردن صمیمیت خود را به انجام لیست

یکی از اصلی ترین موانع برای زوج ها این تصور که رابطه جنسی فقط باید اتفاق می افتد. که آنچه ما می بینیم در فیلم و تلویزیون در پس این ایده که شما باید در زمان تعیین شده گذشته است دیده می شود که قطعا unsexy.

اما بیایید واقع بینانه باشد در اینجا. فکر می کنم در مورد هفته خود با شریک زندگی خود را. تخفیف هر زمان با کودکان و یا خانواده و هر زمان در محل کار, ورزش یا دیدن دوستان است. تخفیف هر زمان شما صرف لباس پوشیدن پخت و پز انجام مدیریت و خواب. چقدر باقی مانده است ؟

در زمان شما totted آن همه شما ممکن است احساس به عنوان اگر همه شما می خواهید انجام دهید این است که تماشای Netflix و حرکت را از طریق Instagram. شما خواهد بود عادی در این زمینه است.

اما چه مقدار از یک چالش آن است که به انتظار برای رخ می دهد به راحتی در این پنجره باریک?

کتی, 26 و رایان 28 نزد من آمد و پس از تحقق برنامه های خود را تا به حال هیچ فضایی برای رابطه جنسی, و است که انتظار آنها را که رابطه جنسی اتفاق می افتد باید خود به خود غیر واقعی بود.

آنها تصمیم به کنار گذاشتن یک شب دو هفته — کتی یوگا شب که رایان معمولا صرف با دوستان — واقعا ارتباط عاطفی و جسمی و ایجاد محیط مناسب و شرایط را برای رابطه جنسی.

آنها نمی همیشه داشتن رابطه جنسی در این شب ها اما بیشتر از آنها بود. زندگی جنسی خود را در مسیر خود را. سوال این است که چقدر شما می خواهید به هدایت آن را — و یا فقط ببینید که در آن جهت آن منحرف?

Dr Karen revealed developing high levels of sexual currency is one of the easiest changes you can make to improve your intimate life (file image)

دکتر کارن نشان داد در حال توسعه سطح بالایی از ارز یکی از ساده ترین تغییرات شما می توانید برای بهبود زندگی صمیمی خود را (فایل تصویر)

غیرفعال کردن جنسی ارز

اصطلاح جنسی ارز اشاره به میزان وابسته به عشق شهوانی, شارژ و یا تعامل بین شما و شریک زندگی خود را جدا از واقعی تجربه جنسی است. و آن را یکی از ساده ترین تغییرات شما می توانید برای بهبود زندگی صمیمی خود را.

معرفی راههای واکنش به شریک زندگی خود را که undertones ، مختصری لمسی به شما منتقل می کند در یک ثانیه طولانی اما بوسه پرشور قبل از رفتن به محل کار و یا فقط صرف برخی از زمان در بستر با هم نداشتن ،

تورنسل تست: آیا شما آن را انجام دهید با عمه خود را? اگر نه و آن را شامل نمی شود یک عمل جنسی از برخی از نوع آن جنسی ارز.

سطوح بالایی از ارز شما را بیشتر جنسی زن و شوهر که آیا شما در حال رابطه جنسی با یک بار در روز و یا یک بار در سال.

اگر شما در حال خواندن این و متوجه است که شما و شریک زندگی خود را تنها عاشقانه بوسه را به عنوان بخشی از جنسیت و یا مربوط به هر یک از دیگر به طور عمده به عنوان آپارمتانی یا co-پدر و مادر و پس از آن چیزی که مهم است به درک است که شما به راحتی می توانید تغییر این رفتار است.

هنگامی که ما می دانیم بیشتر در مورد چگونه میل با این نسخهها کار ما می تواند در صندلی رانندگی در کنترل است.

بله بله بله… آن می توانید بهتر با سن

زندگی جنسی ما به طور مداوم در حال رحمت از تغییرات در روابط ما و تغییرات بدن ما هویت و تنظیمات. این است که چرا ارتباطات کلیدی است; بدون آن ما هیچ راهی برای حرکت این تغییرات است.

برای مثال زنان به طور کلی گزارش کمتر نگرانی در مورد تصویر بدن دیگر آنها شده اند با یک شریک. آنها همچنین گزارش سطوح بالاتر از ادعا — و بنابراین رضایت جنسی — به عنوان سن آنها.

برای برخی از آنها این نشان می دهد خود را در یک نوظهور جنسی اعتماد به نفس و احساس تمایل بیشتر به تنوع در زندگی جنسی خود را به عنوان آنها را از طریق زندگی است.

اسطوره زنان رسیدن به خود “جنسی اوج’ در سن برای مردان است در مورد عملکرد جنسی در هر se اما آگاهی است که (متاسفانه) می توانید آن را زنان دهه برای جلوگیری برگزار شد به نگرانی در مورد تصویر بدن عدم آگاهی در مورد بدن خود و احساس قادر به تقاضای انواع رابطه آنها نیاز دارید.

Research suggests many people in midlife and older don’t feel comfortable talking to a doctor about their sex life (file image)

تحقیقات نشان می دهد بسیاری از افراد در میانسالی و بالاتر احساس نمی راحت صحبت کردن با یک دکتر در مورد زندگی جنسی خود (فایل تصویر)

این افزایش اعتماد به نفس جنسی را به جشن گرفته می شود اما روابط زنان خود را در نیاز به قادر به مقاومت در برابر این تغییرات و انطباق با آنها.

یکی از راه های من اغلب بحث در مورد زوج های, استقبال از تغییر و رشد در رابطه جنسی خود را با ایجاد یک مراسم به طور منظم بررسی و گفتگو در مورد رابطه جنسی.

این شامل چهار سوال کلیدی: آنچه در جریان بوده است و در زندگی جنسی ما است که ما می خواهید ادامه دهید ؟ آنچه را که ما می خواهم به انجام? چه جدید جهت ممکن است ما را ؟ و آنچه را که ما می خواهم به کشف سعی کنید با هم و یا به تنهایی و یا کسب اطلاعات بیشتر در مورد ؟

ما اغلب فکر می کنم از تغییرات در عملکرد بدن سلامت و توانایی به عنوان منفی برای عملکرد جنسی, اما آنها نیاز نمی شود.

فیزیکی و روانی اثرات یائسگی مانند گرگرفتگی و خلق و خوی کم البته کاهش میل. اما تحقیقات نشان می دهد که چگونه زندگی جنسی شما بود قبل از یائسگی و احساسات خود را نسبت به شریک زندگی خود را بیشتر قابل پیش بینی از چه جنسی خواهد بود که پس از یائسگی از استروژن سطح.

تحقیقات همچنین به ما می گوید بسیاری از افراد در میانسالی و بالاتر احساس نمی راحت صحبت کردن با یک دکتر در مورد زندگی جنسی خود را.

این محصول تاثیر ageist (و نادرست) ایده های ما در مورد نیازهای جنسی. اما لطفا فراموش دریافت پشتیبانی از طریق این انتقال بنابراین شما می توانید لذت بردن از مزایای شگفت آور از پیری زمانی که شما از طرف دیگر.

اقتباس Felicia Bromfield از ذهن شکاف: حقیقت در مورد میل و چگونه برای آینده اثبات زندگی جنسی خود را, توسط دکتر کارن Gurney (£14.99, تیتر, صفحه اصلی) را در 5 مارس. © دکتر کارن Gurney سال 2020 است. قبل از سفارش یک کپی برای £12 (ارائه مدرک معتبر به 05/3/20; P&P رایگان) بازدید mailshop.co.انگلستان و یا تماس 01603 648155.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>