شهری فقیر Coronavirus پیچیده موجود خطرات بهداشتی

اوکلند کالیفرنیا. — چند روز گذشته بود از آنجا که گرفتگی در قفسه سینه سمت چپ خود احساس خفه و مسابقه به اتاق اورژانس. در حال حاضر لیزا McClendon, 64 در تلاش بود تا به سطح با تنفسی درمانگر در مورد اینکه چرا او به آسم بود بالا گرفت دوباره.

در ماه های اخیر, او توضیح داد که از او تنگ استودیو آپارتمان در مرکز شهر اوکلند کالیفرنیا پول از بارگذاری رانندگی تا به حال نشده است به اندازه کافی برای خرید مکمل های تغذیه ای است که برای کمک به نگه داشتن او آسم تحت کنترل است. روان درمانگر و راشل آلن شنیده چیزهایی مانند این اغلب. او بیشتر رفتار آفریقایی-آمریکایی ها مثل خانم McClendon که در تلاش برای پایان می رسد دیدار و که مشکلات بهداشتی می تواند تشدید عوامل اجتماعی مانند عدم بیمه, سالم, مواد غذایی گزینه ها و فرصت های تفریحی.

اما خانم آلن نیز شاهد یکی دیگر از مقصر در حمله آسم.

“شما مجبور به استفاده از کنترل خود را,” او گفت: تکان دادن یک پرتقال استنشاقی که خانم McClendon بود با استفاده از دو بار در روز به عنوان دستور.

“من کاری به این مواد مخدر” خانم McClendon گفت:, و اضافه کرد که او ترجیح درمان های طبیعی. “من نمی اعتماد استقرار پزشکی.”

حتی در بهترین زمان کم درآمد و اقلیت می تواند دلهره آور بهداشت و مسائل پزشکی. بسیاری از کارشناسان بهداشت عمومی در حال حاضر ترس یک برنامه به طور بالقوه وضعیت وخیم: اگر رمان coronavirus می شود یک بیماری همه گیر در ایالات متحده می تواند باعث تشدید آسیب پذیری از منابع و بسته اقلیت و باعث عواقب ویرانگر.

نه تنها می نامتناسب نرخ بالای بیماری و بیماری در میان آن جمعیت آنها را آسیب پذیر به خصوص اگر آلوده با این ویروس زندگی می کنند اما در انبوه ساختمان و با استفاده از حمل و نقل عمومی نیز می تواند افزایش خطر انتقال. نیز وجود دارد که این موضوع از بی اعتمادی به ویژه در میان آفریقایی-آمریکایی ها از یک سیستم پزشکی با سابقه mistreating و بهره برداری از آنها.

“این قطعا می تواند واقعا بد برای جامعه ما” گفت: دومینیکا منطقه مدیر مادام العمر شرق اوکلند مرکز بهداشت یک کلینیک پزشکی و سلامتی مرکز با یک بیمار جمعیت که عمدتا سیاه و کم درآمد است.

چالش های درمان کم درآمد و اقلیت های مشهود بود در اخیر بعد از ظهر زمانی که خانم آلن مجموعه ای را به جامعه به ملاقات با بیماران. به عنوان یک درمانگر تنفسی به صورت مادام العمر و ساتر سلامت او با این نسخهها کار از یک پنجره کوچک در شرق اوکلند مرکز بهداشت است که جمع در یک ساختمان خاکستری در مرکز نوار کنار مشغول سالن یکنوع بازی شبیه لوتو.

دریافت آگاهانه راهنمای global outbreak با ما روزانه coronavirus
خبرنامه.

فقط رسیدن به بیماران خود را گاهی اوقات می تواند سخت ترین چیز است. او می شود تعداد افرادی که از بيمارستان های کم درآمد سیاه بيماران مبتلا به آسم و مشکلات و تلاش برای پیگیری مردم برای معاینات پس از آنها مرخص می شوند.

پیام می تواند unreturned برای ماه می باشد. برخی از مردم نمی باید ثابت تلفن همراه برنامه. دیگران همیشه در حرکت بدون یک مکان به مکان زندگی می کنند. و هنوز هم دیگران فاقد حمل و نقل.

بنابراین خانم آلن با 22 سال تجربه اغلب مجموعه های خارج برای دیدار با بیماران مبتلا به جایی که آنها هستند.

او به عنوان رهبری در روز چهارشنبه به دیدن خانم McClendon یک مسئله آمد تا با یکی دیگر از بیمار است. ساندرا Blairsville, 52 و بی خانمان به نام بگو او نیاز به یک سوار به یک داروخانه در انتهای دیگر از شهر را انتخاب کنید تا دارو. خانم آلن به او گفت که او می خواهد سعی کنید به ترتیب برای یک مددکار اجتماعی برای کمک به او و آنها می تواند بحث در مورد آن هنگامی که او آمد به دیدن خانم Blairsville بعد که بعد از ظهر برای برنامه ریزی درمان است.

خانم آلن وارد Claridge Hotel های رنگ پریده و زرد و شش طبقه تک-اتاق-اشغال ساختمان که در آن خانم McClendon زندگی می کردند و در زمان جدید احتیاطی به دلیل coronavirus. او رویشان زرد لباس شب بیش از سیاه و سفید ژاکت و خزه سبز bunted دامن. او جمع مو زیر آبی پوشش سر و تضعیف در یک جفت عینک.

خطرات او بر این باور کمین همه جا: دکمه های آسانسور که تحت فشار توسط انگشت پس از نشسته ، جمعی از توالت و دوش. خانم McClendon واحد مورد اندازه یک اتاق خوابگاه بود تحریک با جریان هوا حتی با تنها پنجره باز در یک بعد از ظهر آفتابی.

“پس او را بسیار حساس من خواهد بود نگران اگر او آن را کردم” خانم آلن گفت. “من فکر نمی کنم او به خوبی انجام خواهد داد.”

خانم آلن هدف اصلی این بود که خانم McClendon به او دارو به طور منظم برای جلوگیری از بستری شدن در بیمارستان.

“بیمارستان کثیف ترین محل وجود دارد,” او گفت:. “همه میکروب ها وجود دارد.”

در کالیفرنیا, سیاه, بزرگسالان سنین 18 تا 39 بستری هستند برای پیشگیری آسم مشکلات بیش از چهار بار به عنوان اغلب به عنوان سفید افراد مبتلا به آسم.

خانم McClendon که می رود به اتاق اورژانس در مورد یک بار در ماه به دلیل آسم اذعان کرد که او “به عنوان یک دختر بد” و گرفتن او را نارنجی استنشاقی Flovent روزانه. دارو است که به منظور کمک به نگه داشتن هوایی پاک و کاهش بستری شدن در بیمارستان. او در روند گرفتن مدیکر اما رفتن به دکتر برای معاینات منظم.

او قول داد خانم آلن بهتر است در مورد مصرف استنشاقی — در حال حاضر است. گیاهی است که در طب گیاهی خانم McClendon اصرار داشت که هنگامی که او تغذیه مناسب خواهد بود که به اندازه کافی برای نگه داشتن او آسم از خیره کننده. هنوز هم او نگران coronavirus, او گفت:. او با استفاده از ضد عفونی کننده دست تر و به طور منظم كشتن او را که او استفاده می کند به درایو برای بارگذاری 10 تا 12 ساعت در روز و شش روز در هفته.

“من می دانم که اگر من نمی خوردن حق من قصد دارم برای گرفتن تراکم و پس از آن من خواهد بود یک زمین مناسب برای پرورش این ویروس” او گفت:.

خانم Blairsville که خانم آلن ملاقات بعد از یک پیاده رو برای اداره یک نبولایزر برای کمک به با سرفه و خس خس به حال تنها فقط شروع به شنیدن در مورد کوروناویروس. در حالی که زندگی در خیابان, او گفت که او تا به حال کمی دسترسی به اخبار رسانه ها است.

او شنیده ام به اندازه کافی به دانستن استفاده از ضد عفونی کننده دست بسیاری است. اما او نمی لوکس دور ماندن از مردم — او نیاز به حمل و نقل عمومی به اطراف و گاهی اوقات خواب بی خانمان در encampments. بی خانمان برای پنج سال گذشته پس از گزارش او شریک سابق برای خشونت خانگی خانم Blairsville گفت که او تا به حال شده است قادر به کار به دلیل آسم و سلامت روان و سوء مصرف مواد مشکلات.

اگر چه او می آید به طور منظم در تماس با سیستم پزشکی او لزوما به آن اعتماد کنند. او سوال که آیا پزشکان داروهای تجویز شده برای کمک به شرکت های دارویی را به پول و نه به نگه داشتن بیماران خود را سالم. او خواهد بود مردد به کروناویروس واکسن حداقل در ابتدا.

“اجازه دهید خوکچه اول,” او گفت:. “شما نمی دانید که آنچه در آن می خواهم به انجام به شما.”

که مشترک مانع برای آفریقایی-آمریکایی ها در بیماری شیوع دکتر گفت: Michael A. لنوار متخصص اطفال و پزشک اجرا می شود که بهداشت عمومی کلینیک در اوکلند تحت مادام العمر چتر.

“بزرگترین مشکل ما این است که نگرش مردم در جامعه ما در مورد بیماری های عفونی به خصوص در مورد چگونه آنها موفق” دکتر گفت: LeNoir سابق رئيس جمهور از ملی انجمن پزشکی یک سازمان تجارت برای آفریقایی-آمریکایی پزشکان.

موضوع دیگری است که بسیاری از مردم نمی باید پهنای باند به توجه به شیوع بیماری.

“وجود دارد خیلی استرس اگر آن نمی رسید شما هنوز شما نیست نگران آن” خانم آلن گفت.

همان از برخی جهات می توان گفت برای شرق اوکلند مرکز بهداشت. در حالی که اعضای هیات نیروبخش برای شیوع ویروس — بدانند چیزهایی مانند که در آن از آن خواهد جداسازی افراد بیمار و کسانی که می توانید ماسک — بیشتر وجود دارد نگرانی های فوری.

بسیاری از تقریبا 4000 بيمار آن را در خدمت در سال گذشته در آمد از شرق اوکلند کد پستی که در آن 8 درصد از جمعیت بیکار دو ایالت شکل و 18 درصد از خانواده ها در فقر زندگی می کنند در مقایسه با 10.4 درصد در سطح ایالت. متوسط درآمد خانوار است $53,000, یک چهارم پایین تر از دولت ماد.

کسانی که مشکلات اجتماعی به معنای کارکنان اغلب خواسته به ارائه بیش از مراقبت های پزشکی. با یک بیمار جمعیت است که بیش از نیمی سیاه, درمانگاه تلاش می کند تا پروژه های نشاط بخشی پیام. قاب سیاه و سفید عکس های سیاه و اعضای جامعه فضل دیوار. چهره های سیاه و سفید در حال نابودسازی در یک نمودار که بیماران استفاده برای توصیف حالات خود را. و خانم منطقه که می پوشد گوشواره که می گویند “سیاه زندگی موضوع” گام خواهد برای کمک به حل مشکلات زندگی. او صرف یک روز اخیر کمک به بی خانمان و بیمار با مشکلات روانی پیدا کردن یک محل به خواب آن شب.

“تمرکز من نمی تواند در یک چیز” او گفت: از coronavirus. “وجود دارد بسیاری از چیزهای دیگر را که با بیماران ما است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>