برای کسانی که باید اجرا Coronavirus مستندات در کالیفرنیا تصمیم گیری های غم انگیز

لوس آلتوس کالیفرنیا. — چگونه شما در اجرای یک قانون است که سر زمین رایگان?

این سوال vexing مقابله با آنجلا آلوارادو دوباره و دوباره در آشپزخانه جدول بداهه پست فرماندهی که در آن او در زمینه رسیدگی به شکایات در مورد کسب و کار و ساکنان نقض شهرستان سانتا کلارا را سخت مستند سفارش.

خانم آلوارادو جانباز دادستان در دفتر دادستان منطقه مانیتور دو کامپیوتر و تلفن همراه و هر بار یک ایمیل هشدار سازیاموسیقی زنگی در بادبان دیگری شکایت:

یک فرودگاه خصوصی است که ارائه درس پرواز. این است که خوب است ؟

مردم در حال بازی تنیس در دادگاه. آیا این مجاز است ؟

یک خرگوش-نجات پناهگاه میزبانی ناخن, پیرایش رویداد برای bunnies. این است که واقعا ضروری?

خانم آلوارادو متنفر نیاز به تصمیم می گیرید که آیا خرگوش عاشقان می توانید جمع آوری به قدم زدن اسم حیوان دست اموز ناخن. (او گفت: شاید.) او متنفر داشتن به حکومت بر اینکه آیا مردم می توانند بازی تنیس و یا درس پرواز. (او گفت: هیچ و هیچ.) او نمی تواند باور که چگونه بسیاری از ساعت های او صرف tangling با محلی BMW فروشنده بیش از این سوال که آیا تست درایوهای قانونی هستند در حال حاضر. (او برگزار کرده است شرکت در هیچ.)

“در ابتدا آن را مانند,” اوه, این, سرد, این هیجان انگیز است’, ” او گفت:. “در حال حاضر من مثل این است که قلب wrenching. مثل من — من بیش از آن است.”

او گفت که او تا به نقطه ای که در آن امداد رسانی در زمانی که شکایت در آمده با اطلاعات بیش از حد کم برای او را به هر عمل است. “من احساس نمی راحت بودن در این موقعیت گفت:” شما می دانید که حقوق اساسی خود را واقعا مهم نیست در حال حاضر, اما من تا به حال به” او گفت:.

“در حال حاضر ما در حال قرار دادن بخش هایی از قانون اساسی در خود نگه دارد. ما واقعا هستند. آزادی اجتماعات. حق عمل به دین است.”

قابل توجه است تشکر و قدردانی از یک زن که صرف 21 سال رعایت قانون در شهرستان سانتا کلارا. اما قانون او گفت: به نظر می رسید بسیار واضح تر زمانی که کار خود را بیشتر درگیر تعقیب مجرم جنسی. “این نیست تعقیب یک پسر بد,” او گفت:. “این است که در تعقیب یک محل من قهوه. آن را سرگرم کننده نیست انتخاب ها را در اینجا.”

آخرین به روز رسانی: شیوع کروناویروس در آمریکا

  • گسترش ویروس در کاخ سفید پیچیده مغلوب ساختن پیشی جستن فشار برای بازگشایی این کشور است.
  • اقتصاد ایالات متحده است که در ژنده پوش. ده ها میلیون نفر بیکار هستند. در عین حال سهام در حفظ و بالا رفتن.
  • آمریکا را متهم چین از تلاش برای سرقت داده ها به عنوان سازمان ملل قدم تا جاسوسی و تلاش برای به دست آوردن مزیت در بیماری همه گیر.

شکایت حفظ ریختن, صدها نفر هر هفته و پس خانم Alvarado, 47, نشسته در آشپزخانه آفتابی جدول انتخاب بدانند که شکایت را به اندازه کافی جدی به اعزام افسران پلیس به مقابله با صاحبان کسب و کار و در صورت لزوم آنها را تهدید می کند با استناد اگر آنها نمی, با رعایت این شهرستان را پناهگاه در محل قوانین.

صندوق ورودی ایمیل سازیاموسیقی زنگی دوباره. “این صدا از عذاب حق وجود دارد,” او گفت:, chuckling.

او به عنوان ارزیابی شکایت او دو فرزند در یک اتاق است. پوستر ساخته شده توسط او 8 سال است که ضبط به یک پنجره پس از آن چهره های خیابان. آن را به تصویر می کشد یک خرس عروسکی برگزاری یک قلب است. “اقامت در خانه, صرفه جویی در زندگی” دخترش نوشت: در رنگ های روشن در سراسر بالای موجز خلاصه نقطه از این عجیب و غریب ورزش.

شهرستان سانتا کلارا یکی از اولین coronavirus نقاط داغ در کشور است. حداقل 129 نفر فوت کرده اند وجود دارد و بیش از 2.300 آزمایش مثبت است. اخیر آزمایش نشان داده است که اولین شناخته شده مرگ از Covid-19 در ایالات متحده اتفاق افتاده در سانتا کلارا در فوریه. 6 فقط یک هفته پس از بخش گزارش اول خود را با عفونت. آن را در حال حاضر به نظر می رسد احتمال وجود دارد که این ویروس در گردش در این منطقه برای بسیاری از ماه ژانویه به مدت طولانی قبل از خطر شناخته شد که ممکن است توضیح دهد که چرا این شهرستان عنوان ظهور اولیه کانون شیوع این بیماری در کالیفرنیا است.

همراه با پنج تن دیگر در منطقه خلیج شهرستان شهرستان سانتا کلارا در پاسخ تحمیل ملت اولین پناهگاه در محل سفارش در دریا. 17. به زودی پس از آن شهرستان مونتاژ یک تیم به مدیریت اجرای اختصاص حدود دو دوجین از اعضای هیات از دفتر دادستان منطقه کشیده شده از صفوف دادستان و محققان که معمول ضربان شامل فحشا, سوء استفاده از کودکان و گریز نقض. هر یک از این تیم هفت وکلای خانم آلوارادو شامل — طول می کشد نوبت به نظارت و پاسخگویی به شکایات.

“آنها پیش از این بازی از نظر واکنش در تلاش برای کشف کردن چه خبره برای انجام با این بیماری همه گیر” نانسی اومالی رئیس جمهور از منطقه کالیفرنیا انجمن وکلای مدافع گفت: سانتا کلارا دادستان.

اعتبار…Newsha Naderzad

اما با اعتراضات و چالش های قانونی در برابر مستند سفارشات در حال حاضر فوران در سراسر کشور خانم آلوارادو ارائه می دهد یک نگاه اجمالی در رشد احساس ناراحتی در میان کسانی که مسئول اجرای دستورات است که تا به سادگی محروم کردن شهروندان خود را از بستر آزادی.

ناراحتی گسترش به رئیس جف روزن دادستان منطقه برای شهرستان سانتا کلارا که توصیف عمیق خود را بی میلی به واقع تعقیب هر کسی برای نقض مستند سفارش. “من تبدیل نمی کند D. A. قرار داده و مردم را از کسب و کار” او گفت:. “اما زندگی در معرض خطر هستند.”

در واقع, شهرستان سانتا کلارا, تفسیر آن در بهداشت عمومی ترتیب یکی از محدود کننده ترین در کشور است. تفریحی ماری جوانا برای مثال می توان به فروش می رسد از فروشگاه ها در کشور همسایه آالمدا کانتی اما تنها در خانه تحویل مجاز در شهرستان سانتا کلارا. زمانی که هوشمندانه سانتا کلارا تلفن همراه فروشگاه سعی به باز بماند با اضافه کردن آب بطری و میله گرانولی را کنار بگذارید و به آن موجودی آقای روزن مستند مجریان گفت: به هیچ وجه.

آقای روزن دستور داده تا تیم خود را برای جلوگیری از صدور استنادها به جز در موارد عمدی سرپیچی. او ترجیح می دهند به استفاده از آنچه که او خواستار “قدرت نرم” — متقاعد کردن بدون تحت پیگرد قانونی قرار. معمولا آن را با این نسخهها کار.

اما نه همیشه.

در روز پناهگاه در محل سفارش در زمان اثر ساکنان شکایت به پلیس در شهرستان مانتین ویو که صف های طولانی در خارج از ادی ورزشی تیراندازی تفنگ فروشگاه ساندویچ بین یک آرایشگاه و یک سالن ناخن در مرکز نوار. ماموران در بازدید از فروشگاه که در آن روز و به گفته مالک ، او خودداری کرد.

که زمانی که خانم آلوارادو درگیر شدم. این شهرستان را تهدید اتهام تخطی از قانون است که حمل 1000 $خوب و بالقوه شش ماه حبس. ادی را بسته است.

“این بهداشت عمومی جهت است که در پاسخ به شرایط اضطراری در یک بحران شدید و بسیاری از حقوق اساسی شده اند تغییر و یا تغییر و یا محدود در برخی از حس از آنجا که این” آقای روزن توضیح داد.

ادی التماس به متفاوت است. این اتحاد پیوست با دیگر تفنگ مغازه ها و انجمن ملی تفنگ در یک طرح دعوی در دادگاه استدلال می کند که مقامات محلی نمی تواند “استفاده از بحران بهداشت عمومی به عنوان پوشش سیاسی برای اعمال ممنوعیت و محدودیت در حقوق آنها را دوست ندارد.”

این شهرستان ایجاد یک خط به طوری که هر کسی می تواند گزارش مستند نقض و تماس ها آمده اند در هزار است. “ما یک” متحد Silicon Valley’ از snitches مطمئن شوید که همه ما را این بار هم” خانم آلوارادو گفت: با مخلوطی از قدردانی و تیره طنز.

تاپیک جدید شکایت در مورد یک رستوران انجام بازسازی و دیگری در مورد مردم بازی فوتبال و دیگری در مورد وزنه برداری باشگاه که نمی دید.

او در زمینه های دیگری گزارش در مورد آخرین کلبه صنعت — مردم در حال اجرا آرایشگر مغازه ها از گاراژ خود را. “هیچ کس احساس درد بیشتر از من در مورد داشتن یک مدل موی و پدیکور,” او گفت: با اشاره به قهوه ای تیره ریشه های خود را رنگ موهای بلوند. “منظورم این است که نگاهی به آنچه که اتفاق می افتد در اینجا.”

به مراتب سختتر او گفت: یک رویارویی در یکشنبه عید پاک با Southridge کلیسای سن خوزه. کلیسا, کشیش, Micaiah Irmler آمد تا با ایده دعوت از parishioners به جشن در ایمنی اتومبیل خود را در یک درایو محلی-در سینما.

زمانی که خانم آلوارادو nixed که طرح جماعت به جای مرتب به توزیع 500 کیسه های مواد غذایی و سایر اقلام مانند کاغذ توالت و ماسک های خانگی به محله های کشیش نشین که نشان داد در درایو در. ایده این بود برای بهره برداری از این معافیت برای کسانی که به ارائه خدمات ضروری مانند مواد غذایی و تحویل. این واقعیت است که محله های کشیش نشین ممکن است شنیدن پاستور Irmler تحویل عید پاک خطبه بیش از یک بلندگو بود و اتفاقی است. یا تا اعضای Southridge کلیسا امیدوار بود.

خانم آلوارادو نبود داشتن آن است. او دستور پلیس برای پایان دادن به پاستور Irmler خطبه را به دریایی از اتومبیل های پارک شده. او را به یک محل اقامت هر چند او مجاز یک درایو-از طریق خط بنابراین کیسه های مواد غذایی می تواند توزیع شده است.

“این تصمیم گیری سنگین هستند” خانم آلوارادو گفت: جمعبندی کار خود را از ماه مارس. “آنها مالیات.”

Katey Rusch و کیسی اسمیت در حال دانشجویان در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی فارغ التحصیل دانشکده روزنامه نگاری. نیویورک تایمز همکاری با مدرسه در پوشش coronavirus در کالیفرنیا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>