برای این چهارم ژوئیه مقامات می گویند جشن آزادی با ماندن در خانه

آتلانتا — در این سایت برای American Legion Post 410 در Lakehills تگزاس یک تصویر را نشان می دهد عقاب طاس سر به فلک کشیده در مقابل پرچم آمریکا. اما درست در زیر میهنی عکس خبر بد که بی امان گسترش coronavirus عمدتا مبتنی بر جامعه کوچک چهارم ژوئیه جشن.

“با توجه به این فرماندار تگزاس تعطیل دولت دوباره — رژه لغو شده است” این سایت می گوید. “زنده گروه لغو شده است.”

این یک واقعیت آشنا از ساحل به ساحل به عنوان کشور میزبان مذاکرات به سمت یک تعطیلات آخر هفته بر دوش یک بیماری همه گیر است که تنها رشد بدتر است. در این صورت از موارد رسیدن مأیوس کننده جدید اوج و به عنوان حداقل 15 متحده, مجموعه تک-بعد گزارش پرونده این هفته مقامات بهداشتی در سراسر کشور خواسته اند که آمریکایی ها به مقیاس تعطیلات خود را برنامه.

در تگزاس فرماندار روز پنج شنبه دستور داد ساکنان در شهرستانهای با بیش از 20 ویروس موارد به پوشیدن ماسک در مکان های وارونه در میان صعودی شیوع. رهبران دولت در نبراسکا پیشنهاد کرد که تعطیلات cookout میزبان نگه داشتن لیست مهمان برای تماس را ردیابی ساده تر اگر وجود دارد شیوع. اورگان اقتدار بهداشت شهروندان هشدار داد که “امن ترین انتخاب این تعطیلات را جشن می گیرند در خانه.” و در لوس آنجلس, کالیفرنیا که در آن بیش از 12 ، 000 مورد جدید اعلام شده است پس از جمعه گذشته وزارت بهداشت دستور داد سواحل بسته و آتش بازی نشان می دهد لغو شد.

در جای دیگر درخواست مشابه: جست و خیز ، در خانه بمانند. آیا ایجاد یک وضعیت بد بدتر است.

“ما نمی خواهیم هر چند تعطیلی اما تعداد ما در حال رفتن را از طریق سقف” دکتر کامرون قیصر بهداشت عمومی افسر در شهرستان ریورساید کالیفرنیا گفت. “لطفا مخلوط نمی خانوار حتی اگر شما فکر می کنم همه سالم است و به جای آن جشن تعطیلات با مردم زندگی می کنند. ما شروع به دیدن بیشتر و بیشتر موارد پس از روز یادبود و ما نمی توانیم یکی دیگر از پرش پس از چهارم جولای.”

لغو باید لنت عبوس تن به نمونه لیست استقلال وقایع روز: “آنچه شما می توانید انجام این کار چهارم تیر ماه در آیداهو?” یک تیتر می پرسد در سایت یک بویز ایستگاه تلویزیون نشان می دهد قبل از راه به لحاظ اجتماعی فاصله در حالی که جشن. در همان زمان ضد نژادپرستی تظاهرات خیابانی که دارای عقاید در سراسر کشور پس از جورج فلوید درگذشت در بازداشت پلیس در روز یادبود وادار بیشتر مردم به سوال اینکه آیا آنها باید جشن تعطیلات در همه.

در آتلانتا Scotty هوشمند, 33, بنیانگذار یک گروه غیر انتفاعی به نام Smart بنیاد گفت: او خواسته شده بود به صحبت می کنند در “فراموش چهارم” حوادث برگزار می شود در اطراف شهر.

“هنگامی که شما نگاه کنید در تاریخ 4 ژوئیه ما نیست لزوما رایگان پس چگونه می تواند ما را در جشن استقلال ما?” آقای هوشمند گفت: صحبت از همکار خود آفریقایی-آمریکایی است.

در سال های اخیر آقای هوشمند محفوظ است بسیار خود را جشن روح برای Juneteenth تعطیلات که می افتد در ژوئن 19 و بزرگداشت این روز در سال 1865 که مردم سیاه بردگی در گالوستون تگزاس آموخته و آنها آزاد بودند. در این سال آقای هوشمند به سازماندهی یک Juneteenth جشن در آتلانتا که او گفت: جذب هزاران نفر از مردم.

آخرین به روز رسانی: جهانی شیوع کروناویروس

به روز شده

  • فرماندار تگزاس سفارشات اکثر ساکنان به پوشیدن ماسک ،
  • ماه ژوئن بود که این ماه همه گیر spiraled خارج از کنترل در ایالات متحده در ماه ژوئیه ممکن است نشان می دهد چقدر بد آن را می توانید دریافت کنید.
  • بیماران جوان در حال مرگ هستند بیش از حد به خصوص چاقی آنهایی که یک W. H. O. رسمی می گوید.

اما این هفته آقای هوشمند جولای 4 برنامه در سوال. هفته گذشته او آمد با تب. روز چهارشنبه او در انتظار نتایج یک coronavirus آزمون.

“هر زمان وجود دارد یک گردهمایی بزرگ ما را در معرض خطر,” او گفت:. “ما نمی توانیم sugarcoat آن است.”

با بیش از 49,000 موارد جدید در روز چهارشنبه در این کشور تنظیم یک رکورد روزانه برای پنجمین بار در هشت روز. و در روز پنج شنبه حداقل شش متحده گزارش داد تنها در روز سوابق: Arkansas, Florida Georgia, مونتانا, کارولینای جنوبی و تنسی. این ویروس نیز صعودی دوباره در برخی از مکان های که در حال بهبود از جمله دلاور که در آن خوشه ها در شهرهای ساحلی رهبری رژیم صهیونیستی است. جان کارنی یک دموکرات به برخی از میله جلوتر از تعطیلات.

“واضح است که ما تا به حال شیوع در میان, میله, رستوران ها فعالیت های اجتماعی در دلاور سواحل” گفت: آقای کارنی که اشاره کرد: “خوشنودی در ماسک پوشیدن و اجتماعی فاصله.”

اعتبار…کتی Willens/آسوشیتد پرس

در داکوتای جنوبی که تا به حال تعداد نسبتا کمی از موارد از coronavirus رئیس جمهور تهمت سازمان آتش بازی در نمایش جمعه شب در کوه راشمور یک رویداد است که تحت بررسی از آنجا که هزاران نفر از مردم در حال برنامه ریزی برای حضور در.

خدمات پارک های ملی گفت: در یک ایمیل که آن را “به شدت” تشویق اجتماعی فاصله و استفاده از پوشش صورت اما افزود که مقامات خواهد “نه اقدامات علیه افراد که نمی پوشیدن پارچه پوشش صورت و یا پایبند به ارشاد.”

رژیم صهیونیستی. کریستی Noem یک جمهوری خواه که برنامه ای برای حضور در این رویداد گفت: فاکس نیوز که “ما نمی شود اجتماعی فاصله.”

در واشنگتن مقامات در حال شخم پیش با یک سنتی تاریخ 4 ژوئیه جشن. David L. برنارد, وزیر کشور اعلام کرد در انتشار اخبار در روز چهارشنبه “یک-از-نوع نمایش هوایی” و یک نمایش آتش بازی “که وعده داده می شود بزرگترین در حافظه اخیر” با بیش از 10 ، 000 آتش بازی راه اندازی شد.

مانند سال گذشته آقای ترامپ خواهد شد و ریاست آن رویداد و مقامات فدرال به نظر می رسید در حال آماده شدن برای قابل توجه جمعیت: داخل بخش گفت: بیش از 300,000 پارچه ماسک در دسترس خواهد بود برای بازدید کنندگان.

موریل Bowser شهردار این شهرستان انتقاد از این رویداد با توجه به سی ان ان گفت: آن بود و نه در همراهی با مقامات بهداشت فدرال’ دستورالعمل برای جمع آوری در طول بیماری همه گیر.

اعتبار…Saul مارتینز برای نیویورک تایمز

در جنوب فلوریدا مقامات متمرکز شده اند که چگونه برای به حداقل رساندن جمعیت زیادی از خورشید بوده است. در روز های اخیر در استان ها از کلید های فلوریدا به ساحل پالم اعلام کرد که سواحل خواهد بود بسته شده است. در برخی از مکان ها و پارک ها نیز از حد برای جلوگیری از معمولی تجمع جمعی که به تماشای نمایش آتش بازی.

در شهرستان میامی-Dade که دیده است بیش از 1 ، 200 ویروس جدید موارد یک روز شهردار کارلوس Gimenez ممنوع رستوران از فروش مواد غذایی و یا نوشیدنی بعد از نیمه شب. در طول تعطیلات آخر هفته, هتل, استخر خواهد شد در 8 p. m. و فروش الکل ممنوع خواهد شد قبل از ساعت 11 صبح و پس از 8 p. m. استخرهای تنها بود باز در طول روز برای ثبت نام مهمانان هتل با استخر عرشه مخصوص ماشینها ممنوع در نیمی از ظرفیت.

“وجود دارد هیچ بیشتر میهنی یک عمل از حفاظت از زندگی همه ما در شهرستان” آقای Gimenez در بیانیه ای گفت.

در کالیفرنیا, Dr. Peter L. Beilenson مدیر Sacramento County بخش خدمات بهداشت و درمان صرف شده است چند روز گذشته در تلاش برای به سر کردن یک چهارم جولای سنت در امتداد رودخانه آمریکا که در آن آبجو-guzzling گرفتم شلاق هم ده ها تن از رفتس و شناور به آرامی پایین.

“آن را به یکی دیگر از زیبا آخر هفته در کالیفرنیا” دکتر Beilenson گفت. “وطن پرست ترین چیزی که می توانید انجام دهید این سال است در خانه بمانند.”

این شهرستان دارای آمار چه دکتر Beilenson تماس یک نقطه اوج در همه گیر. Sacramento County تا به حال حدود 1000 موارد بیش از 10 روز گذشته در مقایسه با 2000 مجموع موارد در 18 هفته قبل.

تماس با ردیاب پیدا کرده اند که سهم زیادی از افزایش موارد در منطقه ساکرامنتو آمد از احزاب بزرگ برای فارغ التحصیلی و جشن های تولد.

اما در برخی از ایالت ها با افزایش روزانه مورد شمارش آن خواهد شد کسب و کار به طور معمول در این آخر هفته. میسوری دریاچه از رشتهکوه اوزارک که به طور معمول جذب صدها نفر از هزاران نفر از بازدید کنندگان از میسوری و اوکلاهما کانزاس و آرکانزاس برای تعطیلات در حال آماده سازی برای جمعیت. وجود خواهد داشت آتش بازی و موسیقی زنده و استخر و امکانات رفاهی به طور گسترده ای به فروش می رسد.

“هنگامی که مردم با داشتن سرگرم کننده و مهمانی آنها خشن و بی ادب آنها فریاد آنها پاشش از دهان خود آن می رود و حتی بیشتر از زمانی که شما فقط با زبان به مردم گفت:” دکتر شارون فری های عفونی-بیماری های محقق در سنت Louis دانشگاه. “آنچه ما در Ozarks بسیاری از احزاب است. آن را به عنوان شناخته شده حزب در محل.”

در عین حال برای چند آمریکایی ها با دسترسی آسان به فضاهای باز آخر این هفته خواهد بود و هیچ تفاوتی نسبت به سال گذشته است. کلی Coday ساکن Broken Arrow, Okla., گفت که او و خانواده اش خواهد پیوستن به بهترین دوست خود خانواده بی قید مراسم — یک cookout و آتش بازی همراه Verdigris رودخانه با نمایی از مزارع گندم و گاو در مراتع.

آقای Coday برطرف شد که این بیماری همه گیر نشده بود اوکلاهما به عنوان بد به عنوان در کشورهای دیگر. او اشتباه شده با تماس به حذف بسیاری از بناهای تاریخی در پی آقای فلوید مرگ است. و او فکر می کند که برخی از ادارات پلیس نیاز به تغییرات سیستماتیک. با اینحال او برنامه ریزی شده به خود را جشن می گیرند کشور در روز شنبه.

“این یک بازی فوق العاده سختی زندگی می کنیم در حال حاضر گفت:” آقای Coday, 54. اما “آمریکایی ها انعطاف پذیر هستند. من معتقدم که ما در حال رفتن به آن را دریافت از طریق تمام این, و آمد در طرف دیگر قوی تر است.”

ریچارد Fausset گزارش از آتلانتا میچ اسمیت از شیکاگو و سابرینا Tavernise از واشنگتن است. توماس فولر کمک, گزارش, از, سان فرانسیسکو, پاتریشیا mazzei از از میامی و ملینا Delkic از نیویورک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de