برای افسران پلیس تظاهرات تلفات و آزمون وظیفه

این یکی کوچک نادیده گرفته شده در لحظه ای به خیابان های امریکا سوخته است.

در مرکز شهر دالاس در نزدیکی مرکز همایش یک معترض فریاد زد در ده یونیفورم افسران. “چگونه شما زندگی می کنند با خودتان است ؟” مرد فریاد زد و آنها را. “چگونه می تواند به شما برای چیزی است که شما می دانید اشتباه است؟”

به سمت ایستاده در نزدیکی افسران عضو اداره پلیس دالاس در لباس غیر نظامی و پوشیدن ماسک برای محافظت از خود از coronavirus گریه میکرد.

آن زمان فرار به یک افسر پلیس در آمریکا است.

آنها شده اند با حمله به معترضان و آنها را نیز مورد حمله معترضان دامن زدن به خشم در برابر آنها. برخی از شده تحسین در سراسر کشور پس از گرفتار شدن در تصویری تکان دادن دست با تظاهرکنندگان در آغوش گرفتن آنها یک زانو یا راهپیمایی در کنار آنها به نوبه خود در زمان اعتراضات به رژه همبستگی. دیگران شده و منظم از کار اخراج شده و یا متهم پس از استفاده از نیروی بیش از حد در اعتراض به مافوق خود — طولانی برای انتقاد از واکنش سست اگر در همه به سوء — در حال حاضر به سرعت مجازات از نوع آمرانه تاکتیک شده اند که امری عادی در طول شورش در دهه گذشته است.

این پیام از رئیس جمهور این است که برای تسلط بر خیابان با زور. پیام از بسیاری از فرماندهان و شهرداران است به تحمل اتصال و همدردی. پیام در خیابان, در زمان, این است که آنها بخشی از مشکل است. پیام از رسانه های خبری است که سازمان دیده بان آنچه شما می گویند و انجام می دهند.

تمام این پیام ها برخورد کرده اند در زمان واقعی به عنوان تاکتیک های پلیس در حال تجزیه و تحلیل و اطلاع عموم در رسانه های اجتماعی به عنوان پاسخ می شود به طور فزاینده federalized و به عنوان افسر در شهرهای مختلف در حال حلیم با آجر شلیک و منفجر توسط رانندگان در وسایل نقلیه.

در سنت لوئیس در شب دوشنبه چهار افسران اصابت گلوله در ضربات بین افراد مسلح در یک اعتراض و پلیس. در لاس وگاس یک افسر قرار بود در حمایت از زندگی و پس از او به ضرب گلوله در نزدیکی سیرک سیرک هتل و کازینو به عنوان نیروهای پلیس سعی در متفرق کردن جمعیت بود که ضربه آنها را با بطری و سنگ. در بوفالو راننده یک S. U. V. سرعت از طریق یک خط از مأموران اجرای قانون در دنده ضد شورش مجروح شدن دو نفر از آنها در یک قسمت ویدئو.

“ما احساس می کنیم در حال آلت در یک بازی در حال حاضر گفت:” یک استاد راهنما در یک اداره پلیس در منطقه سنت لوئیس که خواسته است که نام خود را نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد به منظور به صحبت رک و پوست کنده در مورد شغل. “آن را تقریبا مانند یک دستور کار است و ما در حال استفاده در هر دو طرف چپ و راست بیشتر است که دستور کار است.”

سرپرست گفت: این احساس مانند یک خطرناک تر زمان به یک افسر از آن را در طول شورش در سال 2014 بیش از قتل مایکل براون در فرگوسن Mo. احساسات تکرار توسط دیگر مقامات مجری قانون.

آخرین به روز رسانی: جورج فلوید تظاهرات

به روز شده 17m پیش

  • وزیر دفاع می گوید او نمی خواهید فعال-سربازان وظیفه استفاده می شود در خیابان ها در حال حاضر.
  • مجسمه سابق شهردار انتقاد برای سال ها به عنوان نمادی از نژاد پرستی برداشته شد در فیلادلفیا.
  • مغلوب ساختن پیشی جستن اذعان می کند او به یک پناهگاه امن اما ادعا می کند آن را تنها برای بازرسی.

“در سال 2014 وجود دارد تهدید خشونت مردم گفت: همه نوع از همه چیز” سرپرست گفت. “من هرگز احساس که عصبی است.”

خیلی از پلیس مانند بسیاری از سیاست محلی است.

اما خشم بیش از مرگ جورج فلوید در بازداشت پلیس در مینیاپولیس است طرح میتوانست که مفهوم تحریک ناآرامی های اجتماعی و خشونت که قرار است در شهری و برون شهری ادارات پلیس در سراسر کشور در حالت آماده باش. آن شده است یک چالش برای افسران در یک زمان هنگامی که بسیاری از آنها نیز در مقابله با کروناویروس.

“این نوع تظاهرات را قابل توجه تلفات در یک افسر سلامتی روحی و اضافه کردن آنها را بسیار استرس” گفت: مانی رامیرز یک گروهبان با فورت ورث اداره پلیس و رئیس پلیس اتحادیه. “این است Fort Worth, Texas, 1000 مایل دور است, اما در عین حال این افسران را تبدیل به هدف که خشم.”

گروهبان. Ramirez, 35, در یک پست فرماندهی روز یکشنبه هنگامی که معترضان شروع به پرتاب بطری آب یخ زده و سنگ در افسران. یک افسر زده بود در آرنج با یک پرتابه. یکی دیگر از شکست پای خود را در حالی که در تعقیب یک غارتگر. “تاپیک رو به برخی از راه برای اطمینان حاصل شود که جلو می رویم ما می توانیم چیزی سازنده بیرون آمدن از این” او گفت:.

در بورلی هیلز کالیفرنیا روز سه شنبه چند صد شعار معترضان بودند که نظارت شهرستان افسران پلیس که بسته بازار مال فروشان درایو و flanked توسط تشویقها در مگس کش زدن تاکتیکی وسایل نقلیه.

“من به خانه رفته یک بار در چهار روز گذشته گفت:” لس آنجلس افسر تماشای جمعیت ماه پس از coronavirus. “من تا به حال به رها کردن لباس به طوری که من می تواند تغییر کند. آن بوده است و جهنم برای همه. هیولا و ردبول که تنها چیزی که نگه داشتن من است.”

به عنوان جهان به تماشای تظاهرات آشکار در تلویزیون و رسانه های اجتماعی, بهترین و بدترین آمریکا اجرای قانون شده است بر روی صفحه نمایش.

معترضان هر دو مسالمت آمیز و خشونت آمیز شده اند کبود و ضرب و شتم توسط ماموران در خط مقدم. در دنور یک افسر پلیس شلیک شد و روز سه شنبه پس از ارسال عکس آنلاین سه افسر در زره پوش تاکتیکی دنده با عنوان “بیایید شروع یک شورش.”

در Austin, تگزاس, a 20-year-old آفریقایی-آمریکایی معترض بود و در شرایط بحرانی پس از او به ضرب گلوله در سر با beanbag دور شلیک شده توسط یک افسر پلیس در روز یکشنبه. یک تظاهرات ایستاده در کنار او پرتاب اشیاء در پلیس و در پاسخ یک افسر زده قربانی به جای. دیگران ضربه مشابه پلیس اخراج دور شامل یک زن به کمک های پزشکی و حامله آفریقایی-آمریکایی.

“من خرد” Austin رئیس پلیس برایان مانلی گفت: در یک کنفرانس خبری در روز دوشنبه. “من گریه ام چند بار امروز.”

در زمانی که تنش ها در حال فرار در خیابان چنین اشتباه انجام بیش از صدمه یک گروه تصویر. در Richmond, Va., دو افسر بودند که برای درمان غیر تهدید کننده زندگی جراحات ناشی از شلیک شد. تیراندازی رخ داده است ساعت پس از پلیس عذرخواهی کرد در توییتر به معترضان مسالمت آمیز بودند که ضربه با گاز اشک آور.

در بسیاری از راه های پاسخ پلیس به آنچه اتفاق می افتد در خیابان ها نشان می دهد یک نوع پست-فرگوسن عصر policing. افسران — نه تنها روسای اما حتی رتبه و فایل را در آغوش تظاهرات و تراز وسط قرار دارد آنقدر خود را با معترضان که آنها در ماه مارس و در کنار آنها. در برخی از نقاط کشور اشراف تبدیل شده اند بیشتر به لحاظ سیاسی صریح و بیشتر احساسی نسبت به آنها شده است در دهه.

در یک تظاهرات در ردلندس جنوب حومه کالیفرنیا در سن برناردینو کانتی معترضان زانو زد و متمایل شدن سر خود را برای تمدید شد, لحظه سکوت به نمایندگی از هشت دقیقه و 46 ثانیه است که مینیاپولیس افسر او زانو آقای فلوید گردن. در میان کسانی که در زمان زانو بود کریس Catren این راند رئیس پلیس.

مینیاپولیس پلیس در استفاده از زور علیه مردم سیاه و سفید در 7 بار نرخ سفیده

زمانی که ماموران با استفاده از ضربات chokeholds مشت takedowns, گرز, اسپری اسلحه تیزر و مانند فرد موضوع که نیروی سیاه است در حدود 60 درصد از زمان.

“این جامعه محور 2.0” رئیس Catren گفت.

“در policing, شما لازم نیست با قرار دادن پا در آب,” او گفت:. “شما یا شیرجه رفتن در و یا شما نمی. هنگامی که حوادث مانند این اتفاق می افتد برای افسران تمام راه در سراسر کشور آن را کدر تمام کاری که ما انجام داده ایم و تمام اعتماد ما ساخته شده است تا با جامعه ما و این خسته کننده است.”

گزارش شد کمک توسط مارینا Trahan مارتینز در دالاس آدم Popescu در لوس آنجلس جک Healy در دنور و دیوید مونتگومری در Austin, Texas.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im