برای شهردار یعقوب فری از مینیاپولیس پیاده روی از شرم


Video player loading
شعار “شرم” و “رفتن به خانه یعقوب به خانه” تظاهرکنندگان سوار شهردار یعقوب فری از تجمع پس از او کاهش یافته است به ارتکاب به defunding پلیس.اعتباریاعتباری…Victor J. آبی برای نیویورک تایمز

آن را در یک مقیاس تقریبا غیر قابل تصور در خارج از سینما و یا کابوس.

اما برای شهردار یعقوب فری از مینیاپولیس 38 ساله حقوق مدنی وکیل که جاروب شده به دفتر در سال 2018 در وعده برای رفع شکسته رابطه بین جامعه و پلیس آن همه بیش از حد واقعی است.

او وجود دارد در شنبه عقب نشینی از طریق دریا از معترضان فریاد “برو خانه یعقوب به خانه!” و “شرم! شرم!” پس از او حاضر به ارتکاب به defunding اداره پلیس. به عنوان او راه می رفت دور این جمعیت در ادامه به شعار “شرم! شرم!” — یک لحظه یادآور مشقت بار پیاده روی از شرم از “بازی تاج و تخت.”

صحنه در مینیاپولیس که ricocheted در سراسر رسانه های اجتماعی منعکس فشار شدید معترضان در سراسر کشور در حال قرار دادن بر روی مقامات منتخب به ارتکاب به تغییرات گسترده در این کشور اجرای قانون سیستم پس از مرگ جورج فلوید نزدیک به دو هفته پیش است.

در سراسر کشور تماس پال خواستار قطع بودجه دولت, کوچک یا لغو ادارات پلیس به دست آورده اند جدید کشش پس از آقای فلوید 46-سال-پیرمرد از مینیاپولیس درگذشت و پس از یک افسر پلیس فشرده یک زانو را به گردن خود برای نزدیک به نه ساعت.

روز چهارشنبه شهردار اریک Garcetti لس آنجلس اعلام کرد که او را تا آنجا که $150 میلیون از افزایش برنامه ریزی شده در اداره پلیس به بودجه. و در نیویورک, Corey Johnson, شورای شهر, بلندگو و دانیل Dromm یک عضو شورا از کوئینز قول داد حتی قبل از آخرین اعتراضات به قطع اداره پلیس را 6 میلیارد دلار بودجه است.

در مینیاپولیس حداقل چهار نفر از اعضای شورای شهر به نام برای از بین بردن اداره پلیس که در آن چهار افسران سابق متهم شده اند در آقای فلوید مرگ است.

“و هنگامی که ما در حال انجام هستیم به سادگی نمی خوای چسب آن را به عقب با هم” ارمیا الیسون, یک عضو شورای شهر گفت: در توییتر این هفته است. “ما در حال رفتن به به طور چشمگیری تجدید نظر در چگونگی رویکرد ما به امنیت عمومی و واکنش های اضطراری.”

روز شنبه آقای فری فشرده شد به دولت موضع خود را در مورد این مسئله توسط معترضان که تا به حال فراوان خارج از خانه خود را.

بلندی بالا شهردار در مرحله یک زن با یک میکروفون و از او خواست اگر او متعهد در نقطه ای به defunding مینیاپولیس اداره پلیس.

“این یک بله یا نه” او گفت:, آموزش جمعیت به آرام و یادآوری آنها که شهردار که برای انتخابات مجدد در سال آینده. “و اگر او می گوید هیچ حدس می زنم آنچه که ما قصد داریم در سال آینده,” او گفت:, و اضافه کردن یک expletive برای تاکید.

او سپس دست میکروفون به آقای فری که گفت: به سختی قابل شنیدن صدای گنگ و مبهم با ماسک صورت “من نمی پشتیبانی کامل لغو پلیس است.”

با که معترضان خود را آغاز کرد شعارهای “رفتن به خانه یعقوب به خانه!” و “شرم! شرم!”

پس از آقای فری رفت بی سر و صدا سخنگوی تصریح کرد که شهردار در این موضوع تا به حال تغییر نکرده است و او ترجیح می دهد به جای به کار با این شهر رئیس پلیس Medaria Arradondo.

“شهردار فری است که تزلزل در تعهد خود را به همکاری با رئیس Arradondo عمیق نسبت به اصلاحات ساختاری و ریشه کنی نژادپرستی نظاممند” گفت: سخنگوی, Mychal Vlatkovich. “او پشتیبانی نمی کند لغو اداره پلیس است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>