جان بولتون یک ‘وارونه جهان پس از مغلوب ساختن پیشی جستن وحی

واشنگتن — چندی پیش آنها او را به نام “بیش از حد افراطی” “به شدت و خطرناکی اشتباه” و “کاملا خطرناک است.” آنها او را به نام “دیوانه” “بی پروا” و “دور خارج از جریان اصلی است.”

در حال حاضر آنها می خواهم به تماس او را شاهد باشیم.

ناگهان John R. بولتون محافظه کار جنگ شاهین و مورد علاقه تبه کار از سمت چپ است نان از حزب دموکرات آخرین و بهترین امید خود را به اثبات سوء استفاده از قدرت مورد در برابر رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. دموکرات ها که یک بار excoriated او trumpeting اعتبار خود را به عنوان آنها به دنبال شهادت او در آقای تهمت استیضاح محاکمه.

در سمت دیگر راهرو برخی از آقای بولتون دیرین جمهوری خواه دوستان فقط به عنوان به طور ناگهانی حول او را به محدود کردن و نقاشی او را به عنوان یک ناراضی مشاور سابق که فقط می خواهد به فروش کتاب. برخی از همان سناتور که متفقین با او ترویج کار خود را مشورت با او در امور خارجی و در زمان عمل سیاسی کمیته پول در حال رفتن همراه او به عنوان رنگ است به عنوان “یک ابزار برای رادیکال حزب دموکرات و دولت عمیق” را به عنوان او نامیده می شوند در یکی از کانال Fox News, بخشی از شبکه که در آن او به مدت 11 سال است.

“این کاملا وارونه جهان گفت:” سناتور کریس ون Hollen یک دموکرات از مریلند که دو سال پیش محکوم آقای بولتون “تاریخچه جنگ طلبی” در هنگام منصوب شد آقای تهمت مشاور امنیت ملی. “اما آنچه که همه ما باید در توافق است که ما می خواهیم برای رسیدن به حقیقت در مورد استیضاح اتهامات و ما باید قبول شهادت او تحت قانون مجازات پیمان شکنی.”

وجود دارد در واقع هیچ توافق که به عنوان سناتور دموکرات سعی کنید برای قرار دادن تا محاکمه و بدون تماس با آقای بولتون و یا هر گونه دیگر از شاهدان در یک رای گیری به احتمال زیاد روز جمعه برگزار شد. بسیاری از جمهوری خواهان استدلال می کنند که هیچ چیز تغییر کرده است با وجود آقای بولتون حساب که آقای تهمت می خواستم به نگه دارید تا امنیت آمریکا کمک به اوکراین تا آن را بررسی داخلی رقبای سیاسی — یک ادعا است که به طور مستقیم در تضاد با رئیس جمهور است.

این یکی از آن لحظات است که دستگیری آقای تهمت واشنگتن که در آن ایدئولوژی و فلسفه و سیاست و ميانگين کمتر از جایی که شما ایستاده در آقای ترامپ — برای یا علیه او. آقای بولتون در واقع محافظه کارانه تر و منسجم تر از آقای ترامپ اما از آنجایی که داستان خود را به نظر می رسد به تهدید رئیس جمهور او شده است بی درنگ بود در آغوش یک اردوگاه و exorcised دیگر.

در میان کسانی که درک آنچه که احساس می کند مانند دیگر پناهندگان از مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید که با وجود اختصاص آنچه آنها به عنوان ساعت های بی پایان در تلاش برای ساخت ریاست جمهوری خود را با موفقیت در حال حاضر مارک مرتد برای صحبت کردن. در میان آنها John F. کلی, وزیر سابق امنیت داخلی و کاخ سفید رئیس ستاد.

آقای کلی یکی از معدود برجسته محافظه کاران به پرش به آقای بولتون دفاع از اخبار خود را از حساب های موجود در یک کتاب منتشر نشده فرستاده شده به کاخ سفید برای بررسی شکست در نیویورک تایمز در روز یکشنبه.

“اگر جان بولتون می گوید که در این کتاب به اعتقاد من جان بولتون” آقای کلی گفت: طی یک سخنرانی در ساراسوتا فلوریدا., به گزارش هرالد تریبون.

آقای کلی نیست همیشه همراه با آقای بولتون. در یک نقطه آنها ناسزا رنگ و لعاب بازی فریاد و پس از آن آقای کلی در سمت چپ خانه سفید برای بقیه روز. اما آقای کلی گفت: آقای بولتون “همیشه به رئیس جمهور را صاف و پوست کنده حقیقت” افزود: “جان یک پسر صادق. او یک مرد صداقت و شخصیت بزرگ بنابراین ما خواهیم دید چه اتفاقی می افتد.”

که در آن آمده است به این شگفتی ندارد کسی که در واقع می داند که آقای بولتون. یک iconoclastic مؤمن پرقدرت رویکرد به جهان او disdains آنچه که او به عنوان دیدگاه ضعیف و سست عنصر متعارف دیپلماسی سازمان های بین المللی که دخالت در حاکمیت آمریکا و رایگان-سوار متحدان. زمانی که او در سمت کسی وجود دارد بی امان متحد. هنگامی که او نه وجود دارد و نه کینه توز و دشمن.

وفاداری به حزب و یا رییس جمهور با صندلی عقب به اصل را به عنوان او آن را تعریف می کند. در حالی که رئیس جمهور جورج دبلیو بوش به او مقام از جمله یک زنگ تفریح انتصاب به عنوان سفیر ایران در سازمان ملل متحد آقای بولتون را نگه ندارد به انتقاد از رئیس سابق خود پس از خروج از دولت برای رفتن نرم در کره شمالی و ایران. او نوشت: bracingly پرده خاطرات که به نام نام و امان ، به سادگی خواندن آن را روشن ساخته اند به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و یا دستیاران خود را به آنچه ممکن است اتفاق می افتد زمانی که او در سمت چپ این کاخ سفید.

و پس از آن است. تنها چند ماه پس از خروج آقای تهمت کاخ سفید در میان تنش بیش از سیاست در قبال ایران و کره شمالی و افغانستان و اوکراین آقای بولتون نوشته است “این اتاق که در آن اتفاق افتاده است” برای انتشار در ماه مارس که در آن او گزارش می دهد که رئیس جمهور به صراحت به او گفت که او نمی خواست برای آزادی $391 میلیون دلار کمک به اوکراین تا زمانی که آن را اعلام کرده تحقیقات خود را دموکراتیک رقبا از جمله معاون رئیس جمهور سابق آمده است.

که حساب انداخت سنا دادگاه به طور موقت بی نظمی پس از آن به طور مستقیم در تضاد آقای تهمت دفاع. رئیس جمهور را تکذیب کرد آقای بولتون در حساب شخصی خود وکیل رودلف W. جولیانی او را به نام “بازگشت به زخمی که تیر میکشد.” در فاکس کسب و کار, کانال, Lou Dobbs هزینههای آقای بولتون برای استفاده از همان عوامل ادبی به عنوان James B. Comey, F. B. I. مدیر اخراج توسط آقای ترامپ — باعث یکی از عوامل ادبی به اشاره است که یکی از دیگر مشتریان خود آقای دابز.

در حالی که آقای بولتون را ترک کرده است مقدار زیادی از کبودی در طول سال و او متهم شده بود از هوش سیاسی قبل از جنگ عراق اتهام وی بسیاری از همکاران سابق گفت که او در آینده به یک گسل.

“سفیر بولتون شناخته شده بود برای اینکه صریح و بی پرده در واقع برخی از گله و شکایت که صداقت و خلوص در راه از یک مطلب غیر مستقیم رویکرد دیپلماتیک” گفت: Peter D. Feaver ملی امنیت مشاور در آقای بوش در کاخ سفید. “من به یاد نمی شنوای مردم شکایت دارند که او ساخته شده تا مسائل است.”

دموکرات ها در این مرحله خوشحال هستند به تایید برای صداقت خود را. “من فکر می کنم بولتون زیادی از اعتبار” سناتور Thomas R. Carper دلاور که یک بار او را به نام “خیلی شدید” گفت: عصر روز این هفته است. “نه فقط در میان جمهوری خواهان اما طرف ما نیز هست.”

از سوی دیگر سناتور رند پال جمهوری خواه از کنتاکی گفت: آقای بولتون بود به باور نمی. “من می گویند که او یک شاهد بسیار علاقه مند به ساخت یک مقدار زیادی از پول در حال حاضر” آقای پل گفت: در سی ان ان. “یک ماه پیش او در برابر شهادت. در حال حاضر که کتاب خود کامل است و در دسترس برای $29.95 او همه برای شهادت. بنابراین من فکر می کنم ما نیاز به با یک دانه نمک شهادت او اگر او می آید.”

دردناک تر برای آقای بولتون ممکن است نزدیک تر دوستان که فاصله خود را دارند. سناتور جیمز M. Inhofe جمهوری خواه از اوکلاهما که به نام آقای بولتون “یکی از نزدیک ترین دوستان من” چند هفته پیش پیشنهاد کرد که او دوست نزدیک بود و کینه. “از کار اخراج شد توسط رئیس جمهور” آقای Inhofe به خبرنگاران گفت: اگر چه آقای بولتون اصرار او استعفا داد. “است که می تواند یک اثر در یک فرد است.”

فرد Fleitz یکی دیگر از دوستان قدیمی که در خدمت به عنوان آقای بولتون رئیس ستاد دو بار اخیرا در مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید نوشت: حتی یک op-ed برای رادیو فردا انتقاد رئیس سابق خود را برای انتشار یک کتاب در مورد رئیس جمهور قبل از انتخابات.

“رئیس جمهور باید قادر به مشورت و اعتماد خود را مشاور امنیت ملی بدون هیچ گونه نگرانی در مورد آن بحث انتشار” آقای Fleitz گفت: در مصاحبه ای در روز سه شنبه. او اضافه کرد که “او یک تیرانداز راست او صادقانه او را یک مرد محترم.”

آقای بولتون شده است که اغلب اشتباه گرفته یا mischaracterized. منتقدان او را یک neoconservative اما در واقع او اهمیت چندانی برای ارتقاء دموکراسی است که همواره واقعی نو محافظه کاران. به جای او یک هسته سخت “Americanist” را به عنوان او آن را قرار می دهد علاقه دشوار سیاست و از جمله استفاده از زور برای دفاع از منافع آمریکا. او به حمایت از حمله به عراق او گفته است نه به ایجاد یک Jeffersonian جمهوری در بغداد اما برای از بین بردن آنچه که او را دیدم به عنوان یک تهدید امنیتی به ایالات متحده است.

او همواره حمایت از تغییر رژیم و یا اقدام نظامی برای حل و فصل درگیری با کشورهای مانند ایران و کره شمالی و صرف مقدار زیادی از زمان تصدی خود به عنوان مشاور امنیت ملی در تلاش برای نگه داشتن آقای مغلوب ساختن پیشی جستن از ورود آنچه که آقای بولتون در نظر گرفته جاهل توافق با دشمنان است.

او تلاش بیش از اینکه به شهادت در استیضاح جلسات حتی به او نوشت: آخرین کتاب او. او در نهایت ارائه شده به نظر می رسد اگر سنا subpoenaed او دانستن است که او خواهد بود به شدت انتقاد اگر او حاضر به شهادت و حساب خود را از اوکراین موضوع تنها شد در این کتاب پس از محاکمه.

اما در حالی که همکارانش گفت او ناراحت شد رئیس جمهور اقدامات در اوکراین — و او آشکارا به انتقاد رئیس جمهور ایران و کره شمالی از سیاست های پس از ترک کاخ سفید — به این معنی نیست که آقای بولتون اتحاد پیوست صفوف هرگز مغلوب ساختن پیشی جستن خواهان.

دوستان می گویند او هنوز هم می خواهد در آینده در حزب جمهوری خواه, سیاست داشتن بازسازی سیاسی خود اقدام کمیته در مدت کوتاهی پس از ترک کاخ سفید است. اما آنها می گویند او می داند که اهدا کنندگان خواهد بود و تمایلی به کمک اگر او به عنوان یک مدعی آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. او همچنان به عنوان تحقیر از دموکرات ها به عنوان افراد و نه به صراحت ابراز حمایت از استیضاح و یا محکومیت.

“من فکر می کنم دموکرات ها باید مراقب باشید در آنچه آرزو اگر آنها او را به عنوان یک شاهد عینی” آقای Fleitz گفت. “من نمی دانم که او می گویند آنچه آنها امید او می گویند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>