جو بایدن دو بد و زیان و مخاطره آمیز مسیر رو به جلو

منچستر N. H. — آمده است. چهارم-پایان محل در نیوهمپشایر دموکراتیک اولیه روز سه شنبه سقوط مبارزات انتخاباتی خود را بیشتر به خطر و عدم انداختن خود به صندوق جمع آوری تلاش و بالقوه upending مسیر خود را به نامزدی.

این یک ویرانگر نتیجه برای یک معاون سابق رئیس جمهور با گسترده به رسمیت شناختن نام روابط عمیقی در سراسر حزب و طولانی فهرستی از تایید هر دو در نیوهمپشایر و اطراف کشور است. پس از او در جایگاه چهارم به پایان برساند در آیووا هفته گذشته روز سه شنبه فقیر نشان را تهدید می کند به عنوان خوانده شده به عنوان یکی دیگر از رد آقای بایدن مرکزی کمپین استدلال: که او قوی ترین نامزد برای شکست دادن رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

برای ماه آقای بایدن — تا زمانی که به تازگی رهبر در نظر سنجی های ملی — تا به حال به نظر می رسد برای روشن انتخاب بیشتر میانه رو دموکرات ها که رد گسترده طرح مانند “مدیکر برای همه” و پشتیبانی توسط پیشرفته ترین نامزد در این مسابقه است. در عین حال نیز وجود داشته اند نشانه هایی از آقای بایدن را در تلاش برای تحریک رای دهندگان و برای ساخت یک کمپین قوی سازمان پس از ورود به مسابقه بعد از بسیاری از رقبای خود را.

و در روز سه شنبه آقای بایدن, 77, عقب مانده دو جوان دموکرات ها به دنبال به دست گرفتن وزش گوشته: شهردار سابق پیت Buttigieg از South Bend, Ind., و سناتور ctq در مینه سوتا.

هر دو آقای Buttigieg و خانم Klobuchar که تا کنون نشان داده شده کمی توانایی به درخواست تجدید نظر به رای دهندگان از رنگ و آقای بایدن که نظرسنجی به شدت با رای دهندگان آفریقایی-آمریکایی است که به شمارش در بعد رای گیری متنوع تر متحده برای احیای مبارزات انتخاباتی خود. اما او نیاز به منابع برای رقابت به شدت در نوادا کارولینای جنوبی و به خصوص در 15 متحده و سرزمین های که رای اوایل ماه آینده در سه شنبه, از جمله بزرگ و گران قیمت متحده از تگزاس و کالیفرنیا.

دو زیان مستقیم را پیچیده تر خود را در صندوق جمع آوری تلاش های دموکراتیک فعالان هشدار می دهند در یک لحظه زمانی که برخی از بایدن اهدا شده اند بی سر و صدا با توجه به شهردار سابق Michael R. بلومبرگ از نیویورک است.

“چگونه می توانم به شما در بالا بردن پول ؟ چگونه می توانم شما را متقاعد اهدا کنندگان کوچک و بزرگ است که آنها باید همچنان به سرمایه گذاری در شما شده است ؟ ” گفت: Leah Daughtry جانباز حزب استراتژیست که زد 2008 و 2016 دموکراتیک ملی کنوانسیون طراحی از چالش ها برای بایدن اردوگاه و همچنین برای دیگر تلاش نامزدها از جمله سناتور الیزابت وارن از ماساچوست است.

“شما باید به ضربه آن را از آب در نوادا و کارولینای جنوبی برای متقاعد کردن کوچک و بزرگ اهدا کنندگان شما همچنان به ارزش سرمایه گذاری,” او اضافه شده است. “شما نیاز دارید که پول از آنجا که سه شنبه است سه روز پس از کارولینای جنوبی است. شما لازم نیست که زمان زیادی به محوری.”

روز سه شنبه آقای بایدن حتی ماندن در نیوهمپشایر که قبلا برنامه ریزی شده اولیه شب رویداد. به جای او پرواز کرد به کارولینای جنوبی که عمدتا سیاه و سفید رای دهندگان در دموکراتیک مقدماتی و خواهد بود که اولین دولت به منعکس کننده ترجیحات رای دهندگان که باید بیشتر رو نامزدی خود را.

پس از او وارد شدند آقای بایدن خطاب به هواداران در نیوهمپشایر رویداد با جریان زندگی می کنند, که در آن او قول داد که بعد از دو مسابقه را بسیار متفاوت تر از دو.

“ما در حال رفتن و ما در حال رفتن به برنده شدن در نوادا و کارولینای جنوبی” او گفت:.

کیت Bedingfield یک معاون مدیر کمپین برای آقای بایدن به خبرنگاران گفت: روز دوشنبه که آقای بایدن را “کاملا” باید این پول را برای رقابت در سه شنبه. او گفت: او همچنین معتقد بودند آقای بایدن را درک کارولینای جنوبی فایروال را نگه دارید و هر نتیجه در نیوهمپشایر با استناد به خود دیرینه روابط با رای دهندگان.

اما وجود دارد و با افزايش رقابت در آن دولت از نامزدها از جمله سناتور برنی ساندرز از ورمونت که برنده نیوهمشایر و تام Steyer صندوق های تامینی میلیاردر است که هزینه های به شدت در کارولینای جنوبی است.

برخی از پیشرو کارولینای جنوبی دموکرات ها می گویند که وجود دارد علائم هشدار دهنده برای آقای بایدن بر روی زمین وجود دارد ،

“در حالی که این درست است وجود دارد مقدار زیادی از آشنایی و احساسات خوب به سمت معاون رئیس جمهور به دلیل ارتباط خود را با رئیس جمهور اوباما که آشنایی و خوب خواهد شد نمی ماند و بدون کشت و برخی از کار” Gilda کاب-شکارچی دیرین نماینده دولت گفت: در یک مصاحبه تلفنی. “نشانه های وجود دارد که ممکن است رای گرفته شده برای اعطا شده به برخی از حد.”

روز چهارشنبه Steyer کمپین تایید کرد که خانم کاب-شکارچی را امضا کرده بود با این عملیات به عنوان مشاور ارشد یک حرکت اولین گزارش آسوشیتد پرس.

در هفته های اخیر آقای بایدن و تیم او به دنبال به طور فزاینده ای به شدت به نگه داشتن انتظارات کم, New Hampshire. اما آنها هنوز هم ادامه به کمپین اینجا را در روزهای اخیر به سرخوردگی از برخی از حامیان در داخل و خارج از ایالت کارولینای جنوبی گفت که مشاوران باید که او را رها نیوهمپشایر و اقصر طرق جنوب به ساحل تا خود ایستاده و کار نسبت به یک پیروزی قاطع.

آقای بایدن نهایی 24 ساعت در نیوهمپشایر نشان داد یک نامزد در تلاش نوع عملکرد چند تکلیفی است که هرگز ایده آل در کمپین نوین: همزمان دنبال رای از نیوهمپشایر ساکنان در حالی که همچنین به دنبال به سمت مسابقات در مطلوب تر متحده است. او حتی در زمان دوشنبه به تماس بالا, کارولینای جنوبی, حامیان ابراز تعهد خود به دولت است.

در تجمع روز دوشنبه شب او با اطمینان از او چگونه خواهد کرایه “به سمت جنوب و در سراسر این کشور است.” و روز سه شنبه فقط در لحظات قبل از او بازدید Dunkin’ با خبرنگاران در انتظار برای او در مبارزات انتخاباتی خود اعلام کرد او خواهد بود رفتن به کارولینای جنوبی بعد در روز.

“ما هنوز هم کمی امیدوار در اینجا در نیوهمپشایر” آقای بایدن گفت: هنگامی که او آمد در داخل فروشگاه و حتی به عنوان او اشاره کرد که “بقیه ملت است که در خارج وجود دارد.”

در عین حال در آخرین روز از این نژاد وجود دارد, نشانه های شوم برای آقای بایدن در اینجا.

شماره خود را در دولت و نظر سنجی های ملی کاهش یافته است. پیام خود را از نوسان شدید بین طیف گسترده ای از موضوعات و او ناسازگار بود در تمایل خود را برای ضربه زدن به رقبای خود. رای دهندگان که متناسب با مشخصات او هدف — مسن, متوسط, تردید از مترقی نامزدها — بارها و بارها ابراز علاقه خود را در میانه جایگزین برای او مثل خانم Klobuchar و آقای Buttigieg.

روز یک شنبه قابل توجه وجود دارد مشکلات لجستیکی ، اول, مطبوعات, اتوبوس, زیر آقای بایدن به حال به طور غیر منتظره بود گرفته شده از کمیسیون وادار به اتوبوس خود را به جلو و در کنار یک جاده ،

چند ساعت بعد خبر آمد که این هتل که در آن بایدن کمپین اقامت داشت — و اولیه خود را که در آن شب مهمانی بود که در نهایت برگزار شد — تا به حال از دست قدرت است.

آن ایستاده بود به طرز مرموزی ساکت و تاریک در Nashua شب.

کتی Glueck گزارش از منچستر N. H. و توماس کاپلان از Nashua, N. H.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>