برای دکتر دبورا Birx اصرار آرامش رسیده است با انتقاد شدید

واشنگتن — کاخ سفید coronavirus نیروی کار به ویژه دو مورد اعتماد و پزشکی صدای دیپلماتیک اما معتبر قادر به آرامی فشار بر رئیس جمهور تهمت بدون تحمیل خشم خود را: Drs. Anthony S. Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی و دبورا L. Birx این coronavirus پاسخ هماهنگ کننده.

اما این هفته دکتر Birx نظرات مصاحبه شک در بحث از ونتيلاتور در بيمارستان و تخت کمبود و ستایش آقای تهمت توجه به جزئیات در اسراف شرایط مطرح شده سوال در مورد استقلال خود را به عنوان تعدادی از coronavirus عفونت در ایالات متحده افزایش یافت گذشته 100,000.

عملا یک شبه دکتر Birx تبدیل به یک حزبی رورشاخ آزمون. مفسران محافظه کار را ستوده اند او را به عنوان یک حقیقت گوی هل دادن به عقب بر coronavirus هیستری. منتقدان آقای تهمت متهم خود را از هدر دادن اعتبار او تا به حال توسعه یافته به عنوان یک مقام بهداشتی در حزب دموکرات و جمهوری خواه دولت.

دکتر Birx نظرات به ویژه کسانی که رد یک کمبود مبهوت برخی از کارشناسان بهداشت و درمان. در حالی که بسیاری از بیمارستان ها ممکن است منابع کافی در حال حاضر بسیاری از نگرانی در مورد پیروز شدن بیماران در آینده بسیار نزدیک.

دکتر هوارد Bauchner که سردبیر مجله انجمن پزشکی آمریکا هشدار داد جمعه از “پتانسیل سونامی آینده” در یک تماس تصویری با صدها نفر از دیگر پزشکان در مورد سهمیه بندی هواکش و مراقبت ويژه است.

Dr. Ryan A. استانتون یک عضو هیئت مدیره در کالج آمریکایی پزشکان اورژانس گفت: دکتر Birx مانند صدا “سازندگان تایتانیک گفت: کشتی نمی تواند نزول است.”

مقامات بهداشت عمومی تاکید کرده اند که مناطق کشور کمتر به فوریت نیاز به بیشتر هواکش می تواند کمک برخی از موجودی خود را به سیستم های بهداشتی در بیشتر از جان گذشته نیاز به یک نقطه که دکتر Birx ساخته شده پنج شنبه شب.

آخرین به روز رسانی: شیوع کروناویروس

  • در حال حاضر وجود دارد 100,000 شناخته شده coronavirus موارد در ایالات متحده است.
  • مغلوب ساختن پیشی جستن حملات دموکراتیک فرمانداران. بایدن می گوید: ‘توقف شخصی همه چیز است.’
  • مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه 2 تریلیون دلار محرک طرح پاکسازی راه را برای چک برای آمریکایی ها.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در جمعه ظاهر می شود برای پاسخ به انتقاد گسترده از شهرها و ایالات متحده اعلام کرد که دولت فدرال موضوع قرارداد به خرید هزاران هواکش از انواع کوچک و بزرگ سازندگان. اما به نظر می رسد تردید این دستگاه می تواند تولید شده در زمان برای کمک به غرق بیمارستان.

دکتر Birx تا به حال به نوسان بین گاهی اوقات رقابت نیروهای نیروی کار که ویژگی های مجموعه ای از پزشکان و دانشمندان که اغلب ثبت نام, تردید, با کاخ سفید نگرش coronavirus سیاست. در بحث خصوصی, او پیوست و با اعضای گروه او شناخته شده است برای چندین دهه به فشار وزارت خارجه به موضوع مشاوره در برابر سفر در کشتی.

در این هفته او به ملاقات با دکتر. Fauci, Stephen M. هان کمیسر غذا و دارو و Robert R. Redfield مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری, که در آن گروه صحبت از طریق نگرانی در مورد تهمت و دولت را در آغوش مالاریا داروها به عنوان درمان های ممکن برای Covid-19 بیماری ناشی از کوروناویروس به گفته یک مقام ارشد دولت رسمی.

علنا دکتر Birx شده است تسکین دهنده ثابت در کنار آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس جمهور مایک پنس در coronavirus نشست ها و جلسات که در آن او شده است یکی از چند به طور منظم در یک چرخش بازیگران مقامات بهداشتی نشسته پشت کاخ سفید تریبون. آقای پنس است که نظارت بر دولت در واکنش به معرفی او در زمان انتصاب وی به عنوان “بازوی راست.”

اما در روز پنج شنبه که تعادل ظریف به نظر می رسد به نکته. پس از صحبت کردن به نیویورک مقامات دکتر Birx گفت: او گفته شده بود که هنوز هم وجود دارد تخت های مراقبت ويژه و “بیش از 1000 یا 2000” هواکش هنوز هم در دسترس است. او همچنین با رد اخبار از بیمارستان تهیه پیش نویس پتو فراموش-نمی-زنده سفارشات برای بدحال Covid-19 بيمار.

“می گویند که به مردم آمریکا به مفهوم این است که زمانی که آنها نیاز به یک تخت بیمارستان آن را نمی خواهید به وجود دارد, و یا زمانی که آنها نیاز است که دستگاه تنفس مصنوعی آن را نمی خواهید به وجود دارد — ما ندارد و شواهد است که در حال حاضر” او گفت:.

فقط چند پا دور ایستاده بود دکتر Fauci, یک دوست دیرین و مربی از دکتر Birx است که خود را پیام: سر خم کردن. او گفت که coronavirus می تواند تبدیل به دوره ای. او هشدار داد که واکسن هنوز چندین ماه به دور است. و او گفت که درمان که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است مشتاقانه تحت فشار قرار دادند به عنوان یک “بازی تعویض” هنوز اثبات نشده.

“بهترین راه برای دریافت بهترین مواد مخدر به عنوان به سرعت به عنوان ممکن است به انجام یک مطالعه کنترل شده تصادفی به طوری که شما می دانید آن را امن و موثر,” او گفت:. “اگر آن را موثر می توانید آن را خاموش هیئت مدیره و رفتن به نکته بعدی است.”

واقعیت بر روی زمین به نظر می رسد به نفع تن از دکتر Fauci هشدار. دکتر مهشید Abir, یک پزشک اورژانس در دانشگاه میشیگان و متخصص در بیمارستان, آمادگی گفت: کمبود اجتناب ناپذیر است. بیمارستان سیستم نه تنها در نیویورک اما آتلانتا سیاتل و نیواورلئان در حال حاضر هشدار داد که آنها خواهد شد و یا رسیدن به ظرفیت در روزهای آینده.

“مهم نیست که چه فرض شما با استفاده از, حتی در پایان پایین تر از یک ظرفیت است فقط نمی خواهید به وجود دارد,” او گفت:.

ایالات متحده در حال حاضر 160,000 به 200,000 هواکش اما به عنوان بسیاری از یک میلیون بیمار ممکن است نیاز به استفاده از یکی از این ماشین آلات در طول شیوع بیماری با توجه به جامعه از مراقبتهای پزشکی است.

دکتر Birx که ساخته است به خوبی از هر دو حزب تحسین در سال او به عنوان یک مقام بهداشتی است اخیرا جایگزین خودش را به باد سیاسی با نوع ریاست جمهوری چاپلوسی که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن از مطالبات دستیاران.

“او شده است بنابراین توجه به جزئیات و داده ها و توانایی های خود را به تجزیه و تحلیل و یکپارچه سازی داده شده است سود واقعی در طول این بحث در مورد مسائل پزشکی” او بوده در مصاحبه ای با the Christian Broadcasting Network در روز چهارشنبه.

به حدی حرفه ای بهداشت عمومی ابراز همدردی و موقعیت خود را.

“مهار اراده سیاسی برای اجرای توصیه های این کشور بالا بیماری تنفسی کارشناسان بهداشت عمومی و سازماندهی دولت به مدیریت به طور موثر پاسخ سخت است,” دکتر گفت: Thomas R. فریدن که مشغول به کار با Dr. Birx زمانی که او فرار مراکز کنترل بیماری و پیشگیری و او نظارت خود را در بخش جهانی ایدز است. “بسیاری از زندگی بستگی دارد که تعادل راست.”

یک سرهنگ در ارتش او شروع به کار خود در اوایل دهه 1980 به عنوان یک درمان در مرکز پزشکی والتر رید ارتش و صرف بخشی از آموزش خود را به عنوان یک همکار در دکتر Fauci آزمایشگاه. در سال 2014 رئیس جمهور باراک اوباما قرار داده و او را مسئول مقابله با اپیدمی جهانی ایدز. او همچنین ایجاد یک برنامه به نام رویاهای یک مشارکت عمومی-خصوصی برای کاهش نرخ H. I. V. میان دختران نوجوان و زنان جوان است.

در زمان نقش دکتر Birx را درخواست تمدید کرده است به برخی از آقای تهمت های مورد علاقه محافظه کار و شخصیت های رسانه ای. او به نظر می رسد در کنار آقای پنس در کاخ سفید دیدار در اوایل این ماه به روز رسانی آمار و ارقام به عنوان تفرقه و مقابله به عنوان دن richard shaw و اریک Bolling.

و او تا به معرفی خودش به جمعیت ارائه مشاوره در خود quarantining این هفته در “صبح نان تست” یک بحث در یوتیوب نشان می دهد که محبوب با مخاطبان جوان.

در جلسات آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد ترجیح می دهند دکتر Birx را خوش مشرب رویکرد دکتر Fauci را بی پرده صحبت کنید.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و چند تن از مقامات کاخ سفید مشاهده دکتر Fauci با برخی از سطح از شک و تردید در باور او تمایل بیش از حد به خود و شخصیت های عمومی و رفته “سرکش” در پیام. دکتر Birx آنها فکر می کنم این است که بیشتر مایل به بیمار با رئیس جمهور وقفه و نظریه پردازی در مورد پزشکی است.

میان آقای تهمت ناکامی های دکتر Fauci شده است عدم تمایل خود را به آغوش مالاریا مواد مخدر است که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است جشن کلروکين و هیدروکسی کلروکین. دکتر Fauci شده است خیلی بیشتر آوازی خود را در مورد خطرات و اخراج بالقوه شواهد از موفقیت خود را در درمان coronavirus به عنوان حدیثی.

نوح Weiland گزارش از واشنگتن و مگی Haberman از نیویورک است. شری فینک کمک گزارش از نیویورک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de