برای دموکرات ها آن را برنی ساندرز v فوتبال به عنوان نژاد هنوز هم بی قراریپس از آیووا قفقاز موفق به تولید یک برنده روشن در هفته گذشته نتایج مقدماتی نیوهمپشایر در سه شنبه شب کمک crystalize ریاست جمهوری ابتدایی – تنها به اندازهای که به نظر می رسد به شدت مورد اعتراض نبرد بین برنی ساندرز و هر نامزدی که می تواند او را متوقف کند.

از یک استادیوم ورزشی در منچستر در روز سه شنبه شب سناتور ورمونت و خود اعلام دموکراتیک سوسیالیستی ادعا کرد “یک پیروزی بزرگ” و اعلام “آغاز پایان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” در حالی که رقبای خود را به دنبال متقاعد کردن دموکرات عصبی در مورد یک ساندرز نامزدی که آنها جایگزین مناسب ترین.

ساندرز بود ازمایش کرده از نزدیک توسط یک جفت از میانه میانه: Pete Buttigieg از 38 ساله شهردار سابق South Bend, ایندیانا که رز از سیاسی گمنامی به طور موثر کراوات ساندرز در آیووا قفقاز در هفته گذشته و سناتور ctq که به پایان رسید امیدوار کننده و تعجب سوم پس از ارائه خودش را به عنوان یک پادزهر به “افراط در سیاست ما”.

در ملال انگیز پایان سناتور الیزابت وارن از همسایه ماساچوست و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن که رهبری این زمینه در سراسر کشور پس از ورود به مسابقه در اوایل سال گذشته برآورده نشده آستانه به دست آوردن نمایندگان در دولت است.

اما مسابقه اولیه عمیقا بی قراری با همه چیز بازی کنید. هر پنج نامزد پیشرو در نیوهمپشایر مصمم به حرکت به جلو به آینده سری از مسابقات در نوادا کارولینای جنوبی و فراتر از آن به فوق العاده روز سه شنبه 3 مارس, که در آن یک خود بودجه میلیاردر نامزد سابق شهردار نیویورک مایکل بلومبرگ – در انتظار نهفته است داشتن ساخته شده و مخاطره آمیز تصمیم به جست و خیز به طور سنتی بسیار مهم اولیه رای گیری متحده است.
Amy Klobuchar speaks to supporters on Tuesday night.

بسیاری در حزب نگران هستند که شکسته دولت از مخالفت ساندرز اجازه خواهد داد که سناتور به لغزش نمودار یک مسیر مشابه به نامزدی به عنوان برگ برنده را در سال 2016.

اما جاده برای ساندرز است که به سختی سر راست است. در سال 2016 او انجام شده دولت با 22 امتیاز بیش از هیلاری کلینتون ، در سال 2020 او برنده کمتر از 2 امتیاز بالا بردن سوال در مورد توانایی های خود را به گسترش فراتر از خود را پایگاه اصلی حمایت از رای دهندگان جوان و لیبرال.

“ما گفته شده است که برخی از شما یا باید برای انقلاب و یا شما برای وضعیت موجود” Buttigieg خود گفت خشن حامیان در سه شنبه شب در Nashua. “اکثر آمریکایی ها نمی بینم که در آن آنها جا که پلاریزه دید.”

در Klobuchar رالی در کنکورد او گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن “بدترین کابوس” خواهد بود را به “مردم در وسط” کسی که به تجمع پشت در نوامبر است.

اما وجود دارد فوری سوال در مورد که در آن این دو بعد بروید. با بالاتر, مشخصات ملی و و قوی تر جمع آوری کمک های مردمی عملیات Buttigieg است که شاید بهتر آماده برای سرمایه گذاری در این حرکت از اوایل این مسابقات. اما او موفق به اثبات او می تواند برنده حمایت از رای دهندگان سیاه پوست و لاتین که حیاتی خواهد بود.

Klobuchar که تنها به تازگی شروع به پریدن کرد و به سه نفر برتر پس از یک بررسی بحث عملکرد در روز جمعه و هجوم کمپین کمک های مالی کرده است و حتی کمتر از یک رد پا در آینده مسابقات. او تقلا برای ارسال کارکنان به نوادا است که دارای یک انجمن فقط در 10 روز در 22 فوریه.

وارن که صورتحساب خود را به عنوان “وحدت نامزد” و بایدن که بنا مبارزات انتخاباتی خود وعده که او بیشتر electable انتخابات نامزد اکنون با پرسش های جدی در مورد چقدر دیگر می توانید آنها را ادامه خواهد داد.

در انتخابات روز یادداشتی به حامیان وارن مدیر کمپین, راجر لاو, به دنبال اطمینان از حامیان که سناتور بود و آماده برای رفتن از راه دور.

“جاده ای به نامزدی حزب دموکرات است و نه هموار با ایالت winner-take-all پیروزی,” او نوشت. “وارن ثابت کرده شک اشتباه قبل از.”

بایدن این کمپین معتقد است که برگشت از بخت و اقبال در انتظار در متنوع متحده آمده است. اما رای گیری ملی در حال حاضر ثبت یک کاهش قابل توجهی در پشتیبانی از او را.

ساندرز لبه گذشته او برای اولین بار در منموته نظرسنجی این هفته به عنوان یک جفت از میلیاردرهای بلومبرگ و همکار نامزد تام Steyer پوست دور بحرانی حمایت از رای دهندگان.

در روز سه شنبه بایدن لغو برنامه به صرف اولیه شب در Nashua و به جای پرواز به کارولینای جنوبی تبدیل شده است که باید برنده پس از بازگشت به عقب و زیان.
Supporters of Pete Buttigieg cheer during his speech at his primary night rally at Nashua Community College on 11 February 2020.

“این است که بیش از مرد” بایدن گفت: حامیان در یک رویداد در کلمبیا, کارولینای جنوبی در روز سه شنبه شب. “ما فقط گرفتن آغاز شده است.”

هرج و مرج عینک در آیووا و شبح طولانی اولیه با jostling نامزد اتحاد چپ آمریکایی با یک نمایش کم نور دموکراتها شانس در ماه نوامبر. دو سوم از رای دهندگان بر این باورند تهمت خواهد بود و انتخاب مجدد حتی اگر اکثر آمریکایی ها مخالف است که او سزاوار ترم دوم با توجه به منموته نظرسنجی منتشر شده در روز سه شنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن و جسارت خود را تبرئه در واکنش به استیضاح دادگاه هفته گذشته خوشحال است در اوایل هرج و مرج مصرف تلاش برای انتخاب حریف خود را. در یک تظاهرات در آستانه مقدماتی نیوهمپشایر او پرسید که چرا رای دهندگان خواهد اعتماد دموکرات ها زمانی که آنها “حتی نمی تواند اجرای یک حزبی در آیووا”.

تا کنون دانشمند مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه شده خود را ضربه محکم و ناگهانی تجزیه و تحلیل در شب تحولات روز سه شنبه ادعا در توییتر که وارن “ارسال سیگنال های که او می خواهد”.

“خواستار وحدت است و راه خود را از گرفتن وجود دارد رفتن به خانه و داشتن یک “خوب آبجو سرد” با شوهرش!,” او گفت:.

پس از مسابقه بود به نام برای ساندرز او در توئیتر خود نوشت: “Bootedgeedge (Buttigieg) بسیار خوب انجام شده است امشب. دادن دیوانه برنی یک اجرا برای پول خود را. بسیار جالب!”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su