برای بوریس جانسون علم مشاوران فشار و اضطراب و معنوی حمایت’

لندن — زمانی که 50 دانشمندان انگلیسی و مقامات دولتی رو در زوم تماس در مارس 7, احساسات در حال اجرا بودند و نه فقط به دلیل بریتانیا پیشی گیرد و به حال ایتالیا برای داشتن بالاترین مرگ و میر از این کروناویروس در اروپا است.

دو روز قبل از آن برجسته اپیدمیولوژی در دولت علمی گروه مشورتی برای شرایط اضطراری, نیل فرگوسن, به طور ناگهانی استعفا داد پس از مواجه شدن با یک روزنامه با شواهدی وجود دارد که او تا به حال نقض بریتانیا مستند قوانین با دعوت از یک زن به او مراجعه در آپارتمان خود در لندن.

دکتر فرگوسن ستاره بی چون و چرای این گروه شناخته شده توسط آن مخفف مریم گلی. مدل های تولید شده توسط تیم خود را در امپریال کالج لندن تا به حال هدایت دولت در پاسخ به بحران از اولین روز. در عین حال او بود که مارک “استاد مستند” علوفه برای sneering تلخیص سرفصل.

به عنوان دانشمندان بادی خود را به نگرانی در مورد همکار خود را defenestration و بی امان فشار و موشکافی می آید که با ارائه مشاوره به دولت در طول یک بار در یک قرن همه گیر — آنها خواست به دنبال “حمایت معنوی” از یک عضو جدید ایان L. بوید با توجه به دقیقه از مذاکرات.

63 ساله اسکاتلندی جانور شناس که به توصیه دولت در اوایل شیوع آنفولانزای مرغی دکتر بوید یک جانباز از زمان فعل و انفعال بین دانشمندان و سیاستمداران است. او به ارمغان آورد به حکیم با رئیس آن پاتریک blue palace hotel نخست وزیر بوریس جانسون مشاور ارشد علمی به رعایت این گروه بحث و به گوش دلسوز برای لرزاند دانشمندان است.

“وجود دارد یک داخلی پویا در جریان است که نیاز به درمان می شود,” دکتر بوید گفت: کاهش به جزئیات. “اگر آن پاتولوژیک می شود آن را برای من به آن تماس بگیرید ، اما من امیدوارم که همه احساس آنها به گوش.”

که حکیم را باید معادل یک در خانه درمانگر کمتر است تعجب آور تر از آن ممکن است به نظر می رسد. هیچ گروه دیگری را به خود جلب کرده بیشتر توجه یا تحریک بیشتر سوء ظن در بریتانیا همه گیر از این نخبگان پانل از کارشناسان.

اعتباری و…ایسنا

در ابتدا این عمل در زیر حجاب پنهان کاری امتناع از فاش اعضای آن و ارائه یدکی جزئیات مذاکرات خود. سپس تحت فشار از نمایندگان مجلس با دولت تا حدودی برداشته حجاب نامگذاری همه به جز تعداد انگشت شماری از شرکت کنندگان که خواست ناشناس بماند و ارسال redacted دقیقه از آن جلسات است.

گروه علمی شلیک قابل توجه است: آن شامل کارشناسان در زمینه های از ویروس شناسی به علوم رفتاری از آزمایشگاه در کمبریج آکسفورد و امپریال کالج لندن دانشکده بهداشت و پزشکی گرمسیری است.

اما شفافیت آورده مجموعه خود را از چالش است. نقش دانشمندان در بریتانیا انبساطی پاسخ به این ویروس در این واضح تر موشکافی به خصوص آنجا که آقای جانسون و وزرای خود را بارها و بارها ادعا می شود “هدایت علم” در تحمیل و یا آرامش بخش مستندات. برخی از دانشمندان نگران هستند که آقای جانسون تنظیم است آنها را به سرزنش برای مرگ و میر است که در حال حاضر بیش از 43,000.

به عنوان گروه کار آمده است به طور فزاینده ای به چشم های عمومی به کاربران توصیه این است که در حال حاضر دوم حدس زده در رسانه های اجتماعی. علمی خود نزاع هستند اشاره در دقیقه جلسات خود را. و به عنوان دکتر فرگوسن بی احتیاطی نشان داد و حتی زندگی خصوصی خود هستند از حد.

“این کاملا وحشتناک برای دیدن آنچه که اتفاق افتاده است به او گفت:” جولیا یاجوج یک استاد ریاضی زیست شناسی در دانشگاه کمبریج. “آن را نیز بسیار نگران کننده به دیگر افسران به خصوص به تاریخ و دانشمندان است. این یک شوک بزرگ برای دیدن یکی از همکاران ما در درمان این راه, و آن را قطعا تا به حال یک اثر در این محققان است.”

دکتر Gog توصیف یک فشار-اجاق فضای که در آن دانشمندان در حال دست تکالیف پیچیده در مهلت های تنگ و توصیه هایی را در یک سرعت در حال تغییر محیط زیست — در حالی که پایین نگه داشتن شغل روزانه خود را و برخورد با تنش مستند در زندگی شخصی خود است.

“من به شدت نگران رفاه بسیاری از دانشمندان درگیر” دکتر Gog گفت. “از آن شده است به طوری همهجانبه. شما نمی توانید به دور است. حتی زمانی که شما در حال تلاش به کار نمی شود, همه چیز در این خبر این است, همه چیز در هر کسی که می خواهد به بحث در مورد زندگی خود را نیز کنترل شده توسط این.”

دانشگاهیان رغبت بحث با همکاران خود را. اما بحث در حالی که در یک دولت پانل در گرمای عمومی-بهداشت و درمان اضطراری موضوع دیگری است. اعضای حکیم گفت: آنها تا به حال شدید استدلال بر اینکه توصیه می شود که دولت می خواهیم مردم را به پوشیدن ماسک. یک نگاه اجمالی از آن عقب و جلو مشهود است در دقیقه.

در مارس 21, جلسه, پنل نتیجه “تعادل وجود شواهد کافی برای حمایت از جامعه با استفاده از پارچه ماسک صورت برای دوره های کوتاه مدت در فضاهای محصور که در آن اجتماعی فاصله ممکن نیست.” اما یک هفته بعد از آن اصلاح آن دقیقه به اضافه کردن یک خط اشاره کرد که “شواهد ضعیف است و این امر می تواند غیر منطقی به ادعای زیادی بهره مندی از پوشیدن ماسک.”

روشن است که چه چیزی باعث برگشت اما همزمان با یک موضوع که در آن بریتانیا بوده است outlier در میان کشورهای اروپایی است. اگر چه دولت به تازگی مورد نیاز مردم به پوشیدن پوشش صورت در اتوبوس و مترو آقای جانسون و وزرای خود را هرگز به طور فعال تشویق استفاده از آنها ابراز شک و تردید در مورد اثربخشی آنها. به عنوان یک نتیجه نسبتا کمی انگلیسی ها آنها را می پوشند.

اعتبار…ایزابل Infantes/Agence France-Presse — Getty Images

یکی از دکتر بوید را مقرر کرد که به بررسی سیج دقیقه به مطمئن شوید که آنها با دقت منعکس علمی مشاوره. او کاهش یافته است به استادانه درست شده بیشتر در نقش خود و دکتر blue palace hotel تبدیل کردن یک درخواست برای مصاحبه.

اما دکتر بوید به وضوح وارد یک متهم حاضر است. در آن مه 7 جلسه پانل گفت: در آن مورد نیاز است “بهتر مکانیسم برای فیلتر کردن کمیسیون ها و درخواست ها” از دولت است. وجین کردن اضافی و یا پیچیده درخواست را “کمک به انعطاف پذیری از شرکت کنندگان حکیم که ادامه خواهد داد به کار تحت فشار شدید در Covid-19 پاسخ برای بسیاری از سال.” آن اضافه شده است که “باید به صورت معنوی حمایت می شود در دسترس برای شرکت کنندگان وجود داشت.”

در علاوه بر این به سلامت روان خود را به دولت ارائه شده دانشمندان مشاوره در مورد چگونه به مقابله با سوء استفاده در رسانه های اجتماعی, با توجه به رسمی که اشاره کرد که چند حتی در مواجهه فریاد زد القاب در خیابان در اوایل بحران زمانی که دولت هنوز بحث چگونه به پاسخ به این ویروس.

از شیوع کروناویروس

 • سوالات متداول و مشاوره

  به روز شده در 24 ژوئن 2020

  • بهترین مواد برای یک ماسک?

   دانشمندان در سراسر این کشور تلاش کرده اند برای شناسایی روزمره مواد است که انجام یک کار خوب از فیلتر ذرات میکروسکوپی. در آزمایشات اخیر هپا فیلتر کوره به ثمر رساند به عنوان جارو برقی کیسه های پارچه شبیه به جامه فلانل یا پشمی لباس خواب و کسانی که از 600-تعداد ملحفه. مواد دیگر مورد آزمایش شامل لایه فیلتر قهوه و روسری و bandannas. این گل پایین تر اما هنوز هم اسیر درصد کمی از ذرات.

  • آن را سخت تر به ورزش در حالی که با پوشیدن یک ماسک?

   تفسیر منتشر شده در این ماه در سایت مجله انگلیسی پزشکی ورزشی اشاره می کند که پوشش صورت خود را در طول ورزش “همراه با مسائل بالقوه تنفس محدودیت و ناراحتی” و نیاز به “توازن منافع در مقابل ممکن است عوارض جانبی.” ماسک را تغییر ورزش می گوید: Cedric X. برایانت رئیس جمهور و رئیس علوم افسر آمریکایی شورای ورزش, یک سازمان غیر انتفاعی است که بودجه ورزش و پژوهش و گواهی حرفه ای تناسب اندام. “در تجربه شخصی من,” او می گوید: “قلب نرخ بالاتر در همان شدت نسبی هنگامی که شما با پوشیدن یک ماسک.” برخی از افراد نیز می تواند تجربه وضعيتي در طول آشنا تمرینات در حالی که نقاب می گوید: لن Kravitz, یک استاد علوم ورزشی در دانشگاه New Mexico.

  • من شنیده ام در مورد درمان به نام دگزامتازون. کار می کند ؟

   استروئید, دگزامتازون, اولین درمان نشان داده شده است به منظور کاهش مرگ و مير به شدت بیمار, بیماران مبتلا به گفته دانشمندان در بریتانیا. این دارو به نظر می رسد برای کاهش التهاب ناشی از سیستم ایمنی بدن و حفاظت از بافت. در این مطالعه دگزامتازون کاهش مرگ و میر بیماران در دستگاه تهویه مصنوعی با یک سوم و مرگ و میر بیماران در اکسیژن توسط یک پنجم.

  • چه همه گیر است پرداخت می شود ،

   Coronavirus اورژانس امداد بسته می دهد بسیاری از کارگران آمریکایی پرداخت می شود ترک اگر آنها نیاز به زمان به دلیل ویروس. آن را می دهد واجد شرایط کارگران از دو هفته از پرداخت مرخصی استعلاجی اگر آنها بیمار قرنطینه و یا به دنبال تشخیص یا پیشگیرانه برای مراقبت از coronavirus و یا اگر آنها در حال مراقبت از بیمار و اعضای خانواده. آن را می دهد 12 هفته مرخصی با حقوق به مردم و مراقبت از کودکانی که مدارس تعطیل هستند یا که ارائه دهنده مراقبت از کودکان در دسترس نیست به دلیل coronavirus. این اولین بار است که ایالات متحده تا به حال گسترده فدرال پرداخت را ترک کنند و شامل افرادی که به طور معمول نمی توانید چنین مزایای مانند پاره وقت و فرفره اقتصاد کارگران است. اما اندازه گیری شامل حداقل نیمی از بخش خصوصی و کارگران از جمله کسانی که در این کشور بزرگترین کارفرمایان و کارفرمایان کوچک قابل توجهی گریز به انکار ترک کند.

  • آیا بدون علامت انتقال Covid-19 اتفاق می افتد ؟

   تا کنون شواهد به نظر می رسد برای نشان دادن آن را ندارد. به طور گسترده ای ذکر شده در مقاله منتشر شده در ماه آوریل نشان می دهد که مردم عفونی بیشتر در مورد دو روز قبل از شروع علائم کروناویروس و برآورد شده است که 44 درصد از عفونت های جدید در نتیجه انتقال از افرادی که هنوز به نشان دادن علائم. به تازگی یک متخصص در سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد که انتقال از coronavirus توسط افرادی که نه دارای علائم بود “بسیار نادر” است اما او بعد از پشت راه می رفت که بیانیه.

  • آنچه خطر ابتلا به کروناویروس از یک سطح است ؟

   لمس اشیاء آلوده و سپس آلوده کردن خودمان با میکروب ها است که به طور معمول چگونه این ویروس گسترش می یابد. اما آن اتفاق می افتد. تعدادی از مطالعات از آنفولانزا, ویروس سرماخوردگی ، coronavirus و دیگر میکروب ها نشان داده اند که بیماری های تنفسی از جمله جدید coronavirus گسترش می تواند با لمس کردن سطوح آلوده به خصوص در مکان هایی مانند مراقبت از مراکز و ادارات و بیمارستان ها. اما یک زنجیره ای از حوادث را به اتفاق می افتد برای این بیماری به گسترش است که راه. بهترین راه برای محافظت از خودتان را از coronavirus — آیا آن را در سطح انتقال و یا تماس انسان — است که هنوز هم اجتماعی فاصله شستن دست های خود لمس کردن صورت خود و پوشیدن ماسک.

  • چه نوع خون تاثیر coronavirus?

   یک مطالعه توسط دانشمندان اروپایی برای اولین بار به سند قوی آماری ارتباط بین تغییرات ژنتیکی و Covid-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. با داشتن نوع یک خون ارتباط بود به 50 درصد افزایش در احتمال است که بیمار نیاز به دریافت اکسیژن و یا برای رفتن به یک دستگاه تنفس مصنوعی, با توجه به مطالعه جدید.

  • چگونه بسیاری از مردم شغل خود را از دست با توجه به کروناویروس در آمریکا ؟

   نرخ بیکاری کاهش یافت و به 13.3 درصد در ماه مه وزارت کار گفت: در ژوئن 5, غیر منتظره بهبود در این کشور بازار کار استخدام به عنوان بازگشت سریع تر از انتظار اقتصاددانان بود. اقتصاددانان پیش بینی کرده بود که نرخ بیکاری به افزایش به 20 درصد و پس از آن ضربه 14.7 درصد در ماه آوریل بود که بالاترین سطح از دولت شروع نگه داشتن آمار رسمی پس از جنگ جهانی دوم است. اما نرخ بیکاری غوطه ور در عوض با کارفرمایان اضافه کردن 2.5 میلیون شغل پس از بیش از 20 میلیون شغل از دست داده بودند در ماه آوریل است.

  • چه علائم کروناویروس?

   علائم رایج این بیماری شامل تب, سرفه خشک, خستگی و دشواری در تنفس یا تنگی نفس. برخی از این علائم با هم تداخل دارند با کسانی که از آنفولانزا, ساخت, تشخیص دشوار است اما آبریزش بینی و گرفتگی سینوس ها کمتر رایج است. C. D. C. نیز اضافه شده و لرز و درد عضلانی گلودرد و سردرد و از دست دادن حس چشایی یا بویایی به عنوان نشانه به نگاه کردن به. بسیاری از افراد بیمار پنج تا هفت روز پس از قرار گرفتن در معرض اما علائم ممکن است به نظر می رسد به عنوان چند به عنوان دو روز و یا به عنوان بسیاری از 14 روز.

  • چگونه می توانم محافظت از خودم در حالی که پرواز ؟

   اگر مسافرت هوایی اجتناب ناپذیر است وجود دارد برخی از مراحل شما می توانید برای محافظت از خودتان. مهم: شستن دست های خود را اغلب و جلوگیری از دست زدن به صورت خود را. اگر ممکن است را انتخاب کنید یک صندلی کنار پنجره. یک مطالعه از دانشگاه اموری در بر داشت که در طول فصل آنفولانزا امن ترین محل برای نشستن در هواپیما توسط یک پنجره به عنوان مردم نشسته در پنجره صندلی تا به حال کمتر در تماس با به طور بالقوه افراد بیمار. ضد عفونی کردن سطوح سخت است. هنگامی که شما را به صندلی خود را و دست های خود را تمیز و استفاده از مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب برای تمیز کردن سطوح سخت در صندلی خود را مانند سر و بازو استراحت دست و پنجه نرم کمربند ایمنی راه دور صفحه نمایش صندلی جیب عقب و سینی جدول. اگر صندلی سخت است و بدون منفذ و یا چرم و یا pleather شما می توانید پاک کردن که بیش از حد. (با استفاده از دستمال مرطوب بر روی صندلی وبهلسترد می تواند منجر به یک صندلی و گسترش میکروب ها به جای کشتن آنها.)

  • باید چه کار کنم اگر من احساس بیمار ؟

   اگر شما شده است در معرض coronavirus و یا فکر می کنم شما باید و باید یک تب و یا علائم مانند سرفه یا تنفس مشکل, تماس با دکتر. آنها باید به شما مشاوره در مورد اینکه آیا شما باید آزمایش چگونه می توانید تست شده و چگونه به دنبال درمان های پزشکی بدون برنامه به طور بالقوه آلوده یا در معرض دیگران است.


دکتر فرگوسن که در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر کرده بود مخالفان او در گروه. برخی از bridled در اشتها خود را برای پوشش رسانه ای که به گفته آنها با دخالت خود کار می کنند. رقبا اشاره کرد که مدل های اولیه دست کم گرفت که چگونه سریع این ویروس گسترش یافته است. اما دیگران استدلال می کنند که تغییرات در پیش بینی — حتی رادیکال آنهایی که بودند اجتناب ناپذیر با توجه به میزان کمی شناخته شده بود در مورد این ویروس.

ثابت قطعیت را مطرح کرد یک چالش به دکتر blue palace hotel و کریس Ersin این افسر ارشد پزشکی که در خدمت به عنوان co-رئیس پانل. آنها باید حرکت بین سیاستمداران مانند آقای جانسون که اغلب به نوبه خود به آنها را برای اعتبار سنجی از سیاست های خود را و دانشمندان که اغلب در مورد تقسیم مناسب پاسخ.

“شواهد روشن نیست و حتی در حال حاضر گفت:” دیوید Spiegelhalter یک آمار استاد دانشگاه کمبریج و عضو. “این بدان معنی است که وجود دارد بسیار متفاوت تفسیرهای تقریبا همان اطلاعات است. و وجود دارد که احتمالا برخی از شخصیت های قوی است که می تواند غالب است.”

دانشمندان دیگر گفت: برخی از درجه ای از اختلال عملکرد قابل درک بود با توجه به پانل تاریخچه. آخرین آن عمده واگذاری بود به توصیه دولت در پی مسمومیت از روسیه سابق جاسوسی, Sergei V. Skripal در سالزبری انگلستان است. که کار انجام شده در سطح بالا از پنهان کاری درگیر باریک سوال امنیتی و اطلاعاتی و هم بسیار کوچک قرار گرفتن در معرض عمومی.

“حکیم رفت و از این داخلی گروه مشورتی به چیزی است که بسیار بزرگتر در حوزه عمومی” دکتر بوید گفت.

برخی از دانشمندان نگران هستند که خود مشاوره گیلاس برداشت و سیاسی. سوزان Michie, یک استاد روانشناسی سلامت در دانشگاه کالج لندن اشاره کرد که یک حکیم کمیته که او در خدمت تولید یک مطالعه دقیق از خطرات ناشی از برش های اجتماعی فاصله گرفتن حکومت از دو متر (شش پا) به یک متر.

به این نتیجه رسیدند که کوتاه به یک متر افزایش خطر انتقال با دو بار تا 10 بار هر چند آن گفت: این خطرات می تواند به کاهش با اقدامات حفاظتی مانند تهویه پلاستیکی تقسیم و چهره پوشانده اند. آقای جانسون گفت: کمی در مورد افزایش خطرات هنگامی که پس از فشار قابل توجهی از مهمان نوازی و صنایع و او اعلام کرد که سست قوانین در اوایل این هفته.

اعتبار…اندرو پارسونز/10 خیابان داونینگ

“اکثریت قریب به اتفاق توصیه های ما نادیده گرفته شده است” دکتر Michie گفت: “اما این قطعه در حال برداشت و استفاده می شود برای اهداف سیاسی.”

به عنوان دولت حرکت به بازگشایی اقتصاد بریتانیا ممکن است تکیه می کنند کمتر در مشاوره علمی مشاوران و بیشتر در یک مشترک جدید امنیت زیستی مرکز که آن را راه اندازی در ماه گذشته به تشخیص شیوع این ویروس و توصیه به دولت در مورد نحوه پاسخ به آنها را — برای مثال با بسته شدن مدارس و یا ادارات. مرکز رهبری کلر Gardiner, یک متخصص امنیت سایبر که مشغول به کار در دولت ارتباطات ستاد یا GCHQ بریتانیا مرموز الکترونیکی نظارت آژانس است.

آقای جانسون اشاره کرد این مرکز Covid-19 سیستم هشدار که اقدامات شیوع این ویروس به عنوان یک دلیل برای کاهش مستند. سطح تهدید اخیرا کاهش از چهار مفهوم بالا و یا به صورت تصاعدی افزایش انتقال به سه مفهوم گردش عمومی در جامعه است.

برای برخی از دانشمندان مرکز جدید لازم است به رسمیت شناختن است که coronavirus را در اطراف برای یک سال یا بیشتر و دولت نمی تواند تکیه بر سیج ad hoc, overworked, اعضای, به تجزیه و تحلیل هر outbreak. دیگران هر چند نگران است که سیاستمداران می تواند با استفاده از آن به دور زدن ناخواسته مشاوره.

“در حال حاضر که دولت به نظر نمی رسد به مانند گلی مشاوره بسیار آنها می توانید راه اندازی خود را نقد و بررسی” دکتر Michie گفت. “آنها می توانند میان خود دانشمندان است.”