برای یک رئیس جمهور که دوست دارد اندازه جمعیت هند با هدف ارائه

دهلی نو — یکی از مهمترین nerve-racking لحظات برای هر رهبر جهان این روز می آید با این شش واژه ها: رییس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در حال آمدن است به شهر.

میزبانی هر رهبر آمریکا خواستار به اندازه کافی با شرایط معمول دیپلماسی پروتکل و جغرافیای سیاسی اما با آقای تهمت می آید اضافی چالش: چگونه برای سرگرم کردن و تحت تاثیر قرار دادن رئیس جمهور که ادویه عینک و گرامی داشتن هر چیزی است که برای اولین بار ترین یا بزرگترین است.

انگلیسی ها یک ملکه به طوری که آنها ساخته شده است یک نمایش بزرگ از دولت شام در کاخ باکینگهام. دولت فرانسه روز باستیل به طوری که آنها دعوت رئیس جمهور به نظر استادانه درست شده خود را رژه نظامی پایین شانزه لیزه. ژاپنی امپراتور بنابراین آنها دعوت آقای ترامپ برای اولین بار خارجی رهبر به بازدید خود را به تازگی نصب شده پادشاه — و انداخت در یک سومو بازی با ویژه ریاست جمهوری جایزه برای اندازه گیری خوبی.

نارندرا نخست وزیر هند تصمیم گرفتند به درخواست تجدید نظر به آقای تهمت عشق اول — جمعیت اندازه او به عنوان مراحل یک تجمع بیش از 100000 نفر در احمدآباد روز دوشنبه پس از یک درایو در فرودگاه در امتداد جاده ها که در آن شاید 100,000 بیشتر خواهد شد و خط مسیر کاروان موتوری. رئیس جمهور خواهد شد تقریبا به طور قطع نمی توان استقبال از 10 میلیون نفر او انتظار دارد, اما آن را مانند یک جمعیت با این وجود و سرخپوستان امید برآوردن نیاز خود را برای تاکید.

“رهبران جهان در حال رقابت با یکدیگر به درخواست تجدید نظر به رئیس جمهور تهمت را غرور گفت:” R. نیکلاس برنز سابق وزیر امور خارجه تحت ریاست جمهوری جورج دبلیو بوش که کمک به هموار کردن راه برای توافق با هند در آن دولت. “آنها درک خود را در سفرهای خارجی بیشتر در مورد تصویر او می خواهد به اعتصاب به جای اساسی پیشرفت بین دولت ها است.”

کاخ سفید گریختن است که رئيس جمهور در سفر, همه چیز در مورد نشان می دهد. ایالات متحده و هند را مهم مسائل مربوط به تجارت و امنیت برای آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و آقای مودی به بحث اگر چه مقامات دولت خبرنگاران در جلسه مطبوعاتی قبل از رئیس جمهور خروج از واشنگتن در روز یکشنبه ساخته شده روشن است که جامع تجارت او به دنبال توافق با هند باقی مانده است دور.

آنچه که به نظر می رسید به تحریک و تشجیع کردن آقای ترامپ ترین, اگر چه آقای مودی وعده تشویق جمعیت. “او به من گفت ما را هفت میلیون نفر بین فرودگاه و این رویداد” آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: سه شنبه گذشته.

دو روز بعد آقای ترامپ ratcheted تا برآورد به هشت رقم. “من از شنیدن آنها در حال رفتن به 10 میلیون نفر,” او گفت: تجمع در مبارزات انتخاباتی. “آنها می گویند در هر نقطه از شش تا 10 میلیون نفر در حال رفتن به نشان می شود در طول مسیر به یکی از بزرگترین استادیوم در جهان است.”

یکشنبه او به عنوان ترک کاخ سفید برای آغاز سفر طولانی آن را به حال تبدیل شدن به “میلیون ها و میلیون ها نفر” از مردم است. “برخی از مردم می گویند که بزرگترین رویداد آنها تا کنون در هند” آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت:. “این چیزی است که نخست وزیر به من گفت.”

جمعیت 10 میلیون نفر که بیش از کل جمعیت احمدآباد حدود هشت میلیون نفر است. محلی مقامات تخمین می زنند که از آن خواهد شد بیشتر شبیه 100,000 ساخت آقای ترامپ با تنها 99 درصد است. اما Motera ورزشگاه است که واقعا به طور کامل ساخته نشده است و قرار است برای تبدیل شدن به بزرگترین کریکت عرصه در جهان است.

کشورهای دیگر نمی تواند جمع اوری است که نشان می دهد از زور و بنابراین استفاده از هر محلی دارایی های آنها ممکن است زمانی که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن آمده است را ببینید. برای بریتانیا, البته, خواهد بود که ملکه الیزابت دوم در جهان, طولانی ترین-پادشاه حاکم که به استقبال او را به کاخ باکینگهام در سال گذشته با 82-gun salute و اسراف سفید کراوات دولت ضیافت.

“جمعیت اندازه مهم است که به این رئیس جمهور پس از او به وضوح هیجان زده می شود گفته می شود وجود هفت میلیون نفر در خیابان” در هند گفت: پیتر Westmacott سابق سفیر بریتانیا در ایالات متحده است. “ما نمی تواند مدیریت کند که در انگلستان اما دو بار در فضا از یک سال او به نظر می رسید دگرگون گرمی استقبال او از خانواده سلطنتی است.”

آقای ترامپ خیلی دور توسط باستیل روز رژه نظامی در پاریس زمانی که رئیس جمهور امانوئل پاکسازی فرانسه دعوت او را در سال 2017 است که رئیس جمهور اصرار بر سازماندهی خود آمریکا معادل در امتداد خیابان های واشنگتن به عنوان بخشی از سال گذشته جشن روز استقلال.

شاید با که در ذهن رئیس جمهور ولادیمیر V. پوتین از روسیه است و تلاش برای جلب آقای ترامپ برای آمدن به مسکو در ماه مه با دعوت از او به میدان سرخ رژه به مناسبت سالگرد 75 از پیروزی بر آلمان نازی است. آقای ترامپ اما به نظر می رسد با احتیاط از سیاست بی دست و پا از جمله دیدار با توجه به سال انتخابات و روسیه ادامه داد: دخالت آمریکا در مبارزات انتخاباتی.

ژاپن شانه خالی نظامیگری و بنابراین رژه نظامی, اما آن را به دنبال آقای ترامپ احساس خاص او را با ساخت اولین خارجی رئیس دولت دعوت شده برای دیدار با امپراتور Naruhito پس از عروج او به تاج و تخت. ژاپنی ها همچنین خواسته آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به حال خود جایزه در یک سومو قهرمان مسابقه چهار-پا بلند شی بموقع با برچسب جام ریاست جمهوری برای این رویداد.

“رهبران جهان آموخته اند به کوتاه شدن و یا ضایعات تاریخی, تورهای حذف ظرافتهای محلی از منو و تمرکز بر روی تنها یک چیز: تغذیه نفس او گفت:” جولین اسمیت مدیر آسیا برنامه در آلمانی مارشال صندوق ایالات متحده است. “است که گرفته شده به اشکال مختلف در سال های اخیر اما هدف این است که همیشه همان — را به تهمت و احساس می کنم مثل او چیزی منحصر به فرد: رژه در پاریس بزرگ دولت صرف شام در کاخ باکینگهام یا سومو بازی با یک جام ریاست جمهوری در ژاپن است.”

هر کشور می تواند به رقابت بپردازند. زمانی که آقای تهمت بود به علت مسافرت به کره جنوبی در سال گذشته دولت در سئول مضطرب بیش از آنچه در آن می تواند آمد تا با آن به نظر می رسد ویژه. از کره جنوبی بدون ملکه یا امپراتور. اما چیزی که آنها باید انجام دهید این است که یک منطقه غیرنظامی که در آن آقای تهمت می توانید ببینید و حتی در یک جای تعجب برای اولین بار در نوع خود گام در سراسر به کره شمالی قلمرو و مرحله یک تئاتر در آخرین لحظات دیدار با کیم جونگ سازمان ملل متحد.

منتقدان گفت که جلسه مانند رژه و یا یک ضیافت بود فقط برای تصاویر با پایدار بدون نتیجه و این که رئیس جمهور باید تمرکز بیشتر بر روی طرح های سیاست زمانی که او می رسد در هند. “مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد بود به مراتب عاقلانه تر به قاب بازدید در ماده — قوی ما همکاری نظامی با هند و ژاپن و استرالیا در محدود کردن چین به عنوان مثال به جای دنبال تشویق از جمعیت در ورزشگاه” آقای برنز گفت.

اما نماد ارزش خود را به عنوان به خوبی و اگر عمده توافقنامه تجارت نیست در اینده نزدیک, سپس سرخپوستان مصمم هستند که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و رفتن به خانه با احساسات گرم خود را در مورد کشور پرتاب در یک غروب تور تاج محل و صرف شام به دولت به عنوان به خوبی.

“من فکر می کنم اپتیک, او را بیشتر از آنها نسبت به دیگر روسای جمهور چرا که من فکر می کنم سرخپوستان تشخیص دهند که این چیزی است که او می خواهد و قدردانی خواهد شد و شاید نگه داشتن آنها را در جا خوب بیش از چند ماه آینده” گفت: Tanvi مادان مدیر هند پروژه در موسسه بروکینگز.

و علاوه بر جمعیت هند ممکن است چیزی برای ارائه است که کشورهای دیگر نیست. “من تعجب نمی کنم اگر سرخپوستان به نام چیزی است که رئیس جمهور بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن” خانم مادان گفت. مانند یک روستای چیزی که آنها را برای ریاست جمهوری جیمی کارتر زمانی که او بازدید کردند. “من فکر می کنم شما آنها را ببینید نگاهی به تلاش های اضافی در اپتیک جبهه برای این رئیس جمهور.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im