برای گرجستان نیروی پلیس یک Bungled مورد تیراندازی به دنبال یک دنباله از گلایه

نیوبرانزویک. — هنگامی که Glynn اداره پلیس شهرستان وارد در صحنه تیراندازی مرگبار در ماه فوریه در جنوب شرقی گرجستان ماموران مواجه می شوند یک همکار سابق با قربانی خون در دست خود را.

آنها در زمان پایین نسخه خود را از حوادث و اجازه دهید او و پسر بالغ که به اخراج عکس, خانه بروم.

بعد از آن روز واندا کوپر, مادر 25 ساله قربانی Ahmaud Arbery دریافت یک تماس از یک پلیس محقق شده است. او بازگو بعد که محقق گفت که پسرش درگیر شده بود در یک سرقت و کشته شد “صاحب خانه” نادرست نسخه از آنچه تا به حال اتفاق افتاده است.

بیش از دو ماه پس از آن رویارویی منجر به مرگ گرجستان دفتر تحقیقات که در زمان بیش از این مورد در این هفته بازداشت افسر سابق, Gregory McMichael و پسرش, تراویس McMichael در اتهام قتل و تشدید حمله.

اتهامات — که پس از انتشار یک ویدیو گرافیک نشان دادن این قتل به عنوان دو مرد سفید با آقای Arbery بود که آفریقایی-آمریکایی ساخته شده روشن اعماق محلی گروه بی مهارت از این مورد است که آخرین در یک سری از مشکل قسمت مربوط به افسران خود را.

اعتباری و…از طریق رادیو فردا

و آن را یکی از عناصر بالقوه گسترده تر تفکیک سیستم عدالت در جنوب گرجستان است. دادستان کل کریس کار از طریق یک سخنگوی گفت که او برنامه ریزی شده برای شروع یک بررسی تمام بازیکنان مربوط است که در سیستم.

آقای Carr را در حال حاضر مشخص است که George E. Barnhill, منطقه وکیل است که اختصاص داده بود مورد در ماه فوریه اما recused خود را در اواخر ماه گذشته باید هرگز آن را گرفته است. در میان بسیاری از درگیری: پسر خود را هنگامی که مشغول به کار در کنار یکی از متهمان در دفتر دادستان محلی.

جورج Barnhill نامه به Glynn اداره پلیس شهرستان

S. Lee مریت یک وکیل به نمایندگی آقای Arbery خانواده به نام برای فدرال حقوق مدنی بررسی نه تنها متمرکز بر مردانی که دنبال آقای Arbery اما گسترده تر سیستم عدالت.

“این شهر کوچک امریکا” آقای مریت گفت: در مصاحبه ای در روز پنج شنبه. “کسانی که در استان ها, اجرای قانون در جامعه وجود دارد که دانستن هر یک از دیگر آنها بازیافت افسران در بین خود — آن است که یک جامعه بسیار محکم گره.”

در طول سال Glynn شهرستان افسران پلیس متهم شده اند پوشش اتهامات سوء دستکاری با یک صحنه جرم دخالت در یک تحقیق از یک تیراندازی پلیس و مقابله به مثل در برابر افسران همکار که همکاری با خارج از محققان.

رئیس پلیس مجرم شناخته شد روز بعد از آقای Arbery کشتن اتهام مربوط به اتهام سرپوش گذاشتن یک افسر رابطه جنسی با یک خبرچین. رئیس جان پاول استخدام شده بود به تمیز کردن بخش که Glynn, شهرستان, مدیر, توصیف پاییز گذشته به عنوان مبتلا به فقیر آموزش منسوخ شده و سیاست های “فرهنگ cronyism.”

این Glynn شهرستان زور بود مرتب کردن بر اساس گروه که در سوابق انضباطی رفت از دست رفته و در جایی که شواهد اتاق استانداردهای نمی شد حفظ پیشرو دولت به آن نوار از آن اعتبار.

اعتبار…شان Rayford/گتی ایماژ

آقای Arbery کشته شد پس از McMichaels مواجه او در حالی که او در حال اجرا بود در Satilla سواحل محله فقط در خارج از نیوبرانزویک, ایالات Glynn بخشداری. اما نه از McMichaels دستگیر شد و بلافاصله پس از قتل رخ داده است که در فوریه. 23 در حدود 1 p. m.

با توجه به گزارش پلیس گرگوری McMichael گفت که او را دیدم آقای Arbery در حال اجرا را از طریق محله خود را و فکر می کردم که او هم مظنون در یک بثورات اخیر نمیتوانیم. آقای McMichael, 64, به گفته مقامات که او و پسرش, تراویس McMichael, 34, مسلح خود را و شروع به تعقیب او را در یک کامیون.

گزارش پلیس جزئیات تیراندازی مرگ Ahmaud Arbery

گرگوری McMichael شده بود Glynn شهرستان افسر پلیس از سال 1982 تا 1989 و بعد از آن مشغول به کار به عنوان یک محقق در دفتر دادستان محلی قبل از بازنشستگی در سال گذشته است.

دارن W. پن, یک وکیل و یک گروه منتقد گفت: Ahmaud Arbery مورد بود “یکی دیگر از علائم و یا نشانه ای از یک اداره پلیس که به نظر می رسد مایل به محافظت از کسانی که می دانند.”

آقای پن است که به نمایندگی از یک زن که تحت پیگرد بخش بیش ادعا می کند که آن را شکست خورده به مداخله با estranged son-in-law, یک Glynn شهرستان افسر که او را کشته پدر یک دوست و خود را در سال 2018 است.

مسئولان شهرستان و یک سخنگوی پلیس نمی تواند رسید در روز جمعه برای نظر.

از شروع به آقای McMichael را اتصال به اداره پلیس و دادستانی ارائه چالش های دیگر است.

اولین دادستان منطقه اختصاص داده شده به مورد, Jackie Johnson, recused خودش چون او کار کرده بود با آقای McMichael. دوم دادستان آقای Barnhill, توصیه Glynn پلیس شهرستان است که وجود دارد “ناکافی علت احتمالی” صدور حکم بازداشت با توجه به یک سند داخلی.

در نهایت در مورد نقل مکان به تام داردن دادستان منطقه در گرجستان اطلس قضایی مدار در شوگرهیل Ga., که این هفته به طور رسمی خواسته دولت اداره تحقیقات به درگیر شدن با توجه به G. B. I. بیانیه. یک سخنگوی وزارت دادگستری گفت: این هفته که F. B. I. کمک در تحقیقات.

اعتبار…Erik S کمتر/سازمان حفاظت محیط زیست از طریق Shutterstock

باب Coleman شهرستان کمیسر در بزرگ بود به انتقاد از خانم جانسون گفت: او باید با توجه به این مورد به دولت دادستان کل نه آقای Barnhill. پس از گرجستان دفتر تحقیقات ساخته دستگیری این هفته آقای کلمن گفت: “این چیزی است که باید اتفاق خیلی وقت پیش قبل از خورشید پایین می رفت. آنها کشته شدن یک فرد در نور شدید آفتاب.”

Glynn شهرستان باتلاقی ساحلی گوشه ای از گرجستان در حدود 300 کیلومتری جنوب شرقی آتلانتا با حدود 85,000 ساکنان و شناخته شده است بیشتر برای آن دلپذیر سد سلیمان و غنی آفریقایی-آمریکایی ساحلی فرهنگ است.

مانند بسیاری از جنوب جوامع تاریخ آن نکردم با نژادی و خشونت از جمله سه در اواخر قرن 19 lynchings. امروز شهرستان است که حدود 70 درصد سفید و 27 درصد سیاه, با توجه به آمار و ارقام.

روز جمعه صدها نفر جمع شده در زیر خزه-بخور درختان خارج از Glynn دادگستری شهرستان در اعتراض به این استدلال که دست زدن به این مورد شده است botched به ماه رفت و بدون هزینه.

“من هرگز تماس Glynn پلیس شهرستان به خانه من!” یکی از آقای Arbery به خاله گفت.

ماریو Baggs یک مادام العمر ساکن نیوبرانزویک گفت که او بر این باور است که نژاد یک عامل آقای Arbery کشتن داده ناعادلانه درمان مردان سیاه و سفید را طولانی دریافت کرده است.

“مرد سیاه و سفید است که یک گونه در معرض خطر” آقای Baggs, 46, گفت:. “ما نیاز به عدالت ما نیاز به کمک ما نیاز جهان به توجه.”

در عین حال او نیز بر این باور بودند که آقای Arbery مورد جا به یک بزرگتر الگوی اختلال.

اعتبار…داستین مجلس/ایسنا

بیش از دهه گذشته Glynn, اداره پلیس شهرستان که دارای 122 افسران مواجه شده است و حداقل 17 پرونده های حقوقی از جمله اتهامات غیر قانونی جستجو و تشنج.

یک کت و شلوار متهم وزارت ناحق به قتل یک غیر مسلح سفید از افسران اخراج شده از طریق شیشه جلو اتومبیل. یک تحقیق که تیراندازی در بر داشت که Glynn شهرستان افسران سعی کرده بود به تداخل با پرس و جو برای محافظت از افسران درگیر است.

یکی از افسران که در تیراندازی بعد از کشته شدن همسر خود جدا و یک دوست. مادر زن متهم به پلیس نادیده گرفتن چندین هشدار دهنده برخورد در ماه قبل از کشتار.

آقای پاول رئیس پلیس دستگیر شد این ماه همراه با سه نفر دیگر از مقامات اداره پس از رسیدگی به یک منحل مبارزه با مواد مخدر نیروی کار. پرس و جو متوجه شد که آقای پاول به حال به طور فعال تلاش برای محافظت از تخلف توسط نیروی کار. که منجر به کیفرخواست به اتهام از جمله نقض سوگند از دفتر جنایی تلاش برای ارتکاب جنایت و تاثیر گذاری شاهد.

به عنوان جزئیات از آقای Arbery مرگ به آرامی پدید آمده و گزارش شده در نیوبرانزویک, اخبار, آقای Arbery را به طور فزاینده ای پریشان به نام بخش. او گفت که او تا به حال گفته شده است اما یک چیز است که این روزنامه گزارش داده بود چیز دیگری به طور کامل.

خانم کوپر ایمان متزلزل شد. “این سخت است که شما واقعا نمی تواند بر این باورند آنچه که قدرت به شما می گوید که شما می دانید ؟” او گفت:. “هنگامی که شما فقط نمی تواند بر این باورند که افرادی که قرار است به نگاه کردن به همه مردم است. و هنگامی که شما سوال این است که آن را یک احساس خوب.”

اعتبار…ریچارد Fausset/نیویورک تایمز

تلاش برای رسیدن به گرگوری McMichael در اواخر ماه گذشته ناموفق بودند. در یک مکالمه تلفنی کوتاه در اواخر ماه گذشته تراویس McMichael اجرا می شود که یک شرکت است که به سفارشی قایق تورهای کاهش یافته است به نظر با استناد به ادامه بررسی است.

دو مرد ساخته شده ظاهر مختصر در Glynn شهرستان دادرس دادگاه در روز جمعه بعد از ظهر اما مقامات دادگاه گفت که آنها را وارد کنید درخواست. هیچ اطلاعاتی در مورد وکلای خود را بلافاصله در دسترس بود.

سوال در مورد دست زدن به آقای Arbery مورد گسترش فراتر از اداره پلیس و به آقای Barnhill دادستان که به پلیس گفت که با وجود ناکافی علت احتمالی برای دستگیری McMichaels.

در یک ایمیل آقای Barnhill در نامه ای به دادستان کل کشور در مارس 7, او خواسته بود گرفته صورت بیان کرد که او یک دستیار دادستان منطقه در نیوبرانزویک دادستانی در حال رسیدگی به یک جرم مشروط شدن لغو پرونده مربوط به آقای Arbery. او همچنین گفت: Gregory McMichael کرده و با “قبلی پیگرد قانونی Arbery.”

اسناد دادگاه نشان می دهد که آقای Arbery بود به جرم دزدی از مغازه و نقض آزادی مشروط در سال 2018; با توجه به اخبار محلی گزارش او مجرم شناخته شد و پنج سال قبل برای گرفتن یک تفنگ دستی به بازی بسکتبال.

آقای Barnhill را اخیرا جلب توجه فراتر از جنوب گرجستان برای آن محاکمه یک زن در روستایی قهوه شهرستان بود که کمک کرد اولین بار رای دهندگان با استفاده از یک ماشین رای گیری در انتخابات 2012 بود. در سال 2018 یک هیئت منصفه در بر داشت زن را از اتهام جنایات متعدد. وکیل او به نام پرونده “نژادی انگیزه هدفمند دادستان است.”

J. پیتر مورفی یک Glynn شهرستان کمیسر روز جمعه در دفاع از اداره پلیس تصمیم به هیچ دستگیری در عکسبرداری از آقای Arbery. آقای مورفی گفت: این سازمان بوده است توصیه به دستگیری هر دو توسط آقای Barnhill و مقامات در دفتر خانم جانسون, دادستان منطقه در نیوبرانزویک که به طور رسمی خواسته بود گرفته شده مورد چهار روز پس از تیراندازی. نه دادستان می تواند نظر رسیده است.

“به من بگویید چه آژانس را اشتباه زمانی که آن مردان و زنان گفته شد چند بار و نه به دستگیری هر کسی؟” آقای مورفی گفت: “با مراجعه به پلیس. “آنچه که آنها قرار است انجام دهید ؟ کاف این بچه ها و رفتن آنها به زندان و هیچ کس تحت تعقیب قرار دادن آنها؟”

ریک Rojas گزارش از Ga., ریچارد Fausset از آتلانتا و سرژ Kovaleski از نیویورک است. سارا Mervosh کمک گزارش از کانتون اوهایو. سوزان Beachy کمک پژوهش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>