فوتبالیست معلق است به مدت پنج سال در فرانسه پس از گاز گرفتن حریف تناسلی مرد


فوتبالیست معلق است به مدت پنج سال در فرانسه پس از گاز گرفتن حریف آلت تناسلی مرد در طول یک مسابقه (و خود را قربانی می شود و شش ماه محرومیت)

  • بازیکن بیت یکی از مخالفان خود را در زیر کمربند در طول مبارزه در نوامبر سال 2019
  • قربانی مورد نیاز حدود 10 بخیه و تا به حال به مدت چهار روز در محل کار
  • آماتور بازیکن به حالت تعلیق در آمد برای پنج سال از یک لیگ محلی

آماتور بازیکن به حالت تعلیق در آمد برای پنج سال در یک لیگ محلی در شرق فرانسه برای گاز گرفتن یکی از مخالفان خود را در زیر کمربند در یک پست بازی مبارزه.

جرم و جنایت متعهد شد پس از بخش دوم بازی بین ترویلل و Soetrich در یک لیگ محلی در 17 نوامبر.

با توجه به وب سایت خبری محلی در Lorraine, یک بازیکن از هر طرف شروع به مبارزه با دیگر یک ترویلل بازیکن در پیوست ظاهرا در تلاش برای جدا کردن آنها. این Soetrich بازیکن در پاسخ به گاز گرفتن مصلح تناسلی مرد.

An amateur player was suspended for five years in a local league in eastern France for biting one of his opponents below the belt during a post-match fight (Stock image)

آماتور بازیکن به حالت تعلیق در آمد برای پنج سال در یک لیگ محلی در شرق فرانسه برای گاز گرفتن یکی از مخالفان خود را در زیر کمربند در یک پست بازی مبارزه (انبار تصویر)

قربانی مورد نیاز حدود 10 بخیه و تا به حال به مدت چهار روز در محل کار.

‘حوادث در زمان بعد از مسابقه در ورزشگاه پارک ماشین. وجود دارد یک درگیری یک تشدید و بدتر شد گفت: Emmanuel مخابرات از Mosellan فوتبال منطقه اضافه کرد که سرزنش شد بیشتر یا کمتر به اشتراک گذاشته شده’.

مخابرات گفت که به دلیل “مورد کاملا اصلی’, کمیته انضباطی به نام به حال یک کارشناس withness قبل از تصمیم به تعلیق Soetrich بازیکن برای مدت پنج سال.

مجروح ترویلل بازیکن به حالت تعلیق در آمد و به مدت شش ماه.

“این بسیار نادر به تحریم از چندین سال وجود دارد کمتر از 10 در هر سال,’ مخابرات گفت. ‘به صورت کمی پر رو ، باید شده اند وجود دارد برخی از عرق تنش بنابراین لبخند در کمیته انضباطی به سرعت پژمرده.’

این بازی به پایان رسید در 1-1 قرعه کشی که ترویلل خود را به نقطه اول فصل اما آنها با دو امتیاز جریمه و جریمه نقدی از 200 یورو برای عدم پاسخگویی خود ایمنی تعهدات به عنوان میزبان و عدم واکنش از مقامات باشگاه زمانی که مبارزه آغاز شد.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im