زمین فوتبال به اندازه مساحت جنگل های استوایی از دست هر شش ثانیهمقدار بکر جنگل های استوایی از دست داد در سراسر جهان افزایش یافته و در سال گذشته معادل یک زمین فوتبال ناپدید شد هر شش ثانیه یک ماهواره مبتنی بر تجزیه و تحلیل پیدا کرده است.

نزدیک به 12 متر هکتار درخت پوشش از دست داده بود در سراسر مناطق استوایی از جمله نزدیک به 4 متر هکتار از انبوه پیر جنگل برگزار شد که قابل توجه فروشگاه های کربن بوده و به آرایه وسیعی از حیات وحش با توجه به داده ها از دانشگاه مریلند است.

فراتر از مناطق استرالیا ویرانگر bushfires منجر به شش برابر افزایش در درخت پوشش از دست دادن در سراسر این قاره در سال 2019 در مقایسه با سال قبل است. راد تیلور از موسسه منابع جهانی بخشی از جنگل های جهانی تماشای شبکه ای که منتشر شد این تحلیل گفت: به عنوان بی سابقه آتش سوزی ادامه به 2020 این بود که تنها بخشی از تصویر از منطقه آسیب دیده در جنوب fire فصل است.

در حالی که استرالیا درختان اکالیپتوس به طور کلی اقتباس خوب برای پاسخ به آتش تیلور گفت: در این سال blazes سوخته بیشتر به شدت دنبال یک خشکسالی شدید و به سرعت در حال گسترش با توجه به بالا باد. آتش سوزی کشته و 33 نفر به طور مستقیم و حدود 445 بیشتر از طریق دود استنشاق و صدها میلیون نفر از حیوانات.

“در حالی که یک آتش نشانی طبیعی ممکن است کاراکتر پوست درخت این سال را به آتش تبدیل شده و بسیاری از درختان به زغال چوب” تیلور گفت. “استرالیا می توانید انتظار بیشتر آتش سوزی شدید فصل به عنوان خطر آتش سوزی را افزایش می دهد با توجه به تغییر آب و هوا.”

از دست دادن درختان در مناطق استوایی سوم بدترین ثبت شده پس داده شد و برای اولین بار جمع آوری شده در سال 2002 انتهایی پشت تنها 2016 و 2017. سنگین ترین کاهش همچنان در برزیل, که حساب برای بیش از یک سوم از تمام مرطوب گرمسیری جنگل از دست دادن. داده های دولت نشان می دهد که جنگل زدایی برای کشاورزی و دیگر سرزمین های جدید با استفاده از افزایش سرعت در آمازون برزیل بیش از سال گذشته است.

بزرگترین افزایش در جنگل از دست دادن در بولیوی که در آن آتش سوزی منجر به 80% کاهش بیشتری در پوشش درخت از هر سال قبل ثبت شده. موسسه گفت: بسیاری از آتش سوزی احتمالا به عمد روشن برای پاک کردن زمین کشاورزی برای کاشت و گسترش جنگل ها با توجه به بادهای قوی و خشکسالی تشدید بحران آب و هوا. آن به شرح زیر بولیوی دولت ساخت و تغییرات قانونی برای تشویق توسعه کشاورزی است.

وجود اندکی کاهش در جنگل از دست دادن در جمهوری دموکراتیک کنگو, اما آن را هنوز هم در جایگاه سوم سال ثبت شده عمدتا به دلیل ادواری عملیات کشاورزی هر چند این موسسه وجود دارد گفت: در حال ظهور شواهد تجاری است که ورود و معدن برای پاکسازی مزارع داشتن یک تاثیر است.

اولیه از بین رفتن جنگل ها پایین بود حدود 50% در هر دو غنا و ساحل عاج و کاهش برای سومین سال متوالی در اندونزی که در آن کاهش یافت و به یک سطح دیده نمی شود برای بیش از 15 سال است. این زیر جاکارتا معرفی دائم مهلت قانونی برای پاکسازی مزارع روغن نخل و افزایش تلاش برای اطمینان حاصل شود که قوانین اجرا شد.

فرانسیس سیمور ارشد همکار با این موسسه گفت: در سطح جهانی جنگل از دست دادن غیر قابل قبول بود و روشن بود چه نیاز به معکوس کردن روند. “اگر دولت به جای قرار دادن خوب سیاست ها و اجرای قانون جنگل از دست دادن پایین می رود,” او گفت:. “اما اگر دولت آرامش محدودیت در سوزاندن و یا سیگنال قصد باز کردن بومی سرزمین های تجاری برای بهره برداری جنگل از دست دادن بالا می رود.”

سیمور گفت: جامعه بین المللی می تواند کمک به مقابله با این مشکل با معرفی اقتصادی یا بازار انگیزه برای حفاظت از جنگل ها. او به نام مسعود به آغوش چهار مرحله: جلوگیری از سوزاندن جنگل; افزایش نظارت و اجرای قانون برای جلوگیری از نقض; ارائه فقیر و گرسنه با جایگزین به بهره برداری جنگل و کاهش حمایت برای کمک به بهبود اقتصادی از Covid-19 بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>