فیلم از پلیس دوربین های بدن ارائه می دهد ویرانگر حساب فلوید قتل

مینیاپولیس — تقریبا از لحظه ای که جورج فلوید مواجه می شوند پلیس در 25 مه با اسلحه اشاره کرد و در او ظاهر شد و وحشت زده و احساسی پریشان به گفته پلیس دوربین فیلم که به تازگی در دسترس ساخته شده برای مشاهده جمعه در یک دادگاه در مرکز شهر مینیاپولیس.

آقای فلوید بود مشخصه متزلزل با سر خود را پایین و گریه, به عنوان اگر او بودند در تلاطم وحشت حمله به او قرار داده و دست خود را بر روی فرمان در پاسخ به یک کوره منظور از یک افسر.

او گفت: افسران و بیش از بیش است که او از ترس به عنوان دو افسر تلاش برای فشار او را به صندلی عقب یک خودروی پلیس. در طول فیلم او هرگز به نظر می رسد به حضور فیزیکی تهدید به افسران و حتی پس از او دست به دستبند و جستجو برای سلاح ماموران به نظر می رسید بیشتر در رابطه با کنترل بدن خود را از صرفه جویی در زندگی خود را در فیلم نشان داد.

این ویدئو ارائه می دهد کمال پرتره در عین حال از حوادث غم انگیز در اطراف آقای فلوید را کشتن. آن شروع می شود با ماموران رانندگی به صحنه پس از یک فروشگاه فروشنده به نام 911 و گفت: یک مرد تا به حال با استفاده از یک تقلبی $20 bill و آن را به پایان می رسد نشان افسران در خیابان بحث در مورد آنچه اتفاق افتاده پس از آقای فلوید است که به دور محور در یک آمبولانس. در یک نقطه در فیلم قبلا دیده افسران هستند و نشان کشیدن آقای فلوید به زمین پس از او در برابر قرار داده در تیم ملی ،

هنگامی که او بر روی زمین به عنوان آقای فلوید دوباره گفت: او نمی تواند نفس کشیدن و آب خواستند و خواهش کرد که برای زندگی خود درک چوین این افسر ارشد در صحنه گفت: در یک نظر تقریبا تمسخر تن “طول می کشد یک معامله از یک مقدار زیادی از اکسیژن را به می گویند که.”

این فیلم را فراهم می کند جزئیات بیشتر به عمل آقای چوین است که به اتهام قتل درجه دوم و درجه دوم در قتل نفس برای نگه داشتن زانو خود را بر روی آقای فلوید گردن برای بیش از هشت ساعت در حالی که او gasped برای زندگی است. او بعد مرده در بیمارستان.

به عنوان دقیقه علامت و آقای فلوید شد ساکت تر و بدن خود رفت لنگی, یک افسر, بررسی پالس خود و گفت که او نمی تواند پیدا کردن یکی.

آقای چوین پاسخ ادا با هیچ هیجانی بود که “uh huh.”

فقط قبل و بعد از, گفته است که آقای فلوید به نظر می رسد عبور از آقای چوین به نظر می رسد به ابراز نگرانی بیشتر برای همکار خود را ماموران از مرد در حال مرگ زیر زانو خود را.

“شما بچه ها همه حق است ،” او گفت:.

“من زانو ممکن است کمی خراشیده اما من زنده” در پاسخ یکی دیگر از افسر توماس خط.

این فیلم ساخته شده بود در دسترس برای مشاهده جمعه به مردم و رسانه ها با تعیین وقت قبلی در Hennepin County Government مرکز در مرکز شهر مینیاپولیس — در یک اتاق کنفرانس با یک دوجین لپ تاپ ایستگاه — اما به او اجازه نداده بود کپی شده یا ثبت شده است.

ائتلافی از سازمان های رسانه ها از جمله نیویورک تایمز به درخواست دادگاه برای به دست آوردن این فیلم که اجازه می دهد برای انتشار عمومی. قاضی پیتر کاهیل که نظارت بر این مورد خواهد شد برگزاری یک جلسه در این باره در روز سه شنبه.

آقای فلوید خانواده در روز چهارشنبه طرح دعوی در دادگاه در برابر چهار نفر از ماموران در صحنه و در برابر شهر مینیاپولیس با این استدلال که پلیس تا به حال نقض متمم چهارم قانون اساسی در قتل آقای فلوید و این شهر تا به حال موفق به درستی مشکل اخراج افسران و سربازان در مورد خطرات ناشی از گردن محدودیت.

Video player loading
یک وکیل برای جورج فلوید خانواده بنیامین Crump زمینه حقوق مدنی طرح دعوی در دادگاه در روز چهارشنبه در برابر شهر مینیاپولیس و چهار افسر بودند که به اتهام قتلاعتباریاعتباری…براندون بل/گتی ایماژ

“این نه تنها زانو از درک چوین در جورج فلوید گردن برای 8 دقیقه و 46 ثانیه” بن Crump یک وکیل به نمایندگی آقای فلوید خانواده گفت: در یک کنفرانس خبری. “اما آن را به زانو از کل مینیاپولیس اداره پلیس بر گردن جورج فلوید که او را کشتند.”

در این پرونده آقای Crump و یک تیم از برجسته دیگر وکلا استدلال می کنند که اداره پلیس سیاست های اجازه داده شده بود برای افسران به استفاده از “گردن خویشتن داری” تکنیک های است که می تواند کشنده حتی زمانی که آنها در زندگی یا مرگ شرایط. همچنین گفت که مواد آموزش داده شده به افسران در سال 2014 از جمله آقای چوین و یک افسر دیگر متهم در آقای فلوید را قتل نشان می دهد یک افسر با قرار دادن زانو در گردن یک فرد است که دستگیر و دستبند به دست در یک موقعیت مستعد به عنوان آقای فلوید بود.

وکلا گفت: در طرح دعوی در دادگاه است که سیاست ها و آموزش های تایید شده یا چشم پوشی توسط شهردار و شورای شهرستان, رئیس پلیس “شد نیروی حرکت پشت و ناشی از” آقای فلوید مرگ است.

اریک نیلسون به مینیاپولیس دادستان شهرستان گفت: شهرستان ها را بررسی و پاسخ به طرح دعوی در دادگاه. یک سخنگوی اداره پلیس نیست پاسخ به یک پرس و جو در مورد طرح دعوی در دادگاه ادعا می کند.

رونوشت از بدن فیلم دوربین از دو تا از چهار افسر پلیس متهم در قتل آقای فلوید منتشر شد هفته گذشته به عنوان بخشی از یک حرکت از طرف یکی از افسران راهنمایی آقای لین به پرونده او را رد کرد.

آقای لین, 37, یک rookie افسر و یکی از اولین افسران در صحنه است. وکیل او ارل گری به دنبال تغییر سرزنش به آقای چوین یک افسر ارشد است که آموزش نیروهای جدید به نیروی استدلال که آقای لین بود زیر رهبری آقای چوین.

با توجه به ریز نمرات و مصاحبه آقای لین داد به محققان آقای لین مشکوک است که آقای فلوید بود و داشتن یک اورژانس پزشکی و پرسید: آقای چوین اگر آنها باید به نوبه خود آقای فلوید در سمت خود را به عنوان او رو به پایین و برای نفس نفس نفس زدن. آقای لین نیز سوار همراه در آمبولانس به بیمارستان با آقای فلوید اداره ماساژ قفسه سینه در تلاش برای احیای او.

آقای چوین یک 19-سال کهنه مینیاپولیس اداره پلیس مواجه شدید ترین اتهامات جنایی و سه نفر دیگر از افسران متهم هستند با کمک و معاونت در جرم قتل درجه دوم. هر چهار نفر از کار اخراج شدند در مدت کوتاهی پس از آقای فلوید مرگ است. آزمایشی خود را برنامه ریزی شده است برای شروع 8 مارس.

هنگامی که آمبولانس رسید — اواخر چرا که امدادگران تا به حال برای اولین بار رفته به اشتباه محل — آقای خط رفت داخل و تجویز ماساژ قفسه سینه آقای فلوید که در صورت ظاهر خون آلود.

اما حتی در آمبولانس در نگاه اول وجود دارد به نظر می رسد کمی حس فوریت با توجه به تازگی دیده می شود فیلم با دقیقه عبور قبل از هر کسی تمایل به آقای فلوید.

بعد آنها بسته مکانیکی قفسه سینه فشرده سازی دستگاه تقریبا برهنه آقای فلوید که نگه داشته پمپاژ به عنوان آقای فلوید بدن رو به افزایش بود و در حال سقوط است.

در پشت صحنه آقای چوین که وارد شده بود بعد از آقای لین و دیگری افسر سوم, J. Alexander Kueng ایستاده بود راست مى pursed با دست خود را بر روی باسن خود را به عنوان آقای Kueng که به نام خود برتر “آقا” به او نشان داد آنچه به اعتقاد او جعلی $20 bill.

تیم Arango و مت Furber گزارش از مینیاپولیس و نیکلاس Bogel-Burroughs از نیویورک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net